Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#16601) kosturica


kosturica
őstag

Na raktam fel én is egy fóliát a kamerát védő plexire. Az már karcolódhat... :)

Xiaomi MI 5S Plus 6/128 GB Grey

(#16602) steadywarp3 válasza kosturica (#16601) üzenetére


steadywarp3
csendes tag

hol lehet olyat venni? :D

(#16603) kosturica válasza steadywarp3 (#16602) üzenetére


kosturica
őstag

Bármilyen kijelzővédő fólia jó rá, csak ki kell vágni ügyesen. Telefonos, fényképezős üzletekben kapható.

Xiaomi MI 5S Plus 6/128 GB Grey

(#16604) Youri válasza LouiS22 (#16596) üzenetére


Youri
veterán

Nekem az a bajom, hogy ilyen degenerált módon állnak hozzá, hogy "Ti megkapjátok most, ti majd máskor, ti meg ne is várjátok"....

RTX ON

(#16605) stilo18 válasza mumk1 (#16599) üzenetére


stilo18
addikt

Próbáld ki az ICS verziót, bár még csak béta, de iszonyat gyors....

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#16606) Ra's al GHul


Ra's al GHul
csendes tag

Hello!

Szeretnék egy kis segítséget kérni két dologban.

Az egyik az lenne, hogy a naptárnál tudnám-e állítani azt valahol, hogy mondjuk csak napi nézetet mutasson a kirakott naptár widget és ha oda lapozok akkor egyből lássam az adott napra szóló teendőt, emlékeztetőt? (mint mondjuk a nokiás megoldás)

A másik az lenne, hogy valamiért meghülyülhetett a gyári időjárás widget és míg eddig az adott városom nevét írta ki, most csak azt írja ki, hogy jelenlegi pozíció viszont ez az opció direkt ki is van kapcsolva nekem, szóval szeretném ha megint a város nevet írná ki!

A letölthető kézikönyvtől sem lettem okosabb, szóval aki tud kérem segítsen.

Köszönöm előre is!

(#16607) swim525


swim525
csendes tag

Sziasztok

Nincs valami hack vagy custom rom arra hogy a kamerának nagyobb legyen az fps szintje? tetszik a kamerája csak kicsi az fps szám és ez 720p-ben se változik, szal ha valaki tud valami olyat amivel lehetne javitani az fps szinten akkor azt megköszönném!!!

(#16608) steadywarp3


steadywarp3
csendes tag

ennyi hazugság volt a frissétés...

(#16609) Rhino666 válasza steadywarp3 (#16608) üzenetére


Rhino666
őstag

Miért is? Visszavonták? :F

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#16610) steadywarp3 válasza Rhino666 (#16609) üzenetére


steadywarp3
csendes tag

november van

(#16611) Rhino666 válasza steadywarp3 (#16610) üzenetére


Rhino666
őstag

Igen, és? Novemberben már nem is jöhet ki vagy mi? :F

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#16612) steadywarp3 válasza Rhino666 (#16611) üzenetére


steadywarp3
csendes tag

októberben biztos nem fog kijönni. nem szeretem ez nem hozzá állást egy prémium terméknél. mondok valamit aztán nem úgy van .

[ Szerkesztve ]

(#16613) dns86


dns86
tag

Sziasztok!
Nem tudom hogy tudnátok -e segíteni, de olyan programot keresnék, mint a Sony telefonokban a LiveWire.
Azaz különböző eszközök csatlakoztatása esetén különböző dolgok történnek (pl bedugom a headsetet - elindítja a zenelejátszást. Vagy: beedugom a töltőt, profilt vált, stb...).
Tudtok ilyen progamról ami jól használható?
Előre is thx a segítséget.

Apple iPhone 14 Pro Max, Apple Watch S7, iPad 2022, Macbook Air, iMac, Apple TV 4K

(#16614) hurrikan válasza dns86 (#16613) üzenetére


hurrikan
addikt

A LiweWare átalakult SmartConnect névre.
Sonykon apalból fent van mert a Sony gyártja. De a Sony HTC-kre is elérhetővé tette, én is használom a HOX-omon és tökéletesen működik, RAM-ot is alig eszik, akksit sem szívja.
Google PLAY-ről ingyen telepítheted. Smart Connect néven találod.

Amúgy maga a program rengeteget okosodott és sok plusz funkció került bele.
Amellett hogy eszközhöz alkalmazás indítást csatolhatsz, immár hangot, fényerőt, wifit, bluetoothot is tud automatikusan ki-be kapcsolni vagy éppen automatikusan Facebookra posztolni, stb. Én nagyon szeretem, jó kis progi.
És szerencsére két gyártó közötti "baráti" viszonynak köszönhetően HOX-on is élvezhetem. :) ahogyan JB frissítés után a PS Certifikációt is. :)

[ Szerkesztve ]

Huawei P9 Grey + SONY MDR-10RBT + Gyári tok + 64GB Sony microSD 94MBps

(#16615) dns86 válasza hurrikan (#16614) üzenetére


dns86
tag

Nagyon szépen köszönöm az infót, azt hittem, hogy az kizárólag a Sony telefonokon működnek.
Feleségemnek van SXS-e, és nagyon tetszett ez a funkció.
Akkor ez telepítés tárgya lesz.
Még1xer köszi az infót.
Másik kérdésem az lenne, hogy másnál előfordul -e hogy amikor zenét hallgat - főleg bluetoothnál fordul elő -, és hálózatot vált a telefon (EDGE --> 3G, stb...), akkor egy kb tizedmásodpercre ugrik a zene?
:R

Apple iPhone 14 Pro Max, Apple Watch S7, iPad 2022, Macbook Air, iMac, Apple TV 4K

(#16616) hurrikan válasza steadywarp3 (#16612) üzenetére


hurrikan
addikt

Nem hiszem el hogy nem lehet megérteni....
Soha senki, sem a HTC sem semmilyen oldal nem azt írta, hogy Októberben minden HTC OneX frissülni fog, hanem azt mondták, írták, hogy Októberben fog megindulni a frissítés. És megindult októberben?? Igen! Akkor meg? Ha valamiben nem vagytok ti elsők, vagy nem ti kapjátok először akkor már mindenki hülye meg hazudik?? Meg degenerált?
Van egy valag régió, most nem Európával kezdték, máskor meg igen, ennyi a változás semmi több. Soha egy gyártónál sem egyszerre frissülnek a készülékek, a HTC-nél sem, minden gyártó régiókra osztja a frissítést, legyen az Sony, Nokia, HTC, vagy Samsung. Kicsit utána kéne olvasni már a sok pihent agyúnak hogy hogy zajlik egy frissítési menet, nem pedig feleslegesen károgni, meg trollkodni.
S3-ra sokkal hamarabb elkezdték a frissítési hullámot, még sem ért még el hivatalosan Magyarországra, pedig ott meg szeptembert mondtak először..... Xperiakon is majd 2hónap mire egy teljes hullám végig megy, ott pl Észak-Európával kezdenek. De ez mindig is minden gyártónál így volt, nem csak okos telefonok esetében, hanem régebben is mindig mindig és mindig......
Egyrészt mert regionális különbségek vannak a szoftverben, másrészt meg azért mert nem engedhetik rá az egészet egyszerre a szerverre, mert annyit nem bír..... nem hiszem el, hogy nem lehet ezeket a dolgokat megérteni. Azt meg még inkább nem, hogy miért kell hazugságokkal vádolni a gyártót mikor nem is mondott olyat amit itt egyesek állítanak.

Tanulhatnátok egy kis szöveg értelmezést és olvasást. Komolyan mondom a Magyar tanárotok sírva fakadna ha látná....mindegy, nem idegesítem magam ilyen felhasználókon. Az ilyenek semmilyen frissítést nem érdemelnek meg.

[ Szerkesztve ]

Huawei P9 Grey + SONY MDR-10RBT + Gyári tok + 64GB Sony microSD 94MBps

(#16617) hurrikan válasza dns86 (#16615) üzenetére


hurrikan
addikt

Nem törvényszerű. De végülés frekvencia váltás egy pillanatra megzavarhatja a Bluetooth jelet, főleg ha nincs túl messze egymástól a két adóvevő.

Huawei P9 Grey + SONY MDR-10RBT + Gyári tok + 64GB Sony microSD 94MBps

(#16618) keIdor válasza hurrikan (#16616) üzenetére


keIdor
titán

Egyetertek, kicsit mar gyerekes es retardalt viselkedes ez a siras.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#16619) kosturica válasza hurrikan (#16616) üzenetére


kosturica
őstag

"Az ilyenek semmilyen frissítést nem érdemelnek meg."
Te komp akartál lenni, csak nem sikerült! :DD

Xiaomi MI 5S Plus 6/128 GB Grey

(#16620) mumk1 válasza dns86 (#16615) üzenetére


mumk1
addikt

Ezt nekem is produkálja egy bt-s Sennheiser fülessel, egy pillanatra megakad.

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#16621) Kronk válasza hurrikan (#16614) üzenetére


Kronk
őstag

Kár, hogy a sima töltést nem tudja megkülönböztetni az autós töltéstől, mert végre kiválthatná a a car panel alkalmazást, és végre indulna a navi, meg a kékfog :(

http://totesz.myminicity.com/

(#16622) Szpisti válasza hurrikan (#16616) üzenetére


Szpisti
addikt

Ebben tök igazad van. De azért az érdekes, hogy az Apple az egész világon egyszerre, egy időben indítja el az iPhone-okra a frissítéseket, pedig azoknak a száma a sokszorosa a HOX-oknak... Ennyivel komolyabb szerverparkkal rendelkeznének, hogy ezt megtehetik? Igaz, az első napon, főleg az első órákban náluk is gondot okozott a letöltés a leterhelt szerverek miatt, de azért aznap, vagy rosszabb esetben másnap le lehetett frissíteni az iPhone-t. 3 évig szifonom volt, tudom miket állítok... Elhiszem hogy a HTC-nek jóval kissebbek a szerverei, de hogy ekkora időbeli eltérések legyenek régiók között... Tényleg, ti olvastátok valahol, hogy a néhány napja elindított "frissítési hullám" hol tart most éppen? Mert úgy néz ki az meg is állt ott. Gyanítom, hogy itt valami más probléma lehet a frissítéssel, hiszen akkor haladna tovább, a világ másik részéből is hallanánk (olvasnánk) hogy igen, ide is megérkezett... De nagy a csend... De ne legyen igazam.

(#16623) stilo18 válasza Szpisti (#16622) üzenetére


stilo18
addikt

Ugye volt pár probléma a szoftverben. Gondolom ide nem félkész cuccot adnak majd, hanem szépen kijavítják. Az én tippem, hogy mikor lesz JB a One X-emen: November 21. Tessék megjegyezni...:)

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#16624) Snücü válasza Szpisti (#16622) üzenetére


Snücü
tag

Azért az epölt ne hasonlítsuk Androidos rendszerű telefonokhoz ilyen szinten. Ők fejlesztik a saját OS-üket, lokalizálják, aztán mikor készen van MIND, akkor bejelentik/elkezdik a frissítést. Androidnál azért ez egészen másképpen van. Megkapja a gyártó a nyers forrást és abból még el kell készítenie a saját, átalakítgatott verzióját, ami mondjuk a Sense esetén nem is olyan kis átalakítás. Ehhez nyilván több munka kell, mint a Samsung Touchwiz-éhez pl. És akkor még ott a lokalizáció is. Az adott nyers Android verzió megjelenésétől számított egy héten belül meg már kezdődik a trollkodás, hogy mikor lesz frissítés, stb... és akkor még nem esett szó arról, hogy a saját drivereiket is meg kell írni és tesztelni sem árt.

[ Szerkesztve ]

(#16625) mumk1


mumk1
addikt

Nézze mindenki a jó oldalát. A JB a Nexus 7-en debütált, Tegra3-ra optimalizálva, (és mondhatom hogy nagyon jól :) ) amiből a ONE X biztos hogy sokat profitál, már csak az előzetes tesztek alapján is.

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#16626) Rhino666 válasza steadywarp3 (#16612) üzenetére


Rhino666
őstag

Senki nem mondta hogy októberben mindenki JB frissítést kap. :U

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#16627) rento


rento
őstag

Sziasztok!

olyan kérdésem lenne, hogy ha vennék egy One X-et, amihez nincs meg a garipapír, attól függetlenül mondjuk imei szám alapján tudják gariztatni, ha valami gondom lenne vele később?

(#16628) jose999 válasza Rhino666 (#16626) üzenetére


jose999
senior tag

Aham...de azt sem, hogy nem. Amúgy miért nem kap mindenki egyszerre? Pl.

Gránit bankos ajánlókódért keress privátban (8000 Ft jóváírás) „Oh, igen. A múlt gyakran fájhat, és elfuthatsz előle, de akár tanulhatsz is belőle.”

(#16629) Szpisti válasza Snücü (#16624) üzenetére


Szpisti
addikt

Na de akkor még mindig nem értem ezt a "frissítési hullám" szöveget... Ez a hullám már tovább fodrozódott, vagy még mindig áll ott ahol a követ behajították?

(#16630) Rhino666 válasza jose999 (#16628) üzenetére


Rhino666
őstag

Gondolom mert nem akarják megváratni azokat akik számára már elkészült a frissítés és nem akarnak 10x akkora szerverkapacitást bérelni hogy bírják a kiszolgálók azt a forgalmat hogy minden HOX tulaj egyszerre kezdi el leszedni a 350 megás update fájlt... :U

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#16631) Szpisti


Szpisti
addikt

Más:
Melyik T-Pontban adnak valamilyen microSIM-es cserekészüléket ha gariztatni viszem a HOX-omat? Nagy elvárásom nem volna, csak a Viber menjen rajta, meg valamilyen gyorsabb böngésző...

(#16632) Rhino666 válasza Szpisti (#16631) üzenetére


Rhino666
őstag

$1-ért kapsz eBay.com-ról 4db microSIM -> SIM adaptert. ;)

[ Szerkesztve ]

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#16633) Snücü válasza Szpisti (#16631) üzenetére


Snücü
tag

microSIM átalakító pár 100ft. Jó az ha van a háznál. :)

[ Szerkesztve ]

(#16634) stilo18 válasza Szpisti (#16629) üzenetére


stilo18
addikt

Most nem nagyon fodrozódik...sajna engem is nagyon zavar ez a hozzáállás, pont ezen kéne fejlődniük, mert a telefonjaik nagyon jók. De már elfogadtam, hogy (szerintem) a napokban mi biztosan nem kapunk frissítést...

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#16635) Caaabi válasza Rhino666 (#16632) üzenetére


Caaabi
senior tag

én vettem ilyet, de nagyon rossz :S folyton kipottyan belőle, nem valami megbízható ez az adapter, bocsi hogy beleugatok, de tapasztalatból írom..

(#16636) hurrikan válasza rento (#16627) üzenetére


hurrikan
addikt

Ezt kérdezd meg a szerviztől, az a leggyorsabb és legbiztosabb.

Huawei P9 Grey + SONY MDR-10RBT + Gyári tok + 64GB Sony microSD 94MBps

(#16637) BenHans válasza hurrikan (#16616) üzenetére


BenHans
addikt

Hurrikan +1 :)

De ha valaki esetleg az orránál tovább látna és gondolkodna, vagy csak a saját hasznát nézné és nem csak elégedetlenkedne, akkor eszébe juthatna az is, hogy talán Taiwan és Szingapúr azért kapta meg mivel a saját piacuk és megtehetik, hogy tesztverziót dobjanak ki és mivel ott is emberek vannak így lesznek felhasználói vélemények, és azok alapján kijavítják. (és nem kicsit könnyebb mondjuk 2-3 régióban kiadni a tesztverziót, minthogy az egész világon kiadni ezt és majd a javítások után még 1x elindítsanak egy 'hullámot')

Lehet pl, hogy európába már 4.1.2 vagy 4.2.0/1 jön, és még mindig jobb így mintha nagyban sz@rnának rá kitolnák mindenkinek és akkor azon menne a siránkozás, hogy ez milyen rossz.... mikor adják ki a hibajavítást és kezdődik újra az egész. Nekem személy szerint úgy a legjobb ha 1x kiadják és az akkor jó.

Ezt most olvastam, [link] lehet mégis fog kelleni valami mobil vírusirtó?

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#16638) rento válasza hurrikan (#16636) üzenetére


rento
őstag

és most pontosan ki szervizeli a htc telókat? mert azt olvastam, hogy szeptembertől már nem az e-care.

(#16639) jose999 válasza Rhino666 (#16630) üzenetére


jose999
senior tag

2012-ben?! Gratulálok nekik, ha így van... :W

Gránit bankos ajánlókódért keress privátban (8000 Ft jóváírás) „Oh, igen. A múlt gyakran fájhat, és elfuthatsz előle, de akár tanulhatsz is belőle.”

(#16640) LouiS22 válasza BenHans (#16637) üzenetére


LouiS22
veterán

+1

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#16641) Rhino666 válasza Caaabi (#16635) üzenetére


Rhino666
őstag

Én is vettem egyet de használat közben nem igazán tud kiesni szóval nem egészen értem hogy hol a gond vele... :F

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#16642) Rhino666 válasza jose999 (#16639) üzenetére


Rhino666
őstag

Azért a Google is megmakkant tegnap, minden erőforrás véges, akármilyen évet írunk. Nem értem mi ez az általános türelmetlenkedés, gond nélkül használható a HOX 4.0.4-el is, az update meg úgyis csak csili-vili, nem funkcionális...

Ha teszteletlen, toldott-foldozott rendszert akarsz, de azonnal akkor válts Samsungra, azok profik ebben. :K

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#16643) Xaels válasza BenHans (#16637) üzenetére


Xaels
félisten

Teljesen mindegy, hogy milyen verziót kapunk. Fél év múlva ugyanezek az emberek ugyanezt végig fogják csinálni amikor bemutatják az új verziót még akkor is, ha nincs különösebb gondjuk addig a készülékkel. Akkor hirtelen minden bajuk lesz vele és ez független a készülék gyártójától. Sikerült egy apró gondból elefántot csinálni az évek alatt.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#16644) LouiS22 válasza Xaels (#16643) üzenetére


LouiS22
veterán

Igen. És erről azért jórészt a gyártók is tehetnek, meg a marketingesek, akik a legapróbb menüváltozást is csúcsszuper, enélkül élni nem lehet dologként adják el.

Be kell látni: ha valaki mindenáron azonnal akarja a legfrissebb verziót, annak bizony referenciatelefont kell vennie. A custom UI-k, módosítások hozzárakása bizony időbe telik. Másrészt - és ne legyünk álszentek - mi már kifizettük a készüléket, megvan a bevétel belőlünk. Lehet mondani, hogy akkor én soha többet nem veszek HTC-t, meg szar a support (tényleg az), de mindig jön majd újabb és újabb versenyző, akit be lehet "palizni".

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#16645) Xaels válasza LouiS22 (#16644) üzenetére


Xaels
félisten

De ugyanez van a többi gyártónál is. Tényleg egyedül az a megoldás, ha referencia modellt vesz az ember, ha neki az a sor a "Telefon Névjegye" alatt annyira fontos. Én annak idején a Desire-el is tökéletesen el voltam 2.2-vel. Sőt haverom akinek akkoriban SGS-e volt azt mondta, hogy irigyel, hogy nincs semmi bajom a telefonnal. A Sensationnel sem volt különösebb gondom, elsők között megkaptuk a 4.0-át ami az én felhasználási szokásaimhoz teljesen jó volt és ugyanez igaz most a One X-re 4.0.4-el is. Engem például az sokkal jobban zavar, hogy hiába van itt egy fullos telefon, de a Google miatt vannak szolgáltatásai amiket mi még nem tudunk használni hivatalosan mint pl. a Wallet.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#16646) LouiS22 válasza Xaels (#16645) üzenetére


LouiS22
veterán

Reméljük, hogy hamarosan világszerte élesítik :)

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#16647) hurrikan válasza Xaels (#16645) üzenetére


hurrikan
addikt

Egyetértek.

De sajnos egyeseknek hiába téped a szád....
nem egymásnak segíteni járnak ide mint mi, hanem puszta trollkodásból....

énis sokkal jobba örülnék annak ha inkább olyan szolgáltatások lennének elérhetőek amik jelenleg USA onlyk

Huawei P9 Grey + SONY MDR-10RBT + Gyári tok + 64GB Sony microSD 94MBps

(#16648) jose999 válasza Rhino666 (#16642) üzenetére


jose999
senior tag

Nem türelmetlenkedés, inkább csalódottság. Egyáltalán nem ugyanaz! Sőt, ha később kapjuk, az sem baj. De ha októbert említettek, miért olyan nehéz elfogadni, hogy azt vártuk, októberben megkapjuk...a google meg nem véletlen zakkant meg a napokban....

Gránit bankos ajánlókódért keress privátban (8000 Ft jóváírás) „Oh, igen. A múlt gyakran fájhat, és elfuthatsz előle, de akár tanulhatsz is belőle.”

(#16649) LouiS22 válasza hurrikan (#16647) üzenetére


LouiS22
veterán

Mondjuk az egy 250 milliós ország, ez meg egy 10 milliós. De azért van remény, hiszen a mostani frissítéssel azért bővült az európai vásárlási lehetőség is. Szerintem 2013-ban ráengedik a Walletet is a világra.

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#16650) keIdor válasza LouiS22 (#16649) üzenetére


keIdor
titán

300 millió feletti az USA.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.