Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  PayPal (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:35:44

LOGOUT.hu

A topik a PayPal használatához kapcsolódó kérdésekkel foglalkozik.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#32501) V/ válasza Shingen (#32500) üzenetére


V/
Topikgazda

Semmi gond, csak az ÁSZF III. Moderáció 10. pont 5. alpont szerinti dolog valósul meg így. Ha kapunk választ egy másik topikban feltett kérdésre azt nem célszerű megismételni.

(#32502) V/


V/
Topikgazda

Ha valaki kapna ilyen tárgyú e-mailt-t: PayPal Policy - Reminders : Please update your billing info az no-replymailaccountreportactivitylocked59@authflow-paypal-secure.com címről ami így kezdődik:
Notice of Policy Updates
Hello:

az NE KATTINTSON a Policy Updates Page linkre, ne lépjen be sehová, ez kamu levél.

A normális védelem jelzi is:
Figyelmeztetés: lehet, hogy a hivatkozás nem biztonságos
http://www.rmailweb.com/mail-project/uploads/kentuang.php
Az általad elérni kívánt hivatkozást a Twitter vagy valamely partnerünk potenciálisan veszélyesnek minősítette vagy a hivatkozás megsértette a TwitterFelhasználási feltételeit. A hivatkozás olyan oldalra mutat, amely:
eltulajdonítja a jelszavadat vagy más személyes adatodat.
káros szoftvereket telepít a számítógépedre
személyes adataidat gyűjti spammeléshez.
megsértette a Twitter Felhasználási feltételeit

[ Szerkesztve ]

(#32503) copycuberman


copycuberman
újonc

Sziasztok! Nagy segítségre lenne szükségem ! Csináltam egy fiókot.. megkaptam a pénzt amit ekllett ( ezér lett létre hozva a fiók) Viszont van eg ykis gond most az irja az összegre hogy " ON HOLD" nem értettem mér.. beléptem és láttam hogy az identitásomat be kell bizonyítanom addig nem tudok se fogadni se küldeni pénzt.. hozzáadtam az adress-es cucchoz a lakcím kártyám és még semmi se történt 2 napja.. valaki tudna valamit mondani ? felraktam egy képet ha elszeretnék küldeni pénzt egy másik ismerősöm számlájárol amin jelzi hogy rajta van ám de ugyan ez a probléma.. ezt irja ki ...

Hozzá van adva minden kivéve telefonszámos cuccom!

[ Szerkesztve ]

(#32504) V/ válasza copycuberman (#32503) üzenetére


V/
Topikgazda

Miként kaptad a pénzt? Valami ellenértékeként? Mert akkor 21 napig On hold az állapot, a vásárlónak járó védelem biztosítása miatt, ha a fiókoddal nincs gond, akkor is.
A lakcímkártya nem egészen jó, mert ugye külföldön a jogosítvánnyal igazolják a lakcímet, nem ilyen lapocskával. Ha nem magyarázod meg hogy mi ez akkor nem biztos, hogy kezdenek vele valamit, ezért is van írva a közüzemi számla is.
Amit neked el kellett volna küldeni a személyi ig. két oldala, ha már lakcímkártya akkor annak a cím oldala (ami 60 napnál tovább érvényes), a nevedre és címedre szóló utolsó havi közüzemi számla és még a bankkártya birtoklását bizonyító utolsó bankszámla kivonat első oldala (név, cím, kártyaszám egy része). Ezek után is 1-2 hét a megszemélyesítés.

[ Szerkesztve ]

(#32505) darvinya válasza V/ (#32504) üzenetére


darvinya
titán

Megjegyzésként, hogy én csak jogsimról képeket küldtem el nekik, azóta bankba feltöltöttem 6x, vásároltam, és 2x kaptam (nem vásárlótól).
Feltöltés 2 nap után felhasználhattam, amit kaptam megérkezés után egyből felhasználható volt.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#32506) puskasz74 válasza Shingen (#32498) üzenetére


puskasz74
újonc

Szia!

Sajnos olyat nem tudok választani. Először emailre küld kódot, ha azt beírtam akkor azt ajánlja fel, hogy vagy sms-re küld még egy kódot vagy felhív. Ebből a kettőből tudok választani....

(#32507) PainKiller13


PainKiller13
őstag

SZiasztok!

A visszaküldést illetve annak visszatérítését értem, hogy hogy működik, viszont mivel telefont küldök javíttatni kínába, van valami papír amit ki kell töltenem hogy mikor jön vissza ne vámolják meg, mi ez a papír?

(#32508) V/ válasza PainKiller13 (#32507) üzenetére


V/
Topikgazda

CN23 vámárúnyilatkozat. Kínába az angol nyelvű változat

Itt a magyar-francia beazonosítani a megnevezéseket.

[ Szerkesztve ]

(#32509) PainKiller13 válasza V/ (#32508) üzenetére


PainKiller13
őstag

Köszönöm!

Ez hogy működik? Kitöltöm, a posta lepecsételi, ráírja a ragszámot és mikor jön vissza akkor ezt küldöm el a vámhivatalnak mikor bekérik az adatokat?

(#32510) dannyl


dannyl
addikt

Sziasztok!

Rendeltem pár dolgot az Underarmour.com-ról Paypallel. A teljes összeg 77.000 HUF volt (apró nélkül), amit zároltak is a számlámon, kaptam SMS-t 26-án.
Ma 30-án megint kaptam egy sms-t, hogy levontak 35.000 HUF-t. Így már kb. 112.000 HUF-fal vagyok rövödebb. a Paypal 2 összegben mutatja a levonást: 35.000 + 42.000 HUF, de nincs 77.000 sehol. Kell aggódnom, vagy írnom valahova, vagy majd feloldják a zárolást, és "visszaíródik" a pénz?

Köszi.

(#32511) V/ válasza dannyl (#32510) üzenetére


V/
Topikgazda

A 35 és 42 az nálam 77. Ha a PayPal-on ennyi van, akkor az szerintem jó, ha egyezik az Underarmour-on a vásárlási listáddal.
A banki sms-t meg a banknál kell megérdeklődni. Nem 2 * küldték a 35-öt?

[ Szerkesztve ]

(#32512) dannyl válasza V/ (#32511) üzenetére


dannyl
addikt

Jó a matek, csak a számlámon 77 (35+42) + 35 van = 112. Ennyi HUF mínuszom van a számlámon.
Paypal csak a 35+42-t látja. Nincs semmi duplán, és nincs 77 sem.

[ Szerkesztve ]

(#32513) V/ válasza PainKiller13 (#32509) üzenetére


V/
Topikgazda

2 példányban kitöltöd, egyik megy a csomaggal -ráragasztva- a másik a a postás igazolással nálad.
Ha majd jön vissza és kérik az igazolásokat, akkor beküldöd az eredeti vámolási dolgait amit kaptál, hogy igazold az áfa kifizetését, meg a CN23 ezt a példányát és leírod hogy nem vásároltad, hanem a csere, javított készülék jött vissza.

(#32514) V/ válasza dannyl (#32512) üzenetére


V/
Topikgazda

Akkor újból fussunk neki.
Van a PayPal-on a webshopnak kifizetve 35+42 összesen 77. Ennyibe került a dolog és a webshop is ennyit igazolt vissza.
A 35 és 35, az 2-szer van a bankszámládon beterhelve tehát az dupla összegnek látszik.
Mivel nem a PayPal küldte az sms-t, nem ők terhelték és akkor ezek szerint két különböző számú 35-ös bank tranzakciód van, akkor azt a bankodban kell megérdeklődnöd, hogy mi is van.

(#32515) -=RelakS=-


-=RelakS=-
veterán

Vitatkozok egy eladóval, hogy megtérítette-e már az elveszett csomagomat. PayPal persze nem mutat refundot, az eladó meg már ilyeneket ír:

"Sorry, the correct transaction ID should be: 22E802934S9476332. Could you please kindly check it again?"

Miért van az az érzésem, hogy a bolondját járatja velem? :DDD

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#32516) V/ válasza -=RelakS=- (#32515) üzenetére


V/
Topikgazda

Nagyon egyszerű, rákeresel az Activity-nél erre a tranzakció számra és ha zöld +-os összeget látsz, akkor megkaptad.
Ha nincs ott, akkor vagy nem küldött semmit, vagy te nem a PayPal fiókon keresztül fizettél és akkor az direkt ment a bankodba.

(#32517) -=RelakS=- válasza V/ (#32516) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Az eredeti vásárlás még nincs "Refunded - Purchase" állapotban, ezt a számot meg a PayPal nem találja. Legalábbis a többi megtérített vásárlásnál mind a visszatérítésnél, mind az eredeti vásárlásnál találok egy linket, ami a párjára mutat.
Azért gondolom, hogy hülyít, mert nem lehet akkora bolond még ő sem, hogy megad egy számot, majd "jaj, bocs, ez a helyes", és egy teljesen eltérő számot küld.

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#32518) dannyl válasza V/ (#32514) üzenetére


dannyl
addikt

"Van a PayPal-en a webshopnak kifizetve 35+42 összesen 77. Ennyibe került a dolog és a webshop is ennyit igazolt vissza."
Eddig oké, és rendben van.

Kártyámról 77 került levonásra attól a partnertől, ahonnan rendeltem (SMS szerint) 26-án.
Aztán ma (30-án) levontak 35-öt (csak onnan tudom, hogy miért is 35, mert ugye a PP-en látszik), viszont ugyan az a partner.

Most akkor vagy levonnak még 42-t, és majd az OTP feloldja a zárolt 77 összeget, vagy nem tudom.

Tehát mindenképp a bankhoz forduljak elsőként?

Ja, és a számlakivonaton nem látszik EGYIK TRANZAKCIÓ SEM! Ez rendben van?

[ Szerkesztve ]

(#32519) V/ válasza dannyl (#32518) üzenetére


V/
Topikgazda

A zárolt tételeknél ott vannak az összegek.
Ahol vásároltál ők akkor egy tételre vonták a 77-et? Náluk mennyi van könyvelve összesen?
Amit leírtál az alapján én érdeklődnék a webshopnál és a banknál.

(#32520) dannyl válasza V/ (#32519) üzenetére


dannyl
addikt

Ahhhha. A zároltnál valóban ott van a netbankban a TELJES összeg. Tehát az nem került levonásra/kifizetésre, csak a 35. Akkor megvárom a 42-t is, és, ha nem oldja fel a bank magától, akkor feloldatom személyesen.

(#32521) gooool


gooool
őstag

Sziasztok!

Elnezest, ha esetleg writeonly a kerdes, de fontos lenne.
Par napja rendeltem egy telefont, PP-n kifizettem, de meg hetek amig egyaltalan postara kerul...kozben mas helyen jelentosen olcsobban, azonnali szallitassal meg tudnam venni.
Van lehetoseg ilyen esetben (kifizetett, de nem keszleten levo, el nem kuldott termek eseten), hogy refundot kerjek?

Koszonom a segitseget! :R

Üdv, Balázs

(#32522) V/ válasza dannyl (#32520) üzenetére


V/
Topikgazda

Holnap én is banknál kezdek, nem csak te. Múlt héten írtam a problémát.
Nem tudják igazolni, megmondani, hogy a Visa miért kezdeményezte a bankkártyám letiltását.
Ennyit írtak: Visa Nemzetközi kártyaszervezet felé bármelyik, kártyás forgalmat bonyolító kereskedő, fizetési szolgáltató, vagy bank jelezheti, amennyiben tudomására jut valamilyen biztonsági kockázat, és valós a visszaélés veszélye.
De a parasztjai nehogy már az ügyfélnek szóljanak, bár az E.. kezdőbetűs bank szerint 24-én írtak a letiltásról levelet, de az 4 munkanap alatt nem ért ide.
Viszont nekem kinyomtak kártyapótlási díjat, mintha én csináltam volna valamit.
Semmiféle visszaéléses dolog nem volt.

(#32523) V/ válasza gooool (#32521) üzenetére


V/
Topikgazda

Ahol vetted ott kell kezdeményezni a vásárlás visszamondását, olyan sima refund nincs ilyen esetre.

(#32524) V/ válasza -=RelakS=- (#32517) üzenetére


V/
Topikgazda

Ha neked eljuttatnak, küldenek refundot azonnal megkapod te is a tranzakció azonosítós értesítést, legfeljebb a pénz jön később ha mondjuk bankszámláról vagy csekkről küldené, azok lennének a fizetőeszközei.
Írd vissza neki, hogy nincs ilyen bejövő tranzakció, inkább ő ellenőrizze le vagy továbbítsa azt az e-mailt, amit a PayPal-tól kapott. Mert azon valami azonosítódnak is lenni kell, nem csak a tranzakció azonosítónak.

(#32525) NLui válasza V/ (#32491) üzenetére


NLui
csendes tag

Jeleztem nekik (Erste) screenshootokkal, hogy mit írt a Paypal. Ezt a választ kaptam:

"Tájékoztatjuk, hogy a Bankunk által kibocsátott valamennyi bank- és hitelkártya alkalmas interneten történő vásárlási tranzakció végrehajtására. A Visa Virtuális bankkártya is rendelkezik azokkal az azonosító adatokkal, melyek szükségesek az internetes vásárlási tranzakció végrehajtásához. A kártya státusza és beállításai lehetővé teszik az ilyen jellegű használatot.

Ennek feltétele a számlán rendelkezésre álló szükséges fedezet biztosítása, a kártya érvényes státusza, a megfelelő limitek beállítása, a kártyaadatok internetes megadása, valamint, hogy a kereskedő saját rendszereiben elfogadja az adott kártyatípust.

Ez utóbbit Bankunk sajnos nem tudja semmilyen formában befolyásolni, így előfordulhat, hogy egy adott oldalon a jelenlegi kártyáját nem tudja a kereskedő döntése értelmében használni."

Az a baj, a PayPal azt írta, telefonon keressem őket, az meg sajnos nem tudom megoldani, mert nem tudok angolul. Bár nem értem, mi az amit nem lehet e-mailben leírni?!

Nincs esetleg valami ötletetek még?
🤔🤔🤔

[ Szerkesztve ]

(#32526) V/ válasza NLui (#32525) üzenetére


V/
Topikgazda

Akkor fussunk neki a dolognak újból:
Amikor decemberben felmerült akkor megadtam azt hogy a PayPal üzenőfalon mit küldjél el.

Erre te azt írtad, hogy telefonos felhívást írtak vissza.
Ezzel annyi gond van, hogy nem ezt szokták írni, de te láttad az üzenőfalon az üzenetet.

Ha tényleg ez írták és kell a személyes azonosítás a helytelen kártya felvitel blokkolásának feloldásához, akkor csak ez van.

Egy e-mail alapján senkinek nem fognak a fiókjában matatni amíg az a kérés nem köthető a tulajdonoshoz.

Egy megjegyzés:
Az bankod megint hozta a formáját a hülyeség írással.
A PayPal nem kereskedő és egy adott oldalon a jelenlegi kártyáját nem tudja a kereskedő döntése értelmében használni. ez hülyeség, a PayPal elfogadja az Erste Visa Virtuális kártyát és a többi a cég is, legyen az Internetes kereskedő vagy bármely más cég.

[ Szerkesztve ]

(#32527) PainKiller13 válasza V/ (#32513) üzenetére


PainKiller13
őstag

Köszönöm, gondolkodom rajta, de muszáj visszaküldenem mert rossz.

EU raktárból vettem, de ugye javíttatni Kínába kell visszaküldeni.

(#32528) V/ válasza PainKiller13 (#32527) üzenetére


V/
Topikgazda

Akkor reméld, hogy nem akad fent a vámon, mert a Kínából érkezőre lesz Áfa és nincs igazolásod, hogy már fizettél előzőleg áfát.

[ Szerkesztve ]

(#32529) PainKiller13 válasza V/ (#32528) üzenetére


PainKiller13
őstag

Mostanában lényegében minden fennakad :(

Át kell gondolnom, 80 dolcsis telefon, annyi a hibája hogy random restartol 1-24 óránként. Lehet jobban megérné eladni hibásként egy 10esért.

[ Szerkesztve ]

(#32530) V/ válasza PainKiller13 (#32529) üzenetére


V/
Topikgazda

Nincs véletlenül az automata ki- és bekapcsolás magától elindítva?

(#32531) ekrisztian


ekrisztian
senior tag

Sziasztok!

Paypal appban van mód pending alatt lévő fizetést törölni?
Emiatt nem engedi az app a számlát kivenni a paypal alól.
Ismerősöm gyereke alkotott, és jönnek a levonások :(

:R

(#32532) V/ válasza ekrisztian (#32531) üzenetére


V/
Topikgazda

Azt nem, de a rendszeres levonásokat esetleg megnézve ha ott lenne azt indítása a levonásnak, akkor arra mehet a cancel.
Meg a tranzakció lehetne nem engedélyezett, de ha a gyerek a szülő fiókjából alkotott, az bizony jogosultnak tekintendő.

Esetleg PayPal segítség?

[ Szerkesztve ]

(#32533) ekrisztian válasza V/ (#32532) üzenetére


ekrisztian
senior tag

Most hirtelen mobilon web nézetben a pendinges sorokat töröltem. Egy csomó már törölve van, de van pár komplett is.
A fiók limitálva lett a sok kérés miatt.
Most ennyire volt időm, majd próbálom a supportot.
:R

(#32534) V/ válasza ekrisztian (#32533) üzenetére


V/
Topikgazda

Bocs, mindig elfelejtem, hogy nem kártyáról megy a fizetés ott, egy része a bankszámlás fizetésnek persze törölhető, ahogy te is most csináltad.

(#32535) gianni85


gianni85
veterán

Üdv. Talán ez a legmegfelelőbb topik a kérdésemre. Adott egy külföldi apróhirdetés, tehát magánszemélyek között kerül sor adásvételre. Paypal fizetés (nem gift) biztosítást nyújtana olyan esetben, ha egy féltéglát kapnék kézhez? (nem féltéglát szándékozok venni)

(#32536) V/ válasza gianni85 (#32535) üzenetére


V/
Topikgazda

Akkor van védelmed, ha vásárlás ellenértékeként megy Pay for goods or services vagy ha számlát küld az eladó, nem pedig Send money to friends and family módon.

[ Szerkesztve ]

(#32537) #04441088


#04441088
törölt tag

Hali!
Mennyi idő átlagosan egy paypal dispute?
Már lassan egy hónapja megy, kezd tele lenni a tököm.

:R

(#32538) V/ válasza #04441088 (#32537) üzenetére


V/
Topikgazda

Az Összefoglalóban lévő leírásban ott vannak a haáridők, de akkor a következő: A dispute 20 nap, ha azon belül megtörténik a PayPal döntésének kérése, nálad január 16, onnan számítva a maximum ideje 30 nap.
A claim esetén a PayPal általában 10-14 napon belül dönt, 30 nap a maximum idő, ha bonyolult lenne a tényállás.k

(#32539) Predator2


Predator2
addikt

Helló

Van lehetőség a jelenlegi "olcsó" dollárral feltölteni paypal számlát?
Ha igen milyen költségei vannak ennek? (mind felöltéskor, mind fizetéskor)

THX

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#32540) atua válasza Predator2 (#32539) üzenetére


atua
aktív tag

Forintot tudsz feltölteni, itt a bankod díjai a mérvadóak, aztán a Ft-os egyenleget át kell váltanod dollárra, de az már a paypal árfolyamán fog menni, tehát nem lesz már olyan olcsó az a dollár... általában nincs értelme a feltöltésnek, ha van kártyád.

(#32541) V/ válasza Predator2 (#32539) üzenetére


V/
Topikgazda

Mi az olcsó? Mihez viszonyítva?
A magyar fiókok forintosak. Ma a Paypal 1 $-t 256,5 Ft-ért számolja egyenleg konverzióval.
Mivel banki utalással lehet az egyenleget feltölteni viszonyítani nem lehet a pénzváltók, az MNB árfolyamához.
Legfeljebb mindenki a saját bankjának deviza eladás árfolyamához. De azért ez sem jó alap.
A bankom -Erste- számlakonverziós deviza eladási árfpolyama 1 $-ra 254,81 Ft. 1,69 Ft a különbség.
De csak a PayPal-on tudok $-ban fizetni vele költségek nélkül, ha már az Erste-nél utalom a pénzt, szerintem el is veszítem ezt a 1,69 Ft-ot a költségekkel. tényleg nem lehet viszonyítani egymáshoz az árfolyamokat értelmesen.
Egyébként ha most vásárolok a bankom 249,28 Ft-al számolja a $-os kártyás fizetést.
Ha PayPal-on nem a $ egyenlegről fizetek, ahol az átváltási árfolyam a fenit volt, hanem a forintos egyenlegről, akkor náluk 1 $ vásárlásra 261 Ft.
Ezért is jobb egyenlegen konvertálni és azután az adott deviza egyenlegről fizetni,ű.
10 $ az ugye 2565 Ft egyenlegre és ha azt elköltöm akkor ennyibe került.
Míg ha forintos egyenlegről megy, akkor ez a 10 $ 2610 Ft lesz.

[ Szerkesztve ]

(#32542) zzola


zzola
félisten

Üdv!

Ha PP-lal vásárolok digitális tartamot pl. Xbox feltöltő kártyát, de kiderül, hogy érvénytelen a kód, vagy a bolt becsapott, ebben az esetben megtéríti a károm a PP? Köszi!

(#32543) V/ válasza zzola (#32542) üzenetére


V/
Topikgazda

2015 július 1-től már igen.
13.4 Conditions for reimbursement
You may be reimbursed under PayPal Buyer Protection for a problem with a purchase only if all of the following requirements are met:
Your purchase is an eligible purchase. Purchases of most goods and services are eligible (including travel tickets, intangible items such as rights of access to digital content and other licences), except for the following transactions: ......

[ Szerkesztve ]

(#32544) zzola válasza V/ (#32543) üzenetére


zzola
félisten

:R

(#32545) Darko_addict


Darko_addict
őstag

Sziasztok!

Szeretnék pénzt keresni digital artwork-kel (digitális tartalmak vevői igények szerinti megalkotása, vektorgrafikák, rajzok stb.) és PP-n keresztül jönne ezek ellenértéke. Hobbi szintű a dolog, egyelőre nincs cégem, csak egy régóta működő, teljesen validált PP fiókom.

Legkevésbé sem akarom, hogy pénz ragadjon be, letiltsanak vagy bármi limit alá kerüljek. PP-t nem akarom kijátszani, a díjakat természetesen kifizetném és X összeg után, vagy X összegenként küldeném a magyar számlámra a pénzt.

Sajnos nem találtam meg, hogy a Personal/Premier rendszernek van havi, éves limitje - alkalmas ilyen tranzakciók bonyolítására?
A Business fiókról sem találtam sok mindent. Konkrét cég nélkül is lehet csinálni egy fiókot, ami aztán teljesen legálisan működik?

Köszönöm a választ! :) :R

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#32546) V/ válasza Darko_addict (#32545) üzenetére


V/
Topikgazda

Ha megszemélyesíted a fiókodat, akkor nincs semmilyen limit, csak a pénzmosási törvény dolgai, de az nem lényeges, intézik ők amit a törvény előír.
Azok a limitek vannak amit az Összefoglalóban is látsz a képen. Ha adsz hozzá kártyát akkor az éves 2500 €-os keret jön be, ha igazolod magad szig, lakcím, banki dolgok akkor az sem.
Nem kell üzleti fiókot nyitni, mehet a premier fiók keretében. Nálunk nincs personal.
PayPal részéről ennyi.
A business fiók az inkább vállalkozáshoz menne, ott már bankszámlát is kell hozzáadni és megfelelő vállalkozási igazolások, adatok is kellenek.
Persze van aki enélkül csinál ilyen fiókot, de előbb-utóbb rájön, hogy a nem korrekt információk miatt gondjai lesznek.
A jövedelem után meg adóznod kellene és ez amit kitaláltál munka az vállalkozás keretében mehet, számlaadással és magyar valamint EU-s adószámmal. Ebben meg a NAV tud bővebb információt adni.

[ Szerkesztve ]

(#32547) citkar


citkar
addikt

Sziasztok!

Azt akarom kérdezni, ha Aliexpress-ről refundolnak 15 USD, az körülbelül hány nap után látható a Paypalon, egy héten belül csak megjelenne, nem?

(#32549) V/ válasza citkar (#32547) üzenetére


V/
Topikgazda

Mivel az AliExpressen nem PayPal-al fizetsz, így a kérdés sem aktuális itt.
Bankkártyás fizetés és a bankod felé megy a pénz vissza. 3-15 nap mire a számlán megjelenik.
Esetleg egy eladó küldhet neked vissza pénzt a PayPal fiókodra -ez nem refundként ismeretes, még ha annak hívja az illető- amikor elküldi ennek rögtön rajta kell lenni az egyenlegen, de minimum a Paypal könyvelési sorban, ha nem direkt a PP fiókjából megy a pénz.

[ Szerkesztve ]

(#32550) citkar válasza V/ (#32549) üzenetére


citkar
addikt

B@asszus, teljesen igazad van. Túl sokat vásároltam Ebayen :D

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  PayPal (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.