Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#16651) LouiS22 válasza jose999 (#16648) üzenetére


LouiS22
veterán

Akkor újra: soha, ismétlem, soha nem mondta azt a HTC, hogy Magyarország októberben frissülni fog. Azt mondták, hogy elindul a frissítés és az év végéig is elhúzódhat. Tessék visszaolvasni. Téves infó rögzült az emberekben, illetve rosszul értelmezték a közleményt (nyilván azért, mert nekik az lenne az ideális, hogy mindent az első nap megkapnak. De azért ácsi: Magyarország nem a világ közepe, sőt, Közép-Európa sem).

[ Szerkesztve ]

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#16652) LouiS22 válasza keIdor (#16650) üzenetére


LouiS22
veterán

Pláne :)

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#16653) hurrikan válasza jose999 (#16648) üzenetére


hurrikan
addikt

Te nem fogod fel hogy senki se mondta hogy mindenki októberben kap??? Azt mondták októberben fog elkezdődni a frissítési hillám, és el is kezdődött!!
Most komolyan ennyire nehéz a felfogásod vagy másnapos vagy?? :F :F :F
erre már komolyan nem tudok mit mondani..... inkább olvasnád még el százszor mások mit írnak ha már 50-ből nem megy.....

[ Szerkesztve ]

Huawei P9 Grey + SONY MDR-10RBT + Gyári tok + 64GB Sony microSD 94MBps

(#16654) hurrikan válasza Szpisti (#16622) üzenetére


hurrikan
addikt

Ezt most látom.
Majd ha a HTC is 250-300ezerért adja a készülékeit akkor lehet hogy nekik is telik rá.... de még így is drágálljuk a HTC árazást, nemde?

Huawei P9 Grey + SONY MDR-10RBT + Gyári tok + 64GB Sony microSD 94MBps

(#16655) Rhino666 válasza LouiS22 (#16651) üzenetére


Rhino666
őstag

Maximálisan egyetértek.

Leszámítva azt hogy a HTC szerint Mo. Kelet-Európához tartozik, tehát egész az egész "kelet" (HTC__032-es CID) egyszerre kapja majd, szóval annyira nem vagyunk rossz helyzetben.

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#16656) Pocee


Pocee
senior tag

Srácok múltkor bele pillantottam a topicba és láttam,hogy wifi problémák vannak,na nekem is legyengült a jel,iphone sonyericson is fullos ott ahol az enyém max egyes.
Garancia vonatkozik erre vagy megcsinálják?láttam a videót hogy meglehet otthon oldani specgánnyal de ezzel most nem akarok foglalkozni.

Mr.Brightside

(#16657) jose999 válasza hurrikan (#16653) üzenetére


jose999
senior tag

Te nem fogod fel, hogy én nem mondtam, hogy mindenki októberben kapja a frissítést?! Olvasd már el legyszives és próbáld értelmezni amit írtam! Miért fáj az nektek, hogy a közlemény alapján van, aki októberre várta?! Nem jött, na bumm! De el sem tudtam volna képzelni, hogy ekkora probléma, hogy van, aki remélte,hogy meglesz októberben! Ahogy nem mondták, hogy mindenki, M.o. is megkapja októberben, így azt sem, hogy nem!

Gránit bankos ajánlókódért keress privátban (8000 Ft jóváírás) „Oh, igen. A múlt gyakran fájhat, és elfuthatsz előle, de akár tanulhatsz is belőle.”

(#16658) Snücü válasza jose999 (#16657) üzenetére


Snücü
tag

Tehát ha TE azt a következtetést vonod le egy közleményből, hogy TALÁN magyarországra is elér a frissítés (holott abban még utalás sem volt rá) de mégsem, akkor a HTC a hülye? Érdekes...

[ Szerkesztve ]

(#16659) LouiS22 válasza Snücü (#16658) üzenetére


LouiS22
veterán

:C

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#16660) hurrikan válasza Snücü (#16658) üzenetére


hurrikan
addikt

Hagyd.... jobb ha nem is reagálunk az ilyenekre, csak szétcseszerintjük a fórumot

Huawei P9 Grey + SONY MDR-10RBT + Gyári tok + 64GB Sony microSD 94MBps

(#16661) jose999 válasza Snücü (#16658) üzenetére


jose999
senior tag

Te azt a következtetést vontad le, hogy BIZTOS, hogy Magyarországra NEM októberben jön? Volt erről szó? Én NEM mondtam, amit Te állítasz (hogy a HTC a hülye). Senki nem hülye. Nem hiszem el, hogy nem akarjátok ( arra gondolni sem merek, hogy nem tudjátok ) megérteni: NEM volt róla szó, hogy MINDENKI októberben kapja! NEM is írtam ilyet ( holott ezen lovagoltok-és ezért ki a hülye?! - ) ! Arról SEM volt szó, hogy NEM kapja meg MINDENKI októberben! Akkor miért ne várhattuk volna, hogy megjöjjön?! :( Miért baj az Nektek, hogy van, aki csalódott, hogy nem jótt még meg?!

Gránit bankos ajánlókódért keress privátban (8000 Ft jóváírás) „Oh, igen. A múlt gyakran fájhat, és elfuthatsz előle, de akár tanulhatsz is belőle.”

(#16662) Xaels válasza jose999 (#16661) üzenetére


Xaels
félisten

Nem az a bajunk, hogy csalódott vagy sem hanem az, hogy emiatt folyamatosan trollkodnak egyesek. Nem lehet épkézláb beszélgetni másokkal fórumokon, közösségi csatornákon mert tele van olyan emberek kulturálatlan megnyilvánulásaival akik "csalódtak".

(#16663) aAron_: még mindig :DDD

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#16663) aAron_ válasza Pocee (#16656) üzenetére


aAron_
őstag

ha nyomkodod erősebb lesz a jel? egyébként ez egy elismert hiba, garanciális, ne otthon gányolj vele inkább

már megint a mikor lesz már JB update a téma :F

What is your ikigai?

(#16664) jose999 válasza Xaels (#16662) üzenetére


jose999
senior tag

Isten őrizz, nem akartam sem trollkodni, sem senkit megbántani. Remélem nem is tettem. Mindegy, majd jön a JB. Mégegyszer sorry, ha megbátottam volna valakit, nem állt szándékomban ;) !

Gránit bankos ajánlókódért keress privátban (8000 Ft jóváírás) „Oh, igen. A múlt gyakran fájhat, és elfuthatsz előle, de akár tanulhatsz is belőle.”

(#16665) Valkűr


Valkűr
őstag

Egy szónak is 100 a vége, nekem már több mint fél éve tökéletesen megy a One X...Ha lesz frissítés annak örülni fogok, de kitudom várni türelmesen.

iPhone 15 Pro Max, iTab Air 5

(#16666) Pocee válasza aAron_ (#16663) üzenetére


Pocee
senior tag

igen akkor fullozódik a jel,tuti az a baj mi?
ilyenkor elengedi a forrasztás az antennát vagy mi történik?

Mr.Brightside

(#16667) aAron_ válasza Pocee (#16666) üzenetére


aAron_
őstag

gyárilag nincs összeforrasztva, az alaplapi wifi egység csak össze van nyomva a rendes antennával ami a ház falán van. ha összenyomod és erősödik a jel az egyértelműen azt jelenti, hogy nem tökéletes a két rész között a kapcsolat, az ilyet biztos javítják.

What is your ikigai?

(#16668) kosturica válasza aAron_ (#16667) üzenetére


kosturica
őstag

Alaplapot cserélnek benne.

Xiaomi MI 5S Plus 6/128 GB Grey

(#16669) rento válasza rento (#16638) üzenetére


rento
őstag

erre senki?

(#16670) Xaels válasza rento (#16638) üzenetére


Xaels
félisten

Telemax. De ők is csak Logisztikai partnerek, tehát továbbküldik a szervizbe ami nem publikus.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#16671) LouiS22 válasza rento (#16669) üzenetére


LouiS22
veterán

Q: Meghibásodott a készülékem, mi a teendőm?
A: Keresd fel az üzletet ahol vásároltad a garancialevéllel vagy vidd a HTC logisztikai partneréhez (TeleMax), aki közvetlenül juttatja el a HTC szervizéhez. A szervizelést a FlexTronics végzi, akihez a TeleMax szállítja be közvetlenül a készülékeket.
TeleMax elérhetőségei:
www.tmx.hu
2040 Budaörs, Kinizsi u. 4.
tel.: +36 23 880 319
email: info@telemaxgsm.hu
Az átvevőpontok elérhetőségét a következő bekezdésben találod.
Ha csak beállításokkal kapcsolatos kérdésed van tedd fel bátran a HTC Magyarország Facebook oldalán, lelkes közösségünkben sok szakértő felhasználó található akik segítenek bizonyos kérdésekben.

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#16672) rento


rento
őstag

Xaels, LouiS22: köszönöm mindkettőtöknek. :R

(#16673) Dicker válasza LouiS22 (#16671) üzenetére


Dicker
őstag

FlexTronics bárhol? Vagy csak Pesten?
Mert Zalaegerszegen is jelen vannak, és az ország több pontján is láttam. Ha oda is lehet vinni a telefont, akkor az jó lenne.

(#16674) Snücü válasza jose999 (#16661) üzenetére


Snücü
tag

A baj az, hogy úgy adjátok elő, mintha a HTC követett volna el valamilyen hibát ezzel kapcsolatban, legalábbis így értelmezhető. Részemről befejeztem a témát, nem áll és nem is állt szándékomban bántani senkit.

Van valaki, aki esetleg hosszabb ideje használ "akksikabátot" ? Ha igen, milyet, melyiket? Sokszor előfordul, hogy reggel 6 órától akár este 8-9-ig nem jutok töltő közelébe és van amikor ez már elég necces, ezért gondolkodom ilyesmin. A kérdés lényege, hogy ezekkel elérhető-e 5-6 óra kijelzőidő úgy, hogy estére még legyen élet a telóban?

(#16675) Xaels válasza Snücü (#16674) üzenetére


Xaels
félisten

Ha jól tudom nem töltenek sokkal, talán 500mA-el és erős használat közben még merül mellettük a telefon, viszont amikor nem használod akkor lassan töltik. Elvileg az ilyen 2000-2300mAh-okkal elérhető az 5-6óra kijelző. Magam nem használok ilyesmit egyelőre.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#16682) bnss


bnss
veterán

Nyugalom legyen, takarítás folyamatban!

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#16684) steadywarp3


steadywarp3
csendes tag

Power bank 2200ma 0%-ról 40%-ra tölt kikapcsolt álapotban max 500ma

(#16685) Snücü


Snücü
tag

Köszönöm a válaszokat. Ezek szerint nagyjából annyit tud, mint amennyi nekem kellhet. :)

(#16686) kirkri válasza Dicker (#16673) üzenetére


kirkri
addikt

Nem veheted oda direktben. A Telemax szállítja be, ahogy írták feljebb.

[ Szerkesztve ]

21 éve a Prohardveren! ™

(#16687) hurrikan válasza hurrikan (#16201) üzenetére


hurrikan
addikt

Probléma megoldva.
A Fancy widget volt a hibás, az is csak akkor ha a GPS használatot engedem neki. Mert ha engedem, akkor felébreszti a telefont minden frissítéskor.... érdekes. Mióta kikapcsoltam nincs ébresztgetés és battery drain sem.....

*16252 is megoldva, a játék valamiért csak 3G hálózaton fagy ki, Wifin semmi baja nincs....
ami azért érdekes mert a játék nem online. Az elején ellenőrzi a licencet de annyi.... viszont nem akkor fagy ki, hanem amikor elkezdek játszani, utána vagy 35-40másodpecen belül. És ezt majdnem másodpercre pontosan tartja. Ha meg Wifin vagyok.... bármeddig, órákig is játszhatok vele.

[ Szerkesztve ]

Huawei P9 Grey + SONY MDR-10RBT + Gyári tok + 64GB Sony microSD 94MBps

(#16688) Xaels válasza steadywarp3 (#16684) üzenetére


Xaels
félisten

Hát sok függ attól, hogy milyen PowerBankot veszel. Ha valami olcsó kínai akkor a névlegesen ráírtnak jó esetben a felét tudja és ugye alacsony amperszámmal tölt. Egy kicsit drágább, minőségi változat akár leadhat 1A-es töltést és a ráírt kapacitás 80%-át.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#16689) Snücü válasza Xaels (#16688) üzenetére


Snücü
tag

Tudsz ilyen minőségibb példányt linkelni? Sajnos én csak kínaiakat találtam eddig...

(#16690) kosturica válasza Xaels (#16688) üzenetére


kosturica
őstag

Ez attól függ, mi számít neked olcsónak. Ez például fel tudja tölteni 0-100 %-ra egymás után 4x, amit még semelyik másik ilyen akksinál nem tapasztaltam, pedig vettem egy párat, mire erre ráleltem. Nem is csoda, hiszen 9600 mAh-ás és tudja is ezt! A legkirályabb cucc!!! 1.2 mAh-val tölt. Gyorsabb, mint a gyári hálózati, le is ellenőriztem egyébként a battery monitor widgettel. Mondanom sem kell, hogy ez is kínai. :D

[ Szerkesztve ]

Xiaomi MI 5S Plus 6/128 GB Grey

(#16691) Snücü válasza kosturica (#16690) üzenetére


Snücü
tag

Ez jól hangzik. Az egyetlen bajom ezzel a kivitellel, hogy nem "kabát". Fontos, hogy ne lógjon semmi a telefonról, ami gátol a használatában. :)

(#16692) kosturica válasza Snücü (#16691) üzenetére


kosturica
őstag

Az még csak hagyján, de akkora, mint a telefon (jóval vastagabb is) , csak 3x nehezebb :D , de ugyebár valamit valamiért. Buszon, vonaton, erdőben, bárhol ahol nincs töltési lehetőség, kiváló társ. Én nagyon szeretem. Ha ezzel indulok el, biztosan nem hagy cserben sehol!
Még valami: a múltkor Debrecenbe utaztam. Végig neteztem és filmeket néztem. Folyamatosan rá volt dugva és amikor leszálltam a vonatról, a telefonom 100%-on állt! A Töltő meg min. 75 %-on. Azért ez nem semmi, ugye? :C

[ Szerkesztve ]

Xiaomi MI 5S Plus 6/128 GB Grey

(#16693) Xaels válasza Snücü (#16691) üzenetére


Xaels
félisten

Az általában mindenhol árult 2200-as kabát olyan 60% pluszt ad az akkunak. [link]

Mugen 3200mAh

XDA topik

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#16694) WiZARD


WiZARD
addikt

éljen, hétvégére elutaztunk, erre itt a JB legyilkolja a wifit...
otthon semmi gond nem volt vele.

felrakok egy mások romot, hátha csoda történik, de félek hogy ezzel is fos lesz :(

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#16695) hurrikan válasza WiZARD (#16694) üzenetére


hurrikan
addikt

Ha valóba a H-Boot a bugos ahogy korábban írta nekem valaki.
Akkor sajnos mindegy milyen ROM-ot raksz fel....

Huawei P9 Grey + SONY MDR-10RBT + Gyári tok + 64GB Sony microSD 94MBps

(#16696) WiZARD válasza hurrikan (#16695) üzenetére


WiZARD
addikt

ettől tartok én is...

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#16697) vatoteam válasza WiZARD (#16694) üzenetére


vatoteam
tag

Most kerult fel az uj maximus rom, a legutolso elevate ota van benne ami javitja a wifi bug-ot. :)

(#16698) Snücü válasza Xaels (#16693) üzenetére


Snücü
tag

Köszi, ezeket már láttam, nézegettem, XDA-t természetesen ismerem. Az első lesz a befutó, ha komolyabb cucc nincs piacon, mert a Mugen már borzasztó ormótlan.

(#16699) WiZARD válasza vatoteam (#16697) üzenetére


WiZARD
addikt

grr, de jó hogy 40 perce még nem volt fent.
na akkor kezdem elölről az egészet :)

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#16700) Loboda


Loboda
senior tag

Akit érint!
Kint van az 1.31-es hboot!
hboot_1.31.0000

modelid: PJ4610000
cidnum: HTC__001
cidnum: HTC__E11
cidnum: HTC__203
cidnum: HTC__102
cidnum: HTC__405
cidnum: HTC__Y13
cidnum: HTC__A07
cidnum: HTC__304
cidnum: HTC__M27
cidnum: HTC__032
cidnum: HTC__016
cidnum: HTC__J15
mainver: 3.14.401.619
hbootpreupdate:12
RadioVer: 5.1204.162.29
erasebcid: 1

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.