Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#16401) mumk1 válasza twine (#16400) üzenetére


mumk1
addikt

Nekem még úgy sem füllik hozzá a fogam, hogy tudok TB-vel menteni. ;)

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#16402) bounty123 válasza twine (#16397) üzenetére


bounty123
őstag

Én nem fogom resetelni, legfeljebb ha probléma lesz vele. Barátnőm sony gépén nem volt semmi gáz 2.3-ról 4.0-ra frissítésnél.

(#16403) ilyen_85 válasza stilo18 (#16385) üzenetére


ilyen_85
senior tag

Nekem Tp-link 1043-as van, de nem találkoztam még ezzel a hibával, pedig van rajta 4 gép (2 kábel - 2 wifi) és 3 telefon wifin.

De jó, hogy végre valami hibát megúsztam, én általában mindig közelről tudok megtapasztalni minden bugot :D

(#16402) bounty123

Bounty az erősen szerencse lesz szerintem, azért elég sok minden változott a két rendszer között. Jobb a békesség és a reset szerintem. De majd kiderül :)

egy két dolgot én se szívesen veszítenék el, pl játék állások :S

[ Szerkesztve ]

(#16404) simico válasza twine (#16400) üzenetére


simico
aktív tag

Én már használtam, igaz még az előző telefonon. Wifi beállítások simán visszaálltak, más rendszerbeállítás hirtelen nem rémlik. Illetve minden olyan program adatát is menti és visszaállítja, ami támogatja az Android Backup Service-t - például a Swiftkey júzer nyelvi adatbázisát (megtanult szavak) is mentette és visszaállította. Az sajna lutri, hogy mely program támogatja ezt, mert baromira nem szokták odaírni egyikhez se a leírásba...

Egyébként a JB frissítés előtti/utáni gyári visszaállítással én is ugyanígy dilemmázok... nem igazán van kedvem hozzá, de lehet, hogy elkerülhetetlen lesz. Szerencsére kevés programot használok, azok egy része eleve Google fiókkal vagy Dropbox-szal szinkronizál, másik részében szerencsére van backup/restore funkció, csak néhány progiban nincs semmi (tipikusan például a játékok, ami elég érthetetlen számomra).

(#16405) twine válasza simico (#16404) üzenetére


twine
addikt

:R
Az már nagy "segítség" lesz ha az összes eddig megjegyzett Wi-fi jelszót nem kell újra "megtanítani" neki...

[ Szerkesztve ]

(#16406) Istenátka81


Istenátka81
csendes tag

Elméletileg már az Eu.-t is elérte a frissítés!

http://nonstopmobil.hu/htc-one-x-uton-a-jelly-bean-20121029.html

Ha sok alkoholt iszom, alkoholista vagyok. Na és, ha a Fantát keverem a Bombával? - ??? - FANTASZTIKUSAN BOMBASZTIKUS?? :D

(#16407) LouiS22 válasza Istenátka81 (#16406) üzenetére


LouiS22
veterán

Ezek az innen-onnan összekapart infók sajnos nem mindig bizonyulnak igaznak. A legjobb hírforrás ebben az esetben az xda: ha ott megjelenik az OTA zip, akkor tényleg kint van. Minden más csak híresztelés.

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#16408) KZP válasza Istenátka81 (#16406) üzenetére


KZP
őstag

Csak érné el már gyakorlatilag is! :DDD
Nekem ázsiai cid-es, de még semmi.

(#16409) LouiS22 válasza KZP (#16408) üzenetére


LouiS22
veterán

Relax. Ettől nem lesz új telefonod :)

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#16410) rígel válasza Istenátka81 (#16406) üzenetére


rígel
őstag

Elméletileg elérhető? :DD Ráadásul tegnapi a cikk, tehát még az elmélet sem jött be. Nagy a csend!

(#16411) rígel válasza KZP (#16408) üzenetére


rígel
őstag

Konkrétan mi a CID-ed?

(#16412) KZP válasza rígel (#16411) üzenetére


KZP
őstag

HTC_044,
Miért? :)

(#16413) csiszta2 válasza rígel (#16411) üzenetére


csiszta2
csendes tag

Nekem VODA-Africa-South HTC__016 a cid-em...:D:D
Szerintetek erre valaha is meg fog érkezni a JB? :DD

(#16414) Kronk válasza csiszta2 (#16413) üzenetére


Kronk
őstag

talán jövőre :C

http://totesz.myminicity.com/

(#16415) csiszta2 válasza Kronk (#16414) üzenetére


csiszta2
csendes tag

Dél-Afrika egy gazdag ország ha minden igaz, úgyhogy szerintem oda is aránylag hamar odatolják a frissítést, meg gondolom hogy vodafonos, akkor a többi vodással együtt érkezik. Annyira nem izgat, én így is elvagyok vele csak kíváncsi vagyok az újdonságokra! :D

(#16416) rígel válasza csiszta2 (#16413) üzenetére


rígel
őstag

Ez költői kérdés volt?

KZP:

Ha még a tiédre sincs, és Európa valóban csak akkor jön ha Ázsia kész, akkor elég rosszul állunk :(
Elvileg Szingapur és Taiwan után jön Ázsia többi része, ezek szerint még ott sem tartunk.

[ Szerkesztve ]

(#16417) KZP válasza rígel (#16416) üzenetére


KZP
őstag

Hogy mit vacakolnak ennyit? ;]

Értem én, hogy nem engedik rá egyszerre az egész világra, de pár óra eltéréssel azért küldhetnék a frissítéseket...

Az Apple nem szarozott, egyszerre volt elérhető mindenhol az OTA. Igaz, néha kicsit lehaltak a szervereik, de pár óra alatt azért sikerült a frissítés. :D

És azért valljuk be, valszeg több iPhone felhasználó van, mint HOX. Igaz, az infrastruktúra is eltérő lehet, de ennyire?

(#16418) VD válasza KZP (#16417) üzenetére


VD
őstag

Azt azért tegyük hozzá, hogy itt nem 3 új háttérképet, meg 2 új ikont kapunk a frissítéssel...

(#16419) rígel válasza KZP (#16417) üzenetére


rígel
őstag

Gyanús nekem ez a lassúság, szerintem taiwan és szingapur csak "teszthelyszín" volt, nem akartak bugos fw.t kiadni a világon, így előbb hazai pályán letesztelik.
Állítólag előjöttek még javítanivaló dolgok, ha kiirtják a bugokat, akkor fog gőzerővel elindulni az update.

VD:

Ha elvileg készen van cucc, akkor tök mindegy mit kapsz meg benne, gyorsan szét lehetne szórni. De szerintem nem 100%-os, ezért vacakolnak vele annyit, hogy lehetőség szerint hibamentes fw kerüljön ki.

[ Szerkesztve ]

(#16420) KZP válasza VD (#16418) üzenetére


KZP
őstag

Persze, tudom én is. Csak mondhatnának egy aránylag fix dátumot, és akkor nem görcsölne ezen senki.
Októbert mondtak, igaz, van még egy napjuk. Elegánsabb lett volna mondjuk a november és akkor lett volna nagy öröm hónap elején. (Persze csak ha addig megérkezik egyáltalán.) :))

rígel: ezzel sincs baj, de miért nem lehet ezt kikommunikálni?

[ Szerkesztve ]

(#16421) rígel válasza KZP (#16420) üzenetére


rígel
őstag

A HTC sosem volt híres a marketingjéről és a kommunikációról. Ezért is tart itt. Ebben az egy dologban tanulhatna a Samsungtól, jobban menne a szekér.

(#16422) Bilux válasza VD (#16418) üzenetére


Bilux
veterán

Azért ott sem 2 megás csomagokat osztanak.
Rohadt frusztráló dolog ez a megkülönböztetés. Pl ha független telefont veszek több pénzért akkor elvárná az ember, hogy a frissítés a függetlenekre jöjjön előbb és ne a szolgáltatósokra ahhol elég sok szemetet még beleraknak sokesetben.
Samsung a JB frissítésből konkrétan csak Magyarországot hagyta ki se független se szolgáltatós nincs. Mindenki más már megkapta talán csak a két sarkör maradt ki..

[ Szerkesztve ]

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#16423) rígel válasza Bilux (#16422) üzenetére


rígel
őstag

Ez így is van.
Hogy miért maradt ki abból a körből Magyarország? Annak az oka biztosan másban keresendő. Bár kétlem hogy kizárólag Mo. maradt ki.

A piac szerinti megkülönböztetés meg teljesen normális, senki nem olyan hülye, hogy a zsíros piacait hátrányosan megkülönböztesse az olyan 0 piacokkal szemben, mint K-Európa.

[ Szerkesztve ]

(#16424) g0n21


g0n21
senior tag

Ha netán valamelyikőtök úgy gondolná, hogy megveszi a NeedForSpeed Most Wanted-ot telefonra, az inkább várjon egy kicsit.

Annyira, de annyira lassú a gameplay, (jó ha van 20 fps), mintha egy Core2Duo-n maxon futtatnánk a BF3-at...röhej... és már nem tudok "pénztvisszakérni"...

Kronometer.hu // PestiOras.hu // nick: Gonzi // Bulgari Velocissimo 1,8m // Omega X-33 SkyWalker 1,5m // Zenith El Primero Chronomaster Open XXT 1,6m // Breitling Chronomat B01 42mm Rouleaux szíjjal 2,2m

(#16425) VD


VD
őstag

Tegyük fel, hogy holnap megjön a JB. Juhéj! Utána mi lesz? Mocsokos HTC, mikor jön már a 4.2 !?
Kezdem úgy érezni, hogy csak Én használom a telefont és a világ többi része csak azért veszi meg magának, hogy ekézhesse a gyártót (tök mindegy, hogy HTC, vagy samsung): Mikor jön már rá frissítés?!
Akinek ennyire mániája az a friss oprendszer hajhászat, az miért nem vesz Nexus-t HTC helyett?

(#16426) Youri válasza VD (#16425) üzenetére


Youri
veterán

Köszönjük Emese... Valahogy sokan érzik a topikban, hogy pár száz hozzászólásonként el kell sütni ezt a témát :U

[ Szerkesztve ]

RTX ON

(#16427) Bilux válasza VD (#16425) üzenetére


Bilux
veterán

Mert az meg HW szinten volt mindig elmaradva :P :DDD

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#16428) rígel válasza VD (#16425) üzenetére


rígel
őstag

Pontosan! Az ember már csak ilyen gyarló. Hamar megunja az újdonságot, mindig az újabbat várja. :)
Ebben az árkategóriában- teszem hozzá- teljes joggal elvárható (lenne) hosszabb idejű sw. támogatás

(#16429) VD válasza Youri (#16426) üzenetére


VD
őstag

Neked is köszönjük az építő hozzászólást! ;)

(#16430) KZP válasza VD (#16425) üzenetére


KZP
őstag

Én is használom, de még szívesebben használnám hosszabb ideig töltő nélkül pl.

(#16431) lcee79 válasza VD (#16425) üzenetére


lcee79
őstag

Elég pozitív dolgokat igérnek a frissítéssel ahhoz hogy ne várjuk
Én személy szerint nagyon várom, és ha igaz amiket írnak az eredményről és működési gyorsaságról, akkor neked is várnod kellene :)

https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

(#16432) Youri válasza VD (#16429) üzenetére


Youri
veterán

Nagyon szívesen, a hangulatkeltő hozzászólásodra, ahogy nézem sajnos nem jött be ;)

RTX ON

(#16433) LouiS22 válasza KZP (#16420) üzenetére


LouiS22
veterán

Gondold végig kommunikációs szempontból. Közölsz egy dátumot, mindenki azt a napot várja. Közbejöhet bármi, utolsó pillanatban kiderül egy súlyos hiba, árvíz jön, leállnak a frissítést végző szerverek... Bármi lehet, bármi. Te közöltél egy dátumot, mindenki azt várja és utána mindenki téged okol, hogy de te azt mondtad... Mi történik? Bizalomvesztés, presztízsveszteség és mondhatsz bármit, eljátszottad az esélyed.

Nézd meg az EA-t: első napon patchcsel nyitott a Medal of Honor új része, és még ennek ellenére is igen komoly anyázás megy a hivatalos fórumukon, mert a játék így is telis-tele van hibával. Mi történt? Csak sejteni lehet, de valami hasonló: kitűzték előre a megjelenési dátumot, nem készültek el időben, kiadtak egy félkész játékot gyártásra, hogy majd a patch orvosolja. Blama. Vagy ott az Apple példája a Maps-szel...

Egy dolgot tehetsz: vársz. Megmondták, hogy lesz frissítés, amikor ők úgy látják, hogy készen van, akkor elindítják. Ha most ez november 5-én 14 óra 23 perc 4 másodperckor történik meg, akkor akkor. Meg fogod kapni.

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#16434) Lazika


Lazika
senior tag

Poénból írtam a HTC ügyfélszolgálaton,hogy mikor jön az update... válasz nem tudják még.. :D Elég gáz és az is,hogy nem tudnak egy dátumot kirakni, mint az Apple,hogy x. napon x órakor lesz frissítés.

(#16435) VD válasza Youri (#16432) üzenetére


VD
őstag

Hagyjuk... Biztos szar napod van. Részemről meg nem ér meg egy ban-t a dolog.

[ Szerkesztve ]

(#16436) LouiS22 válasza VD (#16435) üzenetére


LouiS22
veterán

Ne öljétek egymást egy ilyen hülyeség miatt.

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#16437) kosturica válasza LouiS22 (#16436) üzenetére


kosturica
őstag

Szerintem is kár veszekedni, amikor verekedni is lehet! :D

Xiaomi MI 5S Plus 6/128 GB Grey

(#16438) Bilux válasza LouiS22 (#16436) üzenetére


Bilux
veterán

A sex mindenre orvosság :DDD

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#16439) rígel válasza LouiS22 (#16433) üzenetére


rígel
őstag

Ez így van, teljes mértékben igazad van, csak közben lehetne némi kommunikációt kiengedni a szájukon.
Ha azt mondják hogy bocs, van még néhány hiba, bug nélkül akarjuk kiadni, ezért várjatok még pár napot, akkor meggyőződésem hogy az emberek többsége ezt elfogadja.
Na de azt hogy senki nem tudja mire várunk, mindenki csak találgat, nehéz elfogadni.

[ Szerkesztve ]

(#16440) LouiS22 válasza rígel (#16439) üzenetére


LouiS22
veterán

Az sem jó, mert negatívat állítasz magadról. Leírod a hiba szót és az rögzül az emberekben. Itt egyetlen szó is számít. Meg honnan tudják, hogy mikorra lesz kijavítva az a vélt hiba?

Nagyon más példa, de volt a szlovák nő, aki ittasan okozta a balesetet, amiben meghalt a magyar család. Az ügyvéd kártalanítást ajánlott fel a családnak, nem pedig kártérítést (utóbbi ugyanis azt jelentette volna, hogy elismeri, hogy ő a hibás). Majdnem ugyanúgy néz ki, majdnem ugyanazt jelenti, de mégsem.

[ Szerkesztve ]

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#16441) KZP válasza LouiS22 (#16440) üzenetére


KZP
őstag

De az októbert a HTC mondta, azt meg nehéz lesz tartani. Ha nem sikerül, akkor jobb lesz a userek szájíze, hogy becsapták őket?

És nem kéne hibára hivatkozniuk, indoklás nélkül is mondhatnák, hogy bocs, még pár nap türelmet kérünk. De ez a semmit sem mondunk, nem egy nyerő taktika...

[ Szerkesztve ]

(#16442) LouiS22 válasza KZP (#16441) üzenetére


LouiS22
veterán

Tévedés, nincsenek a userek becsapva: Tajvanon elindult a frissítés, és azt soha, sehol nem mondta a HTC, hogy világszerte, azt meg pláne nem, hogy Magyarországon is meglesz októberben a frissítés. Ha visszaolvasol, úgy szól a közlemény, hogy elindul októberben és az év végére fejeződik be.

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#16443) rígel válasza KZP (#16441) üzenetére


rígel
őstag

Végül is októberben kiment két városállamban, tehát igazat mondtak.
De az emberek szája íze ettől valóban nem lesz jobb. Szerintem jobb kommunikációval lehetne ezen javítani. A hiba szó sem az ördögtől való, emberek dolgoznak ott is, akik tévedhetnek. De ha megindokolják a késést azzal, hogy jobb holnap egy jól működő rendszer, mint ma egy bugos fos, akkor azt az emberek nagy része szerintem igenis el tudja fogadni, és megérteni.

Louis22:

Pont ez a simlis duma, ez a csűrés-csavarás (dehát mi igazat mondtunk, tessék jobban elolvasni a közleményt) az, amiből az embereknek elegük van, hallunk elég hasonlót politikusoktól, jogászoktól....

De, be vannak csapva a userek! Nem jogilag, de mégis úgy érzik. És ennek már látszik a böjtje a HTC-nél. Hosszú távon jobban járna ha kiadná bugosan, aztán kitolná a patchet, mint hogy 0 kommunikációval majd a bug nélkülit adja ki valamikor.

[ Szerkesztve ]

(#16444) Rhino666 válasza LouiS22 (#16442) üzenetére


Rhino666
őstag

Azért a "Magyarországon" az egész Kelet-Európát jelenti... :U

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#16445) hurrikan válasza rígel (#16443) üzenetére


hurrikan
addikt

Októberben indul a JB frissítés, ezt mondta a HTC!
Nem azt hogy októberben frissül az összes OneX. Marha nagy ám a különbség.

Nem mindegy hogy elkezdenek pofon vágni vagy pofon vágnak....

Sony userek is feszt ezt játsszák... nem tudom megérteni hogy miért nem mindegy hogy ma vagy 1hét múlva jön a JB. Biztos emiatt rosszabb lesz a készüléked...

Huawei P9 Grey + SONY MDR-10RBT + Gyári tok + 64GB Sony microSD 94MBps

(#16446) LouiS22 válasza rígel (#16443) üzenetére


LouiS22
veterán

Én kommunikációs szempontból elemeztem a történéseket. Minden hasonlóság a valósággal...

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#16447) LouiS22 válasza hurrikan (#16445) üzenetére


LouiS22
veterán

:R

Tényleg, én sem értem, hogy mit megy az arénázás mindenhol. Nem akarok flame-et, biztosan én vagyok a hülye, a maradi, de... Hogy viccel süssem el: mit adtak nekünk a rómaiak? (Jelen esetben: mi lesz az, amitől szebb és jobb lesz az életem a Jelly Beannel, ami TÉNYLEG, TÉNYLEG olyan, hogy anélkül eddig nem lehetett élni)? Én is várom a frissítést, de nem akadok ki azon, hogy ma nem indul ez az OTA.

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#16448) rígel válasza hurrikan (#16445) üzenetére


rígel
őstag

Pont azt mondom, hogy én tudok várni, csak kommunikálják hogy ha valóban kész a fw, akkor pár nap alatt miért nem lehet kitolni az egész világon?
Azért mert nincs kész! Kitoltak alibiből valamit 2 városban, hogy ne maradjanak hazugságban. Ahelyett hogy kommunikálnák, hogy bocs, de nincs kész, várjatok még, kell pár simítás.
Ettől még az is jobb, ha kitolják mindenütt a bugos verziót, aztán egy hét múlva rátolják a patchet.

Louis22:

Nem a frissítés hiánya a gond, jól elvagyok a 4.0.4-gyel, hanem a kommunikáció hiánya.
Na de tényleg hagyjuk, magam részéről befejezem, csak szomorú vagyok, ahogy látom hogy a kedvenc márkám napról-napra hogy csúszik lejjebb, hogy szalad a szakadék felé a kommunikáció és a marketiggépezet teljes hiánya miatt. Sajnos ma már nem elég hogy minőségi terméket gyárt valaki. Az sem elég ha a legjobbat a kategóriájában. El is kell hitetni az emberekkel hogy a te motyód a legjobb a piacon, még ha egy fos is. Ebben mester az Apple, és tanult tőlük a Samsung.

[ Szerkesztve ]

(#16449) hurrikan válasza LouiS22 (#16447) üzenetére


hurrikan
addikt

Ugyan így vagyok vele.
Más lenne a helyzet ha valami eget verő hiba lenne az ICS-ben.... de nincs. Akkor meg mit hisztizzek?
Ha csak Novemberben jön akkor akkor jön.... nem dől össze a világ.
Bár annak csak örülni tudok ha valakinek az életében ez a legnagyobb probléma.

Huawei P9 Grey + SONY MDR-10RBT + Gyári tok + 64GB Sony microSD 94MBps

(#16450) vatoteam


vatoteam
tag

Én sem halok meg az update-ért, de ha már az lett mondva (és még most is azt mondják), hogy október, akkor az unbranded EU-ra jöjjön ki októberben. November elsejétől kezdve csalódott ember leszek, addig egy árva szavam sincs :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.