Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#34001) moven


moven
csendes tag

Sziasztok! Most hogy frissitettem a gmail alkalmazast, nem tudok egyszerre tobb fiokot kezelni. Esetkeg tud valaki valami megoldast?

(#34002) Steve1207 válasza szunyi777 (#34000) üzenetére


Steve1207
veterán

a tömörítési arány teljesen mindegy, régen számított, újakat akárhogy tömörítheted tudtommal, vagy az új cm allergiás erre? sense 4, 5 és cm 10.1 10.2-nél nem tapasztaltam semmi ilyesmit, amikor összedobtam a rom-ot

(#34001) moven: a rendszer beállításainál, fiókkezelésnél hozzá lehet adni új fiókot, utána a gmailnél bal felül rányomsz az accountra és ott váltod a fiókot. De alapjában már maga a gmail app-ban nem lehet ezt megoldani, mint régen, anno engem is meglepett. Ez már kb fél éve így van. Már, ha ez a gondod :)

[ Szerkesztve ]

.

(#34003) moven válasza Steve1207 (#34002) üzenetére


moven
csendes tag

Igen erre gondoltam, koszi szepen! Remelem ezek utan tudok egyszerre ket fiokot kezelni a gmail app-ban)

(#34004) HUTCHDB


HUTCHDB
nagyúr

látom megint szó esett a miui-ról.
én spec most az előző pénteki verziót is feltettem, semmi érdemi javulást nem tapasztaltam!
VISZONT, most találtam az xda-n egy port-olt 4.2 alapú miui-t.... :Y
csak hogy tiszta legyen a "gyári" miui 4.1 -es, így ez valami újdonság lehet, de nem nagyon olvasható ki a leírásból, hogy mi lehet a különbség sőt, van egy bekavaró hozzászólás is:

"Originally Posted by mihairimia View Post
Hello - First thank Yoy for your effort! Second - is this based on sense, cm or asop? If is sense which is it - base 3.20 or later?
cm/aosp based there is not miui for hox based on sense 5/ android 4.2.2 if it would be sense based, then 4.1.1 base 3.20"

én lehet kipróbálom.... :B

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#34005) Steve1988 válasza szunyi777 (#34000) üzenetére


Steve1988
tag

Nem sikerült végül, a script már biztos rendben volt, a tömörítéssel lehet a gáz..
Én úgy csináltam hogy winrarral kicsomagoltam, módosítottam a script fájlt és utána tömörítés. Lehet hogy ez volt a gond, hogy nem csak a script fájlt vettem ki, majd tettem vissza a módosítottat? :)

(#34006) szunyi777 válasza Steve1988 (#34005) üzenetére


szunyi777
őstag

Ne winrar.
A Tc van saját zip tomoritoje, azt használd.
Csak az update scriptet kell kimasolni, majd vissza.
Milyen origival modositottad?

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#34007) szunyi777 válasza szunyi777 (#34006) üzenetére


szunyi777
őstag

Notepad++ al módositsd a scriptet.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#34008) Steve1988 válasza szunyi777 (#34006) üzenetére


Steve1988
tag

Notepad++-t használok, az oké.
Viszont akkor kipróbálom majd tc-ben úgy, ahogy mondtad. Köszi :)

(#34009) Steve1207 válasza HUTCHDB (#34004) üzenetére


Steve1207
veterán

Én leszedtem, igaz csak belenéztem a rom-ba, teló nélkül nem sok mindent tudtam. Ez hasonló a másik port-hoz, ahogy kiveszem cm alapú szintén, mivel semmi HTC-s dolog nincs benne. Persze lehet tévedek, várom a tesztet. (Bugok ebben is vannak, ahogy írta a srác, hasonlóan a többihez.)
Kamera szintén nincs, átfutva nem láttam.

.

(#34010) xxman


xxman
senior tag

Üdv!
Szerintetek megéri elcseréljem szeretett iPhone 4-em egy One X-re?
Tudom hülye kérdés , de kiváncsi vagyok a véleményekre mert nem tudom eldöntetni hogy kell-e.

Fontos még hogy nem tudom fülessel hogy szól a HOX , iPhone eddig az etalon , és ez egy nagyon fontos tényező.

I just wanna have some fun.

(#34011) Ginkologic


Ginkologic
senior tag

Hát ez kész, behalok :((

Miért van az, hogy akármelyik 10.2-es official cm romot teszem fel, stabil, vagy nightly, a hang egyszercsak elkezd kétszeres sebességgel lejátszani. De még a csengőhang is, minden 2x sebességgel megy. Minden appban, mindenhol 2x sebességel. Fákker, pedig most már codecet sem tettem fel, hátha az volt a ludas, de nem.... :(

Tévedni emberi dolog, viszont állati nagy hülyeség ;)

(#34012) szunyi777 válasza Ginkologic (#34011) üzenetére


szunyi777
őstag

Youtubon is?
Mert azt szoktam nézni sűrűn, de ott és a csengőhangoknál nem tapasztaltam.
Mx playeren a gyereknek szoktam este mesét inditani, és Én még nem tapasztaltam...
Talán egyszer egy régebbi nightly-nál...

Mennyi idő, vagy inditás után csinálja Neked?

@xxman Nem ismerem az iphont, de nem is akarom!! ;]
Én feleslegesen drágának találom, és elbújhat szerintem a mai androidos készülékek mellett...
Már nem igen lehet vele villogni, sajna a 3.5"-val egérmozinak mondható készülékkel! (Nem bántás képp irom, ez a véleményem, az Iphone-ról !)
Android-al ha rootolt, szinte nincs határ amit ne tudj megcsinálni...

Ha 1-1 be menne a csere mindenképpen, a HOX mindenképpen erőssebb, újabb, nagyobb, stb...

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#34013) -FreaK- válasza Ginkologic (#34011) üzenetére


-FreaK-
veterán

Régen volt ilyen probléma sense alatt is, nekem úgy rémlik, hogy a kernel volt a ludas. Esetleg nézz be a régi kernelek topicjaiba és keress rá, mondjuk hogy speed play, vagy ilyesmi.

(#34014) xxman válasza szunyi777 (#34012) üzenetére


xxman
senior tag

1:1be menne.
Igen engem is vonz a dolog.

Az iphone melett viszont ott a zene amit mondtam , és írhatnál véleményt azért a htcről , a smooth-ság és stabilitás , illetve az akku idő.

Ja meg hogy anno a droidok a macbook-al nem voltak hajlandóak kommunikálni. (van itthon winfos is , de azt húgom használja)

de írhatnál konkrét tapasztalatokat , zene kamera stabilitás , face , stb , ja meg előlapi kamera képeket ha küldenél privátba bármiről azt is megköszönném.

ja és jöhet rom-olt verzió tapasztalata is , kivéve a cm mert az nem tetszik.

I just wanna have some fun.

(#34015) szunyi777 válasza xxman (#34014) üzenetére


szunyi777
őstag

A hangzásról egyéb dolgokról azért nem irtam, mart csak rádiót hallgatok rajta (Spirit Fm), és Cm10.2-et használok!
A gyári romot meg nem is ismerem, mert vásárlás után legyalultam a pi... ! ;]
Zenei hangzásra a Viper4 android app-ot használom, mivel a cm-ben nincs beats audió.
A kamera és a videó is szépen és jól működik Cm alatt is..Nekem legalább is megfelel a családot fotózni...

Az aksi időről visszább olvashatsz..
Általában felhasználó függő, ha jól tudom akkor gyári romnál a képernyőidő ~ 3óra...
Windows 8.1-el kompatibilis, macbook nem használok.

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#34016) Steve1207 válasza xxman (#34014) üzenetére


Steve1207
veterán

Hangban lehet csalódnál, de annyira nem vészes, szerintem utazáshoz azért bőven megteszi. Mókolt audió cuccal elég korrekt azért vagy másik zenelejátszóval, ahol eq-ban belövöd a dolgokat. A telefon hangszórója halkabb, mint az átlag, eltömődnek a kis lukak érdemes takarítani :)
Kamera részemről korrekt, manapság is elég jónak mondható véleményem szerint. Előlapi átlagos, semmi extra (nem fedett az előlapi, ezért gyakran porosodik és ez eléggé rontja a képet).
Üzemidő 3 óra kijelzőidővel számolj, azon kívül elég sokáig ellehet vele lenni, ha letiltod a gyári hülyeségeket. Visszavett fényerővel akár jó 4 óra is elérhető a gyári rendszerrel. Szerintem még mindig a legszebb kijelző a mai mezőnyben is!
Összességében a Sense elég funkciógazdag alapból is. A smoothság nekem nagyon határeset, mert azért döcög, de nagyon allergiás vagyok az ilyesmire. iphone után szerintem rosszabb, de mivel többet ad a rendszer együtt lehet vele élni.
FB pl döcög görgetésnél, de most hogy lesz új változat gyorsulgat mindig (új UI meg minden fityfene). A BlinkFeed is jó cucc.

Hirtelen ennyi, ad annyi pluszt, hogy érdemes legyen váltani bőven. Próbáltam nagyon rossz szemszögből bemutatni :)

.

(#34017) xxman válasza Steve1207 (#34016) üzenetére


xxman
senior tag

Huhh a hangtól tartok mostmár , a többi korrektnek tűnik.
De arra allergiás vagyok ha nem elég hangos vagy valami. Eddig pl semmi nem hozta az iPhone szintet. (Sem SGSIII sem , Xperia Z , sem Moto Razr…)

I just wanna have some fun.

(#34018) Lacopapi válasza xxman (#34017) üzenetére


Lacopapi
addikt

Jó fülessel semmi gond vele...Neutron vagy PowerAmp használatával még jobb is lehet- ez személyfüggő..de önmagában a Beats is eléggé megdobja a natúr rendszert. Tény,hogy egy nagyobb termet aligha tölt be a hangja :)
Fülessel teljes hangerőn nem tudod hallgatni-rövid út a hallássérüléshez..

[ Szerkesztve ]

(#34019) Steve1207 válasza xxman (#34017) üzenetére


Steve1207
veterán

Kompromisszumot kell kötni, nem mondom, hogy lehetetlen. Hangra szerintem hallgasd meg valakinél, ha van rá lehetőség, akár feldobni egy PowerAmp-ot vagy PlayerPro-t. Ha ezekkel egy gyári rendszeren elfogdadhatóra tudod belőni magadnak, akkor nem vészes a dolog. Nyitottnál nagyon sokat dob a módosított codec pack, de alapjáraton se olyan rossz. Pl a gyári beats "funkció" se rossz dolog, mint ahogy sokan elítélik a létét. Szimpla hangkiemelőnek lehet mondani, mélyek erősebbek és kiemeli a középtartományt.

A hangosságát szintén nyitott rendszeren tudod mókolni a Viper4Audio-val (hangszóró, fülhallgató és bluetooth cuccok, pár db-t rálehet nyomni, ha nem tartod elég hangosnak. Én csak a sima hangszóróra toltam, mert ez a városi zaj gyakran elnyomta még zsebben is). Szóval a hangszóróra értettem, hogy halkabb. Alap rendszernél a füles hangereje teljesen korrekt, sose hallgattam fél hangerőnél feljebb.

(#34018) Lacopapi: jaja pontosan így van. Nem szabad annyira túllihegni a dolgot :)

[ Szerkesztve ]

.

(#34020) milapsy válasza xxman (#34010) üzenetére


milapsy
aktív tag

siman csereld el persze ha nem vagy fanatikus elvakult apple fan! es nincs semmi baja az oneX-nek... nekem itt van egymas mellet az oneX es az iphone4, nyomaba sem erhet semmilyen teren az iphone4 az oneX-nek siman szol ugy fulessel az oneX is mint az iphone4 es hozza teszem hogy nem gagyi szar fulesem van(monster pro chopper) ha az iphone az etalon akkor hallgass meg egy meizu mx-et azt tobbet se kell majd iphone zenere!:) a lenyeg hogy az oneX-el jobban jarsz foleg ha megveszed a power amp lejatszot!!! habozas nelkul cserelnek :R

[ Szerkesztve ]

"én bírom a holdat, szerintem tök jó fej":) csakis a goa és a psy

(#34021) func93


func93
senior tag

próbálta már valaki ezt az új MIUI-t?

"Nem lehet összekötni a pontokat a jövőt fürkészve, az összefüggések csak utólag visszanézve látszanak." - Steve Jobs

(#34022) Heroldg18 válasza xxman (#34017) üzenetére


Heroldg18
tag

Szerintem a hanggal semmi probléma. Ami ennél a telefonnál kérdéses az az üzemidő mint írták már előttem is de ha nem megy egész nap a mobilnet, nincs full fényérő (szerintem nem is kell nekem negyedig van felhúzva mindig jól látni a kijelzőt) Másrészt HTC :DD Engem nagyon meggyőzött.

(#34023) milapsy válasza Heroldg18 (#34022) üzenetére


milapsy
aktív tag

igen az akku ido ami csalodas lehet

"én bírom a holdat, szerintem tök jó fej":) csakis a goa és a psy

(#34024) HUTCHDB válasza func93 (#34021) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

most fogom kipróbálni.
mondjuk nem kecsegtetnek az xda-s hozzászólások sok jóval, de azért saját magamnak kell kipróbálnom.
rövidesen leírom, mi a tapasztalat.

MÁS:
esett szó itt az iphone 4 vs. HOX-ról.
egyéb dologban is jobb a HOX, de ami nagyon gáz a iphone-nál az a kijelző mérete...
semmi esetre sem lehet összehasonlítási alap...nekem.
a zenei része FÜLESSEL a telefonnak igen is az élmezőnybe tartozik, (én spec. nem tudok SZÁMOMRA jobbat mobilok között)
az viszont hozzá tartozik, hogy én disco zenét hallgatok, ezen a téren is bőven veri az i4-et ilyen tüc-tüc zenén.
igaz nem wolfson DAC van benne, de én samsung esetén nem éreztem annak előnyét....

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#34025) HUTCHDB válasza Steve1207 (#34009) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

most próbáltam volna letölteni az előbb említett miui-t.
nem működik a letöltés...nem tudnád valahová feltenni?
:R

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#34026) func93 válasza HUTCHDB (#34025) üzenetére


func93
senior tag

kérlek én is 1 órája akartam letölteni... de rossz lett a link. szóval várunk. :))

"Nem lehet összekötni a pontokat a jövőt fürkészve, az összefüggések csak utólag visszanézve látszanak." - Steve Jobs

(#34027) Steve1207 válasza func93 (#34026) üzenetére


Steve1207
veterán

Jó az a link, csak a dropbox nem szereti, ha sokan szedik és letiltja. Mindjárt feldobom valahova.

.

(#34028) HUTCHDB válasza Steve1207 (#34027) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

"My apologies for the inconvenience but the download is down i'm uploading to some other place."

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#34029) milapsy válasza HUTCHDB (#34024) üzenetére


milapsy
aktív tag

pedig egy jo fulessel eszre venni azt wolfson chippet foleg lossless audional:) en meizunal tapasztaltam samuval nem talakoztam mostansag....

amugy igen az oneX az "atlag" android telokhoz kepest meglepoen jobb hangzasra iphone4-em melle siman oda rakom meg alap lejatszoval is powerAMP-vel meg kenterbe verem

"én bírom a holdat, szerintem tök jó fej":) csakis a goa és a psy

(#34030) Steve1207 válasza Steve1207 (#34027) üzenetére


Steve1207
veterán

(#34031) HUTCHDB válasza milapsy (#34029) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

a samsung galaxy s1-ben és s3-ban volt wolfson DAC, mindenki odáig meg vissza volt, mondjuk nem volt rossz, de a HOX jóval nagyobb hangerővel, és az "én zenémre" jobb hangzással bír.

a flac tömörítés nálam igen ritka, mivel a 70-es, 80-as évek disco zenéit örülök, ha "bármilyen" formátumban meg tudom szerezni...mondjuk azért vannak kivételek, amelyek megvannak losslessben.

(#34030) Steve1207!
köszi szedem...., de lehet már ma nem lesz kedvem hozzá, holnap nagyon korán lesz a felkelés....

[ Szerkesztve ]

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#34032) xxman


xxman
senior tag

Hát nekem volt s3-am is és nagyon gyászul szólt (kva halk volt). Ugyanazzal a fülessel és zeneszámmal a szifon 40%al hangosabb kb. ja és ami nagyon zavar az a music playerek butasága. az iphone nak a legjobb olyan szempontból hogy pl. ha shuffle be hallgatok zenét , majd a könyvtárból nyomok be egy kövekezőt akkor nem kapcsolja ki a shuffle-t de sorolhatnám még. ez a htc-nél hogy működik?

I just wanna have some fun.

(#34033) HUTCHDB


HUTCHDB
nagyúr

NA VÉGRE! :C

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#34034) milapsy válasza HUTCHDB (#34031) üzenetére


milapsy
aktív tag

mondjuk az s3 azt tenyleg gyaszul szol:DD azt viszont nem tudtam hogy abba is wolfson van igy viszont nagyobb szegyen.... mert aza meizu mx brutalis

"én bírom a holdat, szerintem tök jó fej":) csakis a goa és a psy

(#34035) szunyi777


szunyi777
őstag

Én meg játszottam ma egy kicsit... :B
Első APP forditásom... :P

Most jöhet a rendszer angol nyelvű hiányosságai...

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#34036) milapsy válasza HUTCHDB (#34033) üzenetére


milapsy
aktív tag

:F

"én bírom a holdat, szerintem tök jó fej":) csakis a goa és a psy

(#34037) Steve1207 válasza milapsy (#34036) üzenetére


Steve1207
veterán

Szerintem a BlinkFeed-re gondolt, hogy végre van magyar tartalomtámogatás is :)

.

(#34038) HUTCHDB válasza milapsy (#34036) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

úgy, ahogy Steve1207 írta, végre van magyar a BlinkFeed.

feltettem a miui-t.
detto ua, mint a többi miui, laggol, akad....talán kicsit kevésbé.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#34039) Ginkologic válasza szunyi777 (#34012) üzenetére


Ginkologic
senior tag

Durva mi :D a youtube is, csengőhang is, minden duplasebességgel játszódik le :D nem vágom mi a tököm ez, hiába kerestem, nem találtam leírást a problémával kapcsolatba :(
azt, hogy mikor jelentkezik, nem figyeltem meg, de mondjuk 2 napja cseréltem le a romot az akkor aktuális nightly-ra, és nemrég tűnt fel, hogy ez van

[ Szerkesztve ]

Tévedni emberi dolog, viszont állati nagy hülyeség ;)

(#34040) func93 válasza HUTCHDB (#34038) üzenetére


func93
senior tag

+1 laggol minden..

"Nem lehet összekötni a pontokat a jövőt fürkészve, az összefüggések csak utólag visszanézve látszanak." - Steve Jobs

(#34041) bzoley


bzoley
veterán

Sziasztok!
Jelentkezem a klubba, pár napja boldog One X tulaj vagyok. Szeretett HD2-met nyugdíjaztam, elég lassúcska volt napjaink feladataihoz.
Kérdésem nem nagyon van(egyelőre), láttam már telefont közelről. Maga a telefon rendben, elég nagy előrelépés sebesség terén, a Sense-szel fedett android viszont nekem itt-ott kicsit butácska, de lehet vele élni. Majd ha esetleg valamikor lesz CM11, talán megnézem, de hétköznapi dolgaimhoz a gyári is megfelel.

(#34042) Lacopapi válasza bzoley (#34041) üzenetére


Lacopapi
addikt

Légy üdvözölve és sok sikert a készülékhez :)

(#34043) bzoley válasza Lacopapi (#34042) üzenetére


bzoley
veterán

Köszi!
Eddig sikeres a dolog, egy apróságot leszámítva. A páromnak vettem egy Desire C-t, és igaz, hogy nekem kevés lenne, nem is nekem való, de nagyon tetszik. Kicsi, cuki, megy hozzá a fehér szín. Gondoltam, akkor magamnak is fehéret keresek, viszont baromira nem jön be, így hamarosan ruhacsere lesz.

(#34044) Lacopapi válasza bzoley (#34043) üzenetére


Lacopapi
addikt

Sose legyen nagyobb gondod - van akinek a fehér jön be,a szürke (amilyen nekem van),eléggé jellegtelen...de Te tudod.
Nálam gyári rom van,semmi baj vele,de a Nova launchert használom,mert az ötös sense nekem nem jön be...a letisztultságnak is vannak határai :)

[ Szerkesztve ]

(#34045) bzoley válasza Lacopapi (#34044) üzenetére


bzoley
veterán

Gondnak egyáltalán nem gond, akár így is maradhatna.
Sok bajom nekem sincs a gyárival, apró megszokásbeli kényelmetlenségeket leszámítva. A HD2-n is a "gyári" Trebuchet volt fönn piszkálás nélkül. A búcsú előtti napon frissítettem Kitkat-re, és hát amit a CM művelt vele, szinte tökéletes. Úgy ahogy van elfogadnám az X-en is. Letisztult is, izléses is, mégis agyon lehet állítgatni minden porcikáját. Szivesen használnám ezt a párost.
Táblán sokáig Apex-et használtam, de valahogy kinőttem a díszítgetésből, és majdnem gyárira legyalultam mindent. Mostanában támogatom a kevesebb néha több elméletet.

Nagyon nem mélyültem még bele az xda one x részlegébe, de az első pillantások után mintha nem látnék kiemelkedő munkákat. Mintha még a CM sem lenne toppon. Ettől még lehet vannak profi munkák, egyelőre még nem vettem észre. Persz még csak a terepet mérem fel, perpill azt sem tudnám, melyik végén kell hozzányúlni a telefonhoz. Mondjuk nem is sürget senki, művelődök lassan.

(#34046) Lacopapi válasza bzoley (#34045) üzenetére


Lacopapi
addikt

A Tegra kissé megnehezíti a dolgot,így azután nincs is valami nagy erőlködés.. :)

(#34047) xxman


xxman
senior tag

Kéne egy kis help.
Ma Hox tulaj lettem , de cm moddal kaptam a telót , ami nagyon nem tetszett , ezért megpróbáltam flashelni cwm-ből egy romot (előszőr stock 4.2.2-őt) az nem ment , leszedtem utána valami loonelyX romot , de a boot img-t nem raktam fel így nem tudok mit csinálni , mert ha megnyomom a power + vol down -ot akkor egy menübe dob ahonnan választhatok hogy REBOOT RECOVER FACTORY RESET SIMLOCK SHOW BARCODE IMAGE CRC. Nos ha megpróbálok recovery-be menni akkor a telefonnal ugyan az lesz mintha simán bootolni akarnám , htc képernyő majd újraindul.
mit kéne tegyek????

I just wanna have some fun.

(#34048) szunyi777 válasza xxman (#34047) üzenetére


szunyi777
őstag

Ha jól értelmezem, akkor nem tudsz belépni a recoverybe?
Ami menüt írsz, az a bootloader mod, ott kell Flashelni a romból kimasolt boot. Img file-t.. Addig nem fog elindulni.
Tehát, amit szeretnél használni romot, annak a. Zip jeben megtalálható a boot. Img file, ezt kell kimasolni és pl. One X one click tool al flashelni, úgy hogy a készülék bootloader módban legyen.
De így utólag is tudod flashelni az aktuális rom boot. Img filet.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#34049) Weeman1


Weeman1
veterán

Sziasztok

Beléptem az One X tulajok közé én is. ;)
Látom van itt pár ismerős.

Xiaomi 11T Pro

(#34050) szika87 válasza xxman (#34032) üzenetére


szika87
aktív tag

Cseréld le, szerintem nem bánod meg, ha nem válik be max eladod van kereslet a készülékre.Mielőtt megvettem én is a hoxon sokat gondolkodtam h ez vagy iphone 4 legyen, volt annó Iphone 3GS valamint SGS 1 wolfson+voodoo sound tehát van összehasonlítási alapom.Két dolog miatt tartottam a hoxtól az egyik az akksi idő a másik az agyon fikázott hangminősége, nos az egyik beigazolódott, az akkuidő valóban nem acélos de nálam kibírja estig 4%-on :D most az iphone hiába lenne mondjuk 24%-on úgyis ráteszed te is a töltőre mert másnap nem bírná :),A zenei rész pedig szerintem brutálisan jó, fél hangerőnél ritkán tekerem feljebb mert leszakitja a fejem xD lehet én vagyok igénytelen de én igenis szeretem a beats effekt bekapcsolását, dübben is rendesen de nem érzem h elnyomná a többi tartományt.Szóval szerintem igenis jó zeneileg, bár egy másik fórumtárshoz hasonlóan én is tucc tucc zenét hallgatok nem tudom más zenei stílusban mit produkál, egyébként füles kérdése, én egy Htc gyári Urbeats fülessel használom és mondom, iszonyat jó,sőt ha visszaemlékszem a régi sgs voodoora nem érzem jobbnak vagy annyival jobbnak mint mondják.A többire nem akarok kitérni mert mások elmondták, de az A kijelző ami van ebben a brutális, a betűk lemásznak róla, mikor megláttam havernál az iphone 4et azt mondtam nincs ettől szebb kijelző...aztán jött a One X és leesett az állam :) innentől kezdve pedig oprendszer kérdése melyik szimpatikusabb, de ahogy mondták előttem is, nekem már kicsi lenne az A 3,5colos kijelző.

We are here for a good time, not a long time.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.