Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#168) Fryskitt válasza Quant89 (#158) üzenetére


Fryskitt
addikt

Nem hagyod abba, igaz? Azt mondtam, hogy egyszer meg kell lépni egy technológiai fejlesztést. Ők most lépték meg és ezzel megteremtették a lehetőségét a további fejlődésnek. Hogy majd legyenek olyan programok, amik ténylegesen profitálnak belőle. Mert - még egyszer mondom - előbb kell a hardveres lehetőség, aztán majd megírják hozzá a szoftvereket.
A te álláspontod szerint semmilyen technikai újítás nem kell, már mindent megoldottak és feltaláltak, a fejlődés végére értünk. Ajánlom az amish közösségeket, ott még ennyi technológiai szarsággal sem kellene foglalkoznod.
Igazából megfájdul ettől a fejem. Nem akarod érteni, vagy érted, de nem akarod elismerni. Igazából mindegy. Szűrd le azt, hogy ez a telefon nem neked készült, kerüld el.
Az meg aztán egy vicc, hogy ha valami tetszik vagy esetleg látok benne fantáziát, akkor már Apple fan vagyok. Nem mintha kellene tudjad, de WP8-at használok, és most éppen elárultam szegény MS rajongótábort azzal, hogy tetszik valami más is.

mike710:(L:http://www.dpreview.com/articles/6867454450/quick-review-apple-iphone-5-camera/5)Ezt itt(/L) olvasd el. Nyilván nem kell lehúzni minden kamerát, de ez egy elégéé független és komolny fotós oldal, nem kapkodják el a véleményt és nem írnak blődségeket.

[ Szerkesztve ]

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.