Hirdetés

2024. június 6., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-06-16 16:30:14

LOGOUT.hu

Mozilla Firefox

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#63768) Cs1csó válasza Hegyirabló (#63766) üzenetére


Cs1csó
félisten

Mint ha korábbi lenne ez a hiba de talán erről volt szó, hogy a rendszer töredezettség mentesíteni akarja az SSD-t minden újraindítás után, de és itt a lényeg, ha megnézed a LOG-ot látszik, hogy mégsem fut le az SSD-n a töredezettségmentesítés mert valami komponens nem engedi ez a komponens azt küldi a rendszer töredezettség mentesítő parancsára válaszként: "nem lehetséges mert SSD" ennyi, ettől még bosszantó.
Nekem mindegyik build volt a gépemen és direkt figyeltem a TBW érték változását DE SEMMI szokatlant nem tapasztaltam.
Tehát a lényeg, hogy ez egy zavaró, bosszantó de valós kárt NEM okozó hiba volt. Ezért is csak jóval később javították mivel hiába látványos mégis alacsony prioritást kapott a hibalistán.

Remélem érthető voltam: A Windows rendszer újraindításnál kiadta a töredezettség mentesítés parancsot az SSD-re (is) ami végül MÉGSEM futott le mert - talán pont az SSD - ezt visszautasította.

Erről volt LOG is az eseménynaplóban: a defrag kéréséről és annak elutasításáról.

Windows 10 topikban ezt meg tudják erősíteni, ha továbbra is ragaszkodsz ehhez a teóriához.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.