Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-06-16 16:30:14

LOGOUT.hu

Mozilla Firefox

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45751) spammer válasza Matthewus (#45750) üzenetére


spammer
veterán

Nálam sem mutatja ESR alatt az árat. Már eleve kókányolt szar az egész oldaluk, nem csoda, ha valami nem működik.

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#45752) Jazz válasza spammer (#45751) üzenetére


Jazz
veterán

Akkor nem is keresem tovább a nem létező "hiba" okát. Már elkezdtem letiltani, letörölni a legutoljára feltett kiegeket, hátha ott zavart be valami, de akkor minden ok, jó az FF.:)

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#45753) Jazz


Jazz
veterán

Ha a könyvjelzők között keresek, azt hogy lehet megnézni hogy a megjelenő találat hol, melyik mappában van?

free your mind

(#45754) Kékes525 válasza Jazz (#45753) üzenetére


Kékes525
félisten

Ez jó kérdés! Sokszor nekem is jól jött volna, ha tudtam volna a megoldást. :K

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#45755) Jazz válasza Kékes525 (#45754) üzenetére


Jazz
veterán

Na igen. És ez alap kellene hogy legyen. Pl. Keresel egy régi könyjelzőt, megtalálod, de még sem mert fogalmad sincs hogy hol helyezkedik el a mappa rendszereidben. Így megnyitni direktbe nem tudod, csak újra megtalálni. Ez vicc.:)
Erre is egy külön kieget kell feltenni?

free your mind

(#45756) Kékes525 válasza Jazz (#45755) üzenetére


Kékes525
félisten

Másrészt, ha ugyanabba a mappába szeretnél egy másik könyvjelzőt tenni, vagy csak a csoportosítást szeretnéd megváltoztatni, vagy kíváncsi lennél, hogy még milyen könyvjelzők vannak abban a mappában.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#45757) Matthewus válasza Jazz (#45753) üzenetére


Matthewus
őstag

[link] vagy [link] az egyik talán már nem működik

(#45758) Ati007


Ati007
őstag

Az új update után (44) sajnos a tabokat a címsor felé rakta pedig nekem alatta volt. Hogy tudnám visszarakni?

(#45759) Matthewus válasza Ati007 (#45758) üzenetére


Matthewus
őstag

Már egy ideje csak kiegészítővel lehet megoldani.

(#45760) Ati007 válasza Matthewus (#45759) üzenetére


Ati007
őstag

Köszönöm, megtaláltam a megoldást csak rácsodálkoztam hogy újra felülre került .

(#45761) Jazz válasza Matthewus (#45757) üzenetére


Jazz
veterán

A Go parnet folder-es kieg működik. :R

free your mind

(#45762) Jazz válasza Matthewus (#45730) üzenetére


Jazz
veterán

Na végül csak össze jött. Stylish-al mennek az ékezetek.:)

free your mind

(#45763) scope2007 válasza Matthewus (#45757) üzenetére


scope2007
addikt

Ez nekem is jól jött köszi

Én is nagy hibának érzem, hogy ha keresel egy könyvjelzőt, rakattintunk és nem ír ki róla semmit, hogy hol van stb, akinek több megás bookmarkja van annak azért alapnak jó lenne ha tudná :)
Azt szoktam hogy kivagom, és beillesztem valahova, majd az új helyére könnyen beillesztem

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#45764) Osiris


Osiris
őstag

2 napja a firefoxban a youtube videók teljes képernyős (HTML5) lejátszása közben valamiféle rángatás tapasztalható (flickering), olyan mintha a előre hátra ugrálna a képkockákon a lejátszó. Emiatt teljesen élvezhetetlenek lettek a videók és semmi okát nem látom hogy mi okozhatja ezt. Az FF verzió 44.0 ebben a pillanatban frissítettem, de az előző verzióval is ugyanezt csinálta.
Más böngészőkkel úgy tűnik nem jelentkezik a probléma.
Valakinek van ötlete mi lehet a gond? :F

(#45765) bozont


bozont
veterán

Üdv

Az mitől lehet hogy a FF egyfolytában tekeri a gépet (cpu-t, SSD-t, meg a netet is)? Tegnap még semmi baja nem volt, ma meg ilyen:

Most frissítettem is, hátha megoldja de nem. Érezhető id a dolog, mert néha be-beakad az egész böngésző.

mod.: Oké, megvan. A Weather Forecast kiterjesztés okozta. :U :W

[ Szerkesztve ]

(#45766) scope2007 válasza Matthewus (#45757) üzenetére


scope2007
addikt

na már kiírja hol találhatóak a könyvjelzők, remek
köszi :C

bozont igen, általában egy bugos kieg okozza, ki kell szűrni

[ Szerkesztve ]

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#45767) Cola111


Cola111
aktív tag

Sziasztok,

van egy olyan problémám, hogy mostanában a Firefox minden előjel nélkül többször összeomlik.

Windows: eredeti, Windows 10 pro, minden frissítéssel együtt
A Firefox verziószáma: 44.0
Kiegészítők: Adblock Plus, Roomy Bookmarks Toolbar, uBlock

Mit tegyek? Mi okozhatja az összeomlásokat?

:R

(#45768) weiss válasza Cola111 (#45767) üzenetére


weiss
addikt

Adblock mellé minek uBlock?

I did nothing, the pavement was his enemy!

(#45769) Cola111 válasza weiss (#45768) üzenetére


Cola111
aktív tag

Akkor azt eltávolítom, az okozhatja az összeomlást?

uBlockban melyik szűrők használata javasolt?

(#45770) Rainman05 válasza Matthewus (#45759) üzenetére


Rainman05
tag

Szia leírnád pontosan melyik kiegészítő cseréli vissza?

(#45771) weiss válasza Cola111 (#45769) üzenetére


weiss
addikt

Gőzöm sincs, csak fura volt hogy van mindkettőd.

I did nothing, the pavement was his enemy!

(#45772) Matthewus válasza Cola111 (#45769) üzenetére


Matthewus
őstag

Ublock Origin az alap listákkal, plusz I don't care about cookies listát még hozzáadhatod.

(#45773) weiss


weiss
addikt

Ezt vágja valaki, hogy miért írja ki a FFX? Ott van a tanúsítványban, hogy SHA256 :F

I did nothing, the pavement was his enemy!

(#45774) Ati007 válasza Rainman05 (#45770) üzenetére


Ati007
őstag

classic theme restorer: [link]

(#45775) Rainman05 válasza Ati007 (#45774) üzenetére


Rainman05
tag

Köszönöm!

(#45776) Osiris


Osiris
őstag

Youtubeon a 60FPS videók full screenen csak nálam ugrálnak össze-vissza a firefoxban? Ez valami ismert hiba? :F

(#45777) Osiris válasza Osiris (#45776) üzenetére


Osiris
őstag

...tévedtem, fullscreenen minden youtube videó szaggat a firefoxban (nálam).

(#45778) csabyka666


csabyka666
addikt

Üdv!

Ma frissített a FF, azóta nem tölt be semmit, úgy viselkedik, mintha nem lenne internetem. Ha kilépek, akkor közli, hogy összeomlott, és kereshetek megoldást online.

Ez az egyik, a másik, hogy korábban az volt a gond, hogy pl a PH-n is írtam, és 5 másodpercre befagyott, majd ment egy kicsit, megint befagyott, stb...nagyon idegesítő. Nálatok nem csinált ilyet? Újratelepítettem, de semmi.

A többi böngésző jó, de azok lassúak és sokat esznek, FF jönne be nekem, ha működne.

Van valami ötletetek?

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#45779) Cola111 válasza csabyka666 (#45778) üzenetére


Cola111
aktív tag

A 2. problémád nálam is előfordult, viszont ha letiltottam az AdBlock Plust, akkor jó lett.

(#45780) scope2007 válasza Pityu. (#45748) üzenetére


scope2007
addikt

ezt hogy érted?
már régóta van 64bites firefox , itt a legújabb 44

minden kiegészítő megy, amit eddig használtam
nekem a ramkezelés is jobb lett. legalábbis már egy órája megy a böngésző vagy 20oldal nyitva, és nem kúszott feljebb a ramzaba :D


[ Szerkesztve ]

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#45781) csabyka666 válasza Cola111 (#45779) üzenetére


csabyka666
addikt

AdBlock Plus nekem is van fenn, de ha azt le kell tiltanom, akkor inkább kidobom a gépet az ablakon. Rosszul vagyok a sok reklámtól...tudom, a fejlesztők...de valahogy ez már sok nekem.

Jó kérdés, attól van-e, de érdekes, mert nem kell írnom hozzá, hogy beakadjon, elég, ha csak áll a böngésző, és akkor is beakad, pl itt a HSZ szerkesztője alatt vannak ezek a GIF-ek, ezek is megállnak olyankor.

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#45782) lck válasza csabyka666 (#45781) üzenetére


lck
senior tag

Felejtsd már el adblock plust. Ublock sokkal jobb.

[ Szerkesztve ]

(#45783) csabyka666 válasza lck (#45782) üzenetére


csabyka666
addikt

Nem is hallottam róla, de köszi, megpróbálom!

Miben jobb, hadd kérdezzem? Mert nekem AdBlock Plus-szal sincs semmi gondom, nem érzek lassulást, YouTube is reklámmentes, lehet ezt még fokozni? :)

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#45784) Vakegérke


Vakegérke
veterán

64 bites a böngészőm, frissítettem, 44.0 verzió lett. Idáig szép, meg jó, csakhogy az eddig megelégedéssel használt kiegészítő ezzel már nem működik.
Tud valaki olyan kiegészítőt ajánlani, aminek a segítségével nem a kezdőlap jelenik meg (új lapon) a CTRL+n megnyomására, hanem az épp aktuális oldal?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#45785) csferke


csferke
senior tag

Sziasztok!
Az imént frissült az FF a 44-es verzióra és mindjárt nem úgy működik mint eddig.

Eddig amikor bezártam az utolsó lapot is akkor megjelentek a miniatűrök az utolsó megnyitott oldalakkal vagy azok amelyeket "odatűztem" .
Na ennek most lőttek.
Utolsó lap bezárásakor az az oldal/lap nyílik meg amelyik be van állítva alapértelmezetten az FF indulásakor (nálam ez a google.hu).

Hogyan tudnám visszakapni ezeket a miniatűröket?

(#45786) lck válasza csabyka666 (#45783) üzenetére


lck
senior tag

Kisebb gépigény, ( böngésző gyorsabb indulása mint adblock-kal ) kevesebb RAM használat, folyamatos fejlesztés, szabadon beállítható - szerkeszthető szűrőlisták. Egyéni szűrési objektumok kiválasztási lehetősége. A szűrt elemek adminisztrációja. Ublock Origin

(#45787) csabyka666 válasza lck (#45786) üzenetére


csabyka666
addikt

Köszi, meggyőző! Kipróbálom, de előbb a FF működne valahogy... :F

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#45788) Matthewus válasza Vakegérke (#45784) üzenetére


Matthewus
őstag

Ha jól értem, akkor az aktuális lapot akarod megnyitni egy új lapon? Azt meg tudod tenni, ha az egeret a frissítés gomb fölé viszed és CTRL+egérgörgő kombinációt használod.

(#45789) Vakegérke válasza Matthewus (#45788) üzenetére


Vakegérke
veterán

Köszönöm, de ez nálam nem működik. :N

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#45790) Matthewus válasza Vakegérke (#45789) üzenetére


Matthewus
őstag

CTRL+bal egérgomb és elhúzod a lapfület balra vagy jobbra?

(#45791) Vakegérke válasza Matthewus (#45790) üzenetére


Vakegérke
veterán

Mivel a Classic Theme Restorer-t használom, nálam nincsenek fülek.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#45792) Matthewus válasza Vakegérke (#45791) üzenetére


Matthewus
őstag

(#45793) Vakegérke válasza Matthewus (#45792) üzenetére


Vakegérke
veterán

Tökéletes, köszönöm szépen. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#45794) Faterkam


Faterkam
addikt

Sziasztok!
A Frissítés óta (Ff 44.0) nem megy a YouTubeCenter.xpi kiegészítőm :( Elvileg a védelmet kikapcsoltam - Blocklist enabled - False, de így se jó, ötletek?

[ Szerkesztve ]

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#45795) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Frissítettem 19-es verzióról a legfrissebbre. Az url sávot valahogy a lapok fölé kell majd erőszakolni mert ez így szörnyű. Meg valami színesebb téma is kell. Viszont ami sokkal jobban zavar: átmenettel jönnek a felugró ablakok (pl. ha hozzászólás írásánál rányomok a link gombra) és ezért nagyon lassú (számomra) míg bejön a tartalom. Ezt ki lehet valahol lőni?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#45796) Jazz


Jazz
veterán

Ha az oldalsávban megnyitod a könyvjelzőket, és ráviszed a kurzort, kb. 1 sec kell hogy megjelenjen a kicsi info ablak ami mutatja a pontos címet.

Hogy lehet ezt az 1sec-es várakozási időt 0-ra állítani?

Thx!

free your mind

(#45797) Jazz


Jazz
veterán

HTML 5 lejátszás alatt ezt a "mostantól teljesképernyős módban van" feliratot hogy lehet eltüntetni?

Illetve a youtube lejátszásnál: túl nagy-széles a lejátszó sáv, és túl hosszú az auto eltűnési ideje. Ezek ellen van valami?

free your mind

(#45798) scope2007 válasza Winner_hun (#45795) üzenetére


scope2007
addikt

Classic theme restorert próbáld ki, pár hszel lejjebb van link is pont

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#45799) Winner_hun válasza scope2007 (#45798) üzenetére


Winner_hun
félisten

Jónak tűnik, köszönöm:R Bár a felugrós áttűnéses ficsőr ellen nem jó.

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#45800) DS39 válasza Winner_hun (#45799) üzenetére


DS39
nagyúr

az inkább Windows feature lesz, mint a böngésző sajátja.

de amúgy itt a Panel animation-t megpróbálhatod kikapcsolni:

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.