Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#22001) kosturica válasza bounty123 (#22000) üzenetére


kosturica
őstag

A DLNA lejátszáshoz minden adott gyárilag, kivéve a TV, legalábbis nálam ;], pedig full HD-s 40'-os TV-m van. . De másoknál is előfordulhat ez a kis hiányosság :) ! Elképzelhető, hogy a kábel olcsóbb. :DD

Xiaomi MI 5S Plus 6/128 GB Grey

(#22002) Tatu-1981 válasza kosturica (#22001) üzenetére


Tatu-1981
tag

Ha kabellel kotod ossze a telefont es a tevet, akkor van lehetoseg arra hogy lekapcsold a telefon kijelzojet, es csak a teven jelenjen meg a kep?

(#22003) Bazijoe73


Bazijoe73
senior tag

Hogy tudom ntfs-re formázni a belső tárhelyet?

Samsung Galaxy S5 Rootolt

(#22004) mumk1 válasza Bazijoe73 (#22003) üzenetére


mumk1
addikt

Sehogy.

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#22005) kosturica válasza Tatu-1981 (#22002) üzenetére


kosturica
őstag

Nincs! De én Y kábelt vettem, így a töltés is megoldott közben.

Xiaomi MI 5S Plus 6/128 GB Grey

(#22006) Bazijoe73 válasza mumk1 (#22004) üzenetére


Bazijoe73
senior tag

Azt írjátok nem, hogy csak akkor birok rá 4Gb-nál nagyobb fájlt rámásolni nem?

Samsung Galaxy S5 Rootolt

(#22007) mumk1 válasza Bazijoe73 (#22006) üzenetére


mumk1
addikt

Az igaz, de az Android rendszer nem kezeli, csak a FAT32-t, illetve néhány készülék az exFAT-ot, de az nem a HOX.

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#22008) Xaels


Xaels
félisten

[link] egy kis látvány.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#22009) Bazijoe73 válasza mumk1 (#22007) üzenetére


Bazijoe73
senior tag

és akkor mi a megoldás arra, hogy tudjak rá 4Gb-osnál nagyobb fájlt is másolni?

Samsung Galaxy S5 Rootolt

(#22010) mumk1 válasza Bazijoe73 (#22009) üzenetére


mumk1
addikt

Semmi, fogod és szétdarabolod.

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#22011) mumk1 válasza Xaels (#22008) üzenetére


mumk1
addikt

Jól néz ki. Mennyi a HOX benchmarkja vele?

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#22012) Xaels válasza mumk1 (#22011) üzenetére


Xaels
félisten

Nekem 45 lett. High Quality-vel.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#22013) mumk1 válasza Xaels (#22012) üzenetére


mumk1
addikt

Az korrekt, a Meizu Mali-ja csak 37fps. Ha visszakapom a Xiaomit, megnézem az Adreno 320-at is. :)

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#22014) Xaels válasza mumk1 (#22013) üzenetére


Xaels
félisten

1-2 olyan résznél ahol magasról néz le ott esik le 25-30közé 1-1 pillanatra, de belefér.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#22015) rígel válasza Lacopapi (#21996) üzenetére


rígel
őstag

Viszont ott van a 8 munkanapos elállás lehetősége, ami személyes vásárlásnál nincs.

(#22016) rígel válasza Xaels (#22012) üzenetére


rígel
őstag

Ez nagyon jól néz ki, nekem 44,7 FpS szintén 1280X720 HQ. (gyári JB)

(#22017) Bulitt válasza rígel (#22015) üzenetére


Bulitt
őstag

Ez igaz, de csak abban az esetben ha a készüléket bontatlanul önköltségi áron vissza küldőd.

Nekem 46,1 lett HQ-n. De ha minden 3D játék ilyen szépen menne...

[ Szerkesztve ]

(#22018) Hegasus válasza Xaels (#22012) üzenetére


Hegasus
senior tag

Hát igen... miért is nem lepődök meg, hogy nincs jól optimalizálva a hox... de ez látszik a játékokon is
Htc one x: 44,6
Nexus7: 55,6 (amiben ugye a "gyengített" tegra3 fut, maga -100(!) Mhz-es gpujával)
Nexus4: 57,2 (andreno320, alul a kommentekben írják)
mondtam én, hogy nem a tegra3-al van a baj, hanem htc optimalizálásával... meg úgy tűnik ezeket még nem fizette le a qualcomm :DDD

amúgy valaki custom rommal(nem sense-es rom, hanem mondjuk cm vagy másfajta), is lefuttatná? kíváncsi vagyok, neki mi jön ki.

[ Szerkesztve ]

Work it harder, Make it better, Do it faster, Makes us stronger.

(#22019) MerLinh válasza Bulitt (#22017) üzenetére


MerLinh
senior tag

hajjaj, pedig hány játékot vettem hox alatt....nfs most wanted, horn, batman, gta 3, mindegyik akadt, legjobban az nfs tetszett...ment szépen lassan az elején mikor sokan voltak, egyedül lettem akkor hirtelen begyorsult és amikor megjelent a rendőr bumm megint belassult....

22018: gondolom annyi lehet mint a nexus 7en, mer ügye "csak" 416Mhz pörög a gpu

[ Szerkesztve ]

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#22020) Hegasus válasza MerLinh (#22019) üzenetére


Hegasus
senior tag

ez a legviccesebb az egészben, hogy sajnos nem... a htc one x-ben a gpu 520 Mhz-en ketyeg... míg a nexus 7- ben 416-on
magyarul, durván 25%-al többnek kell kijönnie...

(#22021) mumk1: nem szokásom hazudni... :DDD
szerk.: a one x-et? :DDD

[ Szerkesztve ]

Work it harder, Make it better, Do it faster, Makes us stronger.

(#22021) mumk1 válasza Hegasus (#22018) üzenetére


mumk1
addikt

A hír igaz, megnéztem a Nexus7-el, nálam kereken 56fps.

@H3gam

És ha folyékony nitrogénben mérték?? :DDD :D

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#22022) rígel válasza Bulitt (#22017) üzenetére


rígel
őstag

Ez nem így működik. A távollevők között kötött szerződésekről szóló 17/1999. (II. 5.) Kormányrendelet az irányadó. Szó sincs bontatlanságról, hisz pont az a lényege hogy kipróbálhatod amit vettél.
Ilyen dumával a sufnigsm-ek honlapján lehet találkozni.
Nyugodtan lehet használni, maximum az esetleges sérülésekből eredő értékcsökkenést vonják le.
Én már vettem igénybe ilyet, úgyhogy tapasztalatból (is) beszélek...

(#22023) Bulitt válasza rígel (#22022) üzenetére


Bulitt
őstag

Nekem nem kellet még igénybe vennem ilyesmit. Mindig azt kaptam amit vettem :)

(#22024) rígel válasza Bulitt (#22023) üzenetére


rígel
őstag

Én sem azért vettem igénybe mert nem azt kaptam amit rendeltem, (csak megbízható webshopokból szoktam rendelni) mégcsak nem is azért mert valami hibája volt a rendelt terméknek. Egészen prózai oka volt a dolognak, amit nem tudsz kivédeni ha személyesen vásárolsz.
Mégpedig az, hogy a vásárlás utáni 2. napon jelentős mértékű árcsökkenést jelentő promóció indult, ami esetemben kb. 20 ezer Ft. ablakon való kidobását jelentette............ volna ha offline vásárolok.
Így viszont elálltam a vásárlástól, majd újra megrendeltem olcsóbban :)

[ Szerkesztve ]

(#22025) Lacopapi válasza rígel (#22024) üzenetére


Lacopapi
addikt

Erről mondtam én le,amikor inkább elmentem az egyik átvételi ponthoz (Árkád) és személyesen vettem át az odaszállított cuccot. Elvileg ott még visszafordíthattam volna,de nem tettem :)
Nem bántam meg :D

(#22026) hurrikan


hurrikan
addikt

Valaki aki okos Windows emulátor témában:

[link]

köszi előre is

Huawei P9 Grey + SONY MDR-10RBT + Gyári tok + 64GB Sony microSD 94MBps

(#22027) zola-


zola-
őstag

Amik most arulnak a vodanal az fuggetlen?

(#22028) kosturica válasza zola- (#22027) üzenetére


kosturica
őstag

Függő most már.

Xiaomi MI 5S Plus 6/128 GB Grey

(#22029) MerLinh válasza Hegasus (#22020) üzenetére


MerLinh
senior tag

hát nem tudom, a custom kernelekből gondoltam hogy annyi, hisz ott 416ról meg 520ra húzásról beszélnek =)

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#22030) zola- válasza kosturica (#22028) üzenetére


zola-
őstag

Koszi. :U. A terero erzekenysegen hogy lehetne allitani? Munkahelyemen hasznalom a mobilnetet wifi hotspoton leosztva nexus7 tabon. Az s3 keszulekemen hsdpa halozat van az one x meg nem akar edgerol atvaltani hsdpa-ra. Ha manual atvaltom, hogy csak azt hasznalja akkor meg ha csorog a telefon elmozdulok vele egybol eldobja es nincs halozat. Mukodik az one x hsdpa-n csak nehezebben akar valtani. Nincs ra progi valami, hogy erzekenyebb legyen?

(#22031) Avicularia


Avicularia
veterán

Fúú de felb@szta az agyamat a svéd telenor. :(((
Nézem az oldalukon a telefonom státuszát, hogy mi van, mikor kapom vissza. Erre az van ott ,hogy sérült volt a garanciacimke, hiányzik a kameralencse, fizetős lesz a javítás. Pedig én egy karcmentes telefont adtam le javításra. Felhívta a barátnőm a telenort, akik szerint bele lett nyúlva a készülékbe. Ja amikor előzőleg cserélték a kijelzőt pixelhiba miatt, akkor nyúlt bele ugyanez a szerviz.
Ennyit a jó svéd garanciális ügyintézésről. Minden alkalommal közelharcot kell vívni valamiért, egyszerűen mindig valami probléma van.
Persze nem hagyom annyiban, megyek az itteni fogyvédhez.

[ Szerkesztve ]

(#22032) Hegasus válasza Avicularia (#22031) üzenetére


Hegasus
senior tag

Na ehhez mit szólnak majd a "külföldön minden szebb, jobb emberek"... :U

Work it harder, Make it better, Do it faster, Makes us stronger.

(#22033) Bulitt válasza Avicularia (#22031) üzenetére


Bulitt
őstag

Uhh.. fain :(((

Én az itthoni Sony szervizzel játszottam el ezt annak idején, mikor még SE készülékem volt. Akkor megfogadtam, hogy többet Sony-t nem veszek. (azóta rögzítem is videóval ha egy telefonom rendellenes viselkedést produkál :((( )

[ Szerkesztve ]

(#22034) Avicularia válasza Hegasus (#22032) üzenetére


Avicularia
veterán

Már csak röhögök ezeken az embereken. 4 éve élek itt, és elég sok garanciális problémám volt ez alatt az idő alatt telefononnal, laptopokkal,asus transformer tablettal, logitech egérrel. Minden egyes rohadt alkalommal volt valami probléma, egyszerűen nem lehet simán elintézni semmit. Görcsbe rándul a gyomrom arra a gondolatra, ha garanciáztatni kell valamit.

(#22035) Avicularia válasza Bulitt (#22033) üzenetére


Avicularia
veterán

Szerintem földhöz vágták szállítás közben, mást nem tudok elképzelni. Elvileg az oldalon ahol tudom követni a telefont vannak linkek amin képek vannak pld a szakadt garanciacimkéről, de valamiért nem jönnek be az oldalak,nem tudom a képeket megnézni se.

(#22036) Pistakiss válasza Avicularia (#22031) üzenetére


Pistakiss
őstag

Háát!
Nagyon sajnálatos a dolog. Aztán csodálkoznak, amikor az ember bizalmatlan a szervizeléssel kapcsolatban, meg amikor nem veszem át a cserekészüléket, amit egy többször használt uzsis zacskóban dobnak az ember elé.

[ Szerkesztve ]

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

(#22037) rígel válasza Avicularia (#22034) üzenetére


rígel
őstag

Akkor miért nem jössz vissza ebbe a "bezzegországba" napról-napra nyelni az újabb agyrémeket?
A kérdés költői volt :)

(#22038) Avicularia válasza Pistakiss (#22036) üzenetére


Avicularia
veterán

Mondjuk nem értem, költségnek 241.25 SEK (8230 Ft) van feltüntetve áfával. Ha alaplapot cseréltek,akkor az sehogy sem jön ki ennyire. Vagy visszakapom ugyanazzal a proximity szenzor hibával amivel leadtam.
Ja itt nincs cserekészülék és a garanciaidő sem hosszabbodik meg a szervizben töltött idővel.

[ Szerkesztve ]

(#22039) Bulitt válasza Avicularia (#22038) üzenetére


Bulitt
őstag

... fő a vásárló... :DDD szerintem oda se megyek vásárolni :D

(#22040) Pistakiss válasza Avicularia (#22038) üzenetére


Pistakiss
őstag

Háát!
Cserekészülékként nem a javítási időre adott készüléket értem, ez a kölcsönkészülék, hanem egy a javításra beadott készülék újra cserélését, amit minden csomagolás és dokumentum nélkűl dobnak elém és higgyem el, hogy gyári új!

[ Szerkesztve ]

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

(#22041) FeRRaR1 válasza Pistakiss (#22036) üzenetére


FeRRaR1
őstag

Én szerencsére pozitívan csalódtam az itteni szervizben O2 UK.

Szétszedés előtt is rosszalkodott a térerő buszozás közben, de utána még szarabb lett, szinte sehol nem volt.
Bevittem szombaton, elhoztam csere nokiát :)

Végig kaptam az sms értesítést hol tart, beérkezett a szervibe, kollégánk megkezdte a javítást, készüléke elkészült másnap szállítjuk a boltba, átvehető...

Mind ezt péntekre!!!! az az 6 nap volt az egész, és kaptam mellé egy tanúsítványt, hogy 90 nap garancia van az elvégzett javításra, és miután a kolléga (neve) megtalálta és elhárította a hibát, átnézettük egy másik kollégával is, aki nem talált további rendellenes dolgokat.

Kapták is az 5 pontot, mikor rákérdeztek pár dologra SMS-ben :)

(#22042) Avicularia válasza Pistakiss (#22040) üzenetére


Avicularia
veterán

Bocs, elírtam, kölcsönkészülékre gondoltam a javítás időtartamára. Na azt nem adnak.
Emlékszem a kálváriádra egyébként.

(#22043) rígel


rígel
őstag

Furi dolog történt az előbb a telefon átállt az alapértelmezett csengőhangra, ill. minden jelzés az alapértelmezett lett. A csengőhang beállításokban nem lát egyetlen mp3-at sem. Azt hittem letörlődött, vagy megsérült, de nem. Ott van az sd-n a ringtones és a notifications mappa, benne az összes hangfile-ommal amit belemásoltam. Működnek is. Mi lehet az oka, hogy a beállításokban meg nem látszik semmi és nem tudok tetszőleges csengőhangot beállítani? Nyomtam egy SR-t de semmi változás.

(#22044) g0n21 válasza rígel (#22043) üzenetére


g0n21
senior tag

Az Android OS anomáliái. Nekem is csinált ilyet, nem csak ezen, Desiré-n is, főnököm SXArc-ján, most az SXS-én volt csajom SXP-jén is.
Én már nem lepődök meg... (akkor csinálhat ilyet, ha lehúzod gépről, mass storage módból, és hívásod érkezik, mielőtt visszabootolná az SD-t... De mivel már nincs ilyen, csak MTP, ezért anomália számomra... (és a fent említett telefonok spontán csinálták ezt, nem a mass storageból kilépés után...

Állítgass szépen kézzel vissza mindent.. :C :W

[ Szerkesztve ]

Kronometer.hu // PestiOras.hu // nick: Gonzi // Bulgari Velocissimo 1,8m // Omega X-33 SkyWalker 1,5m // Zenith El Primero Chronomaster Open XXT 1,6m // Breitling Chronomat B01 42mm Rouleaux szíjjal 2,2m

(#22045) LouiS22 válasza g0n21 (#22044) üzenetére


LouiS22
veterán

Ez a csengőhang átáll inkább HTC anomália lesz...

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#22046) Avicularia


Avicularia
veterán

Na voltunk bent a telenor boltban ahol leadtuk a készüléket javításra. Visszaküldi a szerviz javítás nélkül, garancia megvonva. Az említett összeget a telenornak kell kifizetni. A boltból először a telenor saját szervizébe küldik. Nem értem, hogy leadáskor sem az eladó sem a telenor saját szervizében nem vették észre, hogy hiányzik a kameralencse :F Simán tovább küldték a htc-nek javitásra, akik megállapították, hogy hiányzik a kameralencse és szakadt a garanciamatrica.
Jó,hogy vigyáztam rá mint a hímes tojásra. Azt mondta az eladó, hogy biztos bevittem egy sufnigsm-be javítani valamikor. De miért tettem volna ilyet, ha egyszer van rá rendes gyári garancia? :F
Szánalom amit csinálnak és sehogy sem tudom bizonyítani az igazamat. Kíváncsi vagyok mit mondanak a fogyvédnél.

(#22047) Lazika válasza Xaels (#22008) üzenetére


Lazika
senior tag

Igazából két éves a cucc,de tényleg szép, még mindig. Kár,hogy androidra nem hozzák az infinity blade-et. Remélem azért lesznek majd jó unreal engines játékok! :)

(#22048) Xaels válasza Lazika (#22047) üzenetére


Xaels
félisten

IOS-re olyan öreg. Android-ra jelent meg most tudtommal.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#22049) Lazika válasza Xaels (#22048) üzenetére


Lazika
senior tag

Igen, úgy értettem! :D

(#22050) rígel válasza g0n21 (#22044) üzenetére


rígel
őstag

Ráadásul még csak PC-re sem volt dugva napok óta

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.