Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-06-06 15:06:01

LOGOUT.hu

Kérlek, írd le a számítógéped alkatrészeit, a probléma előzményeit, a problémát és azt, hogy eddig mit próbáltál tenni, hogy könnyebben és hamarabb segíthessünk!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22840) G@bi90MR válasza syberia (#22790) üzenetére


G@bi90MR
aktív tag

Szétszedtem a tápot, látszólag minden ok, de lehet hogy táppal lesznek gondok. De már nem tudom mire gondoljak. 3 napra kivettem a VGA-t így 0-24-ben gond nélkül futott a gép. Amint visszaraktam, egyből elkezdődött megint a hibajelenség, ugyanazzal a hibaüzenettel, amit korábban linkeltem, BIOS-ban is. Kivettem a VGA-t, utána viszont nem volt hajlandó elidnulni a gép. Bekapcsolásra bekapcsolt pár másodpercre, majd kikapcsolt és ezt elátszotta addig, amíg meg nem untam. Megcseréltem a memóriákat, továbbra is ugyanez. Amin nagyon meglepődtem, a gép ugye nem indult el, hosszan tartva a kikapcsoló gombot kikapcsolt, de rá 1 mp-re visszakapcsolta magát! :Y Ezt is a végtelenségig játszhattam volna, ha nem nyomom le a tápot. Hagytam állni az egészet 10 percre és első blikre bejött minden, immár VGA nélkül, de fut minden. Mit kellene cserélni, hogy jó legyen??

mazda626 vagyok G@bi90MR kiadásban.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.