Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#17701) argabi válasza kosturica (#17700) üzenetére


argabi
csendes tag

Sajnos nekem sincs meg. :( Ha tudtam volna, hogy egy hétre rá One X telóm lesz, akkor tuti elkértem volna. :DDD

(#17702) LouiS22 válasza argabi (#17698) üzenetére


LouiS22
veterán

A válasz egyszerű: összegyűjtenek X db telefont és úgy megy javításra. Nehezen hihető ugyanis, hogy 1 db telefont utaztassanak (egészen egyszerűen ráfizetéses). De ezt olyasvalaki tudná igazán elmondani, aki szolgáltatónál ilyesmivel foglalkozik.

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#17703) sid87


sid87
senior tag

Ha minden jól megy, pár napon belül 1X tulaj leszek én is, és kiváncsi lennék, ha vásárolok egy ilyesmit hozzá: LINK, akkor ezzel el lehet lenni 1 napot reggeltől estig normál használattal?

Másik hogy hol érdemes védőfóliát venni hozzá? Tok is kéne, olyan amibe belecsúsztatom, kemény legyen. Bumber szerűség nem érdekel, ha már veszek egy szép telefont nem fogom elcsúfítani ilyesmivel.

iPhone 12 Pro Max (Telenor) | Apple Watch S6 | iPad Pro 10.5 | MacBook Air M1 16Gb | Pana Lumix LX100II | burgerem.blog.hu

(#17704) BenHans válasza sid87 (#17703) üzenetére


BenHans
addikt

1) Normál használattal + kütyük nélkül is elmegy 1 napot, de ha veszel valami ilyesmit akkor 2 nap is beleférhet, én személy szerint nem vagyok nagy híve ezeknek a kínai no name cuccoknak, bár szakértője sem, tehát hogy milyet vegyél arról a többiek biztos kiokosítanak majd, én ezt a cikket olvastam anno amikor még úgy gondoltam hogy nekem is kellene [link]

2) Ebay, ott nagyon sok fajta van [én spec ilyet használok feketében, és nagyon bevált, mert ott lyukas ahol kell de pl a hengerő szabályzót lefedi] fóliából a brando-t az invisible shield-et, tudom ajánlani,brandot már használtam anno desire-n, de olvass itt [link] én azt ajánlom hogy a kameralencsére is tegyél egy kis fóliát, kivághatod magadnak is(én is ezt fogom tenni). Amúgy az ultra clear fóliák átlagban jók szoktak lenni, nekem most egy no name valami ultra clear van fent és nagyon bevált vmi 500/db az ára kb és 5 db 1 csomag valahogy így.

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#17705) szentespeter válasza sid87 (#17703) üzenetére


szentespeter
tag

Toknak javaslom a gyári htc po s650 -t Igaz hogy nem kemény, de nagyon jól védi a telefont. Fóliát a protectfoltól rendeltem.

/Sony Xperia Z/ PÜ-re illik válaszolni...

(#17706) Daffchy


Daffchy
őstag

Sziasztok!

Telefon vásárlását tervezem még az év vége előtt.

A kiszemeltek között van a One X is, pontosabban feketében nekem maga a tökély lenne, de ez a RENGETEG hiba amit olvasok róla nagyon elszomorít... :(

Kis pénzű ember vagyok, nagyon sokat spóroltam rá (és még kicsit kell is), hogy megvehessem álmaim készülékét, de ha 100+ HUF-ot adok ki egy készülékért elvárnám, hogy ne azért kelljen imádkoznom, hogy egy hibátlan állapotút kapjak. Az egy dolog, hogy szériahibás darabok előfordulnak, de ez már siralmas... :(

Olvasok itt sárgulásokról, hogy "Az csak ragasztó, majd eltűnik... vagy nem", ez komédia egy ilyen kaliberű készüléknél... Eddig úgy tekintettem a HTC-re mint minőségi gyártóra aki nem hibás vackokat gyárt.
Volt is néhány készülékem tőlük (imádtam az Androidos HD2-esemet) és most is egy HTC-t szeretnék, de nagyon félek ezektől a hibáktól...

Tényleg ennyire siralmas a helyzet? 50-50, hogy teljesen hibátlan darabot kapok-e?
Mik a leggyakoribb hibák amik előfordulhatnak (esetleg amiket még vásárlás előtt észre is lehet venni).

Kód alapján lehet szűrni őket?

Bocs ha kicsit hosszúra sikerült!

Köszönöm előre is a segítségeteket! :R

(#17707) szentespeter válasza Daffchy (#17706) üzenetére


szentespeter
tag

Hd2 után nekem egy kicsit csalódás volt. A lényeg hogy a június utáni gyártású készülékek nagy valószínűséggel hibátlanok.

/Sony Xperia Z/ PÜ-re illik válaszolni...

(#17708) BenHans válasza Daffchy (#17706) üzenetére


BenHans
addikt

[link] olvasd el az első hsz-t, sokat segíthet!
Illetve vásárlás előtt töltsd le a 'cid getter' nevű alkalmazást play ről, [link] ha nem szolgáltatónál veszed és ellenőrizd hogy melyik régióba szánt a készülék amit szeretnél megvenni.

Én azt mondom, hogy mivel már erősen év vége fele járunk, és ha nem sürgős érdemes megvárni mi lesz tavasszal, jövő nyár elején, és addig lehet sokkal nagyobbat lépnek fejlesztés terén (fogyasztás, hihetetlen de még a megjelenítők terén is, soc, stb.) és addig ha + ba olyan 30 ezret meg tudsz spórolni lehet jobb döntést hozol, de nehogy félre értsd nem rossz a HOX, még mindig az élvonalba tartozik, csak van egy olyan érzésem, hogy most fog megtörténni az az előrelépés az a + amit idén tavasszal vártunk.

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#17709) Daffchy válasza szentespeter (#17707) üzenetére


Daffchy
őstag

Akkor egy HT271... pl már valószínűleg hibátlan?

Miben csalódtál? Minőségben?

BenHans: Sajnos olyan sokáig nem tudok várni, nagyon maximum január végéig, de addigra úgy sem jelenik meg semmi, max híreket kapunk és akkor csak rosszabbul fogom érezni magam, hogy de jó lenne megvárni... :))

Egy nagyon halott SE W910i-t használok már egy jó ideje, mert meg kellett válni előző készülékemtől és ezt tudtam gyorsan befogni, de nagyon a végét járja már... rengeteg hívást eldob, vagy szakít meg, órákig képes be sem kapcsolni... :(

Mindenképp készülék kell és egy Fekete HOX lenne ami a legjobban bejön.
S3, 4X kizárt... szóba sem jön. Már kézben fogni is gagyi érzés mindkettőt (számomra).

SONY Ion-al szemezgettem még, de ott meg a HW nem a legfrissebb és majdnem azonos áron van. Az Xperia T HW-jával még jó lenne (maga a T nagyon nem tetszik).

[ Szerkesztve ]

(#17710) Daffchy válasza BenHans (#17708) üzenetére


Daffchy
őstag

Bocs lejárt a szerkesztés!

Befolyásol valamit, hogy melyik régióba szánták a lészüléket?
Melyik régiósat ajánlottabb megvenni?

(#17711) szentespeter válasza Daffchy (#17709) üzenetére


szentespeter
tag

Igen az már valószínűleg teljesen oké. (az enyém áprilisi, majdnem minden szériahibát megtapasztaltam, és ez volt a csalódásom fő oka)

/Sony Xperia Z/ PÜ-re illik válaszolni...

(#17712) BenHans válasza szentespeter (#17705) üzenetére


BenHans
addikt

Mennyire vált be, milyenek a tapasztalataid ezzel a Protect-fol fóliával? Elég olcsó, és ha emellett még jó minőségű is akkor vennék én is.

Daffchy: akkor One X, vagy még One X+ ha szóba jöhet.

Régiótól függ hogy mikor kap frissítést,meg ilyen "apróságok" miatt.... [link]

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#17713) szentespeter válasza BenHans (#17712) üzenetére


szentespeter
tag

Hát könnyebben karcolódik, és ezért gyakrabban kell cserélgetni. A hd2-re a vastagabbat rendeltem, az strapabíróbb. Szóval rendelek 4-5 darabot és azzal majdnem 1 évig elvagyok.

/Sony Xperia Z/ PÜ-re illik válaszolni...

(#17714) BenHans válasza Daffchy (#17710) üzenetére


BenHans
addikt

A HTC__032 hivatalosan a "mi régiónk", a szolgáltatósok mind ilyenek elvileg.

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#17715) hurrikan válasza Youri (#17644) üzenetére


hurrikan
addikt

Nézzük a jó oldalát, nem lesz világvége. xD

Huawei P9 Grey + SONY MDR-10RBT + Gyári tok + 64GB Sony microSD 94MBps

(#17716) kirkri


kirkri
addikt

Rendeltem USA-ból egy HOX-ot és a srác átküldte a description-t.

Traditional Chinese,TWN, U-C9#ASIA

Ha jól sejtem, akkor ez egy tajvani CID-es teló lesz. Ha igen, akkor talán már JB fut rajta. Elfelejtettem megkérdezni :)
A jövő hét vége felé kiderül.

[ Szerkesztve ]

21 éve a Prohardveren! ™

(#17717) Daffchy válasza BenHans (#17712) üzenetére


Daffchy
őstag

One X lesz akkor szerintem. Feketén és fehéren kívül más színben nem létezik igaz?
Mintha rémlene barna is... de lehet csak rosszul tudom.

Meglesem a kódokat és a lehető legfrissebbet próbálom megvenni! :))

szentespeter: Így megértem a csalódottságot... :(

Köszönöm szépen a segítségeteket! :R

Xaels, Youri: Köszönöm szépen. Még csak fehéret volt alkalmam nyomkodni, de a fekete (sötétszürke) sokkal jobban tetszik, elegánsabb számomra...:)

[ Szerkesztve ]

(#17718) Xaels válasza Daffchy (#17717) üzenetére


Xaels
félisten

Fekete a One X+, a sima One X sötét szürke igazából.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#17719) Youri válasza Daffchy (#17717) üzenetére


Youri
veterán

Nincs más szín, és a fekete valójában szürke

RTX ON

(#17720) kirkri válasza kirkri (#17716) üzenetére


kirkri
addikt

Gyorsan megkérdeztem és meg is jött a válasz.

Yes, I had rooted the phone and it was running Android 4.1 with HTC Sense 4.5 ;)

Szóval egy hét és megjön a HOX a JB-vel. :C

21 éve a Prohardveren! ™

(#17721) Youri válasza kirkri (#17716) üzenetére


Youri
veterán

Még csak nem is wwe...

RTX ON

(#17722) r4z válasza kirkri (#17720) üzenetére


r4z
nagyúr

Arra a Sense 4.5-re kíváncsi vagyok, ugyanis tudtommal nincs ilyen verzió hivatalosan. 4.1 és 4+ van, a 4.5 a korai JB Sense buildekben volt csak.

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#17723) Fernando321 válasza szentespeter (#17699) üzenetére


Fernando321
csendes tag

Értem. Nekem dead pixel nincs, se egyéb probléma, így talán úgy gondolom hogy nem éri meg szervizeltetni, ki tudja hogy bánik a telóval a szerviz:) Így magában nem igazán zavaró a folt, de jó lenne ha eltűnne.

(#17724) kirkri válasza r4z (#17722) üzenetére


kirkri
addikt

Én csak azt másoltam be amit írt, ha megjön a teló, akkor kiderül. :)

(#17721) Youri: Ez mit takar? Worldwide Edition? Mi a jelentősége annak?

[ Szerkesztve ]

21 éve a Prohardveren! ™

(#17725) stilo18 válasza BenHans (#17694) üzenetére


stilo18
addikt

Véleményem: Kizártnak tartom, hogy 2 maggal jön...

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#17726) hurrikan válasza stilo18 (#17725) üzenetére


hurrikan
addikt

Nem biztos.
Qualcomm S4-es, 2magos van emelt órajellel és Adreno 320-al is.
MSM8960T néven. Márpedig a sima is lenyomja a 4magosak egy részét.

[link]

persze a 4mag akkor is 4mag.
Csak arra írtam hogy nem rossz azért, meg mert fentebb írta valaki hogy elkell FULL-HD alá az Adreno 320.
Tehát a 4mag mellőzése nem feltétlenül egyenlő az Adreno320 mellőzésével is.

Valamint megjelent egy még erősebb 4magos is.
4krait mag, 2,5Ghz-n.

[ Szerkesztve ]

Huawei P9 Grey + SONY MDR-10RBT + Gyári tok + 64GB Sony microSD 94MBps

(#17727) stilo18 válasza hurrikan (#17726) üzenetére


stilo18
addikt

Hm.. Igazad van. Kíváncsi leszek rá, gondolom a héten vagy a napokban lesz hivatalos bejelentés.

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#17728) Bilux válasza kirkri (#17720) üzenetére


Bilux
veterán

Rootolt a telefon most már azt teszel rá amit akarsz :DDD

[ Szerkesztve ]

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#17729) Youri válasza kirkri (#17724) üzenetére


Youri
veterán

world wide english

RTX ON

(#17730) mumk1 válasza Bilux (#17728) üzenetére


mumk1
addikt

Vagy csak néhány sort kell átírni a buld.prop-ba és lehet 6.1-es Android 5.0-ás Sense-el. :DDD :D
ro.product.version= akármi
ro.build.sense= akármi
ro.build.description= akármi
ro.build.version.release= akármi

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#17731) steadywarp válasza dani993 (#17691) üzenetére


steadywarp
tag

Ez az ország meg a magyarok arról híresek hogy betartják a szabályokat. :D

itt nem érsz el!!!!! írj emailt steadywarp@gmail.com azt azonnal meg kapom :)

(#17732) Pistakiss válasza rígel (#17692) üzenetére


Pistakiss
őstag

Háát!
Sajnos még mindíg nem világos elöttem a kép. Az a helyzet, hogy a készülék ugyan visszajött elsőre 15 napon belül, viszont a visszaküldéskor nem lett újabb papír kitöltve, a szervíz azonosító is ugyanaz, csak a jegyzőkönyv lett csatolva a telefonhoz. Tehát a szervízidő folytatólagos, vagy újra indult?
Egyébként én is 12 éve vagyok vodás, 3 telefonnal és 3 mobilinternet előfizetéssel

[ Szerkesztve ]

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

(#17733) dani993 válasza steadywarp (#17731) üzenetére


dani993
senior tag

Túltettem magam rajta :)

Ilyennel van valakinek tapasztalata? [link]

(#17734) rígel válasza Pistakiss (#17732) üzenetére


rígel
őstag

Ha nincs róla semmilyen dokumentum, akkor szerintem folytatólagos, de mint láthatod igazából nem érsz vele semmit. Jogszabály nem kötelez a 15 napos határidő betartására.
Mindenesetre addig verném az asztalt míg ki nem cserélik.

[ Szerkesztve ]

(#17735) Youri válasza dani993 (#17733) üzenetére


Youri
veterán

Sok a kínai kriksz-kraksz, ahhoz, hogy bízzak benne :)

RTX ON

(#17736) Pistakiss válasza rígel (#17734) üzenetére


Pistakiss
őstag

Háát!
Amíg a 15 nap le nem telik semmit sem tudok csinálni, utána majd kiderül. Az itteni eladók is rendesek, a főnök is, remélem partnerek lesznek. Csak az bosszantja Őket, hogy Pesten vettem a telefont, nem tőlük.

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

(#17737) la_cc


la_cc
addikt

Sokan írtátok, hogy amint lehet kell fóliát rakni a kamerára és mivel pénteken megjött a Nillkin tokom és jött hozzá fólia is gondoltam, hogy rámókolom.

Mivel még egyik telómhoz se raktam fel semmilyen fóliát, tudnátok valami leírással szolgálni, hogy mégis, hogy kell? A kivágást simán ollóval essek neki? :D Hogy lehetne legszebben megoldani ezt?

Köszi a tippeket!

[ Szerkesztve ]

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#17738) rígel válasza Pistakiss (#17736) üzenetére


rígel
őstag

Ja, be kell próbálkozni! Ha normálisak, és te is normálisan kezdesz, akkor nem lesz probléma.
Ha viszont ez nem hat, be kell keményíteni.

[ Szerkesztve ]

(#17739) Pistakiss válasza la_cc (#17737) üzenetére


Pistakiss
őstag

Háát!
Szerintem nem éri meg fóliázni az objektívet, megváltoztatja a fizikai paramétereket, rontja a fényerőt és az élességet. Inkább egy két karc, mint homályos képek!

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

(#17740) bounty123 válasza simico (#17597) üzenetére


bounty123
őstag

Köszi, nagyon jó ez a gsam battery monitor. Lebukott vele a tv24, ami rengetegszer wake-elte a jelek szerint (fölöslegesen) a telót, leszedtem azóta mintha új akksi lenne benn...

(#17741) WiZARD válasza bounty123 (#17740) üzenetére


WiZARD
addikt

Nekem is nagyon jónak tűnik a gsam battery monitor.

Bár nekem tv24 az elmúlt 4 nap alatt még semmi rosszat nem csinált. érdekes

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#17742) Jamesch


Jamesch
tag

Hello, kéne egy kis segítség főleg azoktól akik használnak Bluetooth headset:

Egy ideje elkezdtem a stereo BT headset mellett egy BT hangszórót is használni zenehallgatáshoz, tehát mind2 párosítva van.
Kb azóta csinálja azt hogy ha vmelyik eszközt bekapcsolom, bár csatlakozik a telefonhoz, de a BT eszközöknél zárójelben azt írja hogy "nincs hordozó" és ilyenkor a zenét nem tolja át (marad a telefon hangszórón) csak a telefont. Ilyenkor általában az segít, hogy manuális lecsatlakoztatom és vissza vagy ha az adott BT eszköz mellett a beállításokra kattintok és rányomok a már ott lévő pipára a Média hangeszköze opció mellett (ilyenkor a pipa marad, de pittyen egyet a headset és elindul a zene).
Ma reggel töröltem minden párosítást aztán visszatettem az egyik eszközt és így is csinálta, most még a Média pipára is csak akkor reagált , miután újraindítottam a tgelefonban a BT-t.

Vki tapasztalt ilyesmit? Mi lehet?

Ja és |V|etal !!! |,,|¸

(#17743) la_cc válasza bounty123 (#17740) üzenetére


la_cc
addikt

Köszi a tippet! Nekem is reggel óta valami 324-szer keltette fel a telót, de minek... Töröltem is.

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#17744) gyuri81 válasza bounty123 (#17740) üzenetére


gyuri81
veterán

huuu most neztem, nalam is 300-szor ebresztette fel a telefont! delete.....az ebay alkalmazas meg kb 500-szor!! erre esetleg nincs valami megoldas?

[ Szerkesztve ]

(#17745) WiZARD válasza la_cc (#17743) üzenetére


WiZARD
addikt

most nézem, 270db wakelock volt nekem is reggel óta, viszont összesen 3 másodperc cpu idő.
önmagában vajon sokat számít a wakelock, ha mellé nem társul jelentős cpu használat?

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#17746) ilyen_85 válasza argabi (#17701) üzenetére


ilyen_85
senior tag

nekem is van egy ismerősöm (egy lány) aki a flextronicsnál dolgozik, ő is mondta már ezt az egy két nap alatt javítják a htc-t. De ő azt is mondta, olyan 2-3 hónappal ezelőtt, hogy nem fogják már sokáig javítani őket

(#17747) bounty123 válasza WiZARD (#17745) üzenetére


bounty123
őstag

Nálam "érzésre" nagyot javult a standby fogyasztás miután leszedtem. De az app fogyasztásnál nekem se látszott amúgy. Majd még szerintem kipróbálom megint visszatéve is pár nap múlva, mert amúgy jó kis app.

[ Szerkesztve ]

(#17748) LouiS22 válasza la_cc (#17743) üzenetére


LouiS22
veterán

Fura, nkem nem volt tőle wakelock. Viszont most le is szedtem, ha már nem használom, akkor minek díszelegjen a telefonon.

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#17749) bounty123 válasza bounty123 (#17747) üzenetére


bounty123
őstag

Ami miatt gyanús, hogy számíthat: most 1d6h -nál járok, és 71%-on az akksi. Ilyet nagyon rég tapasztaltam, talán csak a tv24 installja előtt :DDD De egy adat az még semmi.

http://forum.xda-developers.com/wiki/Wakelocks
"Wakelocks statistics are good indicators if the battery drain is high when the phone is off and supposed to sleep."

"A wake lock is a mechanism to indicate that your application needs to have the device stay on."

Szóval az app maga lehet, hogy tényleg nem foglalja a cpu-t, csak épp rászólt a telóra, hogy ne maradjon már standby-ban egy ideig.

[ Szerkesztve ]

(#17750) lcee79


lcee79
őstag

Nincs esetleg valami újabb hír firmware-ről?
A legutolsó amiről hallottam az a múlt hétre szólt?
Vagy már ha eddig nem volt, akkor nem is lesz? :)

https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.