Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  PayPal (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:35:44

LOGOUT.hu

A topik a PayPal használatához kapcsolódó kérdésekkel foglalkozik.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33801) V/ válasza Crvsh3R (#33800) üzenetére


V/
Topikgazda

Szerintem nem, az is lehet hogy csak a mobil szolgáltatód küldte le újból, pontosabban mivel kézbesíthetetlen volt a rendszer küldte.
De akkor is jöhet sms kód ha valaki "fióktörőt" játszik a "diótörő" helyett, pont ez szeretnéd megakadályozni.
Az előbb fizettem 13 mp-re jött a kód tehát most működik.
Azért egy kicsit később lépj be és "nézz körbe a fiókba".

Nem egészen pontos a megfogalmazás :) : elég sok embernek problémája van a PayPal sms kódos belépésével
Szokott néha hiba lenni, de a pár nappal ezelőtti mókát megelőzőleg úgy 2 hónapja volt legutóbb általánosabb belépési probléma az sms küldő rendszerrel, azt pár órán belül rendezték, az éves rendelkezésre állásba ennyi még belefér.
Az egy-két fiók huzamosabb ilyen problémáját nem értem ide, az aki akkor sem kapja meg amikor a többiek meg igen.
Annak van gondja aki a "kikerülő" útvonalat nem biztosítja úgy mint te a biztonsági kérdésekkel.
Itt is többször felmerül, ha nem jön meg, de később igen, akkor a pót belépési lehetőség beállítással kellene kezdeni, biztonsági kérdés választás megadni rá a választ, így azért a sok ember kevésre csökken előbb vagy utóbb.
Arról nem is beszélve, hogy jelszó elfelejtés esetén is ez az egyik feloldási lehetőség.

[ Szerkesztve ]

(#33802) Laszlo733 válasza Crvsh3R (#33800) üzenetére


Laszlo733
aktív tag

Sztem nem kell aggódnod. Nekem dettó ezt csinálta tegnap. Nagyon idegesítő volt. Sajnos vannak ilyen napok a PayPal -nál. Amúgy azt vettem észre, hogy öt próbálkozás után átmentem Chrome- ból Microsoft Edge -re és ott egyből működött. Nem tudom, hogy ez véletlen volt- e, de érdemes kipróbálni más böngészőt is.

(#33803) Crvsh3R válasza V/ (#33801) üzenetére


Crvsh3R
senior tag

Sajnos korábban is volt, hogy nem kaptam meg sms kódot itt is, de főként a Facebook esetében. Utóbbinál áttértem az alkalmazás általi kódgenerálásra. A fióktörős dolog aggaszt jelen esetben, mert ha nem rendszerhiba általi utólagos sms küldés történt akkor, akkor valakinek sikerült a jelszavamra valahogyan szert tennie (amire elég kicsi esélyt látok, de nem lehetetlen). Feltételezem, ha rákérdeznék az ügyfélszolgálatra, hogy valós belépési próbálkozás áll-e az sms mögött, akkor csak a szokásos félrebeszélést kapnám.

Samsung Galaxy A52s 5G || Steam: Crvsh3R || Nintendo Switch OLED || NS friend code: SW-6235-6627-3408 || Hirdetéseim (Switch kiegészítők, stb.): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/crvsh3r/index.html

(#33804) V/ válasza Crvsh3R (#33803) üzenetére


V/
Topikgazda

Az Ügyfélszolgálat nem lát rá, ha jelzed akkor a biztonsági részlegre eljuttatják a kérést és majd válaszolnak.
Ha pár napon belül megismétlődik, akkor elegendő a jelszó csere.

(#33805) Crvsh3R válasza V/ (#33804) üzenetére


Crvsh3R
senior tag

Oké, köszi a segítséget! :R

Samsung Galaxy A52s 5G || Steam: Crvsh3R || Nintendo Switch OLED || NS friend code: SW-6235-6627-3408 || Hirdetéseim (Switch kiegészítők, stb.): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/crvsh3r/index.html

(#33806) Oliverda válasza Crvsh3R (#33800) üzenetére


Oliverda
félisten

Ugyanez van most nálam is. Sajnos még ezt is képtelenek tisztességesen megcsinálni. :(

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#33807) Crvsh3R válasza Oliverda (#33806) üzenetére


Crvsh3R
senior tag

Elég gáz, hogy pont az a rendszer nem működik rendeltetésszerűen, ami a fokozott biztonságot biztosítaná.

Samsung Galaxy A52s 5G || Steam: Crvsh3R || Nintendo Switch OLED || NS friend code: SW-6235-6627-3408 || Hirdetéseim (Switch kiegészítők, stb.): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/crvsh3r/index.html

(#33808) V/ válasza Crvsh3R (#33807) üzenetére


V/
Topikgazda

Oké, de van biztosítva másik 2 belépési lehetőség arra az eshetőségre ha nem működik. (bizti kérdés, kód diktálás)
Most be tudsz lépni válaszd ki a használandó 2 biztonsági kérdést, adj hozzá válaszokatt és kész. Megoldva a bármikor történő belépés.
Illetve ott másik megoldás, amely nem sms-re épül. Válaszd az utóbbit.

Nem egészen gond a gond. Működik a biztonsági rendszer és nem volt addig ezzel probléma amíg nem lehetett elérni. Akkor hol volt a biztonsági igény? Persze volt aki hiányolta.

2016 februártól áll rendelkezésünkre az SMS védelem, opcióval arra ha nem jönne meg az sms.

Az sms szolgáltatás esetén van más cég is a folyamatba, szerinted a mobilszolgáltatóknál mindig minden szuperül működik?

[ Szerkesztve ]

(#33809) zsola400


zsola400
aktív tag

Sziasztok!

Olyan problémám lenne, fizetéskor nem ajánlja fel a kártyás utalást.A kártya (Mastercard) hozzá van rendelve, fizettem már róla, nem járt le, ha új kártyaként hozzáadom visszadob az előző oldalra.
Change Funding Source ezt dobja.
Mi lehet a gond, tudnátok segíteni?
Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#33810) V/ válasza zsola400 (#33809) üzenetére


V/
Topikgazda

Ha az egyenlegen van annyi pénz ami a fizetéshez elegendő nem fogja a kártyát felajánlani, az egyenleg az elsődleges fizetőeszköz.
When you pay with PayPal, we usually use your balance first, depending on your payment preferences. If your balance is zero, you can still pay with the cards added to your Wallet.
Amikor a PayPalon keresztül fizet, általában elsőként az egyenlegét terheljük meg, a fizetési beállításaitól függően.
Amennyiben az egyenlege nulla, fizethet a Pénztárcához hozzáadott kártyáival is.

Az oda-vissza pakolgatással már bekavartál magadnak, nem kellett volna hozzányúlni.

[ Szerkesztve ]

(#33811) zsola400 válasza V/ (#33810) üzenetére


zsola400
aktív tag

Értem, de én kártyáról szeretnék fizetni és fizettem már így kártyáról.Át tudom állítani, hogy kártyáról menjen!

(#33812) V/ válasza zsola400 (#33811) üzenetére


V/
Topikgazda

Ha át tudod állítani akkor mi a kérdés? :F
Az alap fizetési módszert leírtam. Amíg van az egyenlegen forint vagy $ és az elég addig nem kerül elő kártya, így nem tudod átállítani sem.
Annyit tehetsz, hogy az egyenlegek közt a pénzt átkonvertálod €-ra és azt teszed meg elsődleges egyenlegnek, akkor nem fogja látni a PayPal ha $-ban van a vételár és előkerül a kártyád mint fizetőeszköz.

[ Szerkesztve ]

(#33813) zsola400 válasza V/ (#33812) üzenetére


zsola400
aktív tag

Igen, akkor azért ajánlotta fel mert €-ba vásároltam egyenlegen meg $ volt.
Köszönöm!

(#33814) Dani82


Dani82
senior tag

Van egy elektromos dobom, es irogat egy kulfoldi figura, hogy megvenne. Paypalon fizetne nekem, intezi a charge fee-t szallitast mindent. lehet ebben vmi buktato, ha megjott a penzvissza tudja vonni vagy barmi miutan feladtam neki a cuccot es elvitte a szallito?

(#33815) atua válasza Dani82 (#33814) üzenetére


atua
aktív tag

Igen, lehet. Olvass vissza hasonló történetekért, ez általában kamu, csak le akarnak húzni.

(#33816) V/ válasza Dani82 (#33814) üzenetére


V/
Topikgazda

A Jófogáson hirdetted? Kamu, átverés. Majd előre kéri a szállítási költségre a 200 €-ot, de majd utalni fogja az összes pénzzel együtt.
De a vásárlói védelem keretében neki is biztosítva van minden, ami neked is amikor fizetsz valahol a PayPal-al. Ha igaz lenne a sztori. Most hova vinnék Bulgária, Horvátország, Szlovénia?

[ Szerkesztve ]

(#33817) Dani82 válasza V/ (#33816) üzenetére


Dani82
senior tag

Ezt irta
Egyebkent igen, jofogason hirdetem. Akkor ez atveres? :(

Thank you once again for your response .i have gone through the ad. and i’m satisfied with the condition. I won't be able to come and view it myself because I am currently away due to the nature of my Job. But if can you guarantee that it is in a good condition, I will meet up with your last price. I know there might be other buyers patronising you already. This is more reason why i would like to get this as soon as possible. i will pay you through PayPal as it is the fastest and easiest way for me to make payment at this moment, do not worry about PayPal charges, i will take care of that and about the transportation, i shall arrange for a transport agent to come to your home directly for the pickup and transport it to my home in Donetsk after i have made all the necessary payment and you have confirmed this on your account.
So i urge you to send me your PayPal details as listed below, if you have an account already with PayPal:-

Name :
PayPal Email :
Mobile Number
amount:

After i read from you with your PayPal details, i will proceed with the transfer and then we can arrange for my shipping company to come for the pick up, after you receive your money. I will need the address too for the pick up to be arranged.
i expect your reply soon.
Best Regards.

(#33818) V/ válasza Dani82 (#33817) üzenetére


V/
Topikgazda

Ukrajnába vinnék. Ez a különbség az eddig látott ilyen megkeresésekhez a viszonyítva, a többi szóróól-szóra megegyezik.
Minek kéri a telefonszámot ha ott hirdetésnél?
De ezeket amit kér elküldheted neki aztán jön a pénz, de kérdéses az hogy az ukrán szállítók a pénz előtt érnek-e a címedre?
Szerinted hogy talált rá erre a hirdetésre az angolul kommunikáló ukrán?

[ Szerkesztve ]

(#33819) Hintalow válasza Dani82 (#33817) üzenetére


Hintalow
senior tag

Ismerkedj meg a nigériai csalás fogalmával :)
Esze ágában sincs pénzt küldeni, nem a vásárlói védelemmel fog próbálkozni, minek kockáztatna ő pénzt...
Két dolgot szoktak csinálni, vagy kamu leveleket küldözgetnek a paypal nevében, hogy ott a pénz, töltsd fel a cucc tracking numberét (ergó, küldd el nekik a cuccot).
Vagy pedig, ahogy írták, valami "előköltségre" küldj el nekik pénzt, jellemzően western unionnal, amit aztán persze majd kifizetnek a cucc árával együtt...

Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

(#33820) St3ven válasza St3ven (#32886) üzenetére


St3ven
addikt

Most sikerült kipróbálnom. A PayPal-hez hozzáadtam egy magyar banknál vezetett €-os bankszámlához kapcsolt €-os Maestro kártyát, megtettem elsődleges kártyának, és azzal fizettem egy €-ban megadott összeget. A számlaforgalmi nézetben már látszik a lekönyvelt tétel, ami megegyezik az előző összeggel, tehát ezek szerint nem volt konverzió menet közben.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#33821) jingli


jingli
csendes tag

Sziasztok!
Légyszi segítsetek!
Csináltam véletlenül deviza átváltást,és most nemhogy eltűnt egy csomópénzem,de negítav lett az egyenlegem.
Aki tud kérem írjon itt,vagy írjon fészbúkon,hogy gyorsabban történjen a levelezés,nagyon köszönöm!
Ráth Márton

(#33822) V/ válasza St3ven (#33820) üzenetére


V/
Topikgazda

Senki sem mondta hogy nem működik, csak magyar fiókhoz magyar forintos kártya és számla az elvárás a cég részéről.
Fizess $-ban vagy forintban, akkor lesz inkább érdekes.
Illetve a járulékos költségek majd, számla fenntartás, illeték stb.
Illetve ha majd kérik a kártya tulajdonlás banki igazolását.
De ha banki váltás van beállítva, akkor azon nincs mit csodálkozni, hogy a bank felé € megy. A forintos kártyám esetén is ez történik ha €-ban van a vételár.
Ha most fizettél az még mindig zárolt és nem levont a pontosság kedvéért.

[ Szerkesztve ]

(#33823) St3ven válasza V/ (#33822) üzenetére


St3ven
addikt

Nem állítottam, hogy valaki is azt mondta volna, hogy nem működik így. Ellenben azt ígértem, visszajelzek, ha kipróbáltam.

$-ban és Ft-ban nyilván nem fizetek egy EUR devizanemű számláról. Számlavezetési díj nincs, illetéket pedig a bank fizet az állam felé. Kártyadíj van, de nem a PayPal miatt van kártyám, szóval az a költség is legalábbis megoszlik.

A tulajdonlás banki igazolásával nem tudom, miért lenne gond. Minden kártya a bank tulajdona. A számla a nevemen van, a kártyán az én nevem szerepel.

Már nem zároltként mutatja, hanem lekönyveltként, viszont akkor később még ránézek a számlatörténetre, nem változott-e az összeg.

[ Szerkesztve ]

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#33824) V/ válasza St3ven (#33823) üzenetére


V/
Topikgazda

Nekem van számlavezetési díj, a tranzakciós illetékeket levonja tőlem a bank, az évi 1500 Ft-os kártya díj is sok (más banknál ez ennek 1 harmada). De nekem csak ez az egy kártya van minden deviza fizetésre.
Neked jobbak a banki kondícióid, nekem a deviza számla havi 3 € + az sms-ek ára lenne, a kártya meg 8090 Ft /év
Ezek szerint akkor te még egy másik kártyát is hozzárendelsz majd, amiről a többit devizát fizeted.

(#33825) St3ven válasza V/ (#33824) üzenetére


St3ven
addikt

Hát igen, az nem túl kedvező. Ezek szerint szerencsém van ezzel a számlával. A kártya díja mondjuk ~8 EUR, ami nem kevés, de az meg kell másra is.

Igen, most két kártya van így hozzáadva, majd az elsődlegest kell mindig okosan állítgatni.

Bár most így leírva, nem tudom, érdemes-e HUF alapú kártyával fizetni egyáltalán. 🤔 Végső soron minden EUR-ra van konvertálva, ha jól néztem a számlakivonatokat.

Szerk.: Az USD nem, azt USD-vételként látom. De a GBP-ben fizetettet először EUR-ra konvertálta, majd azt fizettem ki HUF-ban.

[ Szerkesztve ]

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#33826) Fauno


Fauno
tag

Sziasztok!

A Paypal postaköltség visszatérítésével kapcsolatosan szeretnék kérdezni.
Elfogadták az igényemet és 8 napja visszatérítették azt a PayPal egyenlegemre.
Onnan viszont még nem ment tovább a bakszámlámra.
Virtuális bankkártya van hozzárendelve a Paypal fiókomhoz, idáig mindig ha kaptam visszatérítést (pl az Aliexpressen) 3-4 napon belül a Virtuális kártyához tartozó bankszámlámon volt a pénz.
Jelen esetben nekem kell manuálisan átvezetni az egyenlegről a bankszámlára?

(#33827) V/ válasza Fauno (#33826) üzenetére


V/
Topikgazda

Az mindig az egyenlegre érkezik, nincs köze a PayPal-hoz hozzárendelt bankkártyádhoz, mivel a Postán nem PayPal-on keresztül fizetted ki.
A vonatkozó help szöveg:
Hogyan kapom meg a visszatérítést?
Ha Visszatérítési kérelmét a PayPal elfogadja, akkor Ön a vonatkozó összeget közvetlenül saját PayPal-számláján kapja meg.

Illetve ez nem a vásárlásodhoz köthető vételár visszatérítés -refund- hanem egy más jellegű pénzbeli támogatás a PayPal-tól.
Vagy elvásárolod, vagy kiküldöd a bankszámládra a Withdraw funds-al.

[ Szerkesztve ]

(#33828) EnterR


EnterR
veterán

Sziasztok. Ebay-en megegyezés alapján az eladó arra kért, hogy PayPal-en nyissak egy case-t mert limitált a fiókja és a procedúrán keresztül vissza tudja téríteni az árát. Viszont megújult a paypal felülete, és sajnos nem találom erre a lehetőséget, a help center meg visszadob, hogy a keresett oldal nem található (amin egyébként korábban elértem).

Tudnátok segíteni, hogy merre találom a dispute nyitást? :R

PSN ID: marquuard

(#33829) V/ válasza EnterR (#33828) üzenetére


V/
Topikgazda

Az adott vásárlási tételre rákattintasz a lenyíló ablakban balra alul az eligible for Buyer .....link.

Egyébként az főoldalon a Resolution Center a bal alsó részen továbbra is elérhető.

Az viszont előfordulhat hogy nem a fenti képet látod hanem ezt,

akkor az eBay-en kell keresni a probléma megoldást.

(#33830) EnterR válasza V/ (#33829) üzenetére


EnterR
veterán

Megvan köszönöm, Vitarendezési központként kellett keresni, nem voltam hozzászokva. :D :R

PSN ID: marquuard

(#33831) V/ válasza EnterR (#33830) üzenetére


V/
Topikgazda

Ezt a részt nem tetem bele az Összefoglaló 12. PayPal angol és magyar nyelvű azonos menük képei magyar-angol megfeleltetési képekhez, mert helyileg ugyanott van.

[ Szerkesztve ]

(#33832) sagat1982 válasza EnterR (#33830) üzenetére


sagat1982
újonc

Sziasztok segitseget szeretnék kérni teganp regisztráltam paypal oldalra szeretnék vasarolni egy terméket én adataimat adtam meg és édesanyám bankartya adatait na erre le is korlatozott pay pal felhivtuk egyeztettűnk mindent es irjak paypal oldalon hogy vizsgálat alatt kérdésem mennyi idö után tudok vasarollni? igazoltunk mindent fényképet elküldük stb stb..ez kb hány nap? köszönöm- azota kaptam egy vizsgálati számot

[ Szerkesztve ]

(#33833) V/ válasza sagat1982 (#33832) üzenetére


V/
Topikgazda

2-14 munkanap. Csak saját neveden lévő kártyával lehet vásárolni. Így nem tudom mit igazoltatok le. Édesanyád kártyája az ő PayPal fiókjához kellene hogy tartozzon.

(#33834) sagat1982 válasza V/ (#33833) üzenetére


sagat1982
újonc

igen ez megtörtént tegnap mar ö neven van minden ezért felkellet hivni kulföldi számot.. egyeztetunk edesanyamnak is kellet igazolni magat telfonba most belepek edesanyam neven jelenik meg oldalon..jogositvanyt le kellet fenykepezni es elkuldeni nekik megtörtent azota belepunk az oldalra es

A számlához való hozzáférése jelenleg korlátozott
Szokatlan aktivitást észleltünk, és szeretnénk meggyőződni arról, hogy senki sem jelentkezett be a számlájára az Ön engedélye nélkül. Néhány kérdés megválaszolásával segítsen nekünk abban, hogy biztosíthassuk számlája biztonságát.
A számlakorlátozások megértése
Hatása a számlára: Közepes
Hivatkozás azonosítója:......

mit javasolsz csinaltassak egy bank kartyat es tarsitsam a paypal fiokhoz? ez meg maceras mer utaljam el penzt egy masik szamlara hogy tudjak fizetni.. mivel nekem nincs bank kartyam...

[ Szerkesztve ]

(#33835) V/ válasza sagat1982 (#33834) üzenetére


V/
Topikgazda

A jogosítvány téves dolog volt, magyaroknak a személyi igazolványt kell beküldeni, a mi jogosítványunk nem igazolja azt amit külföldi jogsik. Ott az lenne a személyi.
Várnod kell addig amíg a korlátozást nem oldják fel.
Addig is találsz szerintem hasznos információkat a topik Összefoglalóban.
A saját PayPal fiókodhoz a saját kártyád kell.
Akkor te mint az édesanyád vásárolsz, ha nem akarsz másik fiókot és kártyát.
Az csak azért kell egyébként hogy kedvezőbb devizaárfolyammal vásárolj és ne legyen pénz mozgási limited.

[ Szerkesztve ]

(#33836) sagat1982 válasza V/ (#33835) üzenetére


sagat1982
újonc

Köszönöm akkor kivàrom nekem nincs szàmlàm...ezért oldottam oldottuk meg igy köszönöm oldalt lejött egy kis ablak ott irtak ha minden igaz 2 nap..

(#33837) laleeee


laleeee
őstag

Szerintetek megoldható a Google Play-en a paypal-os fizetés ?

(#33838) V/ válasza laleeee (#33837) üzenetére


V/
Topikgazda

Igen, csak nekünk nem.
Előbb-utóbb a magyaroknak is elérhető lesz, egyébként 2014 óta lehet használni más országban regisztráltaknak.
Egyenlőre ezek vannak. Kiválasztod az országot és a listában feladja a PayPal-t. Mondjuk Németország. Ausztria.

[ Szerkesztve ]

(#33839) kvcslc


kvcslc
újonc

Sziasztok

Lenne egy kérdésem, vásároltam már korábban is és még ilyen nem volt, Bankkártya hozzá van adva (ellenőrző kód megvolt, az egyenlegem is elég). A megrendelést függőbe tette és ezt írja alá:

"Ez egy átmeneti hitelesítési zárolás, melynek segítségével ellenőrizzük, hogy a fizetési módhoz tartozó számlán biztosan rendelkezésre áll-e a kifizetés teljesítéséhez szükséges összeg. A fizetési módhoz tartozó számlát akkor fogjuk megterhelni, ha -innen rendeltem- teljesíti a megrendelést."

Ilyenkor nekem kell engedélyeztetni ?
előre is köszönöm

(#33840) V/ válasza kvcslc (#33839) üzenetére


V/
Topikgazda

Minden kártyás vásárlás így működik, csak nem szokták kiírni. Ez bank technikai eljárás. Amikor megadtad a pin kódot, csc kódot már engedélyezted, hogy a bankod majd elutalja a vásárlási helynek a vételárat. 2-5 nap is lehet mire az adott kereskedő ténylegesen megkapja a pénzt, de neked ezzel nem kell foglalkoznod.

[ Szerkesztve ]

(#33841) kvcslc válasza V/ (#33840) üzenetére


kvcslc
újonc

sikerült felfognom köszönöm a választ :)

[ Szerkesztve ]

(#33842) V/ válasza kvcslc (#33841) üzenetére


V/
Topikgazda

Ha megnézed a netbankban most is zárolva van már. Elméletileg. Hol fizettél egyébként? Mert vannak olyan helyek akik ilyen hülyeségeket írnak ki aztán meg követelik rajtad a pénzt, pedig
1. már elment,
2. vagy nekik kell levonni.

Ez is az lehet, mert ahol bankkártyával fizetsz és ezt a baromságot kiírja azok már elnézést, de buták ha nem tudják, hogy bankkártya esetén a bankok biztosítják a fedezetet, ha nem lenne rajta annyi pénz mint amennyi kell el sem jutnának addig, hogy ez az üzenet kiküldésre kerüljön.

[ Szerkesztve ]

(#33843) kvcslc válasza V/ (#33842) üzenetére


kvcslc
újonc

egy lemezkiadótól rendeltem, ahogy írtad már a számláról terhelte az összeget
érdekes mer a paypal-on belül még mindig a státusznál azt írja hogy "Engedélyezés", holott a többi vásárlás alatt "Kifizetés", vagy "Vásárlás" szokott lenni.

(#33844) V/ válasza kvcslc (#33843) üzenetére


V/
Topikgazda

Ha az linkként van akkor csak kattints már rá, ha nem link akkor meg nem érdekes, bár nekem az angol szöveg jobban bejön.

(#33845) kvcslc válasza V/ (#33844) üzenetére


kvcslc
újonc

nem link, csak szöveg ha rákattintok akkor írja ki azt a szöveget amit írtam, ha nem kapják meg a pénzt úgyis írnak.

(#33846) darvinya


darvinya
titán

Fordítási hiba lehet, vagy komolyan gondolják

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#33847) sagat1982 válasza darvinya (#33846) üzenetére


sagat1982
újonc

Sziasztok hàt letelt a 2 nap még mindig felfüggesztve hogy tudjak utalni szóval holnap nyitok egy szàmlát kérdés ugye nem baj ha elöző szàmlàn is ugyan az a cím és a telefonszàm szerepel remélem..

(#33848) V/ válasza darvinya (#33846) üzenetére


V/
Topikgazda

Nem egészen értem a kérdésed. A mobil app az mindig csökkentett funkciójú az egy dolog.
Én nem látok fordítási hibát.
Ha erre gondolsz: Vásárláshoz vagy kifizetések indításához nincs szüksége egyenlegere. az igaz, adtál hozzá kártyát így nem kell az egyenleget használni.
Két fizetési eszközöd van a PayPal egyenleg (balance) és a bankkártyád.
A Pénz hozzáadása és a Feltöltés az pedig ugyanazt a lehetőséget adja fel, de csak nálunk egyezik, más országok esetén különbözőek. Így ez sem fordítási hiba.

(#33849) V/ válasza sagat1982 (#33847) üzenetére


V/
Topikgazda

Rossz a hsz linked, de az a 2 nap az lehet ám 14 nap is, mert egy felfüggesztés feloldására hosszabb az idő a szabályok szerint is.

(#33850) sagat1982 válasza V/ (#33849) üzenetére


sagat1982
újonc

Köszi akkor holnap szàmla nyitas ....

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  PayPal (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.