Hirdetés

2024. május 18., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#29901) Tyer válasza enginev3.0 (#29900) üzenetére


Tyer
őstag

Csóka azért frankon kivágta az ablakon:P

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#29902) s3nsitivity válasza csenor (#29894) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Jó árban van, cseréld. Már ha nem vagy Sense függő mint én :DDD
Viccet félre téve tényleg csereld ha jó a Vanilla UI-is. :)

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#29903) csenor válasza s3nsitivity (#29902) üzenetére


csenor
senior tag

A sense nagy visszatartó erő! Imádom!:)De a Nexusokat is szeretem!:)
Valamint a garanciát úgy írják, h csak Uk-ban lehet érvényesíteni! :S

(#29904) Jodanovich


Jodanovich
aktív tag

HTC Butterfly S cuki ez a teló...

Life is Short... Ride Hard!!!

(#29905) s3nsitivity válasza Jodanovich (#29904) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Ja, volt róla szó pár hete. :D ;]
A reklámja milyen király lett. :D

[(#29903) csenor
Na azt nem tudom, N4 fórumba kérdezz rá, ha Store ról van akkor elvileg itthon is javítják de nem esküdnék rá.

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#29906) Tyer válasza csenor (#29903) üzenetére


Tyer
őstag

Nem vagyok valami nagyon nagyszakértő, de ha nekem nem lenne bajom (mm. nincs is...), nem cserélném el -16 Gigáért, és szerintem csunyább külsöért, + 1 Giga Ram-ért, !Jelenleg! +0,1 Androidért (értsd jol) +1 ppi-ért (még nem is FullHD).
Sense mondjuk nagyjábol visszahozható (mm külsöleg), meg nincs is baj a Stock Androiddal, ha már alapbol nem Sense, meg meg is vannak az elényei, de én ott kezdenél el godnolkodni, hogy:
FullHD, min 32 G ROM. Ld. One:P

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#29907) csenor válasza Tyer (#29906) üzenetére


csenor
senior tag

Hát igen a One az tényleg nagyon ott van csak nem egy ár kategória! :(
De ha ennyit akarnék telefonra költeni azt hiszem a pillangót támadnám meg! :))

(#29908) Tyer válasza csenor (#29907) üzenetére


Tyer
őstag

Nem azt mondtam, hogy vegyél One-t... Pillangó nagoyn ott van... Csak 5 col...
Én csak annyit mondtam, hogy én nem adnám a One X-em a N4-ért. 1-1-ben sem.

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#29909) s3nsitivity válasza Tyer (#29908) üzenetére


s3nsitivity
addikt

A krait mag meg a tegra két külön világ, a karit sokkal erősebb és nem annyira aksi igényes.
Valamint ugye ott van a +1 giga ram, a rom lehet kevesebb, de minden másban erősebb az N4
Igaz én csak 1:1 be cserélnék N4-re de kizárólag azért mert HTC fan vagyok :D

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#29910) oscarbeaty válasza kirkri (#29795) üzenetére


oscarbeaty
csendes tag

Köszönöm, valószínű ez lehet. Térerő problémámra is ez lehet a válasz, hogy ahol korábban hallottak ott nem hallanak, hogy hibás a mikrofonom, azért nem hallanak.

(#29911) lcee79 válasza s3nsitivity (#29909) üzenetére


lcee79
őstag

Meg a ONE fel tud annyira melegedni, hogy nem bírod kézben tartani, és dobod, ha találsz valami puhát :D
Azért ONE X csak kicsit kellemetlenül meleg volt eddig, de nem dobtam el... :)

Akku meg majd a butterfly S-nél először érdekes számomra ami 3000 felett van...

Amúgy van egy Asus Tabletem tegra 3 procival, és abban nagyon jól bírja az akksi érdekes módon...
valahogy azt sokkal másképpen oldották meg

[ Szerkesztve ]

https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

(#29912) Valkűr


Valkűr
őstag

NA megrendeltem a HTC One telómat, remélem méltó utódja lesz a Hoxnak...Valaki már használja, milyen a One?

[link]

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max, iTab Air 5

(#29913) s3nsitivity válasza lcee79 (#29911) üzenetére


s3nsitivity
addikt

N7? :D
A Tegra a legstabilabb proci csak nagyon jól el kell találni a systemet hozzá.
Na meg persze a HOXnál a kijelző a főbb aksi daráló. :D

(#29912) Tigerteam
Egy páran már lecserélték. :)

[ Szerkesztve ]

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#29914) BenHans válasza lcee79 (#29911) üzenetére


BenHans
addikt

Ezzel a melegedéssel annyira nem értek egyet, mert nekem a HOX szinte égette a tenyeremet, és már a kijelzőnél is kellemetlenül forró volt az ujjaimnak. Mindezt 10-15 perc 'Daddy was a thief' játék után, kb.25C°-os szobahőmársékleten, de hasonlót produkált 25perc netezés után is.

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#29915) WinnerB0Y


WinnerB0Y
senior tag

Valami infó van, hogy mikor jön a Butterfly S?

EUNE: iNeeko

(#29916) oceanrush válasza BenHans (#29914) üzenetére


oceanrush
senior tag

Nekem is eleg durvan fel tud forrosodni, de az igazi hosugarzo az Xperia Z, foleg hogy uveg a hatlapja, aztan ha egyszer felforrosodik.... :(

(#29917) vakqaag válasza oceanrush (#29896) üzenetére


vakqaag
tag

értelek,lényeg h jó lett! :DDD lehetséges nekem nem volt gondja a jb nnel de lehet h telefonfüggő.
:R

(#29918) oceanrush válasza vakqaag (#29917) üzenetére


oceanrush
senior tag

Igen, hala neked jo lett! :B Nagyon ossze volt ganyolva szegeny telefon, de hat igy adja kolcson az ember 2 honapra... A melegedesre meg lehet csak en vagyok erzekenyebb, de szerintem azert ez meg boven hasznalhato. Az Xperia Z-t is hasznaltam, igaz csak egy honapig.

(#29919) vakqaag válasza oceanrush (#29918) üzenetére


vakqaag
tag

nekem is forrósodik,de bika hw ilyen vékony házban nem is csoda.
nahh igen telefont ne adj költsön főleg nem olyat amit lehet mókolni :D

(#29920) kirkri válasza oscarbeaty (#29910) üzenetére


kirkri
addikt

Mikrofonnal nem szokott probléma lenni. A mikrofon a hangerő flexkábelére van ráültetve, eBay-ről 2-3k az ára. Mainboard kivétele nélkül cserélhető, így a gari sem ugrik.
Az még nem derült ki, hogy garis-e a telefonod. :)

21 éve a Prohardveren! ™

(#29921) csenor


csenor
senior tag

Nem értem miért van az hogy az időjárás widget néha fogja magát és nem írja ki a várost, hanem csak annyit ír,hogy jelenlegi hely. Pedig a Navigáció és Locations is talál jelet, úgyhogy GPS van. :( :(

(#29922) kirkri válasza csenor (#29921) üzenetére


kirkri
addikt

Az alkalmazás ideiglenes file-jait törlöd és utána megint a megfelelő lokációt mutatja.
Ez minden HOX-nál előfordul.

21 éve a Prohardveren! ™

(#29923) 42861


42861
senior tag

Sziasztok. Egy olyan probléma lenne, hogy ha felrakok egy zenei albumot a telóra, egy bizonyos albumborítóval az id tag-ben, majd törlöm, és egy másik albumborítóval újra felrakom, akkor megjegyzi az előző borítót, és ennél az albumnál csak ezt jeleníti meg, hiába van már más az mp3-ban. Ez a probléma mindenféle zenelejátszó progival él.

Most felraktam 25 Metallica számot (kb. fél éve nem volt Metallica a telefonon) és mindegyikhez benyomta ugyanazt az albumborítót, holott ebben a 25 db mp3-ban nincs is albumborító...

(#29924) blakey válasza Valkűr (#29912) üzenetére


blakey
titán

Ezen nincs is Sense. :))

"Eladó: X96 Max+ Amlogic box (https://tinyurl.com/mrxabmtf)" - *** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#29925) s3nsitivity válasza 42861 (#29923) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Mappákra is nézi meg netről is szinkronizál.
Nem igazán tudsz megadni más borítót mint ami hozzá tartozik. MIUI romokban alapból lehet cserélni pl. Meg azt hiszem player proban is :)

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#29926) csenor válasza kirkri (#29922) üzenetére


csenor
senior tag

Csak nem tom melyik alkalmazásét, mert az időjárás nevűt töröltem de az nem javította meg!? :U

(#29927) kirkri válasza csenor (#29926) üzenetére


kirkri
addikt

Nincs most nálam a telefonom, így nem akarok hülyeséget mondani. Készülék restart volt miután törölted?

21 éve a Prohardveren! ™

(#29928) csenor válasza kirkri (#29927) üzenetére


csenor
senior tag

Az újraindítás segített és jó lett! :R :R

(#29929) kirkri válasza csenor (#29928) üzenetére


kirkri
addikt

Igen, azt első körben elfelejtettem írni, hogy törlés után újra kell indítani a készüléket. :B

21 éve a Prohardveren! ™

(#29930) WinnerB0Y válasza kirkri (#29922) üzenetére


WinnerB0Y
senior tag

Nálam nem volt ilyen probléma.
Nálam olyat csinál, hogy a településemet hol mutatja hol nem.
Általában a szomszéd település van helyette, vagy az amelyik 16 km re van tőlem.

EUNE: iNeeko

(#29931) csenor


csenor
senior tag

Tegnap az időjárás szarolt, ma meg nem jelenik meg a kép ha hívnak csak a zöld android figura látszik, de ha felveszem akkor már ott a profilkép! :( Én ezt nem értem! :B

(#29932) Tyer válasza csenor (#29921) üzenetére


Tyer
őstag

Nekem pont ugyanezt csinálja. Ujrainditas segitett, de idegesitő... Most épp ezért jöttem, h rákérdezzek...

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#29933) martinkeet


martinkeet
aktív tag

Ezentúl biztos,hogy a HTC-nél maradok!
Kettő hete leejtettem a telót. Sajnos bekrepált a boot-nál tovább nem ment.
Visszavittem gariztatni,de tudtam,hogy felesleges,mert a tipikus wifi hibát magam javítottam ki forrasztással,ami azért csúnya nyomot hagy maga után,ráadásul a HTC-től már elkértem a boot.img-t.
Mindkét dolog garimegvonást jelent!
Erre ma visszakapok egy szinte teljesen új,fóliázott telót.Új akksi,alaplap,ház,wifi modulok,még a sim tartót is...mindent,csak kijelzőt hagyták meg!...a garancia idő pedig újraindult,hiszen az alaplapot is kicserélték.
Kösz HTC!!!

[ Szerkesztve ]

(#29934) enginev3.0 válasza martinkeet (#29933) üzenetére


enginev3.0
félisten

Attól hogy a bootimg-t kikéred még nem veszik a gari, hisz nem biztos hogy fel is használod

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#29935) kirkri válasza enginev3.0 (#29934) üzenetére


kirkri
addikt

De a forrasztásos megoldás egyértelműen bukta.

21 éve a Prohardveren! ™

(#29936) Tyer válasza kirkri (#29922) üzenetére


Tyer
őstag

Szoval akkor melyik alkalmazás milyen idriglenes filejait kell, és hol törölni?
Köszi

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#29937) csenor válasza Tyer (#29936) üzenetére


csenor
senior tag

Időjárás alkalmazásnál törlőd, újraindítod és kész! :K

(#29938) blakey válasza csenor (#29937) üzenetére


blakey
titán

Elvileg (nem csak elvileg mivel konkrétan a héten elég volt ennyi) is a sima újraindítás is működik, én még soha semmit nem töröltem, igaz hetente 1X kikapcsolom a telefont egy éjszakára, jót tesz neki.

"Eladó: X96 Max+ Amlogic box (https://tinyurl.com/mrxabmtf)" - *** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#29939) sonyxperia


sonyxperia
csendes tag

Üdv. Valaki már találkozott ezzel?
A telefon tökéletes wifi jelerősséget mutat a a telefonon. A legjobb wifi teljesítmény be van kapcsolva, az energiatakarékos funkció pedig ki.
Ennek ellenére a letöltési sebesség 0,5 mbps speedtest.net el lemérve, de csak a HOX-on.
laptopon, másik mobilon továbbra is 30mbps.
Bármit csinálhatok a hox-al, már a factory resetet is próbáltam, továbbrra is lassú maradt.
Egyetlen dolog segített csak, ha áramtalanítottam a modemet és a routert, majd újra bekapcsoltam.
Ezután a hox on is normálisan, tehát 30mbps al megy a letöltés, de csak egy ideig, kb egy óra után megint belassul. Olyankor ismét resetelni kell a routert.
Ez mi a fészkes fenétől van?
Nyílvánvaló, hogy a hox a gyenge láncszem, mert a többi androidos mobil nem lassul be, csak ez.

[ Szerkesztve ]

(#29940) Tyer válasza blakey (#29938) üzenetére


Tyer
őstag

nekem is segitett, de kb 8 óra mulva ujra jött...

csenor: de van itt idojaras, idojaras widget is idojaras es hatterkep...

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#29941) WinnerB0Y válasza sonyxperia (#29939) üzenetére


WinnerB0Y
senior tag

A JB frissítés óta vannak ilyen problémák.
Frissítsd a routerednek az FW jét vagy tegyél rá egy Open WRTt.
Nekem segített amikor hasonló problémám volt.
Nem ilyen, de wifis volt az is.

EUNE: iNeeko

(#29942) csenor válasza Tyer (#29940) üzenetére


csenor
senior tag

Én a HTML megtekintő és az Időjárás élő háttérkép közötti időjárás app adatait töröltem! :))

(#29943) Pocee


Pocee
senior tag

tudtok nekem javasolni valami fasza sms appot hogy legyen benne karaktertámogatás,elegem van hogy egy ékezet és már csak 70 karakter az smskorlátja.

Mr.Brightside

(#29944) Zirowe válasza Pocee (#29943) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Az a titok nyitja, hogy az ékezeteknek balra kell dőlniük és ne rakj bele ő és ű-t, se nagybetűs ékezetet.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#29945) Pocee válasza Zirowe (#29944) üzenetére


Pocee
senior tag

köszönöm,de nem létezik semmi app ami ezt kiküszöböli? hogy írjak helyesen ha nem írhatok Ő Ű-t?

Mr.Brightside

(#29946) BenHans válasza Pocee (#29945) üzenetére


BenHans
addikt

Desire-n sok sms-t írtam, akkor a handcent sms vált be. :)

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#29947) Zirowe válasza Pocee (#29945) üzenetére


Zirowe
nagyúr

írj helyette rövidet.

Ez csak smsre vonatkozik.
Vagy ez, vagy ékezet nélkül írsz, vagy kevesebb karakter.

Androidban nem kapcsolható ki az unicode támogatás.

Régen desire-re volt módosított htc_íme, amibe lehetett karakter helyettesítést rakni, csináltam is egy beállítást smsekhez, ahol a jobb oldali ékszereket baloldalira cserélte, az ű és ő-t pedig ü és ö-re cserélte, és csak az sms appban volt aktív.

Sajnos ez sensationre nincs.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#29948) LouiS22 válasza Pocee (#29943) üzenetére


LouiS22
veterán

Handcent SMS.

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#29949) LouiS22 válasza Zirowe (#29947) üzenetére


LouiS22
veterán

A handcent magyarítása meg úgy lett megírva (én csak tudom, mert én csináltam), hogy cserélje a balra dőlősre az ékezeteket.

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#29950) Zirowe válasza LouiS22 (#29949) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Jó, és ezt ki vonta kétségbe?
Én a gyári appról beszéltem, meg a globális rendszer beállításról.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.