Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-06-06 15:06:01

LOGOUT.hu

Kérlek, írd le a számítógéped alkatrészeit, a probléma előzményeit, a problémát és azt, hogy eddig mit próbáltál tenni, hogy könnyebben és hamarabb segíthessünk!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22151) Brixx válasza Brixx (#22129) üzenetére


Brixx
csendes tag

Kérek szépen valakit segítsen!

Tóth Brigitta

(#22152) ebegab92 válasza Brixx (#22121) üzenetére


ebegab92
senior tag

Ilyesmit nekem is csinált már, ha le van tiltva a hibernálás.

Parancssort indítasz-->
Hibernálás engedélyezése: powercfg -h on
Hibernálás tiltása: powercfg -h off

Vagy az Energiagazdálkodási lehetőségeknél kikapcsolod azt, hogy ne kapcsoljon ki a gép x idő múlva :K

ABIT kézikönyv,BIOS innen letölthető: http://sdrv.ms/X4IwiL

(#22153) 3RROR


3RROR
aktív tag

Sziasztok.Azzal a problémával jöttem hozzátok, hogy ha a gépemet elindítom akkor nem jön a szokásos 1db csipogás és nem ad képet.Ilyenkor kinyomom és újraindítom.Mindig csak a 3. próbálkozásra akar elindulni de akkor tökéletesen megy.Valami tipp?

(#22154) #10726912 válasza 3RROR (#22153) üzenetére


#10726912
törölt tag

Cserélj alaplapi gomb elemet. Második tipp a tápegység. Azt is cserélj.

(#22155) djdaniel válasza newclass (#22150) üzenetére


djdaniel
senior tag

nem tudom, de célszerű lenne másik táppal megpróbálni.
ha jól láttam a lapodon van integrált videokártya nem ? ha arra kötöd a monitor akkor add képet ?

(#22156) newclass válasza djdaniel (#22155) üzenetére


newclass
tag

Nem ad képet akkor sem. Ezért is gyanús, hogy az alaplap lesz az. Azért holnap megpróbálom egy másik táppal. Köszi.

(#22157) misjoy


misjoy
újonc

SSSSSSSSSSSSSSSSSSS.OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO.SSSSSSSSSSSSSSSSS.
HELP!

Kérlek, segítsen, aki tud!

Vásároltam használtan az interneten (állítólag jó állapotú) Dell asztali gépet az alábbi specifikációkkal:

2,1GHZ T8100 processzor,
250GB HDD,
3GB RAM,
Windows Vista Home Professional 32 bit,
(Dvd író, wifi, stb.)

A problémám a következő:

Kibontottam a csomagból, bekapcsoltam, és a windows nem tölt be. Egy pillanatra felugrik a windows vista logó, majd kiírja: Windows Recovery Error, s hogy tegyem be a telepítőlemezt, vagy indítsam - csökkentett módban,
- biztonságos módban, - az utolsó helyes konfigurációt betöltve, - normál módon, stb.

Miután kiválasztom valamelyiket, s A GÉP vagy ÚJRAINDUL, vagy crcdisk.sys fájlnál NEM JUT TOVÁBB, S AUTOMATIKUSAN ÚJRAINDUL.

MI LEHET A GOND?

KÉRLEK SEGÍTSETEK, ÁTVERT AZ ELADÓ?

KÖSZÖNÖM ELŐRE IS MINDENKINEK!

(#22158) ebegab92 válasza misjoy (#22157) üzenetére


ebegab92
senior tag

Ha ez asztali gép, akkor a deszka biztosan valami spéci lehet, mert a T8100 az notiproci :)
Nekem ez úgy tűnik, hogy újra kell rakni, eleve a Vistának nincs is már supportja egy ideje, így mindenképpen legalább Windows 7-et kellene rá feldobni :K

ABIT kézikönyv,BIOS innen letölthető: http://sdrv.ms/X4IwiL

(#22159) misjoy válasza ebegab92 (#22158) üzenetére


misjoy
újonc

Köszi a választ!

Ez egy kicsi asztali gép.

A vistát nem lehet rá újratelepíteni?
Azért szeretném azt, mivel gyárilag azzal jött ki, s ha működik (netre, stb.) akkor nekem jó lenne az is.

Ha lehet, akkor hogyan csináljam?
Vista lemezről hogyan tudom újratelepíteni?

Bocs, ha hülyeséget kérdezek, de inkább csak felhasználó vagyok, mintsem olyan, aki belemászna a dolgokba.

Köszi!

(#22160) ebegab92 válasza misjoy (#22159) üzenetére


ebegab92
senior tag

Op.rendszert csak valamilyen adathordozóról lehet újrarakni, ami lehet DVD, pendrive, rejtett partíció HDD-n, hálózaton keresztül. Általában DVD-ről/pendriveról szoktak telepíteni.
Bizonyos laptopoknál, OEM gépeknél, stb. szokott lenni egy rejtett partíció, amiről vissza lehet rakni egy a gyártó által előkészített rendszert, bár ez asztali gépekre nem jellemző, azokhoz telepítő DVD-t adnak.
Ha van telepítőlemezünk, akkor a BIOS-ba belépve módosítani kell a boot sorrendet, hogy CD/DVD-ről menjen elsőnek. Köv. induláskor kiírja, hogy Nyomjon meg egy gombot... innentől telepítés már indul is szépen, a végén pedig aktiválni kell a rendszert, ami ha igaz, akkor van egy Windows Vista matrica a gép oldalán/hátulján egy sorszámmal. Csak mint korábban is javasoltam, érdemesebb lenne Windows 7-tel hajtani a vasat :)

ABIT kézikönyv,BIOS innen letölthető: http://sdrv.ms/X4IwiL

(#22161) misjoy válasza ebegab92 (#22160) üzenetére


misjoy
újonc

A telepítőlemezről (ha minden igaz) átküldte emailben az eladó a vista iso fájlt.
Ezt kiírtam képfájlként egy dvd-re, beraktam a dvdíróba, de semmi sem történt.

Egy pillanatra előugrik pár sor, melyben f10 billentyűt kell nyomni, s ha ezt megnyomom, akkor előugrik a következő felirat:

"Edit Windows boot options for: Microsoft Windows Vista
Path: \windows\system32\winload.exe
Partition: 2
Hard disk: 78000000
NOEXECUTE=OPTIN
"

Itt mit csináljak?
Ha entert nyomok újra előjön az első probléma, hogy sehogyan sem indul be. Mármint nem tölti be az oprendszert.

Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#22162) ebegab92 válasza misjoy (#22161) üzenetére


ebegab92
senior tag

Vagy BIOS-ban átállítod a bootsorrendet vagy alaplaptól függően a gép bekapcsolásától kezdve nyomogatod az F8/F11 (általában ez) gombot, amíg egy Boot Option list szerűséget ki nem dob, akkor kurzorral navigálj az optikára, aztán Enter.

ABIT kézikönyv,BIOS innen letölthető: http://sdrv.ms/X4IwiL

(#22163) misjoy válasza ebegab92 (#22162) üzenetére


misjoy
újonc

No boot device available

Ezt írja ki, miután beállítottam, hogy dvdről bootoljon.

Megoldás?

Mi lehet a gond? Átvágtak???????

:F

(#22164) ebegab92 válasza misjoy (#22163) üzenetére


ebegab92
senior tag

Most vagy sérült volt a fájl, amit küldött az illető, vagy a DVD-n lévő fájl írás közben hibásan került fel, vagy maga a Win 7 hibázta el (utóbbi nem jellemző a lemezképírójára), esetleg a gépben lévő optika nem tudja beolvasni.

Pendrive-ról való telepítés módszere :)

ABIT kézikönyv,BIOS innen letölthető: http://sdrv.ms/X4IwiL

(#22165) djdaniel válasza misjoy (#22163) üzenetére


djdaniel
senior tag

szerintem rosszul írtad ki dvd-re, tehát nem bootolható lemezként.

fogj egy min 4gb-os pendrive-t, töltsd le a Windows 7 USB-DVD Download Tool-t és itt le van írva hogy hogyan kell feltelepíteni pendrive-ra Windows ISO írása flash vagy pendrive -ra:

ui; windows 7 usb dvd tool ( vista iso fájlt is kitudod vele írni)

[ Szerkesztve ]

(#22166) newclass válasza djdaniel (#22155) üzenetére


newclass
tag

Sajnos a másik táp amit tudtam szerezni, azt nem tudtam hozzákötni a gépemhez (nem volt rajta olyan 2*4-es csatlakozó, ami kellett volna az alaplapomhoz). Az én tápomat viszont hozzá tudtam a másik géphez. Simán működött.

Megcsináltam az alaplap resetet is. Jumpert nem találtam rá, így kivettem az elemet vagy 10-15 percre, de sajnos nem segített.

A memóriát kivettem, akkor sípolt az alaplap. A kondenzátorokat ismét megnézegettem, nincsennek felpúposodva, mindezek ellenére azthiszem alaplap lesz, nem tudok már másra gondolni....

(#22167) afrojack1


afrojack1
senior tag

Hali
Wondows xp-n milyen exe felel a zenéért??
SOS.

SC: Herczku_Death

(#22168) atosan


atosan
addikt

Sziasztok,
Remélem jó helyre írok.
Van egy kb 10 éces pc, Athlon 1,1GH, 1 giga ram (ddr1), 128 megás Gforce 6600 gt, 60 giga hdd. Szerintetek mi volna a leg optimálisabb win, vírusirtó stb, hogy ne legyen annyira lassú?

Válaszokat előre is köszönöm :R

Maine coon

(#22169) gstup


gstup
csendes tag

Sziasztok,

Egy ilyen konfigom van:i2500K,gtx 770,8gb ram (1333),p8p67m alaplap,550w fsp raider táp.A gondom az hogy játék közben (Bf4) sokszor leesik az fps 50 alá.1600-as high beállítások mellett.Megkérdeztem pár játékost akik hasonló vagy ugyan ilyen konfiggal játszanak és nekik 1080p-s felbontáson 70-90 fps volt és nem esett 60 alá.Esetleg valami ötlet?Biost frissítettem,elgújabb driver fenn van.

(#22170) Zsivaagoo válasza atosan (#22168) üzenetére


Zsivaagoo
őstag

SAMU! Samu = 5-10 kilós falbontó kalapács.

vagy:

5 liter gázolaj és 2 db gázolajos papírzsebkndő a begyújtáshoz. :W

---------------
Milyen válaszra vártál ember? 3 GHz-s Prescott P4-ek is küszködnek már 2 GB rammal is XP alatt.
De ha McAfee vírnyakergető van rajt, azt azonnal killeld! Max. Avast helyette.

Ha a lovat zab helyett plutóniummal etetné a Pesta bácsi, akkor a szekér kilóhússzal repesztene a Kárpátokban.

(#22171) Zsivaagoo válasza gstup (#22169) üzenetére


Zsivaagoo
őstag

Tudja a tök.
Ha multiba nyomod, akkor lehet a neted lassú néha felfelé.

Gémer topikba kérdezd, mert az vasad, az jó.

Ha a lovat zab helyett plutóniummal etetné a Pesta bácsi, akkor a szekér kilóhússzal repesztene a Kárpátokban.

(#22172) atosan válasza Zsivaagoo (#22170) üzenetére


atosan
addikt

Nem ilyenre ember!
Én normálisan kérdeztem! Mennyi is használtan egy olyan gép, amit emlegettél? Vannak olyanok, akiknek még az is sok, abból próbálnak valamit kihozni, ami van. És most jöhet az, hogy akkor mi a f..nak neki gép, a válaszom, mert van aki legalább adományoz, hogy a gyereke lépés közelbe érjen az info órán.
Alás szolgája!

[ Szerkesztve ]

Maine coon

(#22173) Zsivaagoo válasza atosan (#22172) üzenetére


Zsivaagoo
őstag

Na, ha azt az öreg gépet adományba kaptad, akkor veled jól kitoltak.
Szerezz magadnak egy szervizes cimborát és néhány sörért különbet rak neked össze.

De vannak vállalati leselejtezett gépek is, amelyeket 7-10 ezer forintokért adnak el jó állapotban, általában P4-ek 1 GB rammal.

A HWSW fórumán ment valamikor "Felajánlások" topik, ott meglepően jó gépeket dobtak össze azoknak, akik nem tehetik meg azt sem, hogy használt gépet vegyenek maguknak, vagy a családjuknak.

Az a VGA kártya és az 1 GB ram azért jó cucc. Ne sértődj meg, ne hordd magasan az orrodat, de légy nyitott az alkalmi lehetőségekre. És legyen egy hozzáértő cimborád.

Meg fogsz majd lepődni, hogy hányan fognak inkább 1-2 ezer forint postaköltséget vállalni azért, hogy a régebbi, de működőképes cuccuk olyan ember kezébe kerüljön, aki használni tudja és megbecsüli a segítő szándékot.

Ha 2 hónappal ezelőtt kötöttél volna belém, küldtem volna bosszúból egy tökéletes 3 GHz-es P4 Prescott procit Intel gyári hűtővel. De időközben már elajándékoztam másnak.

--------------------

Na, és most: Alá szógája!

Ha a lovat zab helyett plutóniummal etetné a Pesta bácsi, akkor a szekér kilóhússzal repesztene a Kárpátokban.

(#22174) atosan válasza Zsivaagoo (#22173) üzenetére


atosan
addikt

A stílusod követtem, attól még nem hordom fenn az orrom, nincs is akkora, hogy tudnám

Egyébként kösz a tippeket.

Maine coon

(#22175) djdaniel válasza afrojack1 (#22167) üzenetére


djdaniel
senior tag

nyilván az adott zene lejátszó program amit használsz.
pl; ha windows media player-t használsz akkor a wmplayer.exe.

(#22176) XNX1992


XNX1992
csendes tag

Sziasztok! lenne egy problémám a gépemmel, Random megáll az egér és kifagy, mióta lapot cseréltem Asrock 990fx extreme 3, azóta nem csinálta úgy egy hétig, ma megint megált. HDD-t Tápot cseréltem, Ramteszt hibátlan (legújabb memteszt, lap ugye cserélve lett. Videókártyától tuti nem lehet. Már csak a Processzor maradt. 1600Mhz-en futtatom a ramjaimat manuálisan. Valaki, valami ötlet?? Windows is kb 2 hetes rajta.

Kérlek Priviben írjatok, vagy hívjátok a 06705842528-as telefon számot, így egyszerűbb!

(#22177) Zsivaagoo válasza XNX1992 (#22176) üzenetére


Zsivaagoo
őstag

Vegyél egy pl Genius USB-s egeret oszt próba ezzel.

Nekem is volt háklis egerem, le is lett cserélve.

Ha a lovat zab helyett plutóniummal etetné a Pesta bácsi, akkor a szekér kilóhússzal repesztene a Kárpátokban.

(#22178) XNX1992 válasza Zsivaagoo (#22177) üzenetére


XNX1992
csendes tag

gamer egerem van, nemhiszem hogy ő a ludas, lehet klaviatúra is?

Kérlek Priviben írjatok, vagy hívjátok a 06705842528-as telefon számot, így egyszerűbb!

(#22179) djdaniel válasza XNX1992 (#22178) üzenetére


djdaniel
senior tag

a konfigod teljes adatait is leírhattad volna ( táp márkája, vga..stb) és hogy milyen op.rendszer használsz.
egéren kívül más is okozhatja a fagyást.

[ Szerkesztve ]

(#22180) #10726912 válasza atosan (#22174) üzenetére


#10726912
törölt tag

Nézz körül az alaplapod leírásában, hogy mekkora CPU-t képes lekezelni. Aztán itt a PH-n nézz egyet és vedd meg a legnagyobbat. Pár ezerért kapsz Socket A-s CPU-t s attól meg fog éledni egy kicsit a gép. Itt nézelődhetsz.

(#22181) atosan válasza #10726912 (#22180) üzenetére


atosan
addikt

Köszönöm a segítséget :R

[ Szerkesztve ]

Maine coon

(#22182) #10726912 válasza atosan (#22181) üzenetére


#10726912
törölt tag

Nincs mit! Nagy csodát ne várj, az XP-t ki kell könnyítened, hogy pörgős maradjon a géped, s használj tisztító programokat, meg reklám blokkolókat, nézz körül a neten ezer trükk van az XP rejtett erő forrásainak kilövésére, kutasd és tapasztald. Majd jelezz vissza, hogy mi lett a vége a projektnek!

(#22183) atosan válasza #10726912 (#22182) üzenetére


atosan
addikt

Értem, mégegszer köszi :)
Majd mindenképp leírom a fejleményeket.

Maine coon

(#22184) XNX1992 válasza djdaniel (#22179) üzenetére


XNX1992
csendes tag

Processzor: AMD Fx(tm)-4100 Quad Core Processor 3,60Ghz
Memória: Corsair Vengeance 2x4GB (8GB) DDR3 1600MHZ
Videókártya: Gainward Nvidia Geforce GTX460 768MB GDDR5
DirectX-verzió: DirectX 11
Op. rendszer: Windows 7
Alaplap: ASRocK 990FX Extreme 3
Merevlemez: WD Caviar Blue 1Tb SataIII (6Gb/s)
Hangkártya: Realtek HD Audio
Optikai meghajtó: HP
Ház: Cooler Master Elite K350
Tápegység: Thermaltake Berlin 630W
Monitor: LG M2232D-PZ Full HD Monitor/TV 22"
Billentyűzet: GENIUS KB-G255 GAMER
Egér: Cooler Master Cm Storm Sentinel Advence II
Egyebek: Creative Fatal1ty Gamer Headset, Logitech X-230 2.1 Hangfalszett,CM Storm Speed-RX L egérpad

Kérlek Priviben írjatok, vagy hívjátok a 06705842528-as telefon számot, így egyszerűbb!

(#22185) XNX1992 válasza djdaniel (#22179) üzenetére


XNX1992
csendes tag

videókártya, vagy processzor. ramokat ellenőriztem már vagy 2x v 3x ramtesztel. hibátlanok

Kérlek Priviben írjatok, vagy hívjátok a 06705842528-as telefon számot, így egyszerűbb!

(#22186) syberia válasza XNX1992 (#22176) üzenetére


syberia
veterán

BIOS teljesen alapra rakva a cpu/ram beállításokat előjön a hiba? Esetleg a win okozhat galibát ha "lite" verziót használsz :))

https://howbad.info/

(#22187) XNX1992 válasza syberia (#22186) üzenetére


XNX1992
csendes tag

win 7 Ultimate 64 bit! Service pack 1 Augusztusi frissítésekkel integrálva!!

[ Szerkesztve ]

Kérlek Priviben írjatok, vagy hívjátok a 06705842528-as telefon számot, így egyszerűbb!

(#22188) syberia válasza XNX1992 (#22187) üzenetére


syberia
veterán

Másik egérrel nézted?

https://howbad.info/

(#22189) djdaniel válasza XNX1992 (#22187) üzenetére


djdaniel
senior tag

bios-t frissítetted már ? a legújabb van fent ?

mert néztem az asrock honlapján a biosoknál, volt pár ; Update USB code és Update USB module.

(#22190) Shareana


Shareana
csendes tag

Sziasztok, remélem jó helyre írok!
Az a problémája a gépemnek, hogy teljesen random időközönként (indítás után 2 perccel vagy akár tünetmentesen egy hónap után) a gépem meghülyül, és elkezd akadozni a hang, az egér is, mintha mikro fps lagom lenne, és ami a legfurcsább, eltűnik a netem is.
64 bites windows 7 ultimatem van, és a jobb alsó sarokban az internet jele mellett sárga felkiáltójel van, amit a hibamegoldó nem tud kijavítani.
Egy sima újraindítás megoldja a hibát, de elég zavaró tud lenni, mert olyankor gyakorlatilag használhatatlan a gépem, és muszáj újraindítanom.
Bocsi, ha nem voltam érthető, legközelebb, ha megtörténik, felveszem videóra.
Ha bármiféle teszt vagy részlet kéne, csak szóljatok,előre is köszi!
dxdiag: itt

[ Szerkesztve ]

(#22191) XNX1992 válasza Shareana (#22190) üzenetére


XNX1992
csendes tag

Legújabb 1.70-es uefi bios van fent, amúgy a régi giga lapomnál is ezt csinálta, ja azt nem említettem, hogy régen az artic coolin freezer pro rev 2.0 hűtőm melet volt a ram és minimálisan oldalra szorította azóta mellette lévő slotokba raktam, és úgy kibír jó pár napot, fagyás mentesen, lehetséges, hogy az a modul érintkező hibás lett esetleg?? Mert ramtesztbe meg aidás terhelés alatt pl játékoknál bf 4 cod ghost nekem hibátlanúl ment míg másoknak szétfagyasztotta a gépét szóval csak rendszerben produkálja, lehet szoftver hiba is pl skype vagy viber vagy daemon tools ütközés esetleg avira vírusírtó vagy más program is okozhatja a fagyást? nem tudok már mire godolni táp is 2x volt cserélve merev lemezt lapot is cseréltem vga csere is lesz kb január december tájékán, ha minden jól megy. Esetleg proci is csinálhatja?? Nem tudom sok mindenre gondoltma már, de nem bírok rájönni... De pl játéknál órákig tudok játszani és semmi fagyás nincs. fps lag semmise cska rendszerben netezésnél csinálja ezt és msotmár ott is kb 3-4-5 naponta 1 fagyást produkál a gép.

Kérlek Priviben írjatok, vagy hívjátok a 06705842528-as telefon számot, így egyszerűbb!

(#22192) XNX1992 válasza Shareana (#22190) üzenetére


XNX1992
csendes tag

Ja bocs nem neked akartam címezni! A te esetedben vmi periféria csinálhatja, vagy a neted bolondítja meg vmiért a gépedet. De nekem is hasonló gondom an csak szétfagyok :D

Kérlek Priviben írjatok, vagy hívjátok a 06705842528-as telefon számot, így egyszerűbb!

(#22193) syberia válasza djdaniel (#22189) üzenetére


syberia
veterán

Meglepődnék ha a gyári bios okozná a hibát, persze meg lehet próbálni frissíteni.

(#22191) XNX1992 akkor tuti nem bios, nézd meg külön a ramokat hogy előjön e a hiba, ha van olyan program ami be van kapcsolva amikor kifagy, töröld le hátha megszűnik tőle, idegesítő tud lenni amikor ennyire bujkál a megoldás. :))

[ Szerkesztve ]

https://howbad.info/

(#22194) XNX1992 válasza syberia (#22193) üzenetére


XNX1992
csendes tag

Megnézem külön őket, remélem nem az lesz, nincs kedvem új ramokat venni 25 rongyért :S

Kérlek Priviben írjatok, vagy hívjátok a 06705842528-as telefon számot, így egyszerűbb!

(#22195) syberia válasza XNX1992 (#22194) üzenetére


syberia
veterán

Főleg hogy most aranyárban mennek :(

https://howbad.info/

(#22196) Zsivaagoo válasza XNX1992 (#22194) üzenetére


Zsivaagoo
őstag

Vezeték nélküli egér?

(Írtam már, hogy próbáld ki egy USB-s olcsó Genius egérrel. Ha azzal megy, akkor a vezeték nélküli rakoncátlankodik.)

Ha a lovat zab helyett plutóniummal etetné a Pesta bácsi, akkor a szekér kilóhússzal repesztene a Kárpátokban.

(#22197) spywear


spywear
tag

Sziasztok srácok lenne egy gyors kérdésem,ha valaki fent van és látja és esetleg tudja a megoldást,akkor nagyon megköszönném a gyors választ!!

Kérdés a következő:bekapcsolom a masinát és megpróbálok az asztai ICON-ról megnyitni bármit: pl.: mozzila,bármilyen progit nem nyitja meg mi lehet a gond?

diagnozis: visus?egyéb betegségek? stb..

válaszotokat előre is kösönöm!!! üdv mindenkinek szép napot!! :R

[ Szerkesztve ]

Megbízhatóságom: Találat spywear felhasználónak 21 pozitív és 0 negativ értékelése van a régi fórumon! az új fórumon pedig 291 pozitív értékelés SZÁMOM:06203443021 Viberen is wats up is

(#22198) Bonkheads


Bonkheads
tag

Üdv. Az lenne a problémám, hogy mire ma hazaértem húgom valamit "bűvészkedett" a gépen, és ezért minden parancsikont steam-ként nyit meg, és hogy lehet visszaállítani ezeket? Még a tálcán is úgy mutatja...És nem szeretnék mindent egyessével visszaállítani...

(#22199) CoolMan válasza Bonkheads (#22198) üzenetére


CoolMan
MODERÁTOR

Üdv!

Csinálj egy rendszervisszaállítást.

(#22200) Bonkheads válasza CoolMan (#22199) üzenetére


Bonkheads
tag

Nem segített, azt tudni kell, hogy a húgom egy régi problémás, de eredeti Sims 3-at(Sokszor akadt már probléma a telepítésénél) próbált feltelepíteni, egy boltból vett, soha nem használt pendrivera!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.