Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  PayPal (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:35:44

LOGOUT.hu

A topik a PayPal használatához kapcsolódó kérdésekkel foglalkozik.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33351) atees


atees
őstag

sziasztok! Szeretnék kérni egy kis segítséget.
Erről az oldalról akrok rendelni.
Oszták címre akarok rendelni, de a sajat paypalommal amire az én magyar webkártyám van beregisztrálva. De ezt a hibat kapom fizetésnél:

Pénz van rajta, hol lehet a gond?

Aláírás (nem kötelező megadni) :)

(#33352) Zozzant válasza atees (#33351) üzenetére


Zozzant
addikt

Vásárlási limit.

https://logout.hu/bejegyzes/guga/az_utolso_kivansag.html

(#33353) atees válasza Zozzant (#33352) üzenetére


atees
őstag

Óó! Basszus!🤦🏻‍♂️

Aláírás (nem kötelező megadni) :)

(#33354) Anonymusxx


Anonymusxx
aktív tag

Szeretnék váltani másnak webmoneyra paypalra, tehát wmz-t adnék paypalért cserébe, viszont nem tudom lehetne-e belőle valami problémám a paypalnál, pl refundot kérhetnek?

(#33355) Gali199qd


Gali199qd
tag

Sziasztok!

Regeltem a paypal-ra, de ez a szar rendszer nem engedi beírni a 4 jegyű kódót amit küldtek ( kértem már 3x kódot de nagyon lassan jött meg) most meg megint hozzáadtam a bankkártyámat de semmi se történik vele nem tudom hitelesíteni... tudna ebben segíteni valaki? :D

(#33356) atua válasza V/ (#33337) üzenetére


atua
aktív tag

"Nem lehet több virtuális kártyád."

Ez így nem igaz, nekem számlacsomag váltása után kettő volt, sőt, lehet, még mindig annyi van, bár a másodikat sose használtam, így nem is nézegetem. :))

(#33357) V/ válasza atua (#33356) üzenetére


V/
Topikgazda

Írd már meg hogy melyik banknál van ez, mert sokan azt hiszik majd hogy ez általános.
Nekem akkor volt kettő amikor két számlacsomagom volt. Tehát egy számla, egy virtuális kártya. Lehet neked 15 kártyád is, de nem azt volt téma.
A magyar bankom az Erste, a számla csomagomhoz egyet engedélyez, így nem hazugság amit írtam, hanem igazság!

[ Szerkesztve ]

(#33358) V/ válasza Gali199qd (#33355) üzenetére


V/
Topikgazda

Olvasd el az Összefoglaló kártyahozzáadás leírást, majd a bankod amikor könyveli a 400 Ft-ot 1-3 munkanap, akkor lesz érvényes a kódod és a bankszámládon lesz látható. A banktól most kapott sms az semmi.
Egyébként a vásárláshoz ez a kód nem kell, a bankszámlára történő pénzkiküldés limiteket törlöd csak el.
Miután a PayPal fiókodban megjelenik a kártya már vásárolhatsz, "meg van erősítve".
A rendszerrel semmi baj.

[ Szerkesztve ]

(#33359) V/ válasza Anonymusxx (#33354) üzenetére


V/
Topikgazda

Nem pénzváltó a PP és a szerintem a kettő rendszer nem átjárós.

(#33360) a1b2


a1b2
újonc

Üdv,

PayPal-ról szeretnék magyar bankszámlaszámra utalni. Normál esetben ugye csak a sajátomra tudok. (Ezt jól tudom?)
Esetleg nincs valamilyen mód, valamilyen szolgáltatás illetve harmadik fél bevonásával, hogy ez mégis lehetséges legyen? Pl. ahogy a feltöltésnél a Trustly is egy harmadik fél bevonása tulajdonképpen a Paypal és a bank között.

[ Szerkesztve ]

(#33361) V/ válasza a1b2 (#33360) üzenetére


V/
Topikgazda

Jól tudod csak sajátra tudsz pénzt kiküldeni (withdraw menü).
De tudsz átküldeni pénzt egy másik PayPal fiókra és ha anak másik banknál an bankszámlája akkor ő is ki tudja küldeni a sajátjára.
A Trustle az a PayPal-on belül "működik".

[ Szerkesztve ]

(#33362) Talala


Talala
senior tag

Sziasztok! Túl sokszor "elrontottam" a bejelentkezést paypal fiókba (ha egyáltalán kaptam telóra kódot nem fogadta el, sztm volt némi csúszás a rendszerben, mert később kaptam 3at egymás után...) és most nem enged bejelentkezni. Ez egy bizonyos ideig tart vagy kell írni supportnak?

(#33363) V/ válasza Talala (#33362) üzenetére


V/
Topikgazda

Ha nem érkezik meg 5 percen belül, akkor a másik két azonosítással be tudsz lépni:
Az Összefoglalóban ott a leírás hogy miként tudsz belépni Tippek röviden, 8. Ha nem érkezik meg az SMS belépési kód 5 percen belül.
Csak általában 4 óra a korlátozás, de van amikor csak másnap tudsz belépni. Próbálkozások számától függően. Ha nem tudsz belépni írni sem tudsz nekik. Persze telefonon felhívhatod őket, de az automatikus zárolás úgyis feloldódik ha nem telefonálsz akkor is.

[ Szerkesztve ]

(#33364) Talala válasza V/ (#33363) üzenetére


Talala
senior tag

Oks. köszi! Akkor várok. Megjöttek a kódok igazából. Az első nem jött meg, kértem megint. aztán amit kaptam beírtam és nem fogadta el, gondolom akkor jött az első. De ha elévül a zárlat akkor nincs gond. Egyébként próbáltam a másik megoldást is. de a hívás sem jött :(

(#33365) V/ válasza Talala (#33364) üzenetére


V/
Topikgazda

A biztonsági kérdéses verziót javaslom, ha sms nem jön, akkor előfordulhat hogy hívás sem fog befutni.

(#33366) winfos


winfos
tag

Sziasztok!

Használok paypalt de ezzel még nem volt dolgom.

Szóval el szeretnék adni valamit itthon és paypallal akarnak fizetni.

Ez nekem mint eladó teljesen biztonságos, a termák átadása után is?

köszönöm

(#33367) V/ válasza winfos (#33366) üzenetére


V/
Topikgazda

A biztonság miért sérülne? Vagy mire gondolsz pontosan?
Ha Jófogáson egy külföldi meg akar tőled venni valamit és így fizetne, azt azért fenntartásokkal kezeld.
Azt is tudd, hogy a vásárlói védelem biztosítása miatt az első néhány ilyen bejövő pénzt 21 napig parkoltatják a PayPal egyenlegeden, nem tudod felhasználni.
Vevőként neked is jár a 180 nap védelem, így természetesen a te vevőd számára is.

(#33368) ricsi99 válasza winfos (#33366) üzenetére


ricsi99
addikt

Én amit lehet PayPal-al fizetek. 100% biztonság a bakszámlámnak és ha "neadjisten" probléma lenne az ott lévö üzenetek /kifizetések megmaradnak ,szal szerintem nehéz kamu ügyfélbe belefutni...

Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen...

(#33369) lufiember


lufiember
csendes tag

Sziasztok!

Most adtam hozzá a PayPal fiókomhoz a kártya adataimat. A kérdésem az lenne, hogy tudok úgy vásárolni, hogy a kártya még megerősítés alatt áll? Mivel nincs netbank lehetőségem és sms-t se kaptam, ezért nem tudom a 4 jegyű kódot megadni.

Köszi előre is! :R

(#33370) V/ válasza lufiember (#33369) üzenetére


V/
Topikgazda

Az Összefoglalóban találsz információkat erről is. Az amire vársz annak köze nincs a kártyával történő fizetéshez.
3. Kártya hozzáadás a PayPal fiókhoz

A kártya hozzáadás két lépcsős folyamat.
Az első résznél miután megadtuk a kártya adatait, a rendszer 1 $-nyi összeggel végez egy próba terhelést a kártyán, ezt a pénz levonást rögtön sztornózza is.
Ha sikeres volt, azután a kártya használható vásárlásra.

A második mozzanat a kártya konfirmálása, ez 400 Ft levonással jár, amit majd visszakapunk, de ez csak a pénz küldési és fogadási alap limitek eltörlése miatt szükséges, ha nem történik meg, az nem befolyásolja a kártyával való vásárlást.
A leírása itt olvasható.

Beírtad a kártyaszámot, kaptál e-mailt hogy a kártya hozzáadva a fiókhoz és ott a felsorolásban a belépés után jobb szélen? Ha igen, akkor vásárolhatsz. De előtte állítsd át a konverziót a bankodra.

[ Szerkesztve ]

(#33371) lufiember válasza V/ (#33370) üzenetére


lufiember
csendes tag

Sikerült megoldanom. Köszönöm!

(#33372) ricsi99 válasza lufiember (#33369) üzenetére


ricsi99
addikt

Addig kb sehogy, milyen bánat számlád van neked ,hogy nincs netbank?

Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen...

(#33373) Ghard válasza Ghard (#33347) üzenetére


Ghard
őstag

Ma meg is jött a refund. Az eladó bepróbálkozott és kézzel fogható árunak tüntette fel a digitális szoftvert. Nem jött össze neki. :)

(#33374) V/ válasza Ghard (#33373) üzenetére


V/
Topikgazda

Pont akkor jó refund szempontjából, ha kézzel fogható, mert mint írtam csak letöltős kód esetén nem mindig fogadja be a PayPal a kérést.
De így akkor visszakaptad a pénzed. Persze az is lehet, hogy a PayPal kedvezményezett meg téged, és nem az eladótól lett visszaszedve.

(#33375) Ghard válasza V/ (#33374) üzenetére


Ghard
őstag

Letöltős kódra sok a visszaélés a vásárlóktól, talán az lehet az oka.
Én ez alapján gondoltam, hogy a kézzel fogható "jó" az eladónak:
What isn’t covered by Seller Protection?:
-Intangible purchases like services, digital goods, etc.

(#33376) 206 cc


206 cc
senior tag

Sziasztok!
Volna egy olyan problémám,hogy elutaltam GB-nek 10 usd Paypal-on,de ők küldtek még is egy szamlat és azt kérik azon egyenlítsem ki ezt a 10 usd-t!! Számla meg is jött kifizettem paypal-on azt ....na de hogyan kérjem vissza az előzőekben a paypalos címükre elutalt 10 usd-met? Mellesleg ennél fizetésnèl meg az van a megjegyzésben,hogy függűben van a teljesités,már ha jól,értem?!
Ezt akkor még nem utalta át a Paypal csak úgymond zárolta az összeget vissza tudom kerni?

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#33377) V/ válasza 206 cc (#33376) üzenetére


V/
Topikgazda

Ott nem úgy működik.
Azért van függőben mert a GB nem emelte le. Írj nekik hogy utasítsák visszal és akkor hamarabb visszakerül. Persze írd meg annak a tranzakció azonosítóját. Egyébként a Paypla majd vissza könyveli, küldi ha a címzett nem fogadja, de az 30 nap után.
Megint egy ügy és két ügyintézőt fogtál ki vagy a küldött 10 € valamiért nem tudták beazonosítani és lekönyvelni. Ha ahogy megbeszéltük úgy ment el, az általuk megadott adatokkal, akkor náluk volt értelmezési probléma.

(#33378) 206 cc válasza V/ (#33377) üzenetére


206 cc
senior tag

Ok!.Írtam,hogy legyenek szívesek visszaküldeni,mert kifizettem a megadott számlán a 10 usd-t,
Remelem megertik?!

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#33379) Htjet


Htjet
tag

Sziasztok!

Egy olyan problémám van ,hogy jelszó megadása után, mostanában nem érkezik meg az sms (Voddafone) a belépéshez szükséges kóddal. A "Try another way" opcónál már csak a "Answer your security questions" opció aktív, de azt nem fogadja el, vagy nem jól emlékszem rá. Túl sokat nem tudok próbálkozni, mert hibás válasz esetén órákra kitilt a rendszer. A telefonszámom nem változott és a sms küldő ablakban megjelenített mobilszám pár karakterének is ugyanazokat a számokat írja mint eddig. Elvileg oda küldi most is az sms-t. De az nem érkezik meg. Egy hete még tudtam telefonos azonosítást is kérni és akkor is ezen a számon hívott az automata. Valaha megfog jelenni valaha a telefonos azonosítási lehetőség ? Sajnos nem tudok angolul társalogni, így nem biztos, hogy eredményes lenne ha felhívnám őket. Email-es lehetőséget sehol nem láttam. Vagy van még más lehetőség, hogy azonosítsam magam? Vagy végleg kitiltottak a rendszerből ?

Köszönöm az esetleges válaszokat.

[ Szerkesztve ]

(#33380) V/ válasza Htjet (#33379) üzenetére


V/
Topikgazda

Néha nálam a ha 4G-n van a telefon akkor szórakozik ilyesmivel,3G-re állítva jön az sms. Telekom. A telefonod oké? Most próbáltam. 6 mp és a +48572756..... számról jött az sms, ami lengyel szám.
Külföldi számról sms, hívásfogadás nincs véletlenül tiltva nálad?
E-mailen és FB nem lehet fiókkal kapcsolatos "feloldást" kérni ésszerű okok miatt.

(#33381) Htjet válasza V/ (#33380) üzenetére


Htjet
tag

A telefonom csak 3G-t tud. Azért, majd megpróbálom a simkártyát egy másik régebbi telefonnal is. Igaz, arra megint várnom kell pár órát, mert még mindig levagyok tiltva. Azért érdekes, hogy jelszót simán tudok változtatni. Igaz ott is csak az email-es azonositás müködik.

(#33382) V/ válasza Htjet (#33381) üzenetére


V/
Topikgazda

A 3G-nél jónak kell lenni és lehet hogy Voda-nál ez egyébként sem gond.
Ilyen problémára rákeresve a NET-en meglepő módon más Vodafone előfizetőnél is volt ilyen, hogy nem kapott más szolgáltatói számokról sms-t. Nála próbálkoztak sim kártya cserével is. Telefon gond lenne?

[ Szerkesztve ]

(#33383) Htjet válasza V/ (#33382) üzenetére


Htjet
tag

Köszi megoldódott, nem telefon gond volt. A böngészőben (IE11-Edge-Chrome) töröltem az összes böngészési előzményt, jelszavakat, cookie-kat, majd újra megpróbáltam belépni. És kb 6mp múlva jött is az sms. Erre tényleg nem gondoltam volna.

[ Szerkesztve ]

(#33384) V/ válasza Htjet (#33383) üzenetére


V/
Topikgazda

Milyen számról? Ezek szerint el sem ment a gépedről az sms-kérés?

[ Szerkesztve ]

(#33385) V/


V/
Topikgazda

Adathalász veszély! Ez kamu, ha erről a címről jön: PPL Inc replynet9135@nita.tc a(z) server.virtualbg.ru domainen keresztül

(#33386) Htjet válasza V/ (#33384) üzenetére


Htjet
tag

Erről a számról jött +48796564524 és betudtam vele lépni. De, most megint nem jön az sms. De legalább már megtudtam változtatni a titkos kérdések válaszait. Így azzal már betudok lépni.

(#33387) V/ válasza Htjet (#33386) üzenetére


V/
Topikgazda

Gyanús az a telefon vagy inkább a sim kártya, ezek is meghibásodhatnak, de ingyen cserélik.

(#33388) #04441088


#04441088
törölt tag

Hali!
Áprilisban 2 refundom volt.
Egy Gearbestről, egy Ebayről.
A Gearbestest, ~ 50 dolcsi megkaptam péntek este, csütörtökön küldte el GB.
Az Ebay-est meg nem értem....20,25 USD-t kaptam vissza szombaton, ma reggel jött SMS, hogy áru visszavét ellenértéke ~2800 Ft. Vagy ez valami más lehet? 20 dolcsi az olyan 5000 Ft, nem 2800. Máshonnan viszont nem emlékszem refundra. Alipay-en beléptem, semmi...

(#33389) V/ válasza #04441088 (#33388) üzenetére


V/
Topikgazda

Akitől kaptad az sms-t az tud válaszolni. Esetleg nézd meg a Netbankodon.

(#33390) mrrr74


mrrr74
aktív tag

Sziasztok,

az alábbi kérdésben tudnátok segíteni?

A közeljövőben PP számlámra fogok kapni kifizetéseket több devizanemben. Ha jól olvastam, akkor a PP számlán is létre kell hoznom ezeket a devizaalszámlákat (vagy hívjuk bárhogy), ezt meg is tettem. Jelenleg FT, USD, EUR és GBP van megadva. Az internetes vásárlásaimat egy PP mögé kapcsolt bankkártyával bonyolítom.

Amennyiben kifizetés érkezik PP számlára, akkor ugye lehetőségem van kiutalni egy forintban/devizában vezetett bankszámlára, amit meg kell adnom és a saját nevemre szól. Az összefoglalóban olvastam, hogy a PP automatán forintra fog átváltani és ezt utalni, így megspórolom a BB 6€-s díját (forintszámlára érkezett devizaátutalás ennyibe kerül tételenként).

És akkor a konkrét kérdéseim ezzel kapcsolatban:

- valóban így működik a rendszer, jól értelmezem?
- ha nem utaltatom ki az összeget, akkor ugye az nem utalódik ki automatikusan?
- meddig parkoltathatom a PP számlámon az egyenleget?
- érdemesebb lenne devizaszámlát igényelnem (BB nem jöhet szóba, Erste és Rafi amit elsőre jónak ítélek)?
- jól tudom, hogy Transferwise/Revolut számlákra nem lehet kiutalást kérni? Van esetleg más, alternatív megoldás?
- itt is számolnom kell a PP rossz váltási árfolyamával?
- van erre az egészre jól bevált módszer?

Nagyon köszönöm előre is!

Alex

[ Szerkesztve ]

https://weddmegonline.hu, https://nekedveszem.hu

(#33391) V/ válasza mrrr74 (#33390) üzenetére


V/
Topikgazda

- valóban így működik a rendszer, jól értelmezem?
IGEN
- ha nem utaltatom ki az összeget, akkor ugye az nem utalódik ki automatikusan?
IGEN
- meddig parkoltathatom a PP számlámon az egyenleget?
Bár meddig, de mivel az egyenleg az elsődleges fizető eszköz, a vásárláskor onnan szedi le, annak figyelembevételével, hogy €-os egyenlegről csak €-os vételár esetén "látja" az egyenleget, azt is akkor ha az lenne az elsődleges egyenleg.
- érdemesebb lenne devizaszámlát igényelnem (BB nem jöhet szóba, Erste és Rafi amit elsőre jónak ítélek)?
Mindegyik deviza számlának van fenntartási költsége, össze kell hasonlítani a két bank ajánlatát, de a devizaszámla csak az adott devizára vonatkozik, úgy mint a PayPal-nál "ingyen deviza számla bármely devizára" olyan nincs.
- jól tudom, hogy Transferwise/Revolut számlákra nem lehet kiutalást kérni?
IGEN
Van esetleg más, alternatív megoldás?
Én nem tudok róla.
- van erre az egészre jól bevált módszer?
Én nem tudok többet.

(#33392) mrrr74 válasza V/ (#33391) üzenetére


mrrr74
aktív tag

Nagyon szépen köszönöm a gyors választ, akkor nagyjából jól ollóztam össze az infókat.

Azt a kérdést még utólag belecsempésztem, hogy devizából való FT kiutalásnál is kedvezőtlen árfolyamon vált a PP? Ugyan az árfolyamveszteség sokkal kevesebb, mint a BB díja, így nem gond, csak szeretném tudni.

https://weddmegonline.hu, https://nekedveszem.hu

(#33393) V/ válasza mrrr74 (#33392) üzenetére


V/
Topikgazda

Többször írtam már itt nem lehet a banki árfolyamokhoz viszonyítani, mivel ez nem bank. Az hogy a te bankod X összeget ad Y €-ért az nem tartalmazza a a devizaszámla fenntartási költségét, csak a bank rászámolt hasznát.
A PayPal árfolyam is tartalmazza a PP költségét, de ha azt írom hogy ez úgy kb 2,2- 2,5%, nem jelent semmit mert viszonyítási alap nincs, nem tudjuk hogy a bankok mennyit építenek be, az biztos hogy a PP-n nincs havi számladíj.
Ha a bankszámlára küldöd ki akkor többet ér az egyenlegen lévő pénz, mint ha elvásárolod, a vásárlásra fordított árfolyam magasabb, hasonló mint a bankok esetén a vételi és eladási árfolyam, de itt mivel nem bank nem igazán nevezhető annak.
Ha még is akarnál hasonlítani, akkor a PayPal árfolyamhoz viszonyítva, az adott tételnél a bankod vételi vagy számlakonverziós vételi árfolyamához még hozzá kellene adni a váltás díját, meg a havi fenntartási költség ráeső részét és akkor lenne meg az igazi %-os különbség.
Nem igazán szoktam ezen agyalni, ha sok lenne a költségük, akkor sem tudok mást használni hasonló feladatra, így az árfolyam annyi amennyit kérnek.
Aki sokallja a nem tudom mennyit, az nyisson devizaszámlát és arra küldesse a pénzt.

[ Szerkesztve ]

(#33394) mrrr74 válasza V/ (#33393) üzenetére


mrrr74
aktív tag

Teljesen jogos, nem akartam ilyen mélységekig belemenni.

Igazából ez így éppen elég: "Ha a bankszámlára küldöd ki akkor többet ér az egyenlegen lévő pénz, mint ha elvásárolod, a vásárlásra fordított árfolyam magasabb"

Köszönöm

https://weddmegonline.hu, https://nekedveszem.hu

(#33395) V/ válasza mrrr74 (#33394) üzenetére


V/
Topikgazda

Én azt szoktam csinálni ha van $ az egyenlegemen és €-ban kell fizetni akkor az egyenlegek közt átkonvertáltatom €-ra és azzal fizetek, ha a vásárlás keretében konvertálná, akkor az vásárlási árfolyamon történik, ami rosszabb.

(#33396) mrrr74 válasza V/ (#33395) üzenetére


mrrr74
aktív tag

Köszi, hasznos infó. Ahonnan általában vásárolok, ott lehet állítani, hogy milyen devizában terheljen, esetleg még ezzel is lehet játszani. Majd nézem, hogy aktuálisan miből mennyi van. Viszont így egy újabb kérdés felmerül. Ugye a PP először a számlán lévő pénzt használja fel, azután nyúl a csatolt bankkártyához. De mi van akkor, ha vettem valamit 100$-ért, van a PP számlán 80$ és 50€. Ilyenkor mi a sorrend? Terhel 80$-t és a maradékot átváltja €-ból, vagy a maradékot a csatolt kártyáról vonja?

https://weddmegonline.hu, https://nekedveszem.hu

(#33397) V/ válasza mrrr74 (#33396) üzenetére


V/
Topikgazda

Nem is arra az esetre írtam hogy amikor nincs az egyenlegen pénz akkor fizetsz a kártyával, akkor a bankod váltását használd.
Annyit még tudj, ha annál a webshopnál ahol állítod és eredetileg a $ a vételár alap, ők számolnak valami akármi árfolyamot a $-tól eltérő beállításnál és ez az esetek 95 %-ban mindig rosszabb, mint ha $-on hagyod és a bankod váltja a kártyás árfolyamán. Tesztelve GB, BG, Aliexpress stb oldalakon

De ugye nem mindig kell a forint bankszámládat igénybe venni, ha az egyenlegen van pénz. Ekkor döntesz hogy kiküldöd a bankszámládra, onnan a kártyás fizetéssel "visszaküldöd", dupla konverzió történik.
A kérdésedre meg ez a válasz, részben megírtad :) :
Terhel 80$-t és a maradékot a csatolt kártyáról vonja.
Mint írtam csak akkor látja az €-ot ha az a egyenleg az elsődleges és addig "rejtve" van pénz amíg $-ban kell fizetni.

[ Szerkesztve ]

(#33398) king.mp


king.mp
aktív tag

Sziasztok!

paypal számlámra múlt csütörtök reggel fizettem be az unicreditnél.
A befizetett pénz még nem érkezett meg. Normális-e az, hogy ennyi időbe teljen jóváírni?
Előre is köszi!

(#33399) V/ válasza king.mp (#33398) üzenetére


V/
Topikgazda

Hétvégén pénz nem mozog, eleve 2 napot írnak, max 4 napon belül könyvelve.
Ez még normális. Ha holnap sem lenen ott az már nem.

[ Szerkesztve ]

(#33400) mrrr74 válasza V/ (#33397) üzenetére


mrrr74
aktív tag

Igen, GB, BG $-ra van állítva nálam is, ezt én is meg tudom erősíteni, hogy így a legjobb az árfolyam.
Pár héten belül várok rá valamennyi összeget, akkor majd meglátom élesben is. Köszi a segítséget :)

[ Szerkesztve ]

https://weddmegonline.hu, https://nekedveszem.hu

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  PayPal (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.