Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#16451) BLC


BLC
tag

Ha októberben, nincs JB frissítés S3-ra váltok és kész. ;] :D

(#16452) Bilux válasza BLC (#16451) üzenetére


Bilux
veterán

Nyugi most írtam, hogy S3-ra sincs JB vagyis már csak a magyar S3-ra nincs :U :DDD

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#16453) Szpisti


Szpisti
addikt

Kellett még egy teszt?

(#16454) BLC válasza Bilux (#16452) üzenetére


BLC
tag

Nem baj, akkor veszek HARIBO mobile-t. Azon van gumicukor frissítés! :))

(#16455) Snücü válasza vatoteam (#16450) üzenetére


Snücü
tag

Miért az unbranded Europe-ra jöjjön ki? Miért ne Ázsiára? Miért ne US-re? Jön, amikor jön, 'oszt kész.

(#16456) csiszta2


csiszta2
csendes tag

Hogy tudom egyszerűen a névjegyeket és az üzeneteket feltenni a gépemre? (win 7 64bit)

(#16457) vatoteam válasza Snücü (#16455) üzenetére


vatoteam
tag

Mert ezt írják állandóan Twitteren.

(#16458) BenHans


BenHans
addikt

'csiszta2' írta hogy: [CID] VODA-Africa-South HTC__016 a cidje és ugye vodafonos....
az enyém is vodás és kíváncsi voltam cidgeterrel megnéztem és HTC__032... most akkor mi ez? Minden vodás együtt kapja a JB-t, vagy vodánál eladtak 60 féle cid-el, és cserébe még az új telót amikor kézhez kapod sem engedik hogy megnézd a cid-et... nekem az egyik cserés és most kapok újat elvileg a szervízből, de én biztos meg fogom nézni akármit mondanak.

Nincs a telefonnal jelenleg semmi problémám(csak persze az ami miatt kapok ha minden igaz egy újat), csak ember vagyok és nagyon kíváncsi és ami fontosabb hogy Magyar, és nem akarok dél afrikai telót :D :D

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#16459) csiszta2 válasza BenHans (#16458) üzenetére


csiszta2
csendes tag

Ja de én nem vodától vettem hanem egy webshopból rendeltem, csak azt mondom h a cid alapján dél afrikai vodás ha jól értelmezem. Vodátán meg Ténél itthon elvileg csak európait kaphatsz, ha minden igaz. :D

(#16460) BenHans válasza csiszta2 (#16459) üzenetére


BenHans
addikt

Köszönöm a pontosítást! :) De az még korántsem biztos hogy a szervizünket ismerve, tőlük is európait kapok... :N :D főleg azok után már mindent el tudok képzelni, miután kijelzőcsere után sikerült az újat úgy visszailleszteni hogy szinte ki-be tudtam pattintgatni, és ezt úgy vettem észre hogy hívtak, felvettem és pattant egyet befele utána meg ki, szoval akinek nem nagyon muszáj az ne vigye szervizbe :( :)

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#16461) patoga


patoga
tag

A magyar Vodasok 032-és CID-esek, és függetlenek. A dél-afrikai vodas függő.

(#16462) rígel válasza BenHans (#16460) üzenetére


rígel
őstag

Azért ilyenre még ők sem vetemednének...

(#16463) kirkri


kirkri
addikt

A "nyugat" sem jár előrébb JB ügyben.
Az én telóm Voda UK a CID alapján és még nem érhető el a frissítés.

21 éve a Prohardveren! ™

(#16464) gyuri81 válasza Szpisti (#16453) üzenetére


gyuri81
veterán

Kotyógó kamera? :) autófókusz vazze :DD

(#16465) hurrikan válasza gyuri81 (#16464) üzenetére


hurrikan
addikt

Gondolom ezt viccnek szántad. :D rengeteg telefont tesztelek és spontán is rengeteg fordult meg a kezemben de az OneX-en kívül eggyel sem találkoztam amiben csörögne a kamera.
Persze engem nem zavar, mert a működést nem befolyásolja. Csak azért maradjunk reálisak. :) autófókusz minden telefonban van már lassan de a kamera egyikben sem csörög-lötyög.

Huawei P9 Grey + SONY MDR-10RBT + Gyári tok + 64GB Sony microSD 94MBps

(#16466) KZP válasza hurrikan (#16465) üzenetére


KZP
őstag

Javaslom az iPhone4, 4S, 5 vizsgálatát.
Nem egy noname gyártó termékei, és bizony zörögnek benne a lencsék. :U

(#16467) Lazika válasza KZP (#16466) üzenetére


Lazika
senior tag

Lehet,hogy zörögnek,de azok legalább szép képeket csinálnak nem úgy mint a one x :S

(#16468) hurrikan válasza Lazika (#16467) üzenetére


hurrikan
addikt

Az OneX sem csinál rossz képeket mobilos körökben attól hogy csörög. Kár leszólni jogtalanul.

Huawei P9 Grey + SONY MDR-10RBT + Gyári tok + 64GB Sony microSD 94MBps

(#16469) Lazika válasza hurrikan (#16468) üzenetére


Lazika
senior tag

Nekem elég nagy csalódás az iphone 4s-hez képest. Hasonlítsd össze a kettőt!

(#16470) KZP válasza Lazika (#16467) üzenetére


KZP
őstag

Nekem az i4 képei után semmi bajom a HOX képeinek a minőségével. Hasonló minőségűek. A 4S-sel kapcsolatban nem tudok nyilatkozni, olyanom nem volt.
(A kamera csörgése meg egyáltalán nem zavar egyik készüléknél sem. :)) )

[ Szerkesztve ]

(#16471) BLC


BLC
tag

Mostanában annyi negatív kritikát olvasok a HOX-al kapcsolatban, hogy földhöz vágom a sajátom. Ennyire rossz terméket még nem is birtokoltam. :B
Mondom,marad az S3, azon nem élcelődnek ennyit. :K

[ Szerkesztve ]

(#16472) Snücü válasza hurrikan (#16468) üzenetére


Snücü
tag

Szerintem ez nem leszólás. A HOX kamerája rossz... Ennyi. Felesleges fényezni. Mobilok között sem jó. Fejből hosszú listát lehetne írni, hogy melyik telefonok kamerája jobb, és bizony alsóbb kategóriákban, generációkkal korábbi modellek is lennének benne. Ennyi. Pont. Ettől a HOX még egy nagyon jó telefon, de a kamerája szutyok. :)

[ Szerkesztve ]

(#16473) rígel válasza BLC (#16471) üzenetére


rígel
őstag

Ércelődni egy ércbányában szokás:) Itt élcelődünk :D
Ha a HOX-nak olyan marketingje lenne mint az s3-nak, nagyságrendekkel többet eladnának belőle.
Ezeken a teszteken mindig jót röhögök, ahol 2 napos használat után, egy ezer ember kezét megjárt készülékről megmondja valaki a frankót. Különösen 5-6 havi használati tapasztalat után megmosolyogtatóak a 2 nap alatt megtapasztalt mondvacsinált "hibák".

Snücü:

Egyáltalán nem rossz. Persze messze van a legjobbtól, de a rossztól is. Átlagosnak mondanám, mobiltelefonba szvsz. nem is kell jobb.

Összeségében nézve jelenleg szerintem a legjobb készülék a piacon, legalábbis számomra. Ha le kellene cserélnem, nem tudnék mást választani.

[ Szerkesztve ]

(#16474) stilo18


stilo18
addikt

Bárki bármit mond, az én véleményem akkor is az, hogy amit csinál fényképeket, azok jók. Ameddig a LED tv-n is jól mutatnak addig meg...

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#16475) twine


twine
addikt

Csak, hogy gyarapítsam a hozzászólásaim számát ;]

A napokban mutogattam családi fotókat rokonságnak, és közben beszélgettünk róla, hogy nem vagyok teljesen elégedett a fényképek(One X) minőségével...
Néztem tavalyi képeket, és mondtam hogy "ááá, ezt biztosan a Fuji digit gépemmel csináltam"....Ránéztem az exif-re és kiderült hogy a Galaxy S képe :Y következő..."ez már biztos digit",,,és nem :(

A One X képei után(közvetlenül nézve) olyan minőségbeli különbségek vannak a "vaktában ellőt" képeknél hogy félelmetes...
Próbáltam itt taglalni, hogy lehet a One X-el is "jó" képeket csinálni, ha játszok a beállításokkal... :K
De a telefon fényk.gép funkcióját pont nem művészkedésre használom, hanem hogy csípőből ellőjek bármit amit akarok, és emléknek megmaradjon...
Használható, nem mondom hogy sz@rt sem ér...De annak ellenére, hogy még mindig imádom a telefont
a személyes véleményem az, hogy pld. a "40 ezres" Galaxy S is nagyságrendekkel jobb képeket készít mint a One X... :U

(Nem vitaindítónak szántam, csak egy egyéni vélemény volt) :R
(A digit gép képei pedig természetesen ugyancsak nagyságrendekkel jobbak, mint a Galaxy S-é,,de akkor abban a pillanatban komolyan azt hittem Fuji-val lőtt képeket látok, akkora különbségek vannak)

[ Szerkesztve ]

(#16476) lcee79 válasza twine (#16475) üzenetére


lcee79
őstag

Szerintem annyira nem gázak a képek, de a technika fejlődik és ami 2 éve jónak tűnt, az idén már nem... (de cserébe akinek eddig is htc-je volt annak biztos pozitív a véleménye, mert még a sensation-nek is gyengébb a kamerája)
Nagy elvárásaim nincsenek egy ~3*4 mm-es ccd-től, eddigi telefonjaimtól jobb képet csinál (nokia gépeim voltak... :) ), akinek ettől sokkal jobb kép kell az tükörreflexes gépet kell hogy vegyen, mert még bridge gépekkel sem lehet túl jó képeket csinálni. DSLR-nél viszont nem árt ha az ember tud egy kicsit fényképezni, mert akkor a gép hiába tesz meg mindent és hiába van kb 20x akkora területű szenzor benne, a végeredmény csak 2-3x lesz jobb :) (de persze rosszabb nem lesz :) )

[ Szerkesztve ]

https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

(#16477) twine válasza lcee79 (#16476) üzenetére


twine
addikt

Feltűnt, hogy egy két évvel ezelőtti modell képeit hasonlítottam napjaink egyik csúcskészülékéhez, és 4 nappal ezelőtt nézegettem egymás után a fotókat? Nem az emlékeimből idéztem őket ;)
Telefonok között maradtam, a realitások talaján, hogy ne kontrázzon senki tükörreflexes "maszlaggal",,próbáltam azt is ecsetelni hogy nem művészkedésre használom a telefont :U
Természetesen azt irsz amit akarsz csak nem értem ezt miért nekem válaszoltad? :U Sehol nem találok kapcsolódási pontot a két hsz. között...

De még mindig Peace :R

De egy kis "bizonyíték":
One X
Galaxy S :U

Jelzem ez csak egy példa az ezer közül,,családi fotókat azért nem szívesen linkelgetek ;)

[ Szerkesztve ]

(#16478) Youri válasza twine (#16475) üzenetére


Youri
veterán

A HTC-nek mindig is vesszőparipája volt a fotózás... Elég sokat fejlődtek ebben, de látszik még mindig a lemaradás... viszont nem lilák a képek ;]

RTX ON

(#16479) falijja


falijja
őstag

Jó oké nem legjobb képeket lövi ....de hogy szar lenne ...ha pl.a többi gyártót vesszük még akkor sem mondanám szarnak ...mivel a kamerás tesztben középen végzett ezzel megalázva pár koknurenst...pl:lg o4x......de nem csak ezt hanem szerintem itt sem maradt le pedig ez hűha 13mp...[link]

(#16480) lcee79 válasza twine (#16477) üzenetére


lcee79
őstag

Leginkább az a lényeg hogy htc-ben talán fejlődésnek számít a HTC kamerája,
samsungokhoz nem tudok hasonlítani, mivel pár éve volt 1 hónapig samsungom (nem galaxy s) és azóta úgy döntöttem, hogy többet már nem lesz.
Lényeg hogy ha csinálok egy képet, és látok rajta mindent mait meg akartam örökíteni, és hirtelen csak a telefon volt kéznél, akkor azt már nem nevezem sz@rnak (2-3 megapixeles nokiámnál nem biztos hogy láttam mi volt amit fényképeztem :) )
De a tükörreflexest meg azért kevertem ide, mert ott kezdődik (és persze a MILC-ekben) a nagyobb szenzorméret.

u.i: A 2 kép közt tényleg elég nagy minőségbeli különbség van, de ettől azért tud jobbat htc, mert csináltak már mások is meg én is, ami ettől azért jobban sikerült, ha automatán csináltad mindegyiket, akkor samsungnak jobb az automatikája...

[ Szerkesztve ]

https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

(#16481) gyuri81 válasza hurrikan (#16465) üzenetére


gyuri81
veterán

az a kamera mechanikaja!! s3-ban is van hangja es a hox-omban is volt

(#16482) twine válasza lcee79 (#16480) üzenetére


twine
addikt

:R ;)

"de ettől azért tud jobbat htc"
Hogyne tudna :DDD

De amikor a "nagycsalád" gyerekekkel beáll,akkor elég kellemetlen mondani hogy "várj, még,,várjá',,,fagyaszd a mosolyod,,várjál,,na még egy kis kontraszt,,,na várjál,,őő még az expon kicsit visszáb..." :DDD

[ Szerkesztve ]

(#16483) stilo18 válasza twine (#16475) üzenetére


stilo18
addikt

Én elfogadom, hogy Neked nem elég ez a szint. Nekem elég...nem vagyunk egyformák, de igy kerek a világ...:)

Nekem ez a szint jó, bőven elég:

http://kepfeltoltes.hu/view/121031/IMAG0103_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

http://kepfeltoltes.hu/view/121031/IMAG0118_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

http://kepfeltoltes.hu/view/121031/IMAG0311_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

http://kepfeltoltes.hu/view/121031/IMAG0721_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

És ezek nem az ilyen 1000-et lőttem, kiválasztok 1-2-öt kategória...

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#16484) gyuri81 válasza hurrikan (#16465) üzenetére


gyuri81
veterán

(#16485) twine válasza stilo18 (#16483) üzenetére


twine
addikt

Attól a Mercitől most felállt a .............őő nagyon tetszik...páááássszeg de gyönyörű :DDD :B

(#16486) lcee79 válasza twine (#16482) üzenetére


lcee79
őstag

Ha jó képeket akarsz a családról, lehet hogy megéri jól beállítani...
Persze kis gépeknél, telefonoknál nem szokott ezzel senki foglalkozni...

Viszont amiket linkeltél, azokon virágok voltak, tehát, ezeknél ráérsz állítgatni, annyira csak nem unja meg a virág, hogy elhervadjon mire kész leszel :D

Ja és ha fullscreenen nézed, nem eredeti méretben, általában az is javít a helyzeten, hacsak nem akarsz képkivágást.

[ Szerkesztve ]

https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

(#16487) stilo18 válasza twine (#16485) üzenetére


stilo18
addikt

....és még bele is ülhettem...:)
Úgy éreztem magam, mint az 5éves gyerek a játékboltban...:)

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#16488) mumk1


mumk1
addikt

Lehet ezzel jó képeket is lőni, csak igényel némi állítgatást. Sokszor csinálok vele úgy is képeket, hogy összehasonlítom normális géppel készített képekkel és nincs miért szégyenkeznie.[link]
Én is tartom magam ahhoz, hogy telefon vonalon egy erős közepes, HTC telefonok között pedig kifejezetten jó.

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#16489) twine válasza mumk1 (#16488) üzenetére


twine
addikt

Pazar... :K :R
...bár kicsit mosott,,kicsit zajos,,,De a mienk :)) :DDD (Mindezt a Sonyhoz viszonyítva...azért az "kedvesebb" volt a szememnek)
ISo Auto-n(125) volt jól látom? (Bár szinte mindegy, mert 100 az alja manualban is)

[ Szerkesztve ]

(#16490) falijja válasza mumk1 (#16488) üzenetére


falijja
őstag

Jó oké ez megalázza de ha mondjuk egy xperia s-el hasonlítjuk akkor a htc nyer/nyert

(#16491) mumk1 válasza twine (#16489) üzenetére


mumk1
addikt

Azért egy APS-C szenzor csak 25.1 x 16.7 mm, hogy úgy mondjam, nincsenek egy súlycsoportban. :DDD

Különben, akit érdekelnek képek, az nézzen be ide, fent a keresőbe írja be, hogy "HOX" vagy "HTC ONE X", tettem már fel sok képet.

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#16492) twine válasza falijja (#16490) üzenetére


twine
addikt

Szerintem mumk1 kolléga pont azt akarta ecsetelni, hogy nincs mit szégyenkeznie a HOX-nak :DDD :C

(#16491) mumk1:
...az előbb lehet félreérthető voltam,,ha auto-n ilyen képet lőne nekem a HOX...egy szavam nem lenne....telefonhoz képest(mindegy auto vagy manual) tényleg pazar(az én szememnek) :R

[ Szerkesztve ]

(#16493) stilo18 válasza twine (#16492) üzenetére


stilo18
addikt

Na látod... :))

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#16494) twine válasza stilo18 (#16493) üzenetére


twine
addikt

:P
nA most ezt megkaptam :DDD
De azért kiváncsi lennék hány centi újhúzás volt a képernyőn mire megtalálta ezt a beállítást mumk1 ;]

(#16495) mumk1 válasza twine (#16494) üzenetére


mumk1
addikt

Hááát, nő ismerőseim biztos felháborodnának, ha tudnák.... :D :DDD
De maradjunk annyiban, hogy sokszor megéri állítgatni egy kicsit, esetleg feltenni másik kamera appot és azzal is kísérletezni.
Egyébként kíváncsi vagyok, hogy a JB-s romban csiszoltak-e még valamit a kamerán.

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#16496) twine válasza mumk1 (#16495) üzenetére


twine
addikt

Mikor akciós volt a Camera FX megvettem,,de szégyen gyalázat azóta sem indítottam el,,,mindig a gyárit használom :B
Most viszont elindítottam, lőttem vele "véletlenül" egy képet mire azt mondja nekem:

"kattintson ide hogy félelmetes fx to your foto" :C

hangosan felröhögtem itt egymagamban :
"Mi a z@nyád félelmetes FX"? :F :DDD

Egyébként asszony mondta, hogy kellene olyan App, ami méri ki mennyit "simogatja" a képernyőjét...kiváncsi lenne ? km jönne ki egy hónapban,,vagy ilyesmi :U

[ Szerkesztve ]

(#16497) Istenátka81 válasza kirkri (#16463) üzenetére


Istenátka81
csendes tag

Nem akarlak elszomorítani,de a szolgáltatói romokra érkezik legkésőbb frissítés!

Ha sok alkoholt iszom, alkoholista vagyok. Na és, ha a Fantát keverem a Bombával? - ??? - FANTASZTIKUSAN BOMBASZTIKUS?? :D

(#16498) mumk1 válasza twine (#16496) üzenetére


mumk1
addikt

halloween edition. :P

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#16499) rígel válasza twine (#16496) üzenetére


rígel
őstag

Azt én is megvettem.... de visszaálltam a gyárira, nekem nem jön be. Képminőségben nem látok különbséget, bár nagyon nem is vizslattam.
Amennyit fotózok a telefonnal, annyira a gyári tökéletes.

(#16500) TorPe


TorPe
tag

Sok vacillálás után 2 hete vettem én is egy HOX-ot.
Nagyon boldog lennék vele, de a legnagyobb óvatosságom ellenére is elkezdett karcolódni a kamera előtti kis plexim (vagy mim :)). Ez nagyon bosszant, mert 1 évig azért szeretném használni. Ha viszont már két hét alatt karcos, akkor nem sok esélyem lehet erre. Ti hogyan tudjátok megóvni, mit javasoltok?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.