Hirdetés

2024. június 5., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-06-06 15:06:01

LOGOUT.hu

Kérlek, írd le a számítógéped alkatrészeit, a probléma előzményeit, a problémát és azt, hogy eddig mit próbáltál tenni, hogy könnyebben és hamarabb segíthessünk!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22842) Logan


Logan
csendes tag

Sziasztok!

Abban szeretném a segítégeteket kérni hogy 2013 nyár elején vettem egy használt gigabyte ga-x48-ds5 nevezetű alaplapot illetve egy gigabyte ODIN Plus 700W-os tápegységet (120GB OCZ Agility3 ssd vinyó van fővinyónak berakva, 2DB ATI 5770-es vga kari van még a gépben).

Szeptember-Október környékéig semmi gondom nem volt a géppel, de utána kezdett újraindulgatni a gépem és most már nagyon idegesítő hogy 1-2 óránként vagy néha már 30-40 percenként újraindul.

Mivel SSD-t használok így megcsináltam az SSD beüzemelése a gyakorlatban! www.logout.hu cikkében leírtakat, mert ismerős ajánlotta pont azért mert állítólag így hosszabb életű lesz az ssd-m.

Pár hiba amit az eseménynaplók megtekintése részen belül a Felügyeleti eseményeknél kiír nekem a gép:

1.
A szolgáltatás (Előtöltés) leállt a következő hibával:
A rendszer nem találja a megadott fájlt.

2.
A(z) IDE\CdRomTSSTcorp_CDDVDW_SH-S223C________________SB01____\5&36a55c2a&0&1.0.0 eszköz \Driver\pfc illesztőprogramja nem töltődött be.

3.
A(z) \SystemRoot\SysWow64\drivers\pfc.sys betöltését a rendszer blokkolta, mert nem kompatibilis a rendszerrel. Lépjen kapcsolatba a szoftver szállítójával az illesztőprogram kompatibilis verziójának beszerzéséért.

És még sorolhatnám.

Előre is köszönöm a segítséget.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.