Hirdetés

2024. június 17., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#30151) Rascally81 válasza LouiS22 (#30150) üzenetére


Rascally81
aktív tag

Nem nyúltam a kijelzőhöz!!!

Engem nem érdekel, hogy romlik a pénz. Nincs annyi, hogy rám rohadjon....

(#30152) josy28 válasza Rascally81 (#30149) üzenetére


josy28
tag

Az fókuszálás, és nem zoomolás.

(#30153) Rascally81 válasza josy28 (#30152) üzenetére


Rascally81
aktív tag

Jaja bocsiii :W

Engem nem érdekel, hogy romlik a pénz. Nincs annyi, hogy rám rohadjon....

(#30154) yodee_ válasza Rascally81 (#30149) üzenetére


yodee_
őstag

ugyanez a problémám .... lehetetlen vele normális videót készíteni mert állandóan fókuszál

Honor Magic 6 Pro | Lenovo Thinkpad X280 | Lenovo Thinkcentre M920s

(#30155) lcee79 válasza yodee_ (#30154) üzenetére


lcee79
őstag

Ezt szerintem mindenkinél csinálja...
Azt hittem tavaly májusban, hogy majd az első frissítéssel megoldják, de nem így történt, ez már így marad szerintem...

https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

(#30156) redpunkt válasza lcee79 (#30155) üzenetére


redpunkt
tag

ez mondjuk eleg elszomorito.
hogy nem tudják ezt megoldani
vagy lehet nem is kaptak rolla negatív visszajelzest.. :)

ÜDV ! Élsz vagy éltél...nem mindegy

(#30157) Valkűr válasza lcee79 (#30155) üzenetére


Valkűr
őstag

Nem igaz, nálam ilyen probléma nincs vele...

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max, iTab Air 5

(#30158) Valkűr


Valkűr
őstag

Volna egy kérdésem, másik kártya hiányában, hogyan állapitható meg, hogy a telefon kártyafüggetlen vagy sem...Van erre valami mód, vagy program?

iPhone 15 Pro Max, iTab Air 5

(#30159) lcee79 válasza Valkűr (#30157) üzenetére


lcee79
őstag

jó neked :) de lehet hogy csak nem figyeltél fel rá...
Bár ha videózok pár percet, elég nehéz nem észrevenni :)
Szerintem magától random, keresget pontokat amire élesítsen, főleg ha mozog is amit videózok, de ha jól emlékszem akármit is videóztam mindig csinálta...

https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

(#30160) WinnerB0Y válasza Pachenkoooo (#30148) üzenetére


WinnerB0Y
senior tag

[link]
Licites, de olcsó (még).
USA ból van olyan, hogy 80k körülre jön ki mire ideér.
Nem éri meg, add el alkatrésznek és vegyél egy új telefont.

EUNE: iNeeko

(#30161) LouiS22 válasza Valkűr (#30158) üzenetére


LouiS22
veterán

Szerintem nincs.

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#30162) oscarbeaty válasza SG3rg0 (#30104) üzenetére


oscarbeaty
csendes tag

Azt próbáltad már, hogy egy képen kikevered a fényerőt, telítettséget, kontrasztot, élességet és elmented, mint a fényképező alapbeállítása? Azután minden képet az alapján készít.

(#30163) patoga válasza oscarbeaty (#30162) üzenetére


patoga
tag

És ezt hogy csinálom?

(#30164) dkovizoli


dkovizoli
addikt

Sziasztok! Kérdésem lenne a következö, hátha tud valaki segiteni. Egy ismerösöm most vett egy HOX -t, állítolag raktak rá elötte valami romot és az elmondás alapján azota nem megy a kamera ill a hangerö le gomb. Elötte azt állítják tökéletes volt. Azota ugy tudom rakott rá másik romot de még mindig ugyanazt produkálja. Ötleteket várunk. Illetve root és rom linket és a gyárira valo visszaállításra is egy linket vagz leírást szeretnénk kérni. Hátha bejön. Köszönet elöre is.

(#30165) kirkri válasza WinnerB0Y (#30160) üzenetére


kirkri
addikt

Ilyet azért nem linkelnék... :(

"These boards have not been tested by me so i am selling these as faulty."

Van otthon több darab darab teljesen használhatatlan alaplapom, felteszem ezzel a szöveggel, akár fix áron is ennyiért neked. ;) Ha meg jössz reklamálni, akkor megmondom, hogy sorry én jeleztem, hogy nem voltak tesztelve és hibásként árulom őket.

A hozzászólásod többi részével egyébként egyetértek, az alaplap olyan drága, hogy vagy alkatrésznek kell eladni a készüléket, vagy venni kell egy működőt törött kijelzővel és a kettőből csinálni egyet.

Szerk: #30164 dkovizoli: Biztos, hogy a custom ROM nyírta ki a telót? Szoftveres részhez nem értek, de a hangerő le "gombot" szétszedéskor könnyen ki lehet nyírni, mert a burkolat szélénél van két SMD alkatrész amit könnyen le lehet törni, ha nem gyakorlott ember szedi szét a telefont. Az egyik a hangerő fel- a másik a le funkcióért felelős.

[ Szerkesztve ]

21 éve a Prohardveren! ™

(#30166) dkovizoli válasza kirkri (#30165) üzenetére


dkovizoli
addikt

Köszi. Állítólag a rom csere előtt tökéletes volt. Így vette 2 napja. Most néztem meg, nem látszik, hogy piszkálták volna. De biztos, hogy nem gyári a szoftveres rész. Amúgy a hangerő fel nem működik, de ez szerintem mindegy is. Várom a további segítő hozzászólásokat is.

(#30167) ferob


ferob
őstag

Ma a családban levő HOX telefont elvittem a Telemax egy szervizpont átvevőhelyére.
Mivel előtte egyeztettem a Telemax ügyfélszolgálattal (ami nem volt egyszerű mert szinte sose veszik fel), ezért kiderült, hogy (bár megyeszékhelyen lakik a család) 100 kilométerre van a legközelebbi, így megérdeklődtem melyik napokon küldik el a telefonokat javításra, hogy minél előbb elkészüljön.
De mikor ma odaértem, egy kiírás fogadott a szervizpont kirakatüvegén, hogy még egy jó ideig szabadságon lesznek, de persze egész nap nem tudtam elérni az ügyfélszolgálatot, nem mintha foglalkoznának azzal, hogy valaki a szabadnapján saját zsebből utazgat 200 kilométereket, hogy leadja a hibás készüléket.
Azt nem is említve, hogy a következő ilyen 200 kilométeres próbálkozásom költségével összeadva (mert hogy ugye mehetek majd újra) már saját zsebből is javíttathattam volna.
Ennyit arról, hogy mennyire együttműködik a Telemax a szervizpontjaival.

[ Szerkesztve ]

(#30168) s3nsitivity válasza Valkűr (#30158) üzenetére


s3nsitivity
addikt

HTC-ken nincs, rakj bele másik SIM-et és ha felmegy a hálóra akkor független. :D

(#30164) dkovizoli
Képtelenség, hogy a hangerő gomb szoftveresen szar.
A kameránál meg elég tág fogalom az, hogy nem működik.

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#30169) pedro7


pedro7
tag

Azt olvastam, hogy nem lehet rögzítenii a beszélgetéseket csak root-olt készüléken.
Várható, hogy lesz rá valami megoldás akár szolgáltatói készülékeken is ?

(#30170) enginev3.0 válasza pedro7 (#30169) üzenetére


enginev3.0
félisten

Nem, mivel ha jól tudom törvénybe ütközik

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#30171) dkovizoli válasza s3nsitivity (#30168) üzenetére


dkovizoli
addikt

aha, erre gondoltam én is , hogz tönkretették. a kamera nem müködik mse az elsö se a hátsó , másképp nem tudom leírni

(#30172) LouiS22 válasza pedro7 (#30169) üzenetére


LouiS22
veterán

Csak ha rootolsz és olyan kernelt teszel fel, ami támogatja.

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#30173) pedro7 válasza enginev3.0 (#30170) üzenetére


pedro7
tag

Tudom hogy jogilag nem lehet.Számtalan egyszerű telefonon müködik ez.
Most egy hd2-m van.Ezen csak egy registry beállítást kellett módosítani és utána müködik
a rögzítő program.Elég fontos szempont lenne ez nekem a telefon választásnál.
Azért kérdezném, hogy milyen módszerekkel lehetne megoldani ?

(#30174) Valkűr


Valkűr
őstag

Érdekes, h hiába a One megjelenése a topikja haldoklik, itt a Hox topik meg legalább pörög valamilyen szinten...Még a végén, ha más miatt nem, de ez végett megtartom a hoxot és nem adom el :)

iPhone 15 Pro Max, iTab Air 5

(#30175) pedro7 válasza Valkűr (#30174) üzenetére


pedro7
tag

Ooohh ! Elnézést mindenkitől, ezt nagyon benéztem.

(#30176) s3nsitivity válasza dkovizoli (#30171) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Nem indul el, nem látszik a kép, nem tudsz képet csinálni, stb. ?

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#30177) LouiS22 válasza pedro7 (#30173) üzenetére


LouiS22
veterán

A HD2 egy teljesen más oprendszer. Leírtam: root, olyan kernel telepítése, ami támogatja a kétirányú hívásrögzítést.

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#30178) pedro7 válasza LouiS22 (#30177) üzenetére


pedro7
tag

Köszönöm !

(#30179) dkovizoli válasza s3nsitivity (#30176) üzenetére


dkovizoli
addikt

elindul , majd kilép. addig fekete a kijelzö. nem is csinál képet

(#30180) s3nsitivity válasza dkovizoli (#30179) üzenetére


s3nsitivity
addikt

tükör funkció működik?

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#30181) oscarbeaty válasza patoga (#30163) üzenetére


oscarbeaty
csendes tag

Na most megfogtál. Azt hittem, ha a sablon effekteken kívül használom a beállításokat, felajánlja az "Előbeállítás" lehetőséget, amire azt hittem, azt veszi alapul exponáláskor, de nem találom hol lehet a mentéseket előhívni :)

(#30182) dkovizoli válasza s3nsitivity (#30180) üzenetére


dkovizoli
addikt

Nem, ugyanaz a szitu. Próbáltam már másik kamera programot is, de úgy sem.

[ Szerkesztve ]

(#30183) s3nsitivity válasza dkovizoli (#30182) üzenetére


s3nsitivity
addikt

szalagkábel. :)

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#30184) g0n21 válasza Valkűr (#30174) üzenetére


g0n21
senior tag

Te melyik topicban jártál amelyik haldoklik? :D

Kronometer.hu // nick: Gonzi // Cartier Santos 100 XL 1,8m // Cartier Ronde Croisiere 1,55m // Cartier Santos Dumont small ar-ac 1,7m // Omega X-33 SkyWalker 1,5m // Breitling Chronomat B01 42mm 2,2m

(#30185) Valkűr válasza g0n21 (#30184) üzenetére


Valkűr
őstag

Nem tudom, rossz helyen voltam? Melyik ami él?

iPhone 15 Pro Max, iTab Air 5

(#30186) dkovizoli válasza s3nsitivity (#30180) üzenetére


dkovizoli
addikt

Aha, már gondoltam erre is. Köszi

[ Szerkesztve ]

(#30187) kirkri válasza s3nsitivity (#30183) üzenetére


kirkri
addikt

A szalagkábel a kamerával egybe van építve, szerintem nem az lesz a hiba. :(

21 éve a Prohardveren! ™

(#30188) s3nsitivity válasza kirkri (#30187) üzenetére


s3nsitivity
addikt

nem úgy gondoltam, hogy nagy baja van.
Egy apró megszakadás.
Nekem anno DHD-n pontosan ugyan ez volt.
Képernyő csere, szalagkábel kicsit megrepedt és bumm se kamera se hangerő gomb, idővel már wifi se :(

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#30189) Bulitt


Bulitt
őstag

Urak!

Vajon miért lehet, hogy hetente legalább 2x eldobja a telefon a sim kártyát? Mostanában kezdte el. Másnak is van ilyen jelenség?

A következő képpen néz ki a dolog:

- El van a telefon magában, majd hirtelen eltűnik a térerő, és kijelzi, hogy nincs SIM kártya.
- Mikor észre veszem, át kapcsolom repülőgép módba, majd ki és be ütőm a pin kódot.

Ezután helyre áll a rendszer.

Arra gondolok, hogyha a telefon lenne a hibás, akkor repülőmód után se ismerné fel. Lehet akár hálózati hiba, vagy maga a SIM kártya. T- szolgáltatós a kártya, ahogy a készülék is tőlük van

Vélemények? :F

(#30190) s3nsitivity válasza Bulitt (#30189) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Gyári rom?
Nem próbáltál meg telefonálni egy ilyen helyzetbe? :D
Lehet csak szoftveres. :D

Komolyabbra fordítva a szót, vedd ki a Sim-et és tisztogasd meg az érintkezőknél, micor electronikás levegő spray tökéletes hozzá. :)
Valamint lehet, hogy a sim is piszkos.

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#30191) Bulitt válasza s3nsitivity (#30190) üzenetére


Bulitt
őstag

Teljesen gyári a telefon. Kivettem a kártyát, de semmi piszok, semmi színeződés igazából pont olyan szép és fényes, mint új korában (igaz mióta betettem 6 hónapja, most vettem ki először :DDD )

(#30192) LouiS22 válasza Bulitt (#30191) üzenetére


LouiS22
veterán

Te vágtad a kártyát, vagy gyári? Igaz, akkor már az elejétől fogva hülyéskedne...

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#30193) Bulitt válasza LouiS22 (#30192) üzenetére


Bulitt
őstag

Gyárilag cseréltettem :)

(#30194) Tyer válasza Bulitt (#30193) üzenetére


Tyer
őstag

Nekem csak néha irja, hgoy : Sim kártya elökészitése...

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#30195) Bulitt válasza Tyer (#30194) üzenetére


Bulitt
őstag

Akkor neked is ezt csinálja :) Mert nekem is volt, hogy játék alatt nem vettem észre, csak írta ugyan ezt a szöveget :)

(#30196) Tyer válasza Bulitt (#30195) üzenetére


Tyer
őstag

De ez engem nem zavar... Nekem a Wifi-vel szorakozik most...

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#30197) Bulitt válasza Tyer (#30196) üzenetére


Bulitt
őstag

De ha a sim kártya nem fog vissza állni a hálózatra, akkor szerintem téged is zavarna :)

(#30198) Tyer válasza Bulitt (#30197) üzenetére


Tyer
őstag

Egyértelmű!

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#30199) BenHans válasza Bulitt (#30189) üzenetére


BenHans
addikt

Ez engem is érdekelne. Felidegelt már párszor...

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#30200) SG3rg0


SG3rg0
őstag

Tapasztalt már valaki olyat, hogy reggelre feltöltődött a telefon mikor levettem 2% mutatott. Este 36% felraktam reggel mikor levettem 2%. :F

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.