Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5001) labeda válasza FragMaster (#4999) üzenetére


labeda
aktív tag

Ezt tudom. De ha ennyi a hibás készülék, miért nem vonják be őket addig, mire letesznek egy normális (hibátlan) sorozatot? Én nem akarok más gyártókra hivatkozni, de miért engedik ezt meg maguknak? Vagy: kis hazánkban ezresével adják el ezt a telefont, és a fórumon csak a hibát elszenvedők vannak jelen? :((

Érdekelne egy statisztika a hibás készülékek arányáról, de tudom nincs.

[ Szerkesztve ]

(#5002) kosturica válasza labeda (#5001) üzenetére


kosturica
őstag

Az enyém tökéletes és vagyunk így ezzel többen is!

[ Szerkesztve ]

Xiaomi MI 5S Plus 6/128 GB Grey

(#5003) zola- válasza labeda (#5001) üzenetére


zola-
őstag

Amúgy visszább írtam, hogy ma voltam telenornál, és ami volt azt is visszahívták....

(#5004) Dicker válasza kosturica (#5002) üzenetére


Dicker
őstag

Enyém is tökéletes. Kis túlzással az első sorozat volt a gáz. Azóta már egyre jobbak.
Ha már neked úgyse kell milyen tokod van eladó? :DDD

Szerk.: Jajj, igen a tokot nem tőled kérdeztem :D Téged csak megerősítettelek. :DD

[ Szerkesztve ]

(#5005) kosturica válasza Dicker (#5004) üzenetére


kosturica
őstag

Nekem? Semmilyen! :DD

Xiaomi MI 5S Plus 6/128 GB Grey

(#5006) papp54


papp54
aktív tag

Most olvastam hogy van valami új root lehet hogy működhet. http://onexroot.com/one-x-root/root-any-htc-one-x-windowsmaclinuxattinternationalone-click-method/

Honor 50 5G

(#5007) Szpisti


Szpisti
addikt

Megvettem a SHADOWGUN THD-t, de mikor elindítom, és le akarja tölteni azt a bizonyos 250MB adatot, error-okat dob, és kiírja: "Failed to download ShadowGun data. Check your internet connectivity and try again later"
Otthoni WIFI-n keresztül próbálom...
Olyanokat olvasok, hogy valamiféle Port Forwarding probléma van...
De melyik portot kell megnyitnom?

Amúgy a Real Racing 2 is "SERVER ERROR"-t dob mindjárt az elindítása után...

(#5008) Youri válasza papp54 (#5006) üzenetére


Youri
veterán

if you want to install custom ROMs, you will still have to unlock your bootloader and re-root your phone

Tehát, továbbra is htcdev.com...

RTX ON

(#5009) labeda válasza zola- (#5003) üzenetére


labeda
aktív tag

Igen neked válaszoltam. Csak gáz, mert egy ismerősöm kb. tíz napja vitetett egyet /garantáltan bontatlant/ az üzletbe, amit félre raktak. (Bónuszra kellet várnom, a mai nap az idő-forduló.)

(#5010) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Kijött a MIUI a telefonra, akit érdekel :)

Viszont ez a HTC Sync egy borzadály... kissé KIES feeling, lol... fel sem ismeri a telefont -.-

[ Szerkesztve ]

(#5011) Youri válasza ForRedGlory (#5010) üzenetére


Youri
veterán

Sose használtam a HTC Syncet... minek az neked :F

RTX ON

(#5012) ForRedGlory válasza Youri (#5011) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Mondjuk képet szinkronizálni, mert egy kalap sz@r, ahogy a képek megjelennek a mappákban... Csomó kép a 100burst mappában van, és ott is almappákban egyesével... Nehogy már egyszerre lássam windows alatt az összes képet... nagyon izgalmas minden egyes képnél átlépdesni másik mappába

[ Szerkesztve ]

(#5013) twine válasza Szpisti (#5007) üzenetére


twine
addikt

Semmi ilyen trukkozesre nem volt szükségem...megvettem,letoltotte az adatokat,és elindul!
Próbáld meg máshol, más halozaton....

[ Szerkesztve ]

(#5014) zola- válasza labeda (#5009) üzenetére


zola-
őstag

Én várok még látod, vettem a note-ot. Amúgy felháborítónak tartom ami manapság megy. Vettem egy xperia s telefont. Besárgult 40celsius felett a kijelzője.Visszavittem kértem a pénzem.Venni akartam ONE X-et de nem találok olyat ami jó... :F Mégy ennyi trágya telefont amit manapság forgalmaznak...Ugye az ember elvárna azért ennyi pénzért egy picit jobban összerakott telefont. :(

(#5015) labeda válasza zola- (#5014) üzenetére


labeda
aktív tag

Kíváncsian várom, hogy kiadják-e egyáltalán, ha igaz a hír. Ha igen ott a 72 óra, az elállás jog.
Nem tudom volt-e már valakinek 8 nap utáni meghibásodása? Ezt azért veszem a Telenornál, mert Pécsről aztán végképp nem lehet a szervizelést megoldani. Ha tényleg visszahívták marad egy darabig az őskövület kölcsönbe kapott kis Nokia.

(#5016) zola- válasza labeda (#5015) üzenetére


zola-
őstag

Nekem telenorba mondták, ma akartam venni ott.Én nem vagyok hajlandó rendelni, mert nem tudom milyet küldenek. Utána postázgatni....PFFFF :(

(#5017) bounty123 válasza ForRedGlory (#5012) üzenetére


bounty123
őstag

A burst mód arra való, hogy kiválaszd a rengeteg egyhuzamban készített, szinte ugyanolyan kockából a legjobbat (best shot) még a fotó appban, majd az auto átkerül a fotók rendes helyére. Szóval a burst mappa egy ideiglenes tárhely csak igazából. Nekem a fotók átvitelére a dropbox camera uploadja jött be a leginkább, automatikusan átkerül minden fotó a gépre, semmit nem kell tenni hozzá.

Ja és az én One X-em is tökéletes példány, igaz cseréltetnem kellett párat érte - de szó nélkül megtették a T-nél, nem volt semmi gond.

[ Szerkesztve ]

(#5018) Colani válasza labeda (#5001) üzenetére


Colani
tag

Az enyém is tökéletes :-)

(#5019) Colani válasza Szpisti (#5007) üzenetére


Colani
tag

Az RR2 nekem is errort ír ki...de jó már azt hittem velem van a bibi:-)a Shadow durva nagyon....:-)

(#5020) Dicker


Dicker
őstag

Valaki ismeri a Viber-t, és fut a telefonon rendesen?
Illetve tudnátok róla mondani valamit? Hogy működik?

(#5021) twine válasza bounty123 (#5017) üzenetére


twine
addikt

+1 a dropbox camera upload-ra....hihetetlen kényelmes...

(#5022) rígel válasza Dicker (#5020) üzenetére


rígel
őstag

Igen,én használom. Tökéletesen müxik. Valamiért jobban szeretem mint a skype-ot, de kinek mi jön be.
Hogy működik? VOIP alapú. Netkapcsolat kell a működéséhez

[ Szerkesztve ]

(#5023) Dicker válasza rígel (#5022) üzenetére


Dicker
őstag

Ha megkérlek mesélnél róla pontosan nekem privátban? Fontos lenne, mert egy hosszabb távú külföldön tartózkodás jött közbe hirtelen, és valahogy meg kéne oldanom olcsóbban.
A kérdéseimet elküldöm. Köszönöm!

(#5024) rígel válasza Dicker (#5023) üzenetére


rígel
őstag

Persze, kérdezz nyugodtan, amire tudok válaszolok. :)

(#5025) Axe Miskolc


Axe Miskolc
tag

A böngészőben nem tudom eloszedni a cimsort,csak nehezen.Azt írja a kézikonyv,hogy suhintsak fentről le,de erre nem csinál semmit.Mi lehet a gond?

(#5026) allein


allein
addikt

Jó estét mindenkinek. Adott egy Htc One X készülék ami T-Mobile függő. Hogy lehetne használni Telenoros kártyával anélkül, hogy függetleníteni kellene? Van ilyen megoldás?

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=allein

(#5027) Dicker válasza allein (#5026) üzenetére


Dicker
őstag

Letesztelted már, hogy függő? Mert, akkor csak a függetlenítés a megoldás egyenlőre.

(#5028) allein válasza Dicker (#5027) üzenetére


allein
addikt

T-mobile függőként árulják :U

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=allein

(#5029) Eli577


Eli577
senior tag

Le tudna valaki irni par mondatban hogy milyen tapasztalatok vannak idaig a telefonnal. Komolyabb hardveres problemak vannak-e. Tervezem hogy veszek paromnak egyet. Elore is koszonom a valaszt.

(#5030) Kobe válasza allein (#5028) üzenetére


Kobe
veterán

az egy dolog de gyakorlatilag még senki nem kapott függő telefont t-től

(#5031) Dicker válasza allein (#5028) üzenetére


Dicker
őstag

Így van. A telefonok többsége nem függő. Itt is olvashattad már, hogy gyakorlatilag mindenkinek független a telefonja, akár T-s vagy Voda-s.

(#5032) allein válasza Dicker (#5031) üzenetére


allein
addikt

De jó, ilyenre nem is gondoltam, rákérdezek az eladónál :C

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=allein

(#5033) allein


allein
addikt

A készülék előfizetésre lett vásárolva :U

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=allein

(#5034) rígel válasza allein (#5026) üzenetére


rígel
őstag

NINCS T-mobil függő One X! Legalábbis ha nem szürkeimportból való, nem magyar T-s.
Ha itthon vetted a T-nél, akkor az független, Akár prepaid, akár előfizetéses.

Dicker:
Nem a többsége, az összes független jelenleg. Mind a 3 szolgáltatónál.

[ Szerkesztve ]

(#5035) kosturica válasza rígel (#5034) üzenetére


kosturica
őstag

Ha leírod naponta 50-szer hogy mindegyik független, akkor naponta megkérdezik 100-szor! Ki érti ezt?
#5036: Mit tesz helyre? :W

[ Szerkesztve ]

Xiaomi MI 5S Plus 6/128 GB Grey

(#5036) Axe Miskolc


Axe Miskolc
tag

Megtaláltam a megoldást!Ha vki belefutna,a beállítások-labs menün belül lévő pipa kivétele helyreteszi.

(#5037) <Attila>


<Attila>
tag

Régebben felmerült, hogy vajon mennyire jó a telóhoz a bugatti skinny tok: [link]
Jelentem megrendeltem, megérkezett, jó a méret, és a kinézete és tapintása is nagyon elegáns :)

SGS II ---> HTC One X <Almából csak Somersby avagy eme gyümölcsnek van értékes vonatkozása is:D>

(#5038) rígel válasza kosturica (#5035) üzenetére


rígel
őstag

Kérdezni mindig könnyebb mint visszaolvasni. Néha meg válaszolni is egyszerűbb, mint leírni, hogy hogyan kell használni a keresőt :)

Axe Miskolc:
Tényleg miről van szó? Kicsit bővebben kifejtenéd? :)

[ Szerkesztve ]

(#5039) james008bond válasza manokaki (#4988) üzenetére


james008bond
őstag

Milyen launcher fut One X-en? És mi a tesztprogram neve? Lehet ezeket tudni?

Life's Good!/Samsung Galaxy S 6 Edge + Gold/Platinum/S 7 E/Fit 2/PowerBeats 2 wireless/Sony LX900

(#5040) Kobe


Kobe
veterán

na, találtam neten egy képet, ami tökéletesen megmutatja azt, mi zavar engem

nekem a jobb oldali képernyőtípus van. Ugy tűnik, a HT23as széria volt a baloldali, míg a HT24-es a jobboldali, melegebb árnylaatú panel

másoknál is ilyen a cucc ? mert ha igen nem rágom magam annyira rajta, emgvárom mig lecsitul a dolog és tudnak vmit érdemben segiteni rajta

[ Szerkesztve ]

(#5041) james008bond válasza kosturica (#5035) üzenetére


james008bond
őstag

Gondolom, ezt: (#5025) Axe Miskolc

Life's Good!/Samsung Galaxy S 6 Edge + Gold/Platinum/S 7 E/Fit 2/PowerBeats 2 wireless/Sony LX900

(#5042) allein


allein
addikt

Mit tudtok mondani arról, hogy valóban nagyon keveset bírja a készülék aksija?

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=allein

(#5043) kosturica válasza allein (#5042) üzenetére


kosturica
őstag

Olvass már vissza légyszíves, mert ez meg 200-szor lett leírva. Idegesítő, ez a unos-untalanig milliószor kitárgyalt téma!
Használd a keresőt és megtalálsz egy csomó ábrával igazolt adatot a fogyasztásról!

[ Szerkesztve ]

Xiaomi MI 5S Plus 6/128 GB Grey

(#5044) james008bond válasza kosturica (#5043) üzenetére


james008bond
őstag

Neked se kellett volna sokat visszaolvasni : (#5035) kosturica :W

Facebook-nál hogyan lehet beállítani, hogy jelezzen az értesítő sávban, ha valaki ír üzit? Régebben ment, de aztán valamelyik frissítés óta nem... :F

(#5040) -=Libria=- nekem baloldali, HT23

[ Szerkesztve ]

Life's Good!/Samsung Galaxy S 6 Edge + Gold/Platinum/S 7 E/Fit 2/PowerBeats 2 wireless/Sony LX900

(#5045) MerLinh válasza Kobe (#5040) üzenetére


MerLinh
senior tag

nekem a jobb oldali van, ht24-es

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#5046) Rhino666 válasza Kobe (#5040) üzenetére


Rhino666
őstag

Nekem is jobb oldali, HT24-es. Nem értem mi a bajod, örülj neki hogy rózsaszín beütésű, mint a bal oldali. :F

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#5047) james008bond válasza Rhino666 (#5046) üzenetére


james008bond
őstag

A bal oldali a valóságban inkább fehéres beütésű :U

Life's Good!/Samsung Galaxy S 6 Edge + Gold/Platinum/S 7 E/Fit 2/PowerBeats 2 wireless/Sony LX900

(#5048) Dicker válasza <Attila> (#5037) üzenetére


Dicker
őstag

Nem úgy volt, hogy a tetején kilóg egy kicsit? Vagy az nem ennél a toknál volt? Mert, ha tökéletesen passzol, akkor veszem is, ugyanis ez a tok tetszett ezelőtt is.

(#5049) bounty123 válasza allein (#5042) üzenetére


bounty123
őstag

Egy lazább nap utáni adat, a standby fogyasztás hatékonyságát jól mutatja:
1nap 16ó 21p alatt 49%-ra merült (1óra 4 perc bekapcsolt képernyővel)

(#5050) kosturica válasza james008bond (#5044) üzenetére


kosturica
őstag

Most kérlek meg, hogy fejezd be a hülyeségek írkálását mindörökre, rendben?
Nézd már meg meg Újra ezt a hozzászólást, ezt írja benne:
"Megtaláltam a megoldást!Ha vki belefutna,a beállítások-labs menün belül lévő pipa kivétele helyreteszi."
Csak azt nem írta benne, hogy mire gondolt, mert nem nyomta meg a válasz gombot. Nem fogom visszaolvasni az összes hozzászólását, hogy rájöjjek mire is gondolt. Ha neked van erre időd, akkor tedd meg, én erre nem érek rá!!!
Ne hasonlítsd már össze ezt azzal, hogy itt millió képet teszünk be NAPONTA az akksifogysztásról, hogy milyen jól teljesít. Erre jön valaki és megkérdezi, hogy mit szólunk hozzá, milyen gyenge!
Úgyhogy ha unatkozol, akkor ne nekem írkálj baromságokat, mert én nem tartok rá igényt!!!

[ Szerkesztve ]

Xiaomi MI 5S Plus 6/128 GB Grey

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.