Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#17151) baani59 válasza LouiS22 (#17146) üzenetére


baani59
aktív tag

Rosszabb a helyzet... Nem lehet hátul felnyitni, előről kell kifeszegetni a házból valami műanyag eszköz segítségével. Szinte lehetetlen úgy megcsinálni, hogy ne maradjon nyoma magán a kijelző műanyag keretén (vagy műanyag keretet is cserélni kell az akkuval együtt). Hogy eközben a telóban valami zárjegy szakad-e? De valószínű... :W

Samsung Galaxy S23 (Android 14) - Pocketbook Inkpad 4 - Samsung Galaxy Watch 4

(#17152) Petyb00 válasza Snücü (#17139) üzenetére


Petyb00
aktív tag

Ez engem is érdekelne, mert hamarosan meg kell jöjjön a kijelzőm és akkor úgyis szét kell szereljem. :)

(#17153) kirkri válasza baani59 (#17151) üzenetére


kirkri
addikt

Amikor kiemeled a telefont a házból tuti nem szakad. Gondolj bele, hogy a szerviz is csak abból az irányból tudja szétszedni a telefont.

21 éve a Prohardveren! ™

(#17154) falijja


falijja
őstag

Hello segítséget szeretnék kérni...megint sikerült a telót beszaratatni..fölakartam rakni az 1.31 hboot-ot...addig jutottam el hogy zártam a bootloadert....aztán futattni akarom az ruu-t de nem megy végig megál pedig amikor az 1.23 hboot-ot raktam föl akkor is ezt futtattam és akkor jó volt....nem tudom mi lehet a gond recovery-be sem tudok belépni....próbáljam megint fölfleshelni a revoveryt...?

(#17155) rento válasza g0n21 (#17150) üzenetére


rento
őstag

ezek szerint valami gond lehet a bluetoothommal? nekem 5 centire voltak egymástól és akkor is recsegett.

(#17156) g0n21 válasza rento (#17155) üzenetére


g0n21
senior tag

vagy valami bezavart (kétlem), vagy olyan tok van a telefonodon, ami árnyékol (nem hiszem), szóval más ötletem nincs, mint amit mondasz... mondom, nekem a 2.1-es bluetoothos zte ilyen, hogy 10ről is recseg, a hox-on a 4.0-ás BT 5-7 méterről sem (telefon töltőn, én meg a folyosón dohányzom...)

Kronometer.hu // PestiOras.hu // nick: Gonzi // Bulgari Velocissimo 1,8m // Omega X-33 SkyWalker 1,5m // Zenith El Primero Chronomaster Open XXT 1,6m // Breitling Chronomat B01 42mm Rouleaux szíjjal 2,2m

(#17157) rento válasza g0n21 (#17156) üzenetére


rento
őstag

van rajta szilikontok, de úgy is próbáltam, hogy levettem. nem javult sajna a helyzet.

(#17158) g0n21 válasza rento (#17157) üzenetére


g0n21
senior tag

Ha recsegés közben mozgattad a telefont, másképp recsegett?

Kronometer.hu // PestiOras.hu // nick: Gonzi // Bulgari Velocissimo 1,8m // Omega X-33 SkyWalker 1,5m // Zenith El Primero Chronomaster Open XXT 1,6m // Breitling Chronomat B01 42mm Rouleaux szíjjal 2,2m

(#17159) rento válasza g0n21 (#17158) üzenetére


rento
őstag

nem. ugyanúgy recsegett bármit csináltam a telefonnal, még akkor is ha csak le volt téve az asztalra és nem nyúltam hozzá.

(#17160) mumk1 válasza baani59 (#17151) üzenetére


mumk1
addikt

Most szedtem szét a harmadikat (az enyémen kívül), szintén wifi antenna hibával és semmilyen szerszám nem kell hozzá! Azzal valóban csak szétbarmolni lehet és nyomot hagy. Egy kicsit nem árt megmelegíteni, hogy belül lévő kétoldalú ragasztók könnyeben elengedjenek, de semmi más trükkje nincs. Én nem láttam semmi árulkodót belül, ha a ragasztó csíkokat nem szedem le, nem látszik semmi a szétszedésből. Különben a garis készülékeken az antennát nem forrasztom, hanem csak megtisztítom a réz felületet és kicsit kijjebb hajtom a füleket. Eddig mind jó lett. :)

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#17161) LouiS22 válasza mumk1 (#17160) üzenetére


LouiS22
veterán

Akkor majd hozzád megyek, ha gáz lesz a wifivel :)

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#17162) g0n21 válasza rento (#17159) üzenetére


g0n21
senior tag

Érdekes, mert ha alapból gyengén veszi a jelet, akkor azért ingadoznia kéne, ha mozgatod...

Kronometer.hu // PestiOras.hu // nick: Gonzi // Bulgari Velocissimo 1,8m // Omega X-33 SkyWalker 1,5m // Zenith El Primero Chronomaster Open XXT 1,6m // Breitling Chronomat B01 42mm Rouleaux szíjjal 2,2m

(#17163) mumk1 válasza LouiS22 (#17161) üzenetére


mumk1
addikt

Az sok sörbe fog kerülni!!! :DDD :D

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#17164) lcee79


lcee79
őstag

Predators-t próbálta már valaki?

leírásában ez is szerepel:
* Xperia PLAY optimized *
* NVIDIA Tegra optimized *

[ Szerkesztve ]

https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

(#17165) baani59 válasza mumk1 (#17160) üzenetére


baani59
aktív tag

Köszi az infót.

Akkor mégis gond nélkül cserélhetünk akkut. :DD

.... ha garis lesz, mehet vissza az eredeti.

Samsung Galaxy S23 (Android 14) - Pocketbook Inkpad 4 - Samsung Galaxy Watch 4

(#17166) mumk1 válasza baani59 (#17165) üzenetére


mumk1
addikt

Úgy igen. Ugyan van egy réz árnyékoló fólia az aksin, ami jótékonyan eltakarja a feliratokat, de ha alá néznek, akkor kilóg a lóláb. :D

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#17167) Eagl3 válasza lcee79 (#17164) üzenetére


Eagl3
veterán

Szépen viszi

(#17168) lcee79 válasza Eagl3 (#17167) üzenetére


lcee79
őstag

Thanx! Kipróbálom :)

https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

(#17169) Kobe


Kobe
veterán

Hali
Telorol netezek igy nemtok ennyi hszt visszaolvasni, vki osszefoglalna hogy miujsag frissites es s-off fronton? Meg mindig nem lehet garivesztes nelkul rootolni a telot, illetve kijott mar a 4.1.2 ? Mintha irta volna vki h igen de nekem nem talal frissitest a telohoz

(#17170) Youri válasza Kobe (#17169) üzenetére


Youri
veterán

nincs, nincs, nem lehet

RTX ON

(#17171) ggyano válasza mumk1 (#17160) üzenetére


ggyano
csendes tag

Eddig én is wifi buggal voltam, akartam is szervizbe leadni majd, ha tudom nélkülözni a telót kicsit, de aztán ma gonodoltam egyet, és megcsináltam. :) Annyi volt csak a para, hogy a ragasztók miatt nagyon kellett tépni :D

Eddig ezért nem piszkáltam a rom-ot, hát most már lehet :)
Most jött ki a maximus 8 footballtól, éjjel lehet fel is dobom rá :)

(#17172) -FreaK- válasza ggyano (#17171) üzenetére


-FreaK-
veterán

OrDroid nekem jobban bejött eddig, gyakrabbak is a frissítések. Maximusban viszont már van OTA.

(#17173) mumk1 válasza ggyano (#17171) üzenetére


mumk1
addikt

Ügyes!!! :) Azért is írtam a melegítést, mert az tényleg segít a ragasztó szakításhoz. Most hogy van fűtés, előtte kicsit rádobtam a radiátorra a tegnapi pácienst. :D

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#17174) Tomate


Tomate
veterán

Nézegetem ebayen továbbra is ezt a telefont. Találtam már 300$-ért is fixen hibátlant. Csak az eladókat kell meggyőzni, hogy küldjék és best buy!

Pl. [link] [link]

[ Szerkesztve ]

(#17175) r4z válasza Tomate (#17174) üzenetére


r4z
nagyúr

Ez manapság nem túl egyszerű. Rengeteg probléma van a vámmal manapság, rengeteg ebayes cucc áll a NAV raktáraiban (vagy a postások sufnijában, ezt nem tudom), sok ebayes eladó nem is postáz Magyarországra (a linkelt két hirdetés feladója se).

[ Szerkesztve ]

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#17176) Tomate válasza r4z (#17175) üzenetére


Tomate
veterán

Akitők én vettem az sem postázott. Írtam neki, hogy mi lenne ha postázna és azt mondta no problem.
Kb 5-ből egy postáz. Három iphone 4-et és ezt vettem telefon fronton USA-ból + egy csomó ipodot. Egyiket sem vámolták. Meg kell találni a hétköznapi embert aki feladja neked úgy, hogy nem írja rá az árat és kész. (csak le kell vele egyeztetni levélben) Telefon kis csomagban eljön, alacsony értékkel küldve. Nem fogják megfogni. A vámosok a nagy dobozokra, gyorspostás cuccokra nagy értékkre buknak. HTC HD2-t Angliából vettem töredék áron anno, Onnan nincs vám de a posta eddig mindenhonnan jól teljesített.

Akitől most vettem a one x-et arról a gyerekről ne beszéljünk. Volt 5 értékelése kb és rendkívül amatőr volt. Megkértem ne írja rá az árát, erre ott van a borítékon, hogy HTC ONE X 16gb és, hogy 375$
[a sztori] Nagyon húzós... Én sem így akartam de összejött :DDD A teló egy pufis borítékban volt, kb 1x áttekerve bubis zacsival...

[ Szerkesztve ]

(#17177) aAron_ válasza Tomate (#17176) üzenetére


aAron_
őstag

hát ez nagyon durva story :DDD

What is your ikigai?

(#17178) ggyano válasza mumk1 (#17173) üzenetére


ggyano
csendes tag

Igen, a melegítés jó lett volna, olvastam is, csak épp elfelejtettem amikor kellett volna :DD

(#17179) yodee_


yodee_
őstag

most vettem észre hogy a telóm készenlétben nincs fenn neten. Felélesztem, és akkor csatlakozik. Az ikon szerint a térerő mellett. Ez miért lehet?

Honor Magic 6 Pro | Lenovo Thinkpad X280 | Lenovo Thinkcentre M800

(#17180) stilo18 válasza Tomate (#17176) üzenetére


stilo18
addikt

HaHa, profi a gyerek... :)

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#17181) Youri


Youri
veterán

[link]

RTX ON

(#17182) kirkri válasza Tomate (#17176) üzenetére


kirkri
addikt

Nem beszélve arról, hogy azokat a termékeket, amelyeket alapból csak a hirdetésben szereplő országba postázza az eladó, mindig sokkal olcsóbban lehet megvenni, mivel sok külföldi eleve nem is foglalkozik az ilyen hirdetésekkel és nem viszik el pillanatok alatt az igazán jó üzleteket. Én még jobb arányt tapasztaltam azzal kapcsolatban, hogy az eredetileg külföldre postázók mégis postáznak külföldre (50-50%).

Szóval, ha valaki érti annyira a nyelvet, hogy el tudja magyarázni, hogy mit is szeretne, akkor nagy sikerélmények lehetnek. :K

[ Szerkesztve ]

21 éve a Prohardveren! ™

(#17183) demigodno1


demigodno1
tag

hali, kért kérdésem lenne.
1. Az utóbbi napokban reggelre mindig azt veszem észre, hogy a telefon repülő üzemmódra vált, napközben soha, csak estére, mi lehet ennek az oka?
2. Vettem egy szilikon tokot, ami a csatlakozóknál, és az alsó hangszórónál ki van vágva, viszont van a telefon hátlapján jobb lent 5 pont, annál nincs kivágva, annak van valami szerepe a telefon működésében, esetleg a szellőzésben?

(#17184) Snücü válasza demigodno1 (#17183) üzenetére


Snücü
tag

Azok a dokkoló csatlakozói, nincs jelentősége, ha nem használod.

(#17185) Emilchen


Emilchen
tag

Néhány napja vettem routert és a UPC kábeles internetről kiváló wifi kapcsolatom volt egészen máig. Ma a "Keresés" "Csatlakozás" után mindíg az a végeredmény, hogy "Leválasztva". és okként azt írja, hogy "Nincs a hatókörön belül" noha fél méterre ülök a routertől. Tudnátok segíteni, a HOX-ban van a hiba és szervíz, vagy...?

(#17186) Petyb00 válasza demigodno1 (#17183) üzenetére


Petyb00
aktív tag

Mostanában telepítettél rá valamilyen battery save alkalmazást, elképzelhető, hogy az kapcsolja ki estere.

(#17187) Petyb00 válasza Emilchen (#17185) üzenetére


Petyb00
aktív tag

A kameramellet ha megnyomkodod azthiszem baloldalt (csak finoman ne told be a burkolaton a kezed, az nem garis már:) ) és vissza jön a wifi, akkor mehet szervizbe,mert wifi hibás.

(#17188) Sera26 válasza Emilchen (#17185) üzenetére


Sera26
aktív tag

Ugyanez van nálam is.Más androidos telóval nincs ilyen,viszont előfordult többször is már olyan,hogy a HOX csatlakozása után minden wifis eszközt ledobott a router.Ilyenkor csak router restart segít...eddig még nem találtam megoldást.Ja,és a HOX wifi jele max-on van,tehát az ismert wifi antenna hibához nincs köze.

[ Szerkesztve ]

(#17189) Snücü válasza Sera26 (#17188) üzenetére


Snücü
tag

Ez egy ismert hboot hiba. Talán az 1.31 már javítja.

(#17190) Sera26 válasza Snücü (#17189) üzenetére


Sera26
aktív tag

Úgy legyen.Köszönöm!

(#17191) LouiS22 válasza Snücü (#17189) üzenetére


LouiS22
veterán

Nem, abban is megvan. Nekem úgy jelentkezik, hogy a wifi ugyan az ikon szerint csatlakozva van, de mégsem. Ki és be kell kapcsolnom és akkor újra ok.

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#17192) LouiS22


LouiS22
veterán

Srácok, egy javaslat!

Ha valaki hibát jelent be, akkor írja oda, hogy milyen ROM-mal van, mert könnyebb azonosítani nekünk is. :)

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#17193) Emilchen válasza Sera26 (#17188) üzenetére


Emilchen
tag

Hello, a router restart visszahozta a wifimet, nagyon köszi, remélem ez nem lesz túl gyakori.

(#17194) Eagl3 válasza LouiS22 (#17192) üzenetére


Eagl3
veterán

Mármint hol jelent be hibát?

(#17195) Xaels válasza Eagl3 (#17194) üzenetére


Xaels
félisten

Itt a fórumon.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#17196) Eagl3 válasza Xaels (#17195) üzenetére


Eagl3
veterán

Aha... azt hittem supportos. :)

Mostanában egyébként újraindulgat a telefonom és dobja a hibajelentést... találkoztatok ilyennel?

[ Szerkesztve ]

(#17197) demigodno1 válasza Petyb00 (#17186) üzenetére


demigodno1
tag

Ott a pont, bár nincs új alkalmazás, de egy réginél véletlen bepipáltam h éjszaka tegye repülő üzemmódba, köszi, :)

(#17198) hurrikan válasza Eagl3 (#17196) üzenetére


hurrikan
addikt

Nem nagyon.
3x indult újra mióta megvan (fél éve) ebből kettő custom kernellel volt.
1x meg játék közben. De fél év alatt 1x.

Huawei P9 Grey + SONY MDR-10RBT + Gyári tok + 64GB Sony microSD 94MBps

(#17199) Snücü válasza LouiS22 (#17191) üzenetére


Snücü
tag

Érdekes egy hiba ez. Nekem se korábbi hboot-al, sem az 1.31-el nem jött elő sehol, egyszer sem. Kiváncsi lennék, hogy mi lehet az oka.

(#17200) LouiS22 válasza Snücü (#17199) üzenetére


LouiS22
veterán

Nekem sem, csak az 1.31 óta van ez. De többen panaszkodnak xda-n is, vélhetően egy rosszul megírt driver lesz a ludas.

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.