Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11001) Xaels válasza randras (#10998) üzenetére


Xaels
félisten

Optimalizálták, sokkal gyorsabb lett és egyelőre úgy néz ki kevésbé melegszik és jobban bírja akkuval. A Task váltó gomb programozható lett.

JB-t megkapjuk mindenképpen. Csak az a kérdés, hogy mikor. Szeptemberben nem hinném az nagyon közel van, de még idén nagy valószínűséggel megjön. Amúgy jelenleg nem sok van már a JB-ben amire vágynék. A Noti Bar újításai tetszenek és ennyi. A főképernyő elég gyors lett.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#11002) -FreaK-


-FreaK-
veterán

A rescue-t hogy kell használni? Logmein acc kell hozzá? A kód hogy szerezhető be?

(#11003) randras válasza Cybertrone (#11000) üzenetére


randras
veterán

Mert szó volt valami új HTC mobilról, aztán ha az JB-vel jön, nektek nem tett volna jót, ismerve a HTC üzletpolitikáját.

Xaels: Kösz! :R

(#11004) stilo18


stilo18
addikt

No, frissites utan frankon javult a sebesseg. Tetszik, hogy nem melegszik annyira. Talan kevesbe merul, de ezt majd holnap tesztelem rendesen. Koszi HTC, ezt most frankon osszeraktatok. Hol lehet eltuntetni a 3pontot, valaki mar irta!?

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#11005) kosturica válasza stilo18 (#11004) üzenetére


kosturica
őstag

Igen, írtuk ma! :K

Xiaomi MI 5S Plus 6/128 GB Grey

(#11006) Xaels válasza stilo18 (#11004) üzenetére


Xaels
félisten

Beállítások / Display, Gestures & Buttons menüpont(nem tudom magyarul mi pontosan)

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#11007) kosturica válasza Xaels (#11006) üzenetére


kosturica
őstag

Beállítások / Kijelző, Gesztusok & Gombok

Xiaomi MI 5S Plus 6/128 GB Grey

(#11008) Xaels válasza kosturica (#11007) üzenetére


Xaels
félisten

Ok, lefordítani le tudom csak ugye mivel még nem használtam magyarul nem tudom, hogy a HTC-nél mire fordították. Vannak néha érdekességek. :DDD

(#11010) molnarpeter: akkor te tudod miről beszélek

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#11009) stilo18 válasza Xaels (#11006) üzenetére


stilo18
addikt

Koszonom szepen!

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#11010) molnarpeter válasza Xaels (#11008) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Igaz, E3D-n pl. az FM rádió appben egy Energia feliratú gomb segítségével lehet kilépni :F :D

mp

[ Szerkesztve ]

(#11011) bruti01


bruti01
őstag

hihetetlen ez a sim kártya mizéria! mi a toszért nem volt jó a régi??? most vagdalom a régit hogy bemenjen! ráadásul szürkeimportos vasam van mert amint nyomtam egy factory resetet egyböl tajpej-re ált be!

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#11012) Cybertrone válasza bruti01 (#11011) üzenetére


Cybertrone
veterán

Van a szolgaltatoknal, csak kerni kell...;)

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#11013) kosturica válasza Xaels (#11008) üzenetére


kosturica
őstag

A htc-nél is ugyanez, kivéve a gestures, az maradt ezen a néven.

Xiaomi MI 5S Plus 6/128 GB Grey

(#11014) kerlas


kerlas
tag

Van köztetek olyan, aki az Expansys-től vette a telót, és megjött neki a frissítés, mert én hiába csekkolom, azt mondja nincs frissítés.

(#11015) BenHans


BenHans
addikt

Valaki valamit tud erről a rescue-ról? Én nem töltöttem fel fullra a telefont hanem csak letöltöttem a frissítést, de utólag látom hogy írjátok hogy fel kéne nyomni fullra...miért?

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#11016) Xaels válasza BenHans (#11015) üzenetére


Xaels
félisten

Nem igazán. Nem muszáj feltölteni max-ra, de érdemes akkor biztos nem akadékoskodik az akku miatt frissítés közben.

Itt azért megint látszik a frissítésnél, hogy a kommunikáció nem az erőssége a HTC-nek. Kaptunk új dolgokat, de sehol semmi info róluk. Pedig az ingyen Dead Space nem rossz húzás.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#11017) p06 válasza BenHans (#11015) üzenetére


p06
senior tag

Nem kell, csak ha lemerül recovery módban (installálás közben) az elég ciki, meg max egy aksi kalibrálást úszód meg, de ebben nem vagyok biztos, mert nem tudom, itt pontosan, hogy van az aksi töltöttség mérése.

(#11018) Dicker válasza Xaels (#11016) üzenetére


Dicker
őstag

Aztán lehet csak hiba az ingyen Dead Space... :D
Bár nem hiszem, mert ugye gondolom szép pénzt kaptak HTC-ék az EA-től, azért hogy bekerüljenek alapból a telefonba/okba. :)
Mindenesetre leszedtem. Ki tudja mikor támad játszani kedvem. :DDD

(#11019) kosturica válasza kerlas (#11014) üzenetére


kosturica
őstag

Azért nincs frissítés, mert a cid az expansys majdnem mindegyik telefonján 001-es. Ezekre 1-2 héttel később jön mindig a frissítés. Az első készülékem onnan volt.

Xiaomi MI 5S Plus 6/128 GB Grey

(#11020) kerlas válasza kosturica (#11019) üzenetére


kerlas
tag

Affene, én meg azt hittem, hogy a 001-esek kapják először, na mindegy, ha más nem, pár napon belül tuti elérhető lesz az RUU, majd azt felpattintom. Köszi az infót.

(#11021) g0n21 válasza hurrikan (#10980) üzenetére


g0n21
senior tag

Yepp, facebookon amúgyis rinyáltam nekik egy posztban a szerviztelensèg miatt, most megkérdeztem, hogy benzinszámlát elfogadnak-e... :D Budaörs...kívánom, egyikőnknek se kelljen ezèrt arra járni...

A frissítès pedig maga a mámor, gyönyörűen fut, ès mèg a dèzim is elkelt.. :D

Kronometer.hu // PestiOras.hu // nick: Gonzi // Bulgari Velocissimo 1,8m // Omega X-33 SkyWalker 1,5m // Zenith El Primero Chronomaster Open XXT 1,6m // Breitling Chronomat B01 42mm Rouleaux szíjjal 2,2m

(#11022) Sátán44 válasza kerlas (#11020) üzenetére


Sátán44
addikt

Itt elérhető.

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#11023) hurrikan


hurrikan
addikt

Olyankor mi van? Ha letölti a frissítést, majd a telepítés során bejön egy Clockworkmod recovery, Install aborted felirattal? :O
Én nem rootoltam meg nem is nyitottam :O xD

Huawei P9 Grey + SONY MDR-10RBT + Gyári tok + 64GB Sony microSD 94MBps

(#11024) kosturica válasza Sátán44 (#11022) üzenetére


kosturica
őstag

Azért arra a 2 óra üzemidő növekedésre kíváncsi vagyok! ;)

Xiaomi MI 5S Plus 6/128 GB Grey

(#11025) Xaels válasza Sátán44 (#11022) üzenetére


Xaels
félisten

Az nem RUU-ra irányít, hanem egy Custom ROM-ra. Onnan meg csak egy aláírás nélküli tesztROM van amit nyitás nélkül nem tudsz felrakni.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#11026) Xaels válasza hurrikan (#11023) üzenetére


Xaels
félisten

Töltsd le újra. Hátha csak porszem került a gépezetbe. Én mobilnettel töltöttem le és elsőre felment.

sry szerkeszteni akartam véletlen lett 2 egymás után.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#11027) kerlas válasza Sátán44 (#11022) üzenetére


kerlas
tag

Lehet én vagyok vak, de én nem találok semmiféle RUU-t a linken amit adtál, csak főzött romot, amihez root kellene, de annyira még nem voltam bátor, féltem a garanciát. Jöhetne már az S-Off pattanna is fel egyből a friss ropogós ARHD 9.

(#11028) hurrikan válasza Xaels (#11026) üzenetére


hurrikan
addikt

Beléptem HBOOT-ba, amit eddig sosem tettem.
Nyitva van a bootloadere :O
*****UNLOCKED*****
*****s-on******

Huawei P9 Grey + SONY MDR-10RBT + Gyári tok + 64GB Sony microSD 94MBps

(#11029) Sátán44 válasza kerlas (#11027) üzenetére


Sátán44
addikt

Akkor sry a cikk végén RUU-t említettek :B

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#11030) Cybertrone válasza hurrikan (#11028) üzenetére


Cybertrone
veterán

No meg se 100% a topik egyetlen hibatlan telefonja:D

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#11031) WiZARD válasza hurrikan (#11028) üzenetére


WiZARD
addikt

hol vetted?

legalább mehetnek jófajta főzött romok :D

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#11032) bruti01


bruti01
őstag

nekem lejött a frissités! tényleg jó

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#11033) Cybertrone válasza WiZARD (#11031) üzenetére


Cybertrone
veterán

A garnak meg hello...

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#11034) hurrikan válasza Cybertrone (#11033) üzenetére


hurrikan
addikt

Azért nem az egyetlen...
itt vettem Moblarenas apródon.
torrente777-től.

Huawei P9 Grey + SONY MDR-10RBT + Gyári tok + 64GB Sony microSD 94MBps

(#11035) Xaels válasza hurrikan (#11028) üzenetére


Xaels
félisten

Ez tuti nem az OTA okozta. Tényleg hol vetted? Vagy kitől?
Na szép, gondolom ő nem említette, hogy nyitva volt :(((

Amúgy az enyém hibátlan egyelőre. Mondjuk én később is vettem.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#11036) Cybertrone válasza hurrikan (#11034) üzenetére


Cybertrone
veterán

Elbeszelgetnek az ipsevel... Ezt csak mondani kellet volna szerintem. Baja az enyenek sincs, tokban, befoliazva teszi dolgat minden nap... Meglete es az elso frisites ota most volt ujrainditva a mai frissitesnel:)

[ Szerkesztve ]

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#11037) hurrikan válasza Xaels (#11035) üzenetére


hurrikan
addikt

És most hogy frissítsem pl?

Huawei P9 Grey + SONY MDR-10RBT + Gyári tok + 64GB Sony microSD 94MBps

(#11038) kosturica válasza Xaels (#11035) üzenetére


kosturica
őstag

Ha kéz alól venném, az első az lenne, hogy a bootloader menüben ellenőrizném a LOCKED feliratot. Most már mindegy.

Xiaomi MI 5S Plus 6/128 GB Grey

(#11039) Xaels válasza hurrikan (#11037) üzenetére


Xaels
félisten

mumk1 fórumtárs tud ebben segíteni. Gondolom vissza kell rakni egy teljesen gyári ROM-ot.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#11040) Youri válasza hurrikan (#11037) üzenetére


Youri
veterán

vissza kell zárni ahhoz először, vagy telepítesz egy custom romot

RTX ON

(#11041) hurrikan


hurrikan
addikt

RUU-val sem lehet updatelni?

[ Szerkesztve ]

Huawei P9 Grey + SONY MDR-10RBT + Gyári tok + 64GB Sony microSD 94MBps

(#11042) MerLinh válasza hurrikan (#11041) üzenetére


MerLinh
senior tag

de csak ahhoz is vissza kell zárni, mert nem megy fel nyitott loaderel

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#11043) Hegasus válasza Sátán44 (#11022) üzenetére


Hegasus
senior tag

Azt írja:
"Dedikált gombot kapott a kamera app, mellyel az elő- és hátlapi lencsék között váltogathatunk"

Na nekem ilyen nincs... (a böngészős van), nektek van ilyen?

Work it harder, Make it better, Do it faster, Makes us stronger.

(#11044) vatoteam válasza Hegasus (#11043) üzenetére


vatoteam
tag

Nekem sincs.

(#11045) Cybertrone válasza Hegasus (#11043) üzenetére


Cybertrone
veterán

Az kiszivargott rom volt, ez a vegleges...

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#11046) Xaels válasza Cybertrone (#11045) üzenetére


Xaels
félisten

Nem kiszivárgott hanem konkrétan az egy Custom ROM.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#11047) Hegasus válasza Cybertrone (#11045) üzenetére


Hegasus
senior tag

Attól még remélem azt a +2 óra üzemidőt benne hagyták a végleges verzióba :DDD

Work it harder, Make it better, Do it faster, Makes us stronger.

(#11048) mumk1 válasza hurrikan (#11037) üzenetére


mumk1
addikt

Először vissza kell zárni a bootloadert, majd le kell futtatni egy cid-ednek megfelelő RUU-t. Viszont a felirat ez után csak "RELOCKED" lesz. Ez nem volt túl korrekt az eladó részéről. :(

Telefont fastboot-ba indítod és parancssorból ezzel tudod visszazárni: "fastboot oem lock"
Utána lehet futtatni az RUU-t. Teljesen biztonságos, csináltam már párszor, csak én mindig vissza is nyitom. :DDD

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#11049) ilyen_85


ilyen_85
senior tag

most nyomtam le egy 19 perc 49 mp-es menetet a dead trigger-ben, most már biztosan mondhatom, hogy jobb a melegedés.

Még csak langyos, pedig töltőn van és szilikon tokban (fő a biztonság :D ) Ennyi idő után pedig már tűz forró szokott lenni, főleg töltés közben

Ilyennek kellett volna lennie a telefonnak már az elején is!

Lehet kezdeni a rinyát a JB miatt :D

[ Szerkesztve ]

(#11050) Youri válasza mumk1 (#11048) üzenetére


Youri
veterán

Marhára nem, gyakorlatilag egy gari mentes telefont adott el két év garis áron...

ilyen_85: Na igen, ez nem 2.17, hanem 1.0 szint :)

[ Szerkesztve ]

RTX ON

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.