Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  PayPal (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:35:44

LOGOUT.hu

A topik a PayPal használatához kapcsolódó kérdésekkel foglalkozik.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33901) V/ válasza gixxergabi (#33900) üzenetére


V/
Topikgazda

A banktól is függ, lehet hogy péntek lesz belőle, fizetni ettől függetlenül lehet vele

(#33902) Nigér


Nigér
őstag

Sziasztok!
Otp-nél lehet a hiba vagy Paypal behülyült?
Banggood vásárlásnál olyan sms jön hogy sikertelen kártyás vásárlás/zárolás.
Kb. tucatszor próbáltam.
Kb. másfél hete még gond nélkül tudtam ugyanezen kártyával fizetni.

(#33903) V/ válasza Nigér (#33902) üzenetére


V/
Topikgazda

Maestro kártya? Ha igen, akkor előjött a nem akarok fizetni hibája, ha más típus akkor meg valami banki kolátozás, kevés pént.
Esetleg a BG PayPal fizetési kliense is hibázhat.
De a bankodnál is lehet gond.
Viszont ha 2-nél többször próbálsz sikertelenül ugyanott vásárolni, a biztonsági rendszer el kezd működni mindkét helyen (OTP és PP) és esetleg letiltja a kártyát ideiglenesen.

[ Szerkesztve ]

(#33904) partymaci válasza V/ (#33872) üzenetére


partymaci
aktív tag

Na, írtam a supportnak, visszakuldtek egy rakat sablon "Common Questions" kombót, szóval semmi személyre szabott dolgot. Most megnéztem és megjött a pénz, persze ez előző tranzakciós díj (2x1500 huf) az ment a levesbe.... :(((

[ Szerkesztve ]

Ha nincs elég bajod, vegyél számítógépet!

(#33905) V/ válasza partymaci (#33904) üzenetére


V/
Topikgazda

Helyzet az hogy abban az üzenetben van egy utalás arra, ha nem felel meg az előre megadott válasz akkor válaszul erre az üzenetre küldjön egy mailt. Az Üzenetközpontban a Reply-re kattintva leírjuk (bemásolkuk) az egyedi problémánkat és ezután egy ügyintéző fog a dologgal foglalkozni. Ezt hívom 2 szintű probléma megoldásnak.Általános automatikus válasz megy elsőként, ami a legtöbb problémát megoldja, amit meg nem azt kérjük külön.
Ha most ott a pénz, akkor én a banki rendszer nem működést tartom az okának, bármit is mond a bank telefonos ügyintézője

[ Szerkesztve ]

(#33906) Nigér válasza V/ (#33903) üzenetére


Nigér
őstag

Maestro igen, van rajta lé.
Tegnap késő délután óta nyolcszor próbáltam.
PP-nél szerintem nincs baj, mindig be tudok jelentkezni, csak amikor rányomoke a fizetés gombra, pörög, majd kiír valami hibaüzenetet de olyan rövid időre hogy el sem tudom olvasni.

[ Szerkesztve ]

(#33907) V/ válasza Nigér (#33906) üzenetére


V/
Topikgazda

Előjött a Maestro hibája. Lehet hogy hónapok múlva sem tudsz fizetni itt. Vagy 2 hét múlva mégis.
Javaslom, ha igényelhető az OTP-s számlacsomagodhoz, akkor a Mastercard webKÁRTYA[/I-t beszerezni.

[ Szerkesztve ]

(#33908) Nigér válasza V/ (#33907) üzenetére


Nigér
őstag

Köszönöm, utánanézek.
Fura, hogy legalább száz vásárlásig nem jelentkezett ez a gond.
:R

(#33909) V/ válasza Nigér (#33908) üzenetére


V/
Topikgazda

Itt írtam elsőként konkrétabban ekkor 2015-10-21, illetve ezt az arányokra 2016-04-29

(#33910) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Android alkalmazásban más se tud bejelentkezni?
Webes felületen nincs gond.

#?*@&!

(#33911) tahepa válasza zeon.hu (#33910) üzenetére


tahepa
senior tag

Nekem pont frordítva áll fenn a probléma

(#33912) V/


V/
Topikgazda

A mobil app-l be tudtam lépni de előtte kéreget nem vagyok robot képes azonosítást, a böngészős oldal internal error. Ott délután még vásároltam.

[ Szerkesztve ]

(#33913) zeon.hu válasza V/ (#33912) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Szóval káosz... :D

#?*@&!

(#33914) V/


V/
Topikgazda

Én a sikeres hitelesítés után még mindig ezt kapom ha a böngészős változattal lépnék be:
We are not able to process your request. Please try again later. és a böngésző fülön meg a PayPal Internal Error látszik.

(#33915) V/ válasza V/ (#33914) üzenetére


V/
Topikgazda

No ezt válaszolták:
I want you to make sure that you have updated your web browser to the latest version. If you haven't updated your web browser before June 26, 2018, you may not be able to use the http://www.paypal.com website. If this doesn't solve your issue, please reply back with your email address associated with your PayPal account.
A legfrissebb böngészőket használom, de tényleg írtak valami böngésző update dolgot, csak nem vettem magamra, mert frissített verziót használok.
No akkor pp süti, gyorsítótár törlés után frissítése a Firefoxnak és ha igaz működni fog. Vagy nem.
A poén az, hogy csak a főképernyő nem jelenik meg, a gyors linkeken ami benne az Összefoglalóban meg elérem az adott oldalt.
Ezt egy kicsit elbaltázták szerintem.

Ezen az oldalon vannak javaslataik ha nem tudunk 06.26 után belépni.

[ Szerkesztve ]

(#33916) V/ válasza V/ (#33915) üzenetére


V/
Topikgazda

A mobil app-ra is update-t írnak.
És ez lenne az oka a 26--i mókának: Are You Ready for 30 June 2018? Saying Goodbye to SSL/early TLS
Már 2* csináltam meg amit a még mindig meglévő hibára írtak:
Hi... can you please try again after deleting the temporary files, history and cookies. You can check using other browsers and computers. If all this doesn't work, you can contact your tech support. Thanks! -Abhi M

[ Szerkesztve ]

(#33917) darvinya válasza V/ (#33916) üzenetére


darvinya
titán

Úgy néz ki, hogy majd 30 után fog működni rendesen böngészőben.
Android app működik.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#33918) Nigér válasza V/ (#33909) üzenetére


Nigér
őstag

(Most megint működik, köszi)

(#33919) gerisz23 válasza darvinya (#33917) üzenetére


gerisz23
őstag

Nekem böngészőből nem működik.

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#33920) darvinya válasza gerisz23 (#33919) üzenetére


darvinya
titán

Ezt írtam én is.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#33921) gerisz23 válasza darvinya (#33920) üzenetére


gerisz23
őstag

Tudom,alkalmazást telepítettem,igaz csak 2.szorra jött meg a kód.

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#33922) darvinya válasza gerisz23 (#33921) üzenetére


darvinya
titán

Ujjlenyomat kódot használok, s nálam egyből belépet.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#33923) V/ válasza darvinya (#33917) üzenetére


V/
Topikgazda

Nézd, már most az akár 1.3 TSL mehet a böngészőben, ők csak a 1.2-re álltak át és csak a főoldal nem jön be az összes aloldal működik és tegnapelőtt és tegnap 15 óráig nem volt ilyen gondom, pedig ők 26-án átállították. Az ellenőrzésük is okénak írja a böngészőt. Egyenlőre meló és majd utána PayPal
A 30.-a nem releváns itt.

[ Szerkesztve ]

(#33924) GAbre


GAbre
veterán

Android appal,hogy lehet ujjlenyomatot hozzáadni?
Sajna nekem nem megy,kiírja,hogy felismerte,de csak mégsére tudok rámenni.
Ugyanazzal az ujjal,vagy másikkal,hosszan nyomva se reagál/megy tovább.

Avatar

(#33925) chungee


chungee
addikt

Napot!

Nálatok jó a pp:F Én nem tudok belépni :(
[link]

(#33926) ElektrikusDE válasza chungee (#33925) üzenetére


ElektrikusDE
senior tag

Nálam is ua.

Tegnap még betudtam lépni böngészöből, ma már telepitenem kellett az alkalmazást hogy be tudjak lépni,
(androiddal vagyok) nincs számitógépem.

Ui:

Nekem müködik az ujjlenyomatos belépés is.

[ Szerkesztve ]

“Lex malla, lex nulla. A bad law is no law.” A rossz törvény, nem törvény! DW: The Moment is Coming || Doctor Who BBC www.youtube.com/watch?v=uZAO6E2x9xs

(#33927) V/ válasza chungee (#33925) üzenetére


V/
Topikgazda

Olvass pár hsz-el feljebb. Egyenlőre ott tartok, hogy az összes böngészőre írt megoldásukat kipróbáltam, de hiába jó a TSL verzió, nem jön elő a főoldal, csak a direkt linkekkel használható. A mobil app az működik. Még az sms belépési védelem is.

(#33928) szabolcs17 válasza V/ (#33915) üzenetére


szabolcs17
csendes tag

Nekem is ugyanez a probléma, a főoldal (summary), pénztárca (wallet) menük nem jönnek elő, hibát ír ki. Szeretnék bankkártyával pénzt tölteni rá, de ezek nélkül gondolom nem megy...(?)

(#33929) V/ válasza szabolcs17 (#33928) üzenetére


V/
Topikgazda

Én is ettől félek, de az bosszant hogy ha 26-án átálltak, akkor tegnap délutánig hogyan tudtam normálisan belépni, fizetni. Az a gond hogy most nem akarok mobil app-kat használni a többi helyen ahol vásárolnék, csak azért mert azon működik a PayPal fizetés.
Írogatom nekik a dolgokat, remélem segítenek.
Megint nekik kellene ezt a főoldal weblaphoz társított tanúsítványt frissíteni, nem nálunk van a hiba.
Az itt írt linken a böngésző ellenőrzés nálad mit ír ki?
Click here to test your browser. Mert nekem ezt PayPal_Connection_OK és ez jó lenne.

[ Szerkesztve ]

(#33930) darvinya válasza V/ (#33923) üzenetére


darvinya
titán

Mobil böngészőn android alól nem működik, csak beléptető oldal jön be, de fiók oldal hiba próbálja később van.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#33931) V/ válasza darvinya (#33930) üzenetére


V/
Topikgazda

Ma már fizettem ott.De egy teljesen új app telepítés után.

A fő menüsorból nem működik a nagy P, a Summary és a Wallet. más elérhető.

[ Szerkesztve ]

(#33932) szabolcs17 válasza V/ (#33929) üzenetére


szabolcs17
csendes tag

Nálam is jó.: PayPal_Connection_OK
Mobil appon keresztül pedig nem lehet bankkártyával pénzt tenni rá.

(#33933) darvinya válasza V/ (#33931) üzenetére


darvinya
titán

Droid app működik, csak mobilos böngészőn fiók lap hibás.
App maga tényleg változott kicsit.

App-ban minden látszik.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#33934) V/ válasza szabolcs17 (#33932) üzenetére


V/
Topikgazda

Ezt annyira nem értem: nem lehet bankkártyával pénzt tenni rá. a magyar fiókra csak utalással lehet, vagy a bankkártyát használod fizetőeszközként.

(#33935) V/ válasza darvinya (#33933) üzenetére


V/
Topikgazda

A böngészős a probléma, eddig arról írtam. Az hogy most min fut tökmindegy. Szerintem a tanúsítványuk a problémás, egyszerűen érthetetlen hogy egy webhely egyik része -bizonyos lapjai- normálisan működnek. 2 főbb lap meg nem.
Teli van az oldal ami nem kerül elő Java script-ekkel, amik nem működnek. No a Java-t még nem frissítettem. Most az jön.
Közbe a hiba konzolon megnéztem egyértelmű, hogy sz...r az oldal, a www.paypal.com/myaccount/home

[ Szerkesztve ]

(#33936) szabolcs17 válasza V/ (#33934) üzenetére


szabolcs17
csendes tag

Igen? Még soha sem raktam rá bankszámláról pénzt, azt gondoltam úgy működik mint a skrill, hogy elég a bankkártyámmal fizetnem, és jóváírják a paypal számlámon.

(#33937) darvinya válasza V/ (#33935) üzenetére


darvinya
titán

Mobilon semmilyen böngészővel nem tudok fiókot megjeleníteni (FF, Opera Béta, Microsoft Edge)

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#33938) V/ válasza darvinya (#33937) üzenetére


V/
Topikgazda

Erről van szó. Csak az android app müxik. Pontosabban pont a fizetéshez szükséges oldalak nem.
Bár teszek egy próbát, hogy a fizetés végig megy-e.
Az FB oldalon nézve az üzeneteket nem csak nálunk jelentkező probléma.

[ Szerkesztve ]

(#33939) St3ven válasza V/ (#33938) üzenetére


St3ven
addikt

Sajnos nekem sem ment a fizetés eBay-ről rendelve. Megrendeltem inkább Aliról a cuccot, az Alipay nem szarakodik legalább.

Persze böngésző frissítve, státusz lekérdezés OK, sütik, előzmények törölve. Inkább pihentetem a témát pár hétig, mint hogy ezzel foglalkozzak.

[ Szerkesztve ]

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#33940) tmarkee


tmarkee
tag

Sziasztok!
Nálam sem lehet bármilyen böngészőből (chrome, ff, opera), bármilyen (linux, win) os alól bejelentkezni. Az andoidos app, az működik. 26-án kezdődött. Akkor kapja le a Spotify a PP keresztül a havi előfizetési díjat. Először a Spotify kliens jelezte, hogy az eddig tökéletesen működő Maestro kártyámmal gond van. Ekkor még be tudtam lépni asztali gépről, a szokásos módon. Az eddig jól működő kártyámat leválasztottam. Amikor újra hozzá akartam volna adni, akkor dobta a PP, hogy ez nem jó. Ez még tegnap volt, ma már be sem enged lépni :-(
Tegnap előtt még tudtam feltölteni pénzt az otp webbankon keresztül.

[ Szerkesztve ]

# apt upgrade

(#33941) V/ válasza tmarkee (#33940) üzenetére


V/
Topikgazda

A Maestro kártya is hibás, az is előjöhetett, de most a PayPal belépési probléma megjelenéssel ezt nem tudod kiszűrni.

(#33942) V/


V/
Topikgazda

Ebben a percben az eBay vásárlást ki tudtam fizetni, az rendesen végig ment. Továbbra is élő probléma a főmenü nem működő a nagy P, a Summary és a Wallet részei, a többi az jó, elérhető.

[ Szerkesztve ]

(#33943) 55hunter


55hunter
csendes tag

Nekem is megoldódott, voltam a bankban azt mondták utána néznek! Nem tudtam megvárni, telefonon értesítettek,lás csodát...... tudtam fizetni a Maestro -val Pay-Pal-on

(#33944) #25529296


#25529296
törölt tag

Sziasztok!

Engem se enged belépni a paypal, viszont ki tudtam vele fizetni a Battlefield 5 játékot előrendelésben. Az otp bankszámlámról még nem vonták le a pénzt, de az Origin email-t már megkaptam, hogy köszönik a vásárlást és Október 12 reggel 7órakkor kezdhetem letölteni, három nappal a hivatalos megjelenés előtt. Megkaptam a vásárlásról a számlát is, de az otp-ről még nem vonták le a lóvét. Érdekes!

(#33945) wolfhgb


wolfhgb
aktív tag

Sziasztok, egy kis segitseget kernek, hatha tudja valaki a megoldast. Kb 2 napja nem tudok a fiokomba belepni, belso hibat ir. Mobil app eleri a fiokom, latom az egyenlegem, de web es eleresnel egy hibat dob, amit alabb kepen is belinkelek. Tobb eszkozon probaltam mar, tobb bongeszovel, ugyanaz mindig. A web es fiok eleresem nem mukodik. Esetleg valakinek valami otlet, h mi lehet a problema?

(#33946) V/ válasza #25529296 (#33944) üzenetére


V/
Topikgazda

Ha kártyával fizetsz a levonás pár nappal később lesz, most a zárolt tételek közt már ott van, elő van jegyezve a levonásra, úgy tekintheted, hogy azt a pénzt már elköltötted.
Nekem is az a lényeg hogy a fizetés az rendben van, az hogy nem látom az összesítő oldalt, csak a gyors linkek segítségével, nem igazán probléma.
Mivel globális a gond, majd megoldják.

(#33947) V/ válasza wolfhgb (#33945) üzenetére


V/
Topikgazda

Csak olvass vissza úgy 15-18 hsz-t a tied előtt. (#33914) körül kezdtük tárgyalni.
Fizetni lehet, a mobil app is használható, javítják.
A gyors linkek az Összefoglaló Tippek röviden, 2 pont.

[ Szerkesztve ]

(#33948) wolfhgb válasza V/ (#33947) üzenetére


wolfhgb
aktív tag

Oh, koszonom, 2 ismerosom is megnezte a sajat oldalat, nekik mukodott, azt hittem egyedi hiba lehet.

(#33949) V/ válasza wolfhgb (#33948) üzenetére


V/
Topikgazda

Nekem is az összes böngésző frissítve, de tegnap óta nem jön be az a két oldal.

(#33950) tmarkee


tmarkee
tag

Nem akarom elkiabálni, de nekem most már újra működik, normálisan a paypal.com, igaz manjaro linuxon futtatott opera böngészővel, de megy. :DD
A Maestro kártya hitelesítése (csatolása) is folymatban van.

[ Szerkesztve ]

# apt upgrade

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  PayPal (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.