Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#30601) joseph33 válasza LouiS22 (#30571) üzenetére


joseph33
csendes tag

Hello! Tennék én rá megfelelő kernelt is mert rájöttem hogy nem azt szedtem le ami kell...de az a baj hogy a laptopommal usb storage módban valamiért nem akar kommunikálni :( Ja és igen sajna backup biztonsági mentést sem csináltam

(#30602) wertigo1984 válasza csenor (#30599) üzenetére


wertigo1984
őstag

Nekem ez az elso HTC-m de eddig nem csalodtam benne. Korabban a Titan es Titan 2-vel szemezgettem de amikor kezeltem kolega Sensation XE-jet, azt mondtam hogy kell egy ilyen. :K

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#30603) Tyer válasza csenor (#30599) üzenetére


Tyer
őstag

Launchert még tehetsz fel...oszt lesz Sense

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#30604) Steve1207 válasza Tyer (#30603) üzenetére


Steve1207
veterán

Az azért nem ugyanaz :)

.

(#30605) csenor válasza Steve1207 (#30604) üzenetére


csenor
senior tag

Hát nem! :B

(#30606) Tyer válasza csenor (#30605) üzenetére


Tyer
őstag

Nem véletlenül van HTC-m nekem se:P
Nekem nagy álmom volt a Sense, és nem csalodtam benne.

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#30607) la_cc válasza la_cc (#30561) üzenetére


la_cc
addikt

Úgy néz ki, hogy csak beadom a derekam és valahogy kibekkelem a HOX nélküliséget.. :((

Mivel tudnám lementeni a telón lévő programokat, illetve később visszarakni úgy, hogy megmaradjanak a beállítások? Lehetséges root nélkül egyátalán?

Mit érdemes még lementeni a telóról? Képeken, zenéken kívűl persze... :B

[ Szerkesztve ]

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#30608) LouiS22 válasza la_cc (#30607) üzenetére


LouiS22
veterán

Carbon, de kétesélyes a visszaállítás.

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#30609) dkovizoli válasza Steve1207 (#30594) üzenetére


dkovizoli
addikt

Helló! Azt a greenify app-ot hol találom , mert ezen a néven semmi.

(#30610) LouiS22 válasza dkovizoli (#30609) üzenetére


LouiS22
veterán

Tényleg ennyire nehéz? :)

[link]

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#30611) dkovizoli válasza LouiS22 (#30610) üzenetére


dkovizoli
addikt

Bocs, de egy Desire-ről kerestem. Azóta google-n megtaláltam, de azt írja, hogy ez a verzió nem kompatibilis az eszközzel. Az általad adott link szintén. Ezért nem is találtam elsőre. De köszönöm szépen. :)

(#30612) fravik


fravik
tag

Sziasztok!

Sajnos engem is elért a kijelzősárgulásos hiba (a képernyőn megjelenő hullámzással és a nem jól illesztett kijelzővel - be lehetett nyomni a jobb és bal felső sarokban - még megbarátkoztam), viszont ez már elég zavaró. :(

Azokat kérdezném, akik a T-nél adták le, hogy mennyi idővel számolhatok kb. a szervíznél? Tegyük fel, megkérdezem a T-t, hogy mikor szállítanak a szervízhez, aznap beviszem, utána mennyi időt kell kb. várni?
Cserekészüléket adnak?
Mostanában küldte valaki szervízbe a telóját?

Láttam régebbi hozzászólásokat, hogy érdemesebb rögtön a helyi szervízhez vinni, aki továbbküldi. Gondolom ez azóta is állja a helyét.
A hibákat hogy írtátok össze (pl. milyen nyelven)? Nem szeretném ugyan ezekkel a hibákkal visszakapni...

Bocsi a sok kérdésért... :)

"Always remember that you are absolutely unique. Just like everyone else."

(#30613) Bulitt válasza fravik (#30612) üzenetére


Bulitt
őstag

Ha a T-hez viszed akkor igen kérhetsz csere telefont. T-nél is 15 munkanapot mondanak

(#30614) la_cc válasza LouiS22 (#30608) üzenetére


la_cc
addikt

Hogy hogy kétesélyes? Vagy visszaáll vagy nem? :DDD

Akkor semmi értelme?

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#30615) LouiS22 válasza la_cc (#30614) üzenetére


LouiS22
veterán

A rootos, Titanium Backup backup/restore-t nem lehet überelni. Ez sajnos tény.

A Carbon előnye, hogy root nélkül is működik, de nehézkes a konfigja (elmentse-e az appot is, vagy csak az adatait, ha azt mondom neki, hogy igen, mentse el, akkor előfordul, hogy nem menti el, előtte töltsem le az adott alkalmazást a playből, stb.), pl. a Vibert képtelen voltam vele úgy visszaállítani, hogy az üzenetek is megmaradjanak.

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#30616) LouiS22 válasza fravik (#30612) üzenetére


LouiS22
veterán

Törekedni kell az x napon belüli javításra. Vagyis nem szentírás, ha 2 hónapig csinálják, akkor addig. Ugyanígy: nincs jogszabály arról, hogy neked cserekészüléket KÖTELESEK biztosítani.

Sokkal jobban jársz, ha egyenesen a szervizbe viszed, a szolgáltatók batchban továbbítják a készülékeket és így is kapják vissza (mert értelemszerűen irreális költséget jelentene darabonként továbbítani egy-egy telefont).

Sok sikert a várakozáshoz.

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#30617) la_cc válasza LouiS22 (#30616) üzenetére


la_cc
addikt

Melyik is ez a szervíz? Nem kiküldik valahova külföldre?

Csak simán becammogok a papírjaimmal és átveszik, ennyi?

Ezaz első telefonom, amit szervizeltetni kell amúgy... :((

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#30618) wertigo1984


wertigo1984
őstag

Skacok!
A telefonon belul honnan tudom hogy mikor gyartottak az enyemet? Ugy ertem a menuben valahol, vagy szervizmenubol?

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#30619) Bulitt válasza wertigo1984 (#30618) üzenetére


Bulitt
őstag

#1

(#30620) wertigo1984 válasza Bulitt (#30619) üzenetére


wertigo1984
őstag

:R Es ha nincs meg a doboza?

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#30621) Kronk válasza wertigo1984 (#30620) üzenetére


Kronk
őstag

Névjegy, telefon azonosítója, készülék sorozatszáma

http://totesz.myminicity.com/

(#30622) xrvman


xrvman
őstag

4.1.1 verzió már tartalmazza a gyors beállításokat az értesítési sávon?
Fel kell még tenni hozzá a Notification Toggle nevű alkalmazást?

(#30623) wertigo1984 válasza Kronk (#30621) üzenetére


wertigo1984
őstag

Megvan :R . Annyit vettem ki belole, hogy 2013 marcius 6-i gyartasu, az FA nem tudom hogy melyik teruletet jelenti.

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#30624) s3nsitivity válasza xrvman (#30622) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Még a 4.2.2 sem fogja tartalmazni :(

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#30625) Xaels válasza s3nsitivity (#30624) üzenetére


Xaels
félisten

One-on 4.2.2 alatt van. Ha Sense5 is jön akkor valószínüleg az is jön. vagy a One X+ 4.2-jében nincs?

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#30626) Zsirmanc válasza wertigo1984 (#30623) üzenetére


Zsirmanc
aktív tag

FA az Taiwan. Legalább is az XDA-Developers szerint.

"WRC is for boys. Group B was for men." - Juha Kankkunen

(#30627) kirkri válasza la_cc (#30617) üzenetére


kirkri
addikt

Kiküldik a csehekhez.

A Telemax gyűjti itthon össze a javításra küldendő telefonokat, és továbbítja a csehek felé. A szolgáltató is a Telemaxhoz küldi, szóval a direkt leadás gyorsít a folyamaton, de csak a Telemax központba érdemes leadni, mert a gyűjtőpontjairól hetente 1-2 alkalommal szedik össze a készülékeket.

Magyarul mehet rá a hibaleírás, nekem egy visszaérkezett telefon munkalapján magyarul voltak felvezetve az elvégzett javítások, szóval gondolom valaki ért a cseheknél magyarul, aki a hibajelenséget lefordítja a sori operátornak, aki javítja a telefont. (Vagy amennyiben megy a cseh nyelv, akkor az jobb megoldás :D )

21 éve a Prohardveren! ™

(#30628) la_cc válasza kirkri (#30627) üzenetére


la_cc
addikt

Köszi!

Ez a központ címe?

ím:
2040 Budaörs, Kinizsi u. 4.
nyitva tartás
Hétfő - Péntek 8:30-17:00-ig, Szerdán 18:00-ig
tel.:
+36 23 880 319
email:
info@telemaxgsm.hu

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#30629) kirkri válasza la_cc (#30628) üzenetére


kirkri
addikt

pontosan

21 éve a Prohardveren! ™

(#30630) gagaracer


gagaracer
csendes tag

Üdv!Htc One X+ vásárlás előtt állok,de még nem akarom elkapkodni.Kell e attól tartanom,hogy vannak tipúshibái a + nak is mint a sima one-nál voltak a sárgásodás stb. vagy ezek már nem érintik a +-t?Még annyi,hogy megéri e szerintetek a +10ezer ft ot a one x + felára? Vagy ezért az árért van más hasonló tudású teló?

iPHONE 4 8gb white iOS 6.1.3

(#30631) Xaels válasza gagaracer (#30630) üzenetére


Xaels
félisten

Mihez képest +10? Amúgy elvileg a +ra sokkal kevésbé jellemzőek ezek a hibák.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#30632) gagaracer válasza Xaels (#30631) üzenetére


gagaracer
csendes tag

A sima One x 93 körül van a + meg 104

iPHONE 4 8gb white iOS 6.1.3

(#30633) s3nsitivity válasza Xaels (#30625) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Elvileg nincs de hát még lehetséges. :)

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#30634) enginev3.0 válasza gagaracer (#30632) üzenetére


enginev3.0
félisten

Vennék inkább egy használt tökéletes állapotban lévő GARANCIÁLIS One-t!

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#30635) blakey válasza gagaracer (#30630) üzenetére


blakey
titán

Azok a "típushibák" amiket olvasgatsz, gyakorlatilag mindegyik márkánál, típusnál előfordulhatnak, természetesen ettől függetlenül lehet olyan gond ami egyedi de a sárgásodás pl. nem az, más gyártóknál is előfordul. Az én HOX-om első (vagy második) szériás, elvileg beleeseik a kérdéses körbe de eddig semmi rossz nem történt (kopp-kopp :) ) Remélem megtartja jó szokását, mert egyelőre nem látom értelmét másikra cserélni.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#30636) Xaels válasza s3nsitivity (#30633) üzenetére


Xaels
félisten

Insertcoin-ban benne van.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#30637) joseph33


joseph33
csendes tag

Hello!
Írtam tegnap is de azóta csak szórakozik velem a telóm. Az interneten kb már mindent elolvastam az egész mai napom ebből állt...olyan problémám volt hogy ujabb viperxet akartam tenni a telómra de htc logó bejött és annyi azóta fullra le lett formázva a belső memória meg minden és persze nagyon sokmindent csináltam de nem sikerült...jelenleg az sd kártyámon rajta van a 3.7.7 viperx meg egy hozzávaló viperx11 kernel is. Még telepítés előtt megsináltam a boot.img flashelését a recoveryt nem mert az van rajta utána felraktam a 3.7.7-et és nyomok rebottot aztán megjelenik a htc logó alatta kígyóval utána bejön a htc one alul a beats audio logóval és onnan semmi tovább. Esetleg itt mit tudok tenni?
Ui.: kezdő vagyok ezért ha kérhetném részletesen írjátok már le.
Köszi :)

(#30638) vatoteam válasza joseph33 (#30637) üzenetére


vatoteam
tag

fastboot erase cache is volt?

(#30639) joseph33 válasza vatoteam (#30638) üzenetére


joseph33
csendes tag

igen adb-ben az is megvolt

(#30640) vatoteam válasza joseph33 (#30639) üzenetére


vatoteam
tag

Próbáld meg a viperx zip-jében lévő boot.img-t felrakni, hagyd a viperkernel 11-et.

(#30641) HUTCHDB


HUTCHDB
nagyúr

srácok baj van!
eltűnt az IMEI számom!
most flash-eltem a venom romot, majd a kernelt, de nincs hálózat.
ellenőriztem a IMEI-t, de "ismeretlen"....
valakinek ötlete?

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#30642) MerLinh válasza HUTCHDB (#30641) üzenetére


MerLinh
senior tag

gond egy szál se mivel nincs s-off nagyon elrontani nem tudod, sztem nem sikerül jól a kernel flash

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#30643) kirkri válasza MerLinh (#30642) üzenetére


kirkri
addikt

Én is erre gondoltam, ahogy írtam is privátban neki.

21 éve a Prohardveren! ™

(#30644) HUTCHDB válasza MerLinh (#30642) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

megpróbálom újratenni a romot és a kernelt is, aztán meglátjuk.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#30645) HUTCHDB válasza HUTCHDB (#30644) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

sikerült, reflash megoldotta végül, köszönöm a segítséget!

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#30646) s3nsitivity válasza Xaels (#30636) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Nem is főzött romra gondoltam. :D
Egyébként igazatok van, a 4.2.1-ben nincs benne a 4.2.2-ben már nagy valószínűséggel lesz, sry :)

(#30637) szcsaby77

Próbáld a ZIP-ben lévőt!
valamint esetleg másik romot.

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#30647) pmSpeedy


pmSpeedy
csendes tag

Az miért van, hogy csak nekem van 4.1.1 a HOX-en? Jobb esetben másoknál 4.1.2 van. "telefonmenüs" frissités meg időtlen idők óta nem hoz le semmit...

Megbuktam informatikai biztonság és menedzsmentből, de feltörtem a tanulmányi rendszert, és kijavítottam ötösre.

(#30648) kirkri válasza pmSpeedy (#30647) üzenetére


kirkri
addikt

Nem csak neked van így, hanem pl. nekem is, de engem nem zavar. :N
Jellemzően azoknál a telefonoknál van így, amelyek szolgáltatóra szabott firmware-el rendelkeznek. Az enyém például Vodás, de volt Orange telóm, azon is 4.1.1 volt.

21 éve a Prohardveren! ™

(#30649) Tyer válasza pmSpeedy (#30647) üzenetére


Tyer
őstag

Nekem is az van

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#30650) Zsirmanc válasza pmSpeedy (#30647) üzenetére


Zsirmanc
aktív tag

Nekem nem szolgáltatós és 4.1.1. van.

"WRC is for boys. Group B was for men." - Juha Kankkunen

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.