Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1001) Xaels válasza ForRedGlory (#1000) üzenetére


Xaels
félisten

Hát az az igazság, hogy ugye SW update is volt azóta. Tildy-nek is még egy régebbi SW verziója van. A YT videókkal is az a gond ami sokszor az MA-s tesztekkel. Nem frissülnek és egy idő után ezek miatt a frissítések miatt nem tükrözik megfelelően a valóságot. Meg kell nézni egy új 1.28-as SW-s készüléken. Gondolom, ha sokan visszajelzik ezt a dolgot mint hiba akkor a HTC fogja javítani egy javítás formájában.

Próbáld ki a Chrome Beta-t. Nagyon gyors bár még Beta és vannak nyűgjei. De Opera sem túl lassú szerintem. Igaz az összes böngésző kompromisszumos.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1002) -=Starwing=- válasza ForRedGlory (#998) üzenetére


-=Starwing=-
tag

Hol veszed meg?

"Ajándék csónak ne nézd a lapát..." XD

(#1003) ForRedGlory válasza -=Starwing=- (#1002) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Tímobájlhungari :)

(#1004) r4z válasza ForRedGlory (#1000) üzenetére


r4z
nagyúr

Chrome? (Ja, látom, vótmá)

[ Szerkesztve ]

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#1005) tildy válasza ForRedGlory (#1000) üzenetére


tildy
nagyúr

Nem. Nagyon nem. Macerasan erhetoek el a tabok, stb. En nem szeretem. Opera minit /mobilet hasznalok.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#1006) boksz


boksz
senior tag

Megnyugodtam.
Második töltésre már sokkal izmosabb az akksi.
Ugyanúgy használva mint a sensation-t körülbelül hasonló értékeket mutat.
6.00 - 15.30-ig 70%.
Jó lesz ez.

https://www.flickr.com/photos/boksz/

(#1007) Jack_W


Jack_W
csendes tag

Sziasztok!

Láttam, hogy korábban már volt arról szó, hogy amit a T-mobile árul az független. Az lenne a kérdésem, hogy elképzelhető-e az, hogy a későbbiekben esetleg egy sw frissítéssel hálózatfüggővé teszik? (korábbi DHD tulajok tapasztalataira is kíváncsi lennék :) ) Illetve van-e a készülékben / készüléken valami, ami a T-re utal? Előre is köszönöm!

(#1008) Kronk válasza Jack_W (#1007) üzenetére


Kronk
őstag

A T nem ad ki sw frissítést, csak a HTC, tehát nem!

http://totesz.myminicity.com/

(#1009) rígel válasza Jack_W (#1007) üzenetére


rígel
őstag

Nincsen!
Valszeg független egyelőre. De biztosat csak akkor tudunk, ha kipróbáltuk egy másik simmel is.
A DHD ugyanígy volt, kb. 1 hónapig függetlenül árulták...

(#1010) Xaels válasza Kronk (#1008) üzenetére


Xaels
félisten

Javíts ki ha tévednék, de a T hozzájárulása kell ahhoz, hogy az általuk eladott készülékek megkapják az SW frissítést. Ha nem is ír SW-t de van beleszólása mi legyen benne.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1011) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Na megrendeltem,,,, 123.000 Ft 1 év hűséggel... fekete... de ha nem lesz jó, mindenkit kinyírok a topicban :DDD
HTC-m összesen 1db volt eddig, HTC HD2, meglátjuk ez meddig húzza.

(#1012) -=Starwing=- válasza ForRedGlory (#1011) üzenetére


-=Starwing=-
tag

Hű,akkor Nagyon számítok a tapasztalataid megosztására itt a topic-ban,mert Én is HD2-t
nyüstölök már 2 éve...Ebből több mint 1 éve Androiddal...
És ONE X-re váltanék Én is... :)

"Ajándék csónak ne nézd a lapát..." XD

(#1013) kosturica válasza ForRedGlory (#1011) üzenetére


kosturica
őstag

Arról majd mi tehetünk, ha neked nem tetszik? :D Engem biztosan nem fog érdekelni! :DDD

Xiaomi MI 5S Plus 6/128 GB Grey

(#1014) ForRedGlory válasza -=Starwing=- (#1012) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Az hagyján, de amíg nem lesz eladva a jelenlegi "szar" Samsung Galaxy S2-m, addig tuti jól össze is fogom hasonlítani a kettőt... :D
Szombaton fogom megkapni valamikor a nap folyamán.

(#1013) kosturica: Te leszel az első a sorban ezekután... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1015) keIdor válasza ForRedGlory (#1011) üzenetére


keIdor
titán

Kíváncsi leszek a véleményedre, enyém is jövő héten jön.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#1016) -=Starwing=-


-=Starwing=-
tag

Egyre több a tulaj... :D
Kezd felpörögni a topic... :DD
És egyre több a valós infó.... :DDD

"Ajándék csónak ne nézd a lapát..." XD

(#1017) tildy


tildy
nagyúr

Zenevel mi a helyzet nalatok? Nem tudom eldonteni, hogy a zeneben vannak pillanatnyi megakadasok, vagy a szoftver bugos , netan a keszulekkel van valami, kb 2 percenkent neha akad 10ed masodpercet a zene. Netradional nincs ilyen.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#1018) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Összehasonlítva:

2011.05.27: 2 év hűséggel RelaxNet M csomagban SGS2: bruttó 114.990 Ft volt személyesen. Ugyanebben a konstrukcióban most a HTC One X 134 991 Ft lenne Webshopon (személyesen 149.990 Ft lenne...)

HTC ennyire túláraz?

[ Szerkesztve ]

(#1019) keIdor válasza ForRedGlory (#1018) üzenetére


keIdor
titán

Mikor volt ennyi az SGS2? Mert én emlékszem, ugyanígy T-nél tavaly május fele Eco+500MB net-el volt 93k, webshopon keresztül. Rá egy héttel emeltek 30k-t.
Egyébként igen, drága a HTC, de a forint is szar azóta, majdnem 300ft megint az Euro.
Viszont SGS3 is lesz ennyi, csak az hála istennek nem tetszik, már ha tényleg azt fényképezték le, így nem is vágyom rá.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#1020) reinhard


reinhard
csendes tag

Ha minden jól megy holnap felkeres vele egy futár és én is belépek a tulajok közé. Remélem hosszú életű lesz ez a topik és információkban, tapasztalatokban gazdag.

Ha ROOT-olom a gépet az is gari vesztést okoz vagy csak az ha másik ROM-ot teszek rá?

(#1021) james008bond válasza r4z (#995) üzenetére


james008bond
őstag

Sd Card Total: 25.24 GB
A2SD: 84.14 MB
Internal: 2.11GB
System: 1.23 GB Free: 325 MB
System Cache: 315/310MB
Memory: 0.95 GB

Life's Good!/Samsung Galaxy S 6 Edge + Gold/Platinum/S 7 E/Fit 2/PowerBeats 2 wireless/Sony LX900

(#1022) ForRedGlory válasza keIdor (#1019) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Ez kérlek pult alól a megjelenés előtt 1-2 nappal :DDD
Vagyis kb egyidőben a mostani HTC-vel.

Csak az zavar, hogy tanulhatok meg mindenféle rom frissítést, rootolást újra, mert androidból eddig csak SGS-em és SGS2-m volt. Mondjuk kétlem hogy nehezebb lenne.

[ Szerkesztve ]

(#1023) kosturica válasza ForRedGlory (#1014) üzenetére


kosturica
őstag

Velem nem járnál jól, válassz gyengébbet. :D
Rosszat nehogy merj mondani a drágaságról! :)

Xiaomi MI 5S Plus 6/128 GB Grey

(#1024) keIdor válasza ForRedGlory (#1022) üzenetére


keIdor
titán

Volt Sensation is, nem nehezebb, csak több mindenre kell figyelni, S-OFF, firmware és függetlenítés is nehezebb. Utóbbiról többet nem írhatok.:D
Viszont ugyanúgy van recovery.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#1025) Kismaci válasza -=Starwing=- (#1012) üzenetére


Kismaci
tag

Én is! :)
Eddig amit olvasok róla, biztató! A kijelzője meg megabrutál. Én valszeg inkább ráfizetek 4k-t a Speedshop-os árra, és kaphatok egy Beats solo fülest is hozzá. :)

(#1023) kosturica

Ez aranyos volt - drágaság... :D

[ Szerkesztve ]

Ronda és fiiiinom!

(#1026) -=Starwing=- válasza Kismaci (#1025) üzenetére


-=Starwing=-
tag

Veletech 2012-n jól megtapiztam,és a "kis" HD2-met mellé is tettem...bizony jóval nagyobb :C
Nagyon Bírom... :)
Akkuidőről a visszajelzések is bíztatóak,és az az asztali-állvány is nagyon tetszik.
Csak beleteszed,és a hátlapon keresztül tölti...Praktikus,látványos,és az Usb-csati is kímélve van... :C

[ Szerkesztve ]

"Ajándék csónak ne nézd a lapát..." XD

(#1027) blackmacs


blackmacs
aktív tag

Fizukor ha minden klappol megyek a vodánál megvenni én is :K

BE QUIET!PureBase600;MSIB450Tomahawk;Ryzen52600;PATRIOT16GBViper4 DDR43200MHzCL16;FSPHyper600W;ADATA 128GBXPGSX6000;WD240GBGreen;SEAGATE BarraCuda1TB3.5"7200rpm64MB;Scythe Mugen 5 Rev B,Sapphire RX580 4Gb

(#1028) blackmacs


blackmacs
aktív tag

Nekem másokkal ellentétben nagyon nagy előrelépés lesz mivel 1Ft-os alap
nokiáról váltok :DDD

BE QUIET!PureBase600;MSIB450Tomahawk;Ryzen52600;PATRIOT16GBViper4 DDR43200MHzCL16;FSPHyper600W;ADATA 128GBXPGSX6000;WD240GBGreen;SEAGATE BarraCuda1TB3.5"7200rpm64MB;Scythe Mugen 5 Rev B,Sapphire RX580 4Gb

(#1029) Isual válasza Kismaci (#1025) üzenetére


Isual
veterán

hol lehet Beats solos fülessel kapni?

Egy a lényeg, hogy egészség legyen… meg beteg

(#1030) james008bond


james008bond
őstag

Hol/hogyan lehet beállítani, only GSM? Illetve kézi hálózatválasztás? Nem találom.
Más. Beállítások---Energia: nálam elég kevés opció...gyak akkumlátor használat...korábbi / Sense 3.5 / sokkal jobban lehetett paraméterezni, pl hány % akkuértéknél tiltsa le pl wi-fit, bt-t..ilyen lehetőség Sense 4 alatt nincs?

Life's Good!/Samsung Galaxy S 6 Edge + Gold/Platinum/S 7 E/Fit 2/PowerBeats 2 wireless/Sony LX900

(#1031) james008bond válasza -=Starwing=- (#1026) üzenetére


james008bond
őstag

Kiegészítőket Magyarországban ne nagyon keress, egyelőre Speedshopnál még rendes képernyővédő fólia sincs, övtartóról, tokról nem is beszélve....tegnap kb 6 üzletben kerestem, végül a 7-ben találtam használható övtáskát... :W

Life's Good!/Samsung Galaxy S 6 Edge + Gold/Platinum/S 7 E/Fit 2/PowerBeats 2 wireless/Sony LX900

(#1032) -=Starwing=- válasza james008bond (#1031) üzenetére


-=Starwing=-
tag

Friss a cucc,az igaz...De hamarosan kiegészítő-dömping lesz,ahogyan az lenni szokott... :)

"Ajándék csónak ne nézd a lapát..." XD

(#1033) CHIPman


CHIPman
nagyúr

Tudok szerezni sokféle tokot meg dokkolót meg ilyesmiket viszonylag gyors szállítással. Akinek kell valami, PÜ-ben megtalál. :R

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#1034) blackmacs


blackmacs
aktív tag

[link]
nem semmi

[ Szerkesztve ]

BE QUIET!PureBase600;MSIB450Tomahawk;Ryzen52600;PATRIOT16GBViper4 DDR43200MHzCL16;FSPHyper600W;ADATA 128GBXPGSX6000;WD240GBGreen;SEAGATE BarraCuda1TB3.5"7200rpm64MB;Scythe Mugen 5 Rev B,Sapphire RX580 4Gb

(#1035) keIdor válasza blackmacs (#1034) üzenetére


keIdor
titán

Elvileg ki lett már javítva, 4 napos cikk és már linkelték akkor.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#1036) blackmacs válasza keIdor (#1035) üzenetére


blackmacs
aktív tag

sorry :R

BE QUIET!PureBase600;MSIB450Tomahawk;Ryzen52600;PATRIOT16GBViper4 DDR43200MHzCL16;FSPHyper600W;ADATA 128GBXPGSX6000;WD240GBGreen;SEAGATE BarraCuda1TB3.5"7200rpm64MB;Scythe Mugen 5 Rev B,Sapphire RX580 4Gb

(#1037) zso79 válasza keIdor (#1035) üzenetére


zso79
őstag

Nem lett kijavítva, itt van a topicban az új fw changelog-ja, benne van hogy még mindig fennáll a hiba.

[link]

[ Szerkesztve ]

(#1038) blackmacs


blackmacs
aktív tag

akkor mégis aktuális a link? :D

BE QUIET!PureBase600;MSIB450Tomahawk;Ryzen52600;PATRIOT16GBViper4 DDR43200MHzCL16;FSPHyper600W;ADATA 128GBXPGSX6000;WD240GBGreen;SEAGATE BarraCuda1TB3.5"7200rpm64MB;Scythe Mugen 5 Rev B,Sapphire RX580 4Gb

(#1039) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Nem tudjátok, hol lehet ezt Pesten megnyomogatni? Speedshopban nem volt tegnap...

(#1040) tildy válasza james008bond (#1030) üzenetére


tildy
nagyúr

mobile networkot hosszan nyomod, ott van az apn.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#1041) Kismaci válasza Isual (#1029) üzenetére


Kismaci
tag

Többek között: GSM Line, VIP Phone. De állítólag érdemes megkérdezni a többieket is, például az XXL GSM-et is.

(#1031) james008bond

Nem értem ezt a védőfólia-mániát. Gorilla glass + egy tok tökéletesen megfelel: egy szál gond sincs a HD2-m kijelzőjével. Szóval nem is értem... :)

[ Szerkesztve ]

Ronda és fiiiinom!

(#1042) CHIPman válasza ForRedGlory (#1039) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Veletechen volt vagy 3. Speedshopnál egy, meg HTC-nél 2.

A Tegra3 power managementre meg van javítás XDA-n.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#1043) Xaels válasza Kismaci (#1041) üzenetére


Xaels
félisten

Az info-t is megnézted? Nem véletlen az az ár. Érdemes vásárlás előtt megkérdezni, hogy garanciát milyet ad a bolt.

GG nem garancia arra, hogy nem lehet megkarcolni.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1044) kosturica válasza Xaels (#1043) üzenetére


kosturica
őstag

Meg lehet, csak ő éppen azt írta, hogy tud rá vigyázni és így full felesleges. Én éppen így vagyok vele. Sem a Desire-n, sem a DHD- nem volt egy árva karcom sem.

Xiaomi MI 5S Plus 6/128 GB Grey

(#1045) tildy válasza kosturica (#1044) üzenetére


tildy
nagyúr

szinten zenesz. ket eves a dezim, nines folia, de karc se.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#1046) FeRRaR1 válasza tildy (#1045) üzenetére


FeRRaR1
őstag

Desire 2 éves zéró pont zéró karc. Fateré 1,5 éves, volt ejtve nem egyszer szintén semmi.

(#1047) mumk1 válasza james008bond (#1031) üzenetére


mumk1
addikt

Hol kaptál övtáskát ekkora méretben?

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#1048) ForRedGlory válasza CHIPman (#1042) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Azt tudom, de ott nem voltam... :)

(#1049) r4z válasza james008bond (#1021) üzenetére


r4z
nagyúr

Dánke :R

(Alakul a csapat, sok az ismerős arc itt :D)

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#1050) FragMaster


FragMaster
addikt

Bakker itt állok a telefon "kapujában" de ennyiért még nem vettem telefont, nehéz a döntés :B

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.