Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rick4

    félisten

    válasz Qkackca #56066 üzenetére

    Itt napi 12-14 óra meló van, és azt hittem én is, hogy majd elszalad a fogyi, (mindegy, 5 perc alatt megkeresem a havi villanyszámla árát) de nem, 2 db gép+ 2 db monitor (49" samsung 32:9-es) + 2 db led lámpa itt, most, élőben 155-161W között ugrál, amiből 26W a nas+ a szünetmentes fogyi, azaz melózva, kb 35 chrome+5 edge ablakkal, műholdvevőről jövő hd streammel 67W-ot eszik a gép+ monitor+lámpa, ebből 4W a lámpa, konkrétan 63W-ről beszélünk.
    Emlékszem, a régi Samsung 245T moncsim egymagában képes volt felvett fényerőnél 100W-ot kajálni. :D

    Szerintem sose volt még olyan gépem, ami ennyi erő mellett ennyire keveset fogyasztott volna.

    250K-ért szerintem még az apróból is lehet elég szép konfigot válogatni, saccra dupla teljesítménnyel, egy pofás házzal (nuc- hoz képest pofás) de ugye egyéni preferencia az ilyen olyan TB csati, miegymás, én pl most utánanézés nélkül azt se tudom, az mire jó. :D

    49" monitor, nas, nvme ssd ház eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/rick4/keres.php?usrid=87025

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés