Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#17301) lcee79 válasza LouiS22 (#17300) üzenetére


lcee79
őstag

Igen, támogatom az 5letet :)

https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

(#17302) rígel válasza Xaels (#17299) üzenetére


rígel
őstag

GSM boltos?

(#17303) Xaels válasza rígel (#17302) üzenetére


Xaels
félisten

Edigital.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#17304) WiZARD válasza mumk1 (#17271) üzenetére


WiZARD
addikt

azért flash szerencsére fel lehet rakni :)

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#17305) bounty123 válasza rento (#17286) üzenetére


bounty123
őstag

Azt tudom mondani neked, hogy nálam 2db teló járt anno, mindkettő 1db pixelhibával, és szó nélkül cserélték a T-nél azonnal (3 munkanapon belül voltam).

(#17306) Xaels válasza bounty123 (#17305) üzenetére


Xaels
félisten

Mert 3 munkanapon belül voltál. Azon túl nem cserélték volna.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#17307) bounty123 válasza Xaels (#17306) üzenetére


bounty123
őstag

Lehetséges, viszont egy másik (szépség)hibával simán elzavartak a 3 napon belül is, azt a 8 nappal küldtem vissza. És ezek mennek vissza a htc-hez mint hibás készülékek, ezért nem is engedték, hogy csak úgy kinyittassak egy dobozt, és ha az is rossz akkor másikat, végig le kellett papírozni mindent.

(#17308) rígel válasza Xaels (#17303) üzenetére


rígel
őstag

Korrekt üzlet. Náluk nincs javítási határidő, ami után cserélnek?

(#17309) Xaels válasza rígel (#17308) üzenetére


Xaels
félisten

Nincs. Sőt a jogszabályokban sincs meghatározva csak annyi, hogy törekedni kell 15 napon belüli javításra, de ugye ez a törekedés nincs kőbe vésve jogilag tele van kiskapukkal. Persze, ha letelik a 30 nap vagy az elvégzett munka nem lesz megfelelő minőségű akkor valakinek nagyon rossz napja lesz a pult mögött.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#17310) lcee79


lcee79
őstag

Vége a jogi háborúnak az Apple és a HTC között

https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

(#17311) Xaels válasza lcee79 (#17310) üzenetére


Xaels
félisten

Érdekes téma. Egyesek felvásárlást is láttak a háttérben már. Szerintem egyszerűen csak keresztlicensz megállapodás. A HTC tulajdonában is vannak szabadalmak amiket az Apple is szeretne használni.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#17312) lcee79 válasza Xaels (#17311) üzenetére


lcee79
őstag

"a háttérben már. Szerintem egyszerűen csak keresztlicensz megállapodás. A HTC tulajdonában is vannak szabadalmak amiket az Apple is szeretne használni."

Szerintem is, és gondolom ez egyszerűbb meg szimpatikusabb lépés is mint a pereskedés, és a végén egyik sem nyer, csak az ügyvédek :D

https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

(#17313) simico válasza twine (#17284) üzenetére


simico
aktív tag

Ha csak a saját, otthoni, Win7-es gépedre dugdosod a telefont és explorerbuzi :DDD vagy, akkor nem nagy érvágás az MTP. Bár más telefonnál páran már belefutottak olyanba, hogy bizonyos fájlokat nem engedett átvinni az MTP, illetve olyan implementációt is láttam, ahol a készülék döntötte el, hogy rámásolt fotók és mp3 fájlok hova kerülnek :)

Az MTP viszont egy nagy szívás, ha változatos oprendszereket futtató mindenféle gépeken kell ad-hoc jelleggel adatot cserélni (például a "letöltöm telefonon a javításhoz szükséges fájlt (fw, stb), rádugom USB-n a céleszközre a telefont kávzi pendrive-ként, céleszköz frissít, örül" tök kényelmes)... mert egyelőre az MTP-t natívan, minden gond nélkül támogató rendszerek vannak kisebbségben, míg mass storage-ot évek óta szinten minden eszköz és rendszer helyből támogat. Nálam például az SGN és az SGS3 a szar(abb) kijelző mellett az MTP miatt is esett ki a HOX mellől a választásnál.

(#17314) Youri válasza Xaels (#17311) üzenetére


Youri
veterán

Valahol olvastam, és nekem is megmozgatta a fantáziámat, hogy esetleg a HTC WP8 felé terelődése is szerepet játszott a megállapodásban

RTX ON

(#17315) la_cc válasza rento (#17286) üzenetére


la_cc
addikt

Mért adod el, mi a baj vele? Én is ilyet rendeltem e-bay-en, csak azért kérdem.

[ Szerkesztve ]

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#17316) twine válasza simico (#17313) üzenetére


twine
addikt

Bár már beszéltek itt róla,,de most esett le igazán...eddig csak a PC-ig(windows) láttam...
Értem...MTP,vagy MS,,,nem mindegy, tiszta sor... ;)
köszönöm :R

(#17317) LouiS22 válasza twine (#17316) üzenetére


LouiS22
veterán

:C

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#17318) mumk1 válasza WiZARD (#17304) üzenetére


mumk1
addikt

Ja, tudom és írtátok is, hogy a HTC azért azzal kedveskedett a felhasználóknak, hogy beletette a flash támogatást a gyári böngészőbe JB alatt is. Azt viszont már tapasztaltam NEXUS 7-en, hogy hiába van fent JB alatt is működő flash, az új, már JB-re kiadott böngészők nem használják. :(
A lényeg, hogy számomra még mindig csak fél megoldás az a böngésző/OS ami nem kezeli a flasht, de gondolom vannak sokan, akiket meg pont nem érdekel. :)

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#17319) LouiS22


LouiS22
veterán

A Droid RAZR M Android 4.1 Jelly Bean frissítésével együtt debütált a Motorola „Test Drive” kezdeményezése, mely a rendszerfrissítések tökéletesítésébe és tesztelésébe vonná be a technokrata felhasználókat. A rendszer lényege, hogy a regisztrált érdeklődők a hivatalos premier előtt hozzájuthatnak a véglegeshez közeli új szoftverekhez, akik hibajelzések küldésével segíthetik a firmware csiszolgatását.

Ez az, ami a HTC-nél nagyon zárt... Az Elevate. Pedig szerintem jó ötlet, több szem többet lát.

[ Szerkesztve ]

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#17320) lcee79 válasza mumk1 (#17318) üzenetére


lcee79
őstag

Ha az összes weboldal áttért volna html5-re 1 másodperc alatt, és senki sem használna flash-t akkor megérteném ezeket a hülye lépéseket, hogy kiveszik a flash támogatást,
De mivel szinte senki nem változtatott, és ahol eddig flash volt most is az van, így ez csak szimplán egy hülye lépés :D

Majd a microsoft meg támogatja továbbra is, aztán még a végén a WP8 lesz a legjobb böngészésre :D

[ Szerkesztve ]

https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

(#17321) simico válasza lcee79 (#17320) üzenetére


simico
aktív tag

Ha az összes weboldal áttért volna html5-re 1 másodperc alatt, és senki sem használna flash-t akkor megérteném ezeket a hülye lépéseket, hogy kiveszik a flash támogatást,

Viszont megfordítva is igaz: a weboldalaknak eszük ágában sincs áttérni html5-re amíg a flash-t fű-fa-virág továbbra is támogatja. Azaz eddig a lustaság győzött, mert "minek nyúljak bele az oldalba, ha úgyis működik továbbra is". Ha viszont egyszercsak látványosan elkezdi a mások oldal a flash támogatást leépíteni, akkor az egy kényszer a váltásra a weboldalaknál.

Hogy a mobil rendszereken megszűnő flash támogatás mekkora kényszerítő erő, az már más kérdés és el lehet rajta napestig vitatkozni... viszont az is igaz, hogy egyrészt valamikor, valahogy el kell kezdeni, másrészt a klasszikus webböngészés kb. fele már mobil eszközökről (illetve mobil klienst használó eszközökről: mobiltelefonok, táblagépek, smart tévék, stb) történik és ha ez a trend megy tovább, akkor a weboldalaknak egyre égetőbb kérdés lesz, hogy a látogatóik potenciálisan nagy része nem fér hozzá rendesen a tartalomhoz.

Én egyébként mindig is utáltam a flash-t, mert csak egy szívás... viszont a támogatás hipp-hopp kivezetése is egy szívás lesz sok helyen. Így megy ez a lustaság és idiotizmus világában :D :W

(#17322) lcee79 válasza simico (#17321) üzenetére


lcee79
őstag

Nem akartam ennyit írni, de nagyjából igen :)

Amúgy meg ios és android manapság elég lenne, de android 4.1 nem igazán sok gépen van, %-osan összes android géphez képest meg pláne...

Szóval tudok egy egyszerű megoldást, támogassa minden a flash-t és kész :)

Mondjuk én nem látom bele a nagy okot, ami miatt meg kellene válni tőle...

[ Szerkesztve ]

https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

(#17323) kirkri válasza baani59 (#17165) üzenetére


kirkri
addikt

Nem tudod az akkut cserélni, mert a hátlapot ugyan le tudod szedni anélkül, hogy a garanciát buknád, azonban az akku kicseréléséhez a panelt is ki kell emelni a helyéről, amit viszont csavarok rögzítenek, és ezeken már van void matrica.

Szóval az aksi cseréje garis telefonnál esélytelen.

21 éve a Prohardveren! ™

(#17324) Youri válasza lcee79 (#17322) üzenetére


Youri
veterán

Egyszerű... Az első iPhone kevés lett volna a flash-hez. De a 3G eljövetelével ugye megjött az App Store is, ami alól kihúzták volna a talajt az akkor igen kedvelt flash cuccok. Ezért Jobs kijelentette, hogy a flash nem jó, és a sok hívő meg itta szavait, ezzel megpecsételve a mobilos flash sorsát, a fejlesztések elmaradtak, és a flash megmaradt egy robosztus sz*rnak mobilon

[ Szerkesztve ]

RTX ON

(#17325) LouiS22 válasza kirkri (#17323) üzenetére


LouiS22
veterán

:C

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#17326) LouiS22 válasza Youri (#17324) üzenetére


LouiS22
veterán

:C

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#17327) hurrikan válasza LouiS22 (#17319) üzenetére


hurrikan
addikt

Sony is így csinálja már tavaly óta.
Csak nem verték ekkora dobra. :) egyszerűen csak elérhetővé tették nyitott bootloadereseknek már a béta fázistól kezdve. Sőt alfától.

Huawei P9 Grey + SONY MDR-10RBT + Gyári tok + 64GB Sony microSD 94MBps

(#17328) nistv4n válasza Youri (#17324) üzenetére


nistv4n
tag

Mondjuk a frissítések előtte sem voltak jelentősek, folyamatos erőforrásproblémák, biztonsági rések. SEO szempontjából is rémálom, az oly távoli szemantikus web víziójába sem illeszkedik bele. Szép volt, jó volt, de nem kell.
Viszont ott a másik dolog, a HTML5. Nincs rossz gépem, de azok a DEMO oldalak, amik a flash-t kiváltó HTML5 technológiákat prezentálták, körülbelül hasonlóan akadtak mind FF, mind Chrome esetében kb. 2 hónapja. Azóta nem is foglalkozok a témával, remélem javult valamit a dolog, és valós alternatíva lehet belőle.

Ja és még egy haszna lesz a Flash kiirtásának: szép lassan eltűnnek a konvertált optimalizálatlan bugos flash portolások a store-ból.

(#17329) Youri válasza nistv4n (#17328) üzenetére


Youri
veterán

Helyette lesznek HTML5 szarok, mint a Facebook :)

RTX ON

(#17330) mumk1 válasza kirkri (#17323) üzenetére


mumk1
addikt

Jogos, kell csavarozni, mert az akku csatlakozó a panel alsó felén van, de én a csavarokon nem látok void matricát. Itt van a kezemben szétcincálva. :) Szerk.: tényleg van, csak szemüveg kell!!! :DDD
[link]
[link]

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#17331) aAron_


aAron_
őstag

Egy kis érdekesség a HTC-ről.

What is your ikigai?

(#17332) lcee79 válasza aAron_ (#17331) üzenetére


lcee79
őstag

Más helyről ezt linkeltem be délután :)

https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

(#17333) rígel válasza aAron_ (#17331) üzenetére


rígel
őstag

Tegnapi hír, de már ma is volt pár hsz-sal lejjebb.

(#17334) falijja válasza mumk1 (#17330) üzenetére


falijja
őstag

Beszarás mit megcsinálsz a telódal.....szegény one x....

(#17335) aAron_ válasza lcee79 (#17332) üzenetére


aAron_
őstag

sry, csak eltűnt a sok hsz között

(#17333) rígel: ezt is mondta ma már valaki :P

What is your ikigai?

(#17336) kirkri válasza falijja (#17334) üzenetére


kirkri
addikt

Ennek a panelnak már mindegy, több vizet kapott, mint a nejem virágai egész hónapban. :DDD

[ Szerkesztve ]

21 éve a Prohardveren! ™

(#17337) LouiS22 válasza kirkri (#17336) üzenetére


LouiS22
veterán

Azokat is te locsolod? :DD

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#17338) mumk1 válasza kirkri (#17336) üzenetére


mumk1
addikt

Az tuti, hogy a nejed nem a medencébe dobálja a virágokat, mert ez ott járt. :DDD

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#17339) kirkri válasza mumk1 (#17338) üzenetére


kirkri
addikt

Akkor még alá is becsültem. :)

(#17337) LouiS22: Jól látod, átlagosan két havonta. :)

21 éve a Prohardveren! ™

(#17340) vatoteam válasza mumk1 (#17330) üzenetére


vatoteam
tag

Amugy ebayen lattam par dollarert 100dbos void matricat kifejezetten hoxhoz. Vagy ez vmi speci vizjeles es szart sem er? Engem érdekelne az akksicsere, de a gari prioritast elvez.

(#17341) Snücü válasza vatoteam (#17340) üzenetére


Snücü
tag

Ráérsz még ezen agyalni. HOX+ akksi egyelőre nem nagyon van sehol. Az árára amúgy nagyon kíváncsi leszek. A HOX-é szinte vicc áron beszerezhető. Remélem, a + sem lesz sokkal drágább.

[ Szerkesztve ]

(#17342) g0n21 válasza Snücü (#17341) üzenetére


g0n21
senior tag

Ha a szerviztől én kérem az akksi cserét HOX+ akksira akkor marad a gari annak függvényében, hogy egyáltalán vállalják-e? Persze nem garis csere, hanem fizetős...

[ Szerkesztve ]

Kronometer.hu // PestiOras.hu // nick: Gonzi // Bulgari Velocissimo 1,8m // Omega X-33 SkyWalker 1,5m // Zenith El Primero Chronomaster Open XXT 1,6m // Breitling Chronomat B01 42mm Rouleaux szíjjal 2,2m

(#17343) twine válasza g0n21 (#17342) üzenetére


twine
addikt

Ez szerintem csak a "gyakorlatban" fog eldőlni...
Nekem is ez futott át első körben az agyamon...
Valszeg csak a szervizes jóindulatán múlik a dolog...
De félek, hogy nem lesz ilyen...Egy szerviz "logikájából" kiindulva, nem a mérnökök által tervezett(nem tudtam jobban fogalmazni ilyen reggeli órán) alkatrészt akarsz berakatni a készülékbe, ergo ugrik a garancia...
Aztán lehet mondani, hogy de az XDA-sok,,meg gyári HOX aksi...mindez lényegtelen :(
Ők szvsz. ezért garanciát nem fognak rá vállalni...
Nem ebbe a vasba való,,,pont...
Ez az egyéni véleményem...ettől még én is minden lehetőséget átnézek a jövőben, hogyan is lehetne :B ;)

(#17344) WiZARD válasza twine (#17343) üzenetére


WiZARD
addikt

valószínűleg így lesz.
1.5 éve a sensation akkuval volt hasonló, tökéletesen jó volt bele az evo3d akku, és nagyobb kapacitású volt. DE ha a HTCnél rákérdeztünk, akkor közölte, hogy nem jó bele az evo3d akku, és nem bele való.
pedig ott user cserélhette az akkut, a hátlap lepattintásával, méretre stimmelt, csak a felirat volt fejjel lefelé :)

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#17345) twine válasza lcee79 (#17244) üzenetére


twine
addikt

Nos akkor "beelőzés" téma :DDD
Rettenet Off,,,de néha jól esik kicsit gonoszkodni..... ;]
Csak mert amúgy, nekem b@szottul tetszik az a készülék :B
Legfeljebb valaki jelenti és moderáltok...nem tudtam magamban tartani :B :))

(#17346) bounty123 válasza twine (#17345) üzenetére


bounty123
őstag

Egy még meg sem jelent készülék esetében furcsa beelőzésről beszélni. :DDD

g0n21: gondolj bele, kizárt dolog, hogy garisan cseréljenek egy másik típus akksijára.

[ Szerkesztve ]

(#17347) twine válasza bounty123 (#17346) üzenetére


twine
addikt

Amiről a srác ír az már rég piacon van ;)
Ő nem a "find 5"-re rakta a JB-t hanem az elődjére...
És nem is teljesen igaz a "beelőzés",hiszen a mandulaszemű HOX tulajok már megkapták a JB-t ha jól tudom...
Csak a napokban ment a hiszti,,,gondoltam "bedobom"...
De itt be is fejeztem a témát ;) :R

(#17348) rento válasza Xaels (#17299) üzenetére


rento
őstag

Hát ezt szomorúan olvasom. Egyenlőre még akkor nem foglalkozok vele, megvárom a jb-t, mert a bluetooth-om sem az igazi. (ahogy fentebb írtam, nem igazán akar rendesen működni egyetlen bt-s, headset sem a telóval.)

bounty123: igen, valószínűleg ott azért cserélték, mert 3napon belül voltál.

la_cc: használtan vettem a telót, és kaptam a telefonnal együtt, csak én nem szeretem az ilyen tokokat, jobban bejön bőrből készült, kihúzhatós tok.

(#17349) lcee79 válasza twine (#17347) üzenetére


lcee79
őstag

Ha tényleg lecserélik a mass storage-t a jelly bean-ben MFT-re, akkor már nem is várom annyira, mint eddig :)
Az aksiból adjanak ki egy legalább 3000-est (de ha 4000-es az sem baj... 2100-assal sem lenne nagy javulás...), ami pont a one x-hez passzol hivatalosan is :)

[ Szerkesztve ]

https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

(#17350) g0n21 válasza bounty123 (#17346) üzenetére


g0n21
senior tag

Nem azt kérném, hogy ingyen. Kifizetem én az akksit, meg a munkadíjat, csak oldják meg...
Ha meg wifi hibával vinném be, és akksi cserét is kérnék, talán még s munkadíjat is lenyelnék...
De kedves a hozzáállás, Desirehez onnan vettél akksit, ahonnan nem szégyellted, és ha baja lett, visszaraktad a gyárit, és irány gariztatni... Nesze Neked unibody :D

Kronometer.hu // PestiOras.hu // nick: Gonzi // Bulgari Velocissimo 1,8m // Omega X-33 SkyWalker 1,5m // Zenith El Primero Chronomaster Open XXT 1,6m // Breitling Chronomat B01 42mm Rouleaux szíjjal 2,2m

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.