Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#17801) LouiS22 válasza mumk1 (#17800) üzenetére


LouiS22
veterán

Legközelebb próbáld ki az iphone5 kameráját, a végeredményt meg posztold. Értelemszerűen ő legyen a modell :D

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#17802) rígel válasza mumk1 (#17800) üzenetére


rígel
őstag

Mi kell neked hogy meggyőzzenek? Küldjék inkább Kovács II. Bélát a pénzügyről? :DD
Azért ha akart volna biztos meg tud győzni hogy neked szifon5 KELL! És még a Lumiákat is bevállaltad volna ;)

(#17803) hurrikan válasza zsoleer (#17776) üzenetére


hurrikan
addikt

Kamarában, üzemidőben, audiós hangzásban sokkal jobb a T.
X-nek meg a kijelzője sokkal jobb.

Sebességben egyformák, Quadrantokban és a mindennapok során is.
A T puha műanyag míg az X a fényesebb fajta.
T-nél nincsenek hardveres hibák. OneX-nél belefuthatsz párba de gariban úgyis cserélik. Főleg szolgáltatóknál van még sok hibás darab. Már 3ismerősöm váltott T-re, X-ről, mert visszakapva garanciából ugyanúgy hibásat kapott.

Legnagyobb különbség üzemidőben van.
A T 2x annyit bír minimum. Hála a krait magnak. Meg annyi hogy a T bővíthető. Viszont alapból meg csak 16GB-ot kapsz.

Nálam T csak teszten van egyelőre, de ugyan azzal a használattal, amivel az X 12-14órát bír, a T 30-32órát.
A kamerát és az audiós hangzást, üzemidőt nagyon irigylem a T-ből. Ha ráfizetés nélkül tudnék cserélni cserélnék is rá. De +40ezeret nem ér meg. Mert az X-et max 90-ért ha el tudnám adni, a T új ára meg 130.
Ha most vennék T-t vennék nagy eséllyel. Leginkább az üzemideje miatt, meg hogy sokkal jobb fülesen.

[ Szerkesztve ]

Huawei P9 Grey + SONY MDR-10RBT + Gyári tok + 64GB Sony microSD 94MBps

(#17804) rígel válasza hurrikan (#17803) üzenetére


rígel
őstag

Melyik kamarában jobb? Az ügyvédiben vagy az iparosban? :)

(#17805) kosturica válasza rígel (#17804) üzenetére


kosturica
őstag

Kamarazenében. :DDD

Xiaomi MI 5S Plus 6/128 GB Grey

(#17806) LouiS22 válasza hurrikan (#17803) üzenetére


LouiS22
veterán

Már akartam kérdezni, de maradt olyan betű az angol ábécében, amit a sony idén nem lőtt még el? :)

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#17807) stilo18 válasza rígel (#17804) üzenetére


stilo18
addikt

Hogy Te egyből kiszúrod a helyesírási hibát... :) Amióta szoltál egyszer nekem is, azóta soha nem rontom el, hogy oTThon...:)

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#17808) stilo18 válasza hurrikan (#17803) üzenetére


stilo18
addikt

Az ilyen brutál üzemidőket én is irigylem...ha jövőre nem villant valami izmosabbat ezen a téren a HTC, másfelé fogok kacsintani én is...!

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#17809) rígel válasza stilo18 (#17807) üzenetére


rígel
őstag

Látod, már ezért megérte :D

(#17810) simico válasza Jamesch (#17782) üzenetére


simico
aktív tag

Nálam is ugyanígy van a rádiós szint. Anno a telefon megvétele után én is feltettem ezt a kérdést itt, de senki sem válaszolt. Gondolom valami bug lehet a rom-ban.

(#17811) Bazijoe73


Bazijoe73
senior tag

Én is telefon vásárlás előtt álok és ezt a telcsit is számításba vettem? De USB OTG létezik már rá???

Samsung Galaxy S5 Rootolt

(#17812) dani993 válasza Bazijoe73 (#17811) üzenetére


dani993
senior tag

Custom kernellel.

(#17813) bounty123 válasza Bazijoe73 (#17811) üzenetére


bounty123
őstag

Az első kérdésedre nem tudom a választ, hogy számításba vetted-e. Tudtommal OTG a gyári 4.0 verzióval nincs, de állítólag a 4.1-el már lesz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

[ Szerkesztve ]

(#17814) Bazijoe73 válasza dani993 (#17812) üzenetére


Bazijoe73
senior tag

És azt tudja valaki melyikkel?

Samsung Galaxy S5 Rootolt

(#17815) dani993 válasza Bazijoe73 (#17814) üzenetére


dani993
senior tag

(#17816) r4z válasza Bazijoe73 (#17814) üzenetére


r4z
nagyúr

JB ROM-okkal megy perfektül külső áramforrás nélkül is.

[ Szerkesztve ]

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#17817) keIdor


keIdor
titán

I think I'm in love...
Kb. ez az egyetlen telefon, amire 100%, hogy lecserélném a One X-et. A kinézet és a kijelző miatt biztos, de nekem az S4 Pro is szimpatikusabb mondjuk. Kár, hogy nagyon nagy, bár úgyis beleugrom tavasszal, sose bírtam ki.
Hacsak a Samsung vagy a Sony nem csinál jobbat, bár kétlem, nálam az Amoled hátrány, nem előny, Sony meg attól tartok ragaszkodik a T-ből kiindulva a szoftveres gombokhoz innentől, ami nekem nem tetszik, különben Nexus 4-en is agyaltam volna.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#17818) BenHans válasza keIdor (#17817) üzenetére


BenHans
addikt

[ez az international] de nem értem a 16GB-t és még csak nem is bővíthető azt írják.

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#17819) keIdor válasza BenHans (#17818) üzenetére


keIdor
titán

Mivel a One X 32GB, a One X+ 64GB, nem hiszem el, hogy 16GB-os lesz csak, max lesz olyan modell is.
De én remélem, hogy megmarad a 32/64GB opció.
32GB alá én már nem mennék, 1080p tartalmak nagyon kérik a helyet.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#17820) Markyxx


Markyxx
tag

Sziasztok,

A most kapható magyar T-mobilos-ok is függetlenek?
Én egy éve vettem Sensation-t a vodánál és az független volt, elötte a HD2 és Diamond is.
Hogy áll most a helyzet a T-nél?

Köszönöm.

Honor 90

(#17821) stilo18 válasza keIdor (#17817) üzenetére


stilo18
addikt

Rengeteg teszt van már róla...

Ami engem picit zavar, hogy a Sense-n nem változtattak semmit...

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#17822) rígel válasza Markyxx (#17820) üzenetére


rígel
őstag

igen.

(#17823) steadywarp válasza Markyxx (#17820) üzenetére


steadywarp
tag

én fügetlen kaptam junius végén.

itt nem érsz el!!!!! írj emailt steadywarp@gmail.com azt azonnal meg kapom :)

(#17824) mumk1 válasza keIdor (#17817) üzenetére


mumk1
addikt

Kb. én is így vagyok vele. Szép kis kütyü és minden benne van ami csak kell. A mérete meg megér egy próbát, a Sensation után a HOX-ot is nagynak gondoltam, aztán kellemesen csalódtam. Gyanítom, hogy csere lesz ha kijön. :)

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#17825) WiZARD válasza WiZARD (#17774) üzenetére


WiZARD
addikt

nem gondoltam, de úgy tűnik tényleg jobb tv24 nélkül...
72%on van az akku, pedig ilyenkor este 40-55% közt szokott lenni.

még maps (gondolom azon belül is latitude) csinál rengeteg wake lock-ot, de ezt hagyom egyelőre...

[ Szerkesztve ]

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#17826) aAron_ válasza WiZARD (#17779) üzenetére


aAron_
őstag

nem tudom, hogy a te esetedben működik-e, de szerintem ez a legjobb. mondjuk én eddig csak demo számlával használtam, de elvileg "multi-broker".

[ Szerkesztve ]

What is your ikigai?

(#17827) LouiS22 válasza WiZARD (#17825) üzenetére


LouiS22
veterán

Arra van valami trükk, hogy mit kell kikapcsolni, xda-n olvastam, de nem ugrik be, hogy mi is az :(

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#17828) -FreaK- válasza WiZARD (#17825) üzenetére


-FreaK-
veterán

Én az egész maps-ot leszedtem egy ideje, láthatóan javult tőle az aksiidő. A helymeghatározást akkor is b@sztatja, ha ki van kapcsolva..

(#17829) Bazijoe73


Bazijoe73
senior tag

Akkor az USB OTG alapból benne van One X+-ban is igaz? Ja és tudja valaki,hogy USB Otg Y kábelt honnan lehet szerzni?

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S5 Rootolt

(#17830) ferob válasza -FreaK- (#17828) üzenetére


ferob
őstag

Olyannal még egyikőtök sem találkozott, hogy ha letiltjátok a mapsot, akkor restart után ugyanúgy nincs letiltva?
Már hónapok óta az újraindításnál tilthatom le újra és eléggé zavaró, de mivel gyári minden, ezért leszedni nem tudom.

(#17831) WiZARD válasza -FreaK- (#17828) üzenetére


WiZARD
addikt

latitude-öt is használom, maps-et is, így leszedni nem fogom, végülis ha mindent leszedek akkor eljuthatok oda mind akkuban, mind használatot tekintve, ahol 10 éve tartott egy butatelefon :)

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#17832) gidion90 válasza ferob (#17830) üzenetére


gidion90
tag

T-mobilosok vagy sima független ONE X tulajok! Érkezett már rá jelly bean hivatalosan? :) Köszönöm előre! :)

(#17833) LouiS22 válasza gidion90 (#17832) üzenetére


LouiS22
veterán

Nem.

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#17834) LouiS22 válasza ferob (#17830) üzenetére


LouiS22
veterán

A Maps rendszeralkalmazás, nem tudod letiltani. Nem véletlenül :)

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#17835) ferob válasza LouiS22 (#17834) üzenetére


ferob
őstag

A mapsot le lehet tiltani csak újraindításkor feloldódik.
Amit nem lehet letiltani azt soha nem lehet, mert inaktív a gomb.
Akkor?

(#17836) hurrikan válasza ferob (#17835) üzenetére


hurrikan
addikt

Nekem sosem oldódik fel újraindításkor sem.
Egy olyan appal sem találkoztam még ami feloldódna újraindítás után.

Huawei P9 Grey + SONY MDR-10RBT + Gyári tok + 64GB Sony microSD 94MBps

(#17837) hurrikan válasza rígel (#17804) üzenetére


hurrikan
addikt

Minden tekintetben.
Színekben, makróban, zajszűrésben, vonalélességben.
Az S3-nál is sokkal jobb. De ezt írták is a legtöbb tesztben, összehasonlító is van nem egy már.
De ha van ami miatt váltanék, az max az üzemidő volna, nem a kamera.

Huawei P9 Grey + SONY MDR-10RBT + Gyári tok + 64GB Sony microSD 94MBps

(#17838) Youri


Youri
veterán

Basszus, itt várunk a 4.1-re, miközben...

Keresztény tablet, e-reader :D

[ Szerkesztve ]

RTX ON

(#17839) lcee79 válasza Youri (#17838) üzenetére


lcee79
őstag

Asus Transformers tf300t-re mióta október közepén megjött a jelly bean, azóta már novemberben is volt egy full firmware frissítés... (nVidia proci!!!)
Tabletekre jön ezerrel, One X-en meg csak várjuk, várjuk, várjuk... :)

[ Szerkesztve ]

https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

(#17840) Youri válasza lcee79 (#17839) üzenetére


Youri
veterán

Azért azt az Android verziót nézted? :D

RTX ON

(#17841) p06 válasza Youri (#17838) üzenetére


p06
senior tag

Nesze neked Nexus még, hogy az a legfrissebb . :DDD

(#17842) lcee79: nem keverték semmivel össze, Kína ilyen :D Sokkal jobban hangzik mint a 4.2

[ Szerkesztve ]

(#17842) lcee79 válasza Youri (#17840) üzenetére


lcee79
őstag

Ja most hogy jobban megnézem, ők már egy pár édességet elfogyasztottak :D
(közben gondolkodom, hogy mivel keverhették össze... de még a Windows is csak 8-nál jár :) Szóval azt a 9-est jól elnézték)

[ Szerkesztve ]

https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

(#17843) Youri


Youri
veterán

2 dozen free e-books, and free music :D pont 2 tucat :DD

RTX ON

(#17844) Avicularia válasza lcee79 (#17839) üzenetére


Avicularia
veterán

Csak hogy pontosítsak, US verzióra 08.22.én, WW verzióra 08.28.án jött ki a JB-n asus transformer tf300t-re.
Azóta 2 update volt a WW cuccokra.

(#17845) LouiS22 válasza Avicularia (#17844) üzenetére


LouiS22
veterán

a TF101-et meg csendben elfelejtették.

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#17846) mumk1 válasza Youri (#17838) üzenetére


mumk1
addikt

Ha már Kína... :)
Tavasszal nem jött össze az Xiaomi M1 beszerzés, de ha januárban végre lehet kapni az M2-t, akkor hoznak nekem egyet. Nagyon bejövős ez a holmi, kellemes méret, akár 3000-es akku és hozzá jó kis MIUI. :)
Egyébként hihetetlen, hogy még saját piacra sem képesek eleget gyártani belőle, az M1 beszerzés is azért hiúsult meg, mert egyszerűen nem lehetett sehol beszerezni.

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#17847) patoga válasza mumk1 (#17846) üzenetére


patoga
tag

Néztem én is, sokáig használtam miui-t, kár hogy nincs s-off :-(. E-bayen 122e-ért láttam, de Kínából bekuldve....., nem pálya.

(#17848) mumk1 válasza patoga (#17847) üzenetére


mumk1
addikt

Szoktam nosztalgiázni és tettem már fel a HOX-ra is MIUI-t. :) Teljesen jó volt.
Annyiért már sok, 1999yuan az cirka 70.000Ft.

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#17849) lcee79 válasza Avicularia (#17844) üzenetére


lcee79
őstag

Pontos dátumokat nem tudok sajna, mert apósom cucca, nem az enyém :) (sajnos :( )
Augusztusban vette az tuti, és akárhányszor nézem az mindig frissít :)
Mondom, bezzeg én meg várok hogy htc-re is jöjjön valami kis frissítés, de augusztus közepe óta nem jön...
Nem mintha nem lenne így jó, de akkor is :)

[ Szerkesztve ]

https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

(#17850) rígel válasza lcee79 (#17849) üzenetére


rígel
őstag

Bizony a Sense ilyenkor (is) hátrány.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.