Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#26001) Lacopapi


Lacopapi
addikt

Kíváncsi voltam mit tud ez a gép az Epic Citadel-en,meg kell mondjam,eszméletlen a grafika,érdemes ránézni,egyébként pedig az eredmény HQ-n : 44fps,ami szerintem nem rossz. Legalábbis a látvány elképesztő :DD

(#26002) doe2


doe2
tag

Igen a telefon abban van.
Viszont a gépen lévő fastboot-hoz nem értek ,mert a cyanogen oldalán nincs leírás róla.
Szóval felrakom a CWM-et.
Factory reset és más nem kell?
install zip from sd és utána mit kellene még csinálnom azt nem vágom.köszi

(#26003) Tyer válasza istnag (#25992) üzenetére


Tyer
őstag

Ez jól jött:)

Sikerült végre a Llama-mat is mertanitani az okos dolgokra, igy már minden franko lesz:D

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#26004) LouiS22 válasza doe2 (#26002) üzenetére


LouiS22
veterán

Flashelni a kernelt, mert anélkl az életben nem fog elindulni. Ez maradt ki.

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#26005) Loboda válasza LouiS22 (#26004) üzenetére


Loboda
senior tag

Volt több hiányosság is, nem csak a kernel!
Segítettem neki, már minden jó!

(#26006) jeni


jeni
félisten

Szia
Lehet tudni,hogy egy nem nyitott teló esetén mitől függ a magyar piacra szánt teló sorszáma vagy jelölése?
Milyen betűvel vagy sorszámmal van megadva a magyar nyelvű teló?

(#26007) kirkri válasza jeni (#26006) üzenetére


kirkri
addikt

Kizárólag magyar piacra szánt One X nem létezik. Régió szerinti besorolásban vagyunk több kelet európai országgal együtt, ez a CID_032. Az ilyen telefonok mindegyikében megtalálható a magyar nyelv. De csak a nyelv miatt nem muszáj CID_032-es telefonra vadásznod, mert a morelocal2 nevű ingyenes alkalmazással a más régióba szánt telefonokban is beállítható a gyári magyar nyelv egy pillanat alatt, ezután "teljes értékű" magyar nyelvet kapsz a telefonodon.
A sorozatszám alapján nem tudod szűrni, hogy melyik telefon készült a mi régiónk számára.

Igazából ha EU-ba szánt készüléket vásárolsz hivatalos HTC garanciával, (nem csak GSM boltba szólót) akkor semmilyen hátrány nem ér attól, hogy más régiós telefont veszel, max annyi a különbség, hogy a szoftver frissítések pár nap/hét eltéréssel érkezhetnek egymáshoz képest. Azért emeltem ki ezt az EU dolgot, mert a hazai GSM boltok nagy része ázsiai telefonokat árul és azok garanciális javítása hivatalos szervizben meglehetősen nehézkes, sőt inkább lehetetlen.

Összefoglalva, ha van gyári, hivatalos szervizbe szóló garancia a telefonra, akkor nem kell azzal különösebben foglalkoznod, hogy nem magyar régióba szánt, hanem például német. (nekem is ilyen az egyik telóm).

21 éve a Prohardveren! ™

(#26008) Loboda válasza jeni (#26006) üzenetére


Loboda
senior tag

Ha nem szolgáltatós a készülék, a mi régiónkba szánt daraboknak a CID száma HTC__032!
Markebtől letöltött Cid getter programmal lehet le ellenőrizni a CID verziószámot!

(#26009) kirkri válasza Loboda (#26008) üzenetére


kirkri
addikt

Ez ebben a formában nem teljesen pontos, mert a szolgáltatós hazai készülékek is CID_032 azonosítóval rendelkeznek. (T-Mobile és a Telenor biztos, a Vodában nem vagyok biztos)

[ Szerkesztve ]

21 éve a Prohardveren! ™

(#26010) rol33


rol33
aktív tag

sziasztok.haver 1 hete vett one x-én sajnálatos módon betört a kijelző, de csak a külső üveg, maga az érzékelés és a telefon hibátlanul működik.kérdés mit tud tenni?gondolom a gari ugrott, de még is hogy tudna viszonylag jól kijönni a dologból?

®

(#26011) kirkri válasza rol33 (#26010) üzenetére


kirkri
addikt

eBay-en tud venni a törött helyett másikat, és keresni kell egy hozzáértőt aki kicseréli.
Ettől még a garancia nem okvetlenül ugrott, egy felkészültebb mobilokkal foglakozó szerelőnek van void label, is. :D Vagy vesz magának és leragassza azt az egy csavart amit szükséges.

[ Szerkesztve ]

21 éve a Prohardveren! ™

(#26012) batai15 válasza rol33 (#26010) üzenetére


batai15
félisten

ujj kijelző. ahogy néztem egybe van a digitizer a kijelzővel. zsebbe nyulos lesz.

(#26013) kirkri válasza batai15 (#26012) üzenetére


kirkri
addikt

Alapból együtt van valóban, de nem lehetetlen szétszedni. És az eBay-en lehet külön is kapni. :K

Esetleg őt meg lehet kérdezni, a hozzászólása alapján talán csinál is ilyet.

Maga a digitizer egyébként nem drága. [link]

[ Szerkesztve ]

21 éve a Prohardveren! ™

(#26014) rol33


rol33
aktív tag

aham köszi nektek, viszont ha itthon hivatalos szervizbe csináltatja meg, akkor a gari megy tovább?vagy innentől végleg ugrott?mert akkor inkább érdekes az eBay-en a nézelődés..

[ Szerkesztve ]

®

(#26015) kirkri válasza rol33 (#26014) üzenetére


kirkri
addikt

Hivatalos szervizben nem érdemes gondolkodni, mert a hivatalos szerviz egyben cserél LCD modult, és az alkatrész ára, illetve a munkadíj együtt 60k alatt nem jön ki. :( Persze, ha van pénz dögivel, akkor nincs ennek jelentősége. :)
Ahogy írtam korábban, a garancia mindössze akkor ugrik, ha nincs meg a készülékben a void címke. Ezt azonban nem nagy kunszt pótolni, így a garancia is megmarad és a csere sem kerül horror árba.

[ Szerkesztve ]

21 éve a Prohardveren! ™

(#26016) csucs78


csucs78
csendes tag

Sziasztok! Egy jo kis talalos kerdes. A HOX tamogatja a mirrorlinket? Szeretnek venni egy ilyen fejegyseget (Kenwood) az automba, de sehol nem talalok relevans infot ezzel kapcsolatban (bezzeg azt megtalaltam, hogy az S III tamogatja, meg a Sony is...) Gondoltam hatha valaki hasznal ilyen auto hifit kozuletek...

iPhone 12, iPad PRO

(#26017) Loboda válasza kirkri (#26009) üzenetére


Loboda
senior tag

Ez igaz, de ha a magyar szolgáltatóknál veszi, akkor az eleve a mi régiónkra szánt készülék lesz!
Ha máshol, akkor lehet érdekes a CID szám!

(#26018) kirkri válasza Loboda (#26017) üzenetére


kirkri
addikt

Kétségtelen, de Európában van néhány CID, ami tökéletesen megfelel neki vásárláskor, ha kap hozzá gyári garanciát. Tehát nem okvetlenül érdemes csak a 032-re koncentrálni, ha esetleg beesik pl. egy 044-es (német) tuti áron, akkor az is megfelelő lehet, ha a gari megfelelő.
Illetve, ha boltban veszi, akkor nem biztos, hogy engedik feltenni a CID getter-t.

21 éve a Prohardveren! ™

(#26019) WinnerB0Y válasza Peetry (#25994) üzenetére


WinnerB0Y
senior tag

Az enyém gyárilag áprilisi gyártás.

EUNE: iNeeko

(#26020) LouiS22 válasza Loboda (#26005) üzenetére


LouiS22
veterán

Nice.

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#26021) jeni válasza Loboda (#26008) üzenetére


jeni
félisten

köszi
megnéztem és a CID száma az a HTC 44-s a kód ! ez most mely területre valósi?

[ Szerkesztve ]

(#26022) kirkri válasza jeni (#26021) üzenetére


kirkri
addikt

Három hozzászólással feljebb írtam. ;)

Szerk: És hülyeséget írtam. :B Úgy tűnik összekevertem, mert a 044 a Google szerint WWE_Asia

[ Szerkesztve ]

21 éve a Prohardveren! ™

(#26023) jeni válasza kirkri (#26022) üzenetére


jeni
félisten

köszi nem vettem észre :R

ez most jobb-e a CID HTC 32-s nél?

a német kiadásban van magyar menü is?

(#26024) kirkri válasza jeni (#26023) üzenetére


kirkri
addikt

Közben módosítottam a hozzászólásom. :) Ez ázsiai CID, amiből az következik, hogy nem tudod itthon hivatalosan szervizeltetni. :( Csak a bolti garanciára számíthatsz.

A magyar nyelvű menü az említett morelocal2 alkalmazással mindegyik One X telóból előhozható CID-től függetlenül. A garancia a probléma.

Itt találod a CID listát

[ Szerkesztve ]

21 éve a Prohardveren! ™

(#26025) jeni válasza kirkri (#26024) üzenetére


jeni
félisten

nincs rajta vagyis volt rajta,de letöröltem :U és mégis :K full magyar

érdekes,hogy maga az aksit a HTC márkaszerviz cseréltette ki,papír van róla,mert akitől vettem személyesen vitte be oda és szó nélkül cserélték ki neki a széria hibás aksit.

[ Szerkesztve ]

(#26026) kirkri válasza jeni (#26025) üzenetére


kirkri
addikt

Nem értem pontosan mi nincs rajta. :N
Ha a morelocal2-re gondolsz, akkor azzal csak a telefon lokalizációját állítod be, ezután már nyugodtan törölhető.

21 éve a Prohardveren! ™

(#26027) jeni válasza kirkri (#26026) üzenetére


jeni
félisten

igen a morelocal2 gondoltam,akkor érdekes mert a Defy+ és a sima telóra is feltettem és azon nem volt 100% csak olyan 80% volt a fordítása alapján a magyar felület.

viszont itt vagy a másik One X topikjában olvastam,hogy a morelocale2 nélkül is lehet magyarosítani, a setup beállításon belül még valamire rá kell menni és akkor sem lesz nyitott a teló vagyis locked marad vagyis S-On lesz továbbra is.

[ Szerkesztve ]

(#26028) kirkri válasza jeni (#26027) üzenetére


kirkri
addikt

Az a megoldás JB óta nem működik.

21 éve a Prohardveren! ™

(#26029) I-S-T-I


I-S-T-I
tag

Üdv! a telóm tegnap jött vissza gariztatásból, alaplapot cseréltek benne elvileg. (2 hét volt)

Olyan kérésem lenne, hogy valaki megnézné az ő HOX-án ezt a programot? Nálam csak 2 érintést érzékel, és ha még 1 ujjal rányomok az előző kettő érintés is lefagy, utána nem mozognak, csak ha az összes ujjammal elengedem és újra megérintem a kijelzőt.

-| i7-9700K + RTX 2080 AORUS |- -| Samsung S20 FE 4G |- -| Sabbat E12 Ultra |-

(#26030) enginev3.0 válasza I-S-T-I (#26029) üzenetére


enginev3.0
félisten

Nekem mind a 10 ujjamat érzékeli, persze összesen 20 van :D De lábbal nem szoktam

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#26031) sprinter24 válasza I-S-T-I (#26029) üzenetére


sprinter24
aktív tag

Ez nagyon érdekes, nekem is csak 2 érintést érzékel egyszerre...

Szerk: Beállítások -> Kijelző és gesztusok -> HTC gesztusok elől vedd ki a pipát! Nézd meg újra a multitouch tesztet ;)

[ Szerkesztve ]

(#26032) CrAck69


CrAck69
senior tag

srácok vettem egy OTG-kábelt és azt hogy tudom megnyitni,
mármint az usb-n lévő tartalmakat? :)
látja (fat32 formázva) a tárolónál kiírja a méretét.
köszi

Egyszer fenn....

(#26033) MerLinh válasza CrAck69 (#26032) üzenetére


MerLinh
senior tag

fájl böngésző pl esexplorer

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#26034) CrAck69 válasza MerLinh (#26033) üzenetére


CrAck69
senior tag

azzal néztem, nem találtam benne semmi újat :(
azon belül hol?

Egyszer fenn....

(#26035) MerLinh válasza CrAck69 (#26034) üzenetére


MerLinh
senior tag

úgy emlékszem ha rányomsz a localra akkor ott kell lennie az usbenek vagy ha nem akkor gyökérbe (nem az sd kártya gyökerébe ha nem feljebb egy szinttel) kell menni és ott megtalálod

[ Szerkesztve ]

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#26036) I-S-T-I válasza sprinter24 (#26031) üzenetére


I-S-T-I
tag

Hehe, na így már okés :) Köszi :)

[ Szerkesztve ]

-| i7-9700K + RTX 2080 AORUS |- -| Samsung S20 FE 4G |- -| Sabbat E12 Ultra |-

(#26037) ferob válasza simico (#25995) üzenetére


ferob
őstag

Ezt azért tapasztalod, mert a JB frissítés óta ezeket az alkalmazásokat már nem lehet letiltani, így ha előzőleg le volt tiltva, akkor gondolom jelentkezik az általad leírt helyzet.

(#26038) sprinter24 válasza I-S-T-I (#26036) üzenetére


sprinter24
aktív tag

Nincs mit :)

(#26039) simico válasza ferob (#26037) üzenetére


simico
aktív tag

Király, ügyesen megoldották :W Köszi, hogy megnézted.

(#26040) Szpisti válasza simico (#26039) üzenetére


Szpisti
addikt

Valszeg csak egy Hard Reset segítene ezen...
(Én anno a JB frissítés előtt minden letiltott alkalmazást feloldottam, mert valahogy éreztem, hogy nem lenne egészséges neki... De sokan HR-t ajánlottak előtte amúgy is...)

[ Szerkesztve ]

(#26041) vakondvok


vakondvok
tag

Előzmény: (#25785) vakondvok

Na ma bevittem szervizbe újra, hogy nézzenek utána a wifi,gps hibáknak. Ajánlgatták, hogy menjek be amikor a technikus bent van és ránéz a beállításokra, de inkább el küldettem; nem hiszem hogy bármit tenni tudott volna, amit nem próbáltam már meg szoftversen.
Kaptam addig egy desire C-t :D

(#26042) jeni


jeni
félisten

boccs a láma kérdésért :R
a feladatkezelőben a 123MB/1,0GB saját belső memória
az első érték az mit mutat meg? vagy,hogy a 1GB memóriából mennyi van még hátra vagy mennyit használt fel?

(#26043) LouiS22 válasza jeni (#26042) üzenetére


LouiS22
veterán

Értelemszerűen az utóbbi.

[ Szerkesztve ]

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#26044) jeni válasza LouiS22 (#26043) üzenetére


jeni
félisten

a feladatkezelőből mindent töröltem és akkor is elfoglal kb.757MB adatot. az mi lehet?

[ Szerkesztve ]

(#26045) ferob válasza jeni (#26044) üzenetére


ferob
őstag

Az az, hogy bekapcsolva használod a telefont (Sense, android és egyéb szolgáltatások).
Annak semmi értelme, hogy az egész kihasználatlan legyen, mert egyébként nem lenne értelme, hogy ennyit beleraktak.

[ Szerkesztve ]

(#26046) LouiS22 válasza jeni (#26044) üzenetére


LouiS22
veterán

Minek foglalkozol ezzel? Használd a telefont. Komolyan!

Ez lett az új mánia. A taskkillelés lecsengett, most a nézzük a számokat meg a nekem gyorsabban merül a telefonom a sláger...

[ Szerkesztve ]

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#26047) sprinter24 válasza LouiS22 (#26046) üzenetére


sprinter24
aktív tag

+1 :C

(#26048) Nigér válasza jeni (#26042) üzenetére


Nigér
őstag

123...? :F
Nekem, amikor néha ránézek, 850-870 mega foglalt van az 1 gigából.
És szerintem ez így reális is, a te 123 megád az a szabad memória lesz.
Vagy elírtad 823-ról, mert utána meg 750 valamennyit mondasz...?

(#26049) jeni válasza Nigér (#26048) üzenetére


jeni
félisten

az 123 csak példaként írtam oda,hogy az foglalt vagy szabadot jelent,végül is foglaltat jelez :)

(#26050) simico válasza Szpisti (#26040) üzenetére


simico
aktív tag

Végül hosszas guglizással találtam egy megolást, bár az se vált be 100%-osan: settings -> apps -> all -> menü gomb -> reset app preferences. Ez elvileg az összes tiltást feloldja. Valamiért nálam a Notes-ot ez se hozta vissza, a többit viszont igen.

Viszont kár volt az egész hűhó... olyan primitív a tasks és többi, hogy továbbra sem fogom őket használni. Most már viszont ugye le sem tilthatom őket... ezt egyébként nem is értem, hogy a HTC miért gondolja úgy, hogy ezeket mindenképpen használni kéne és nem engedi letiltani őket :(((

Jól tudom, hogy JB alatt nincs működő temp root? Vlami superboot módszer állítólag ICS alatt még működött, JB-vel viszont határozottan írták jópáran, hogy nem működik.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.