Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-06-16 16:30:14

LOGOUT.hu

Mozilla Firefox

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20101) headhunter


headhunter
addikt

1. Létezik hasonló (működőképes) kiegészítő a PDF Downloadon kívül ?

[link]

Firefox 4.01 + PDF Download 3.0.0.2 hibaüzenet, beállításoknál :

XML feldolgozási hiba: nem definiált entitás
Hely: chrome://pdfdownload/content/options.xul
107. sor, 4. oszlop: <checkbox id="showEnableDisableIcon" label="&pdfdownload.optionsShowEnableDisableIcon;" preference="pd_showEnableDisableIcon"
------------------------^

2. Linux alatt (Ubuntu 11.04) a címsorba kattintva, nem jelöli ki az egész címet és új cím beírása előtt, törölni kell az egész linket, mi a megoldás?

(#20102) Winner_hun válasza BullZeye (#20099) üzenetére


Winner_hun
félisten

mikor minden 10. csomagot elvesztik

Örülnék ha nem hasraütésszerűen írnál mindenféle hazugságot egy nyílvános fórumon. Mégin honnan jött ez a minden 10. csomag? Ja hogy te találtad ki hogy lehessen szidni a postát.. ugyanmár. 1000-nél is több csomagot rendeltem külföldről, nagyon minimális volt aminek bármilyen baja lett volna, az se biztos hogy itthon keletkezett.
Akkor az én többszáz elküldött levelemről még szó se volt amik közül az összes megérkezett, tehát 0 veszett el.

Nálad csak az üzemanyag ára számít vagy a kocsi elavulását is beleszámítod abba hogy olcsóbban jön ki? Esetleg gumik kopása, fékek kopása, cseréje, olajcsere... ezeket is bele kell ám adni, nem csak az üzemanyagot. Hopp, mindjárt olcsóbb a tömegközlekedés ha 1 főre számolsz (ha egy autóval 3-4-5 ember utazik akkor lehet már jobban megéri kocsival, de egy személlyel...)
Az 50 fokot azt hőmérővel mérted?:DDD Vagy állt egy kemencében a vonat? Mert hogy nem volt annyi az biztos. Bár amiket eddig írtál már rég leesett hogy komolyan gondolod a túlzásaidat.. hát legyen:)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#20103) potyi23


potyi23
senior tag

hi.nemdtudom mennyire ide illo tema,de mostansag kezdte a firefox 4 em hogy ha megnyitom akkor oda lentre a talcara az ikonok utan megnyit megegy kulon firefoxot,es nemtudom h melyik van megnyitva.mit tudnek vele csinalni?

(#20104) Fecogame válasza potyi23 (#20103) üzenetére


Fecogame
veterán

Mindig új lapot nyitsz, nem pedig új ablakot.

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#20105) BloodRay válasza BloodRay (#20097) üzenetére


BloodRay
veterán

Valaki ezekre? :B

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#20106) fatal` válasza BloodRay (#20097) üzenetére


fatal`
titán

A Fast Dial nem kompatibilis az ötössel. Esetleg próbáld meg a speed dialt (hátha abból már van működő, nem néztem), az is hasonló.

A másodikat nem tudom, hogy mi okozhatja.

(#20107) WonderCSabo válasza BloodRay (#20097) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Első hsz -> diagnosztika

(#20108) WonderCSabo


WonderCSabo
félisten

Firefox hírek:

Az Azure API landolt mozilla-centralon

(#20109) BloodRay válasza WonderCSabo (#20107) üzenetére


BloodRay
veterán

Kössz a választ, de most nincs időm végignézni az egészet, de idővel ráveszem magam ha nem javul a dolog.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#20110) potyi23 válasza Fecogame (#20104) üzenetére


potyi23
senior tag

de ha mar eloszor inditom a firefoxot mar akkoris azt csinalja...akkor?

(#20111) WonderCSabo válasza potyi23 (#20110) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Ez valszeg azért van, mert egy másik Firefox alkalmazást nyitsz meg, nem azt ami a tálcára van rögzítve.

(#20112) potyi23 válasza WonderCSabo (#20111) üzenetére


potyi23
senior tag

mar proaltam ugyis ,hogy kitolroltem lentrol a talcarol,es ujra kihuztam,betettem legutoljara.Amint ramegyek h netezek,azonnal kidob melle megegy firefox ikont.Nem az alá indul amivel nyitottam...

(#20113) WonderCSabo válasza potyi23 (#20112) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Sztem rakd újra, töröld az ikont a tálcáról.

(#20114) potyi23 válasza WonderCSabo (#20113) üzenetére


potyi23
senior tag

koszi,sikerult,frisitettem 5-re...

(#20115) FehérHolló


FehérHolló
veterán

Kétszer mondtam neki, hogy majd később kérdezzen rá a frissítésre, aztán a második után következő induláskor már az 5.0 kacsintott a szemembe. Úgy mégis, mi ez??

Skynet is real. It's called Google.

(#20116) --HARDCORE--


--HARDCORE--
senior tag

Üdv! Tudja valaki hogy lehet rávenni az IDM-et hogy jelenjen meg a "letöltés" fül a Youtube-os videók fölött? Már próbálkoztam mindenféle böngésző integráció kapcsolgatással, de egyszerűen nem megy. Firefox 5.0 van fent.. előtte a 4.1-val sem ment már egy ideje, azelőtt meg ment rendesen. Teljesen újra lett telepítve a gép, de ugyanúgy nem dolgozik.. nem értem. 6.05-ös IDM, és használtam már, ment 2 hónapig rendesen.. Köszi előre is! :R

Csatlakozz a ReVoluthoz, ne fizess a semmiért a magyar bankoknak! ___Üdv.: Zsolt___ R.I.P. Ivett!

(#20117) HZoli87 válasza --HARDCORE-- (#20116) üzenetére


HZoli87
veterán

Itt nézd meg a beállításokat és legyen engedélyezve a kiegészítők között az IDM CC (jelenlegi változat: 7.3.1), ha ezek megfelelő beállításon vannak, akkor nincs több ötletem sajnos, nálam működik tökéletesen.

Legfrissebb verzió: IDM 6.06 build 8 (csak ez kompatibilis az 5-ös verzióval)

[ Szerkesztve ]

(#20118) #41133696


#41133696
törölt tag

Nektek megy a Fast Dail

Firefox 5.0- val?

(#20120) --HARDCORE-- válasza HZoli87 (#20117) üzenetére


--HARDCORE--
senior tag

A beállítás ugyanígy volt. Megpróbálkoztam az újabbik verzióval. Megy! ennyi szívást... ez vicc.. Köszi! :R

Csatlakozz a ReVoluthoz, ne fizess a semmiért a magyar bankoknak! ___Üdv.: Zsolt___ R.I.P. Ivett!

(#20121) #41133696 válasza BullZeye (#20119) üzenetére


#41133696
törölt tag

Frankó... köszi :)

(#20122) Jaki2000


Jaki2000
aktív tag

Frissítettem az 5-ösre. Minden jó, gondolom.
Csak minden indításnál frissíti a plugin-okat, és az indító oldal mellet mindig megjelenik a "Firefox sikeresen frissítve" oldal. És minden újraindításnál.
Már a újratelepítettem a firefoxot, akkor is. Pedig ha unistallálom, majd újratelepítem az szerintem nem frissítés.

Tudod, amikor sok kis kínait látsz, egyformának tűnnek. Én az emberszabásúakkal is így vagyok, és nem akarok kilógni a sorból.

(#20123) WonderCSabo válasza Jaki2000 (#20122) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Beragadt, mindig azt hiszi, hogy a frissítés utáni első indításban vagy. Első hsz > diagnosztika megoldja.

(#20124) headhunter válasza headhunter (#20101) üzenetére


headhunter
addikt

(#20125) WonderCSabo válasza headhunter (#20124) üzenetére


WonderCSabo
félisten

(#20126) TFSi válasza WonderCSabo (#20125) üzenetére


TFSi
őstag

Sziasztok!

Nem látom, hogy a frissítés beta csatornán van-e, hol lehet ezt beállítani...? (tudom, hogy gyermeteg kérdés... :DDD )

Hogy' akarjam magának kifejezni, hogy... (Alexander Salachi)

(#20127) WonderCSabo válasza TFSi (#20126) üzenetére


WonderCSabo
félisten

about:config -ban az app.update.channel változó értékével lehet változtatni.

(#20128) TFSi válasza WonderCSabo (#20127) üzenetére


TFSi
őstag

Akkor helyben vagyok, mert beta-t ír ki... :DDD Köszönöm szépen! :K

Egyébként előbb balga módon letöltöttem az FX5 beta 7-et és simán engedte feltenni a stabil 5-ös verzióra... Ok, én voltam a lökött, de ez akkor sem túl jó... Mondjuk hála az égnek nem lett két mappa a Program Files-ban, csak két ikon az asztalon... :)

Hogy' akarjam magának kifejezni, hogy... (Alexander Salachi)

(#20129) WonderCSabo válasza TFSi (#20128) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Firefox gomb -> Súgó -> Névjegy alatt is mutatja a csatornát, egyébként.

(#20130) Jaki2000 válasza WonderCSabo (#20123) üzenetére


Jaki2000
aktív tag

Köszi!
Csináltam Clean reinstall-t és újra rakást is.
Most 2 lehetőséget látok:
1. vagy ott marad indításkor az ablak
2. vagy leszokok 6 év után a firefoxról
Nem vagyok teljesen hülye a dolgokhoz, de firefox engem ne szopasson, és nem fogok órákat napokat hibakereséssel tölteni.
Ha tud valaki segíteni megköszönöm!
Ha nem passzolom a témát:

Igen erre utalok.
Csak a képek nem akartak beilleni

[ Szerkesztve ]

Tudod, amikor sok kis kínait látsz, egyformának tűnnek. Én az emberszabásúakkal is így vagyok, és nem akarok kilógni a sorból.

(#20131) WonderCSabo válasza Jaki2000 (#20130) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Biztos clean reinstallt csináltál, profil törléssel?

[ Szerkesztve ]

(#20132) Jaki2000 válasza WonderCSabo (#20131) üzenetére


Jaki2000
aktív tag

Igen! Lementettem a profilt másolással és a letöltött backuppal is. És töröltem.
Remélem a jelszavaim megmaradnak. És ha ettől megjavulna, és visszatöltöm, nem lesz ugyan ez?
Itt még nem tartok. De még egy sörnyi ideje van! Aztán Chromolok.

Ja! kb 6 oldalnyi könyvjelző és rengeteg belépési adat. Ezek azért biztonságban. :)

[ Szerkesztve ]

Tudod, amikor sok kis kínait látsz, egyformának tűnnek. Én az emberszabásúakkal is így vagyok, és nem akarok kilógni a sorból.

(#20133) sesz válasza BullZeye (#20100) üzenetére


sesz
csendes tag

Az oldalsávas megjelenítés egy fokkal jobb, mert ott már csak a kijelölés ugrik vissza a legelejére (de attól még így sem lehet tudni hol tartottam az előbb) és ez sem olyan sokszor történik.

Szóval ezek szerint nincs hibajavítás erre. Kár.
Marhanagy szégyen, hogy a legjobbnak nevezett böngészőben ekkora nagy alapvető hibák vannak.

[ Szerkesztve ]

(#20134) headhunter válasza WonderCSabo (#20125) üzenetére


headhunter
addikt

:R

Ezek a kiegészítők az aktuális lapot mentik PDF formátumban?

A PDF Download funkcióit tudja a kettő kiegészítő közül valamelyik? (PDF mentése, Online megnézés, HTML verzió, stb...)

[link]

[ Szerkesztve ]

(#20135) G.I.JOE válasza fatal` (#20106) üzenetére


G.I.JOE
senior tag

Nálam is bukta a fast dial FF5 alatt, a speed dial meg kissé gagyisztikus a FD után. Most vagy kibírom egy ideig, amíg frissítenek a SD-lal, vagy megy vissza a 4-es ... :(

(#20136) Piloss válasza G.I.JOE (#20135) üzenetére


Piloss
senior tag

Van béta is belőle, próbáld azzal

We exploited "We spread hate. We raised hate. We thought hate to be our savior. We put all our problems we created on the "Island of Devils". As a result that devil was born, to return the hate we gave it"

(#20137) fatal` válasza Piloss (#20136) üzenetére


fatal`
titán

Igen, ma néztem, az már működik. :)

(#20138) G.I.JOE válasza Piloss (#20136) üzenetére


G.I.JOE
senior tag

Hú, király!!! Mit iszol? :)

(#20139) Piloss válasza G.I.JOE (#20138) üzenetére


Piloss
senior tag

Szinte bármit, nem vagyok válogatós :D

We exploited "We spread hate. We raised hate. We thought hate to be our savior. We put all our problems we created on the "Island of Devils". As a result that devil was born, to return the hate we gave it"

(#20140) WonderCSabo válasza headhunter (#20134) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Igen, lementik PDF-ben. A többit nem tudom, próbáld ki, pár perc az egész.

(#20141) Bali27 válasza G.I.JOE (#20135) üzenetére


Bali27
addikt

Mi a baj a speed diallal? Nekem FF5 alatt tökéletes..

(#20142) Bali27


Bali27
addikt

NEkem az a problémám hogy a 3.6 mikor fent volt még Joomláztam.No és egyszer a joomla.pdf-et letöltöttem.. És azóta hiába frissitek meg minden, minden bekapcsolás után pár percel magától letölti és megnyitja..:D:D:D Kicsit már rohadtul idegesitő.. Erre tud valaki megoldást, mert már a hajam tépem :W

(#20143) HZoli87


HZoli87
veterán

Lehet hogy szemüveget kellene íratnom magamnak, de a mai WU frissítések után mintha kicsit megváltoztak volna a betűk a Firefoxon belül. KÉP :F

(#20144) WonderCSabo válasza Bali27 (#20142) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Hát ez télleg az. :S Első hsz -> diagnosztika.

HZoli87: Télleg fura, különösen a kis betük bal még jobboldalt. Nincs előttről képed. Illetve mely frissítés volt ez?

(#20145) HZoli87 válasza WonderCSabo (#20144) üzenetére


HZoli87
veterán

IE9 alatt is hasonló, és megvagyok győződve, hogy köze van a WU frissítésekhez. Amúgy nagyon jó szerintem, könnyen olvasható. :)

- Frissítés Windows 7 for x64-based Systems rendszerhez (KB2552343)
http://support.microsoft.com/kb/2552343
- Frissítés Windows 7 for x64-based Systems rendszerhez (KB2547666)
http://support.microsoft.com/kb/2547666
- Frissítés Windows 7 for x64-based Systems rendszerhez (KB2545698)
http://support.microsoft.com/kb/2545698

+ Office 2010 SP1

[ Szerkesztve ]

(#20146) WonderCSabo válasza HZoli87 (#20145) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Az uccsó lesz az! Na, én is kíváncsi vagyok!

(#20147) pete_21 válasza HZoli87 (#20145) üzenetére


pete_21
addikt

Igen, itt van hozzá a link. Néhány font javítva lett.
Na majd holnap felteszem én is, és csinálok előtte és utána lévő képeket. :)

(#20148) WonderCSabo válasza pete_21 (#20147) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Fx7 before
Fx 7 after
Fx5 before
Fx5 after

(#20149) philoxenia válasza pendre54 (#20080) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

A Google Toolbar nem kompatibilis az ötössel, helyette föltehető a Google Shortcuts jelenleg a 2.1.6.-os verzió az aktuális. Sok gomb van benne.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#20150) MichaelSD válasza philoxenia (#20149) üzenetére


MichaelSD
őstag

Csak nálam probléma, hogy a Google Docsban spreadsheetjeiben nem tudok CTRL+Cvel másolni?

Gyakorlatilag nem vesz tudmást a CTRL+C parancsról. Beszúrni betud. A FF4-esen volt ezzel probléma, de most teljesen megadta magát.

Ötlet???

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.