Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#29451) B4l!nt válasza SG3rg0 (#29450) üzenetére


B4l!nt
aktív tag

Nagyon gyenge volt a jel, csak akkor volt jó ha nyomtam a telefon hátulját :D
Kb. 3 óra kijelzőidőt bírt.

(#29452) blt.62


blt.62
őstag

Az sms biztonsàgi mentésénél,van gyári kód? Használtan vettem a Hox-ot és elmentettem egy sms-t,viszont jelszót kér,hogy megnyithassam vagy visszaállítsam.

MegtorloXp

(#29453) Shokkolo válasza blt.62 (#29452) üzenetére


Shokkolo
addikt

a jól megszokott öreg kódok nem mehetnek?! 1234 v. 12345 ?
rengeteg esetben ezek a default kódok
vagy valaki anno posztolt egy elborult gyári kódit: 1234567890

[ Szerkesztve ]

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#29454) vince19


vince19
csendes tag

A vasárnap kb. a huszadik alkalommal ejtettem le a földre a telómat, eddig mindig megúszta, kissebb nagyobb sérülésekkel a készülékházon, - köszönet a strapamobliért a HTC-nek :) -,
de most a kijelzőm elrepedt, így kukás lett a készülékem.

Hétfőn pánikhangulatban vásároltam egy Sony XPERIA Z-t,magam sem tudom miért, így utólag,
Két napig nézegettem, végre ma kicseréltem egy HTC ONE-re, és megfogadtam, hogy amíg létezik HTC, addíg hűséges leszek:)

Köszönöm a segítségeteket, amit eddíg kaptam Tőletek itt, és ezennel átköltözök az ONE-fórumba :)

Sziasztok :)

HTC(sok), G3, P8, G4

(#29455) Agony válasza vince19 (#29454) üzenetére


Agony
aktív tag

Kár volt kukáznod, itt a fórumon is van olyan (kirkri) aki kifejezetten műszaki hibás HOX-okat javit, igy pl. kijelző cserével is foglalkozik, bár egy One jó választás volt! :)

Start with a whisper, end with a scream!

(#29456) vince19 válasza Agony (#29455) üzenetére


vince19
csendes tag

Nincs eldobva, itt pihen szegény az asztalon, csak nem gondoltam rá, hogy megjavíttatom, gondolom nem érné meg.

[ Szerkesztve ]

HTC(sok), G3, P8, G4

(#29457) blt.62


blt.62
őstag

Megtudnátok mondani,hogy egy mp3-as hangot vagy zenét hogyan tudok berakni a jelzőhangokhoz? Leírnátok akár privátban a folyamatát?

MegtorloXp

(#29458) Tyer válasza blt.62 (#29457) üzenetére


Tyer
őstag

SDCard-on van egy notifications mappa, oda másold be. Ha ez sem jó, akkor hozz létre egy media/audio mappát mélységet, és azon belül a notifications mappába.

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#29459) Pachenkoooo


Pachenkoooo
tag

Érdekes kérdésem lenne. Lehet csak bennem merül fel, de azért megkérdezem. Ha varrok a telómnak egy spéci bőrtokot, ami mágnessel záródik, az árthat magának a készüléknek? Mármint a mágnes.

(#29460) Tyer válasza Pachenkoooo (#29459) üzenetére


Tyer
őstag

Legutóbbi értesüléseim szerint nem, de a fizika szabályai szerint igen.
Én inkább patenttal, vagy tépőzárral operálnék.

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#29461) Pachenkoooo válasza Tyer (#29460) üzenetére


Pachenkoooo
tag

Kifejtenéd ezt nekem? Ha árt neki elvi szinten, akkor miért van annyi bolti tok, ami mágnessel záródik?

(#29462) Tyer válasza Pachenkoooo (#29461) üzenetére


Tyer
őstag

Nem értek a fizikához, de a mágneses tér, meg a fém nincsenek jó barátságban... azaz tul jóban vannak.
De amúgy nem tudom. Benned is felvetődött a kérdés valamiért...

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#29463) s3nsitivity válasza Pachenkoooo (#29459) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Fizika szerint a mágnes árt az elketromos dolgoknak.
Sőt a mechanikusoknak is. lásd: karóra

Viszont ezekbe a bőrtokokba olyan gyenge mágnes található aminek az erejét a tok és a burkolat szinte teljesen elnyeli, így még ha árt is, akkor is elenyésző a káros hatása. :)

Ez nagyjából ugyan az mint ,hogy ha telefonálsz rákos lehetsz.
Ja ha a mikróba főzöl akkor is.. :DDD

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#29464) Tyer válasza s3nsitivity (#29463) üzenetére


Tyer
őstag

Vmi ilyesmi érzés keringett bennem is:)
Csak te ezek szerint tudod is mirül beszélsz

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#29465) Pachenkoooo válasza s3nsitivity (#29463) üzenetére


Pachenkoooo
tag

Kétlem hogy egy hűtőmágnes túl erős lenne:) pláne nem 3 mm marhabőrön keresztül:)

(#29466) s3nsitivity válasza Pachenkoooo (#29465) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Azt simán használhatod hozzá! :K

(#29464) Tyer
:B Kicsit konyítok hozzá de azért a fizika nem mindegyik területén vagyok otthon.
Végülis informatikusnak tanulok nem fizikusnak :D

[ Szerkesztve ]

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#29467) Pachenkoooo válasza s3nsitivity (#29466) üzenetére


Pachenkoooo
tag

Azért mondom:D. Nem is egy ilyen ipari, roncstelepen használt elektromágnest akartsm használni:D

(#29468) Valkűr válasza Pachenkoooo (#29467) üzenetére


Valkűr
őstag

Kizárólag fanoknak :)

[link]

iPhone 15 Pro Max, iTab Air 5

(#29469) Hegasus


Hegasus
senior tag

Melyik is volt az az alkalmazás, amelyikkel lehetett szabályozni a min és max értéket az automata fényerőnél?

Work it harder, Make it better, Do it faster, Makes us stronger.

(#29470) enginev3.0 válasza Hegasus (#29469) üzenetére


enginev3.0
félisten

yet auto brightness

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#29471) SimonYana válasza Valkűr (#29468) üzenetére


SimonYana
addikt

Hiába ilyen gyönyörű , ha eltakarod a tokkal. Ha pedig nem , akkor meg 2 nap alatt tiszta karc lesz! :((

® SimonYana ®

(#29472) Zirowe válasza SimonYana (#29471) üzenetére


Zirowe
nagyúr

bor tok egesz jol vedi, egyelore meg jol tartja magat az enyem.
viszont a szilikon tokok/kemeny hatlap tokok is kepesek arra, hogy osszekarcoljak, szoval nem mindegy milset valaszt az ember.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#29473) Hegasus válasza enginev3.0 (#29470) üzenetére


Hegasus
senior tag

:R

Work it harder, Make it better, Do it faster, Makes us stronger.

(#29474) SimonYana válasza Zirowe (#29472) üzenetére


SimonYana
addikt

Értem én , de minek ilyen full extrás külső , ha be kell bugyolálni - csomagolni a nap 24 órájában? :F
Ezzel van nekem a bajom! Olyan , mintha Ferrarit veszel vitrinbe! :B

® SimonYana ®

(#29475) Bulitt válasza SimonYana (#29474) üzenetére


Bulitt
őstag

Szerintem aki ezt megveszi, az pont nem emiatt fog aggódni :DDD

(#29476) Zirowe válasza SimonYana (#29474) üzenetére


Zirowe
nagyúr

de pont ezt mondom, hogy hiába a tok, ha gyakran az teszi tönkre..

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#29477) SimonYana válasza Bulitt (#29475) üzenetére


SimonYana
addikt

Azt nem tudhatod , Ki miért aggódik!

® SimonYana ®

(#29478) Zirowe válasza SimonYana (#29477) üzenetére


Zirowe
nagyúr

ő mindent tud, azt is, hogy kinek milyen igényei vannak/lehetnek/kellenek legyenek a telóval. :U

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#29479) bbalika81


bbalika81
aktív tag

Tudja valaki, hogy hol tudnék HOX-hoz hátlapot venni, baráti áron?
Egy videón úgy láttam elég egyszerű a cseréje, és sajnos az enyém jobb alján van egy kis sérülés.
(illetve fehér a készülékem, de a fekete jobban tetszik)

Ha én otthon magamnak cserélem akkor az jár garancia vesztéssel?

(#29480) rob01 válasza Pachenkoooo (#29459) üzenetére


rob01
tag

A mágnes nem árt a készüléknek,
de az iránytű alkalmazást ne használd, mert akkor biztos eltévedsz! :DD

(#29481) Pachenkoooo válasza rob01 (#29480) üzenetére


Pachenkoooo
tag

Nem fogom:D. Nekem nincs is iránytű alkalmazásom.:) bár nem hiszek benne, hogy működőképesek:)

(#29482) Bulitt válasza Zirowe (#29478) üzenetére


Bulitt
őstag

A személyeskedést mellőzük. Asszem nem jogod. Köszönöm

[ Szerkesztve ]

(#29483) Zirowe válasza Bulitt (#29482) üzenetére


Zirowe
nagyúr

tévedsz, semmi személyeskedés nincs benne, pusztán ténymegállapítás az eddigi posztjaid alapján.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#29484) blakey válasza Pachenkoooo (#29481) üzenetére


blakey
titán

Próbáld ki és meglátod. Én használom. :)

"Eladó: X96 Max+ Amlogic box (https://tinyurl.com/mrxabmtf)" - *** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#29485) SimonYana


SimonYana
addikt

Hogy mennyi hamisítvány van a piacon ! Vicc!
Tényleg igaz , hogy ami nem kínai az hamisítvány!
Nézegetem a headseteket , de be fogok sétálni a boltba és megveszem 2 év garral inkább , mint gari nélkül és az eredete is kétséges!
A Vatera nem tudom hogyan működhet , hisz ott 80%-a a termékeknek hamisítvány!

® SimonYana ®

(#29486) sif85


sif85
tag

Uraim!

Tegnap utazás közben ki-be kapcsolgattam a 3G szolgáltatást a telefonomon, annak függvényében, hogy mikor volt szükségem rá.
A 4-5. alkalmat követően viszont váratlanul nem kapcsolt vissza! A beállítások menüben a "Mobil adatok" résznél folyamatosan a "Leválasztva" üzenet fogadott akárhányszor kapcsoltam ki-be ezt követően.
Bő 3-4 óra, két restart, valamint egy airplane módba váltást követően sem javult a helyzet, míg fél óra pihentetést követően egyszercsak váratlanul visszaállt minden, és azóta is működik.

Kérdésem az volna, hogy valaki találkozott-e hasonlóval?
Ez egy kis "megingása" volt a készüléknek, vagy elképzelhető, hogy valamilyen hardveres, vagy szoftveres problémája van?

Még egy hónapig garanciás a készülékem, és addig nem terveztem a gyári stock romot szétbarmolni, mert tökéletesen kielégíti így is minden igényemet...

Köszönöm a válasz előre is!

Ryzen 5 5600, 2x8 Gb DDR4-3200MHz Fury Beast RAM, Asrock B550M Pro Gigabyte 2080 SUPER Xiaomi Mi 11 Lite 5G

(#29487) g0n21 válasza sif85 (#29486) üzenetére


g0n21
senior tag

Nem kell ki-be kapcsolgatni, mert az ujracsatlakozás legalább annyit fogyaszt, mintha fent lennél, főleg h utazás közben ki-be

Kronometer.hu // PestiOras.hu // nick: Gonzi // Bulgari Velocissimo 1,8m // Omega X-33 SkyWalker 1,5m // Zenith El Primero Chronomaster Open XXT 1,6m // Breitling Chronomat B01 42mm Rouleaux szíjjal 2,2m

(#29488) sif85 válasza g0n21 (#29487) üzenetére


sif85
tag

Megmondom őszintén nekem az a tapasztalatom, hogy NEM a kijelző szívja le ezt a telefont, hanem ha csatlakoztatva van a hálózathoz. Ha wifivel fekszik az asztalon a készülék egész nap, nyomkodás nélkül, akkor is gond nélkül lemerül nap végére 50% alá. Ugyanez adatkapcsolat nélkül, némi telefonálással, akkor 80-85%-on zár estig egy szép szombati napon.

Természetesen az e-mail, időjárás szinkronizálást 1-2 órára állítottam.

Tegnap gond nélkül ment a kijelző másfél órát, folyamatos zene mellett, így ment le 3 óra alatt 76%-ra. Ez nekem tökéletesen elég. Ha utazom, akkor pedig - városok között - folyamatosan a gagyi edge hálózaton erőlködik 2-3 oszlop/5 térerővel, ami valami elképesztően kajálja az akkumulátor. Ezért bátorkodtam ki-be kapcsolni a 3g-t, mert számomra igenis lassabban merült ilyenkor. Ha fixen bekapcsolva hagyom, tuti 50% alá ment volna, korábbi tapasztalat alapján...

Ryzen 5 5600, 2x8 Gb DDR4-3200MHz Fury Beast RAM, Asrock B550M Pro Gigabyte 2080 SUPER Xiaomi Mi 11 Lite 5G

(#29489) g0n21 válasza sif85 (#29488) üzenetére


g0n21
senior tag

Mert adott appok, pl gNow, G+, stb. szívják az akksidat, ha neten vagy. Ha nem nyomkodod, óránként 2%-nál többet nemigen merülhet.. Nem hogy fél nap alatt 50...

Kronometer.hu // PestiOras.hu // nick: Gonzi // Bulgari Velocissimo 1,8m // Omega X-33 SkyWalker 1,5m // Zenith El Primero Chronomaster Open XXT 1,6m // Breitling Chronomat B01 42mm Rouleaux szíjjal 2,2m

(#29490) Zsirmanc válasza sif85 (#29486) üzenetére


Zsirmanc
aktív tag

amennyiben Telenoros vagy, akkor azért nem ment a mobilnet, mert valami karbantartás, vagy hiba, vagy akármi volt náluk. Nekünk a céges kártyáink Telenorosak és ez a hiba volt nálunk is. Sőt ma is volt, egy 40 perces pause.

"WRC is for boys. Group B was for men." - Juha Kankkunen

(#29491) sif85 válasza Zsirmanc (#29490) üzenetére


sif85
tag

Igen, Telenoros vagyok!

Valszeg ez lehetett a hiba oka!

Köszi szépen!

Ryzen 5 5600, 2x8 Gb DDR4-3200MHz Fury Beast RAM, Asrock B550M Pro Gigabyte 2080 SUPER Xiaomi Mi 11 Lite 5G

(#29492) Pachenkoooo válasza sif85 (#29491) üzenetére


Pachenkoooo
tag

Detto.. telenoros vagyok és nekem is ezt játszotta. Már meg voltam győződve róla, hogy vihetem szervízbe:D

(#29493) Zsirmanc válasza sif85 (#29491) üzenetére


Zsirmanc
aktív tag

Szivesen!

"WRC is for boys. Group B was for men." - Juha Kankkunen

(#29494) blt.62 válasza Tyer (#29458) üzenetére


blt.62
őstag

Bemásoltuk a két zenét a jelzőhangokhoz, ott is vannak de hiába állítom be naptárjelzőhangnak bármelyiket a kettő közül, csak azt a gyári hangot játsza le ami előtte bevolt állítva. Pedig a beállításoknál a jelzőhangoknál is az ùj zene nevét írja ki és a naptáron belül is azt írja ki. De nem azt játsza le. Mi lehet a baj?

MegtorloXp

(#29495) Tyer válasza blt.62 (#29494) üzenetére


Tyer
őstag

Ilyesmit csinált már nekem is...
Hogyteszed fel a zenét a telora?
Egyik mappábol a másikba másolod? BT?
Nekem a megoldást az jelentette, hogy file kezelövel a gépen tettm a megfelelö helyre. Vagy kábelen, (nekem spec AirDroid-dal Wifi-n).
Ha ez se megy, akkor esetleg egy mediaserver törlés

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#29496) vakqaag


vakqaag
tag

Sziasztok!
úgy néz ki tulajdonosa leszek egy független HOX-nak.
tudtok nekem pro és kontra érveket mondani,esetleg tapasztalatokat?
előre is köszönöm!
üdv

(#29497) s3nsitivity válasza vakqaag (#29496) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Az aksi idő az egyetlen ami ellene szól. :D
Nekem volt olyan, gyári rommal, hogy napi többször kellett töltenem :(
Igaz én HC szintű felhasználó vagyok, de na :D

Más ellenérvet nem tudok hozni.

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#29498) Agony


Agony
aktív tag

Új szerzemény:

KÉP
KÉP

Egész jól védi a telefont, a kamerát is eltartja a felülettől és a másik oldalon a kijelzőt is. Ha valaki esetleg ilyenre vágyik, kb. 2900Ft az ára, és itt beszerezhető:

http://www.zzcase.com/87-htc-one-x-xl

Start with a whisper, end with a scream!

(#29499) SG3rg0 válasza Agony (#29498) üzenetére


SG3rg0
őstag

Teszteltem a X készenléti idejét, hétfő reggel 6:30kor vettem le a töltőről itthon volt, pici telefonálás pici kijelző használat pénteken reggel 23% volt az akku.
Olvastam egy két helyen hogy júliusba jön a One-ra és az X-re a 4.2.

[ Szerkesztve ]

(#29500) blakey válasza SG3rg0 (#29499) üzenetére


blakey
titán

:))

"Eladó: X96 Max+ Amlogic box (https://tinyurl.com/mrxabmtf)" - *** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.