Hirdetés

2024. június 14., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Mini-ITX (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:36:22

LOGOUT.hu

Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55701) Grave_444 válasza Speed® (#55700) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Pontosan, hozzáteszem most vettem Asrock B560M-ITX/ac lapot, ami kezeli a PCI-E 4.0-t és M.2 NVME Genx4-et is 11. gen procival.
Nekem nem az van, de nem is számít a különbség, elég a a ramot kezeli 3600MHz CL16 és később egy 10700/11700 mehet bele. :)

[ Szerkesztve ]

(#55702) matyee válasza Grave_444 (#55701) üzenetére


matyee
őstag

Sziasztok,
Van valakinek tapasztalata, hogy egy Dan a4 házban milyen cpu-t lehet értelmes keretek között lehűteni? Asetek 92mm AIO van benne + noctua venti.
köszönöm előre is!

(#55703) Francia91


Francia91
veterán

Sziasztok!
Ezzel a tápegységgel kapcsolatban van valakinek tapasztalata?
Fehér SFX tápegységet keresek a fehér NR200P alapú építendő ITX konfighoz, olyat, ami nem noname, itthon kapható, és normális teljesítményű. A Lian Li aránylag ismert márka, legalábbis én hallottam már róla, és nem rosszakat
Egyenlőre így néz ki a gép, már azokból, amik már megvannak hozzá (fehérre fújt Sapphire RX580 8 GB, fehér venti a Big Shuriken 3 CPU hűtőre, és fehér hűtőbordás Corsair DDR4 2x16 Gb RAM):

Szeretném, ha a tápkábelek is fehérek lennének, viszont kb 20 ezer Ft csináltatni egy táphoz külön kábeleket, ezzel az árral a Lian Li-hez pedig alapból fehéreket kapnék, meg csak nyomna valamit az összképbe, ha a táp is fehér, még ha nem is túl sokat látszódik alapból

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#55704) AxBattler válasza Francia91 (#55703) üzenetére


AxBattler
félisten

Ennyi pénzt nem adnék 2 év garis tápért, amikor a konkurencia ad 5-10 évet. :N

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#55705) Francia91 válasza AxBattler (#55704) üzenetére


Francia91
veterán

Akkor marad a CoolerMaster V650 SFX Gold, és csináltatok hozzá fehér kábeleket :)

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#55706) flashpointer válasza Francia91 (#55705) üzenetére


flashpointer
őstag

Szerintem ha csinaltatsz hozza kabelt, ahhoz kepest a 80 ezres feher tap joarasitott!

(#55707) AxBattler válasza Francia91 (#55705) üzenetére


AxBattler
félisten

Nem tudom, de azok a lapos, fekete kábelek talán házilag is festhetőek? :F
Modding topikban utánakérdezhetnél...

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#55708) apollo12 válasza Francia91 (#55703) üzenetére


apollo12
veterán

Nekem ilyen tápom van, sajnos ventilátora nem halk, és mindig magas fordulaton használja.
Én kicseréltem táp ventilátorát :DDD teszt

(#55709) A.Winston válasza Francia91 (#55705) üzenetére


A.Winston
tag

Nem olyan nagy kaland megcsinálni ám a méretre vágott kábelt.
Tuti van fehéren szigetelt kábel és pin-ek is pár száz forint-os tétel. Ha szépen krimpelsz (- ha még nem csináltad teszteld előtte, tuti lesz selejt is-) felesleges sleeve-elni. Ha jól előkészítesz mindent pár óra alatt megvagy.

[ Szerkesztve ]

nincs

(#55710) sasNAXO válasza A.Winston (#55709) üzenetére


sasNAXO
aktív tag

Fehér kábel pl. MDPC-X 17 AWG C-White - a magyar forgalmazó weboldala éppen "megújítás alatt" egy ideje, de biztos beszerezhető máshonnan is.
Tényleg nem nagy durr, csak ajánlott hozzá megfelelő fogó (nem kell a méregdrága).

Eladó cuccok: AXP90-X47, Black Ridge, Sangoma A108E

(#55711) AxBattler válasza AxBattler (#55683) üzenetére


AxBattler
félisten

A múltkori rágódás folyományaként erősen elgondolkodtam, hogy hagyom az egészet a fenébe, és átugrok egy használt HP Elitedesk G3/G4/G5 SFF gépbe. Igazából mindenre elég, néhány kompromisszumot kell figyelembe venni:
- csak LP VGA-kat fogad - GTX1650 és RX6400 közül azért már lehet választani.
- UEFI fapados - hát, nagy tuningot amúgy sem terveztem. :B
- táp csak 180W (újabb gépeknél 250W) teljesítményű - kevés időt menne terhelve, így elfogadható.
- hűtése korlátozott - a CPU ventije cserélhető egy minőségibbre, de ennyi. Esetleg a PCIE takarólemezek helyett a hátsó panelre lehet erősíteni egy hátrafelé fújó 60mm-es ventit. Ha minden kötél szakad, akkor a felső lemezt meg tudom vágni egy 120-140mm-es ventirácsnak+porszűrőnek.

Igazából csak az utóbbi probléma, a melegedés lehetősége aggaszt. Szerintetek?

Most vettem észre, hogy a korábban említett SST-ML11B már listára került az EU-ban, bár 35k HUF kicsit sok érte. Talán mire hozzánk ér, lemegy 30k HUF-ra.
Persze kerítenem kellene hozzá egy rövidebb kábelezésű, halk TFX tápot is... :U

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#55712) Qkackca válasza AxBattler (#55711) üzenetére


Qkackca
őstag

Hát ez egy komplex kérdéskör szerintem :)
Ki kell választani egy fő(bb) csapásirányt, aztán megvalósítani.
Mondjuk költséghatékonyság. Hát az ma elég nehéz dió, a mihez képest lesz 'olcsóbb'. Nem abszolútértékben. Új árakat nézegetve ez inkább matx méretben megvalósítható.
Egy próbát megérhet a brand sff gépek is, de az inkább kompromisszumnak gondolnám mint megoldásnak. Meg azok inkább kis/irodai terhelésre vannak méretezve. Jellemzően a háttértárak illetve a vga hűtése lehet gond, a cpu-ra többnyire odafigyelnek azoknál.
(Acer Veriton 6620G vagymi a rapidprototyping gépalapom ha van egy elvetemült ötletem és gyorsan kell nézni megvalósíthatósági tanulmányt :D
Inwin BK623: szintén megfő a vga és a hdd is, plusz papírból van a lemez olyan vékony.)

Amúgy én is gondolkodóba estem a B450-2700 párost próbálnám fejleszteni, 5600-tól felfelé nézelődök, de az árak :F Meg akkor már gondolom a 3200-as ram se lenne ideális.

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#55713) AxBattler válasza Qkackca (#55712) üzenetére


AxBattler
félisten

Ja, kisebb mATX lap, vagy SFF lenne az irány.

Még ha a VGA nem is, de a HDD-k hűtése aggaszt leginkább.
Bár az Elitedesk ház ház úgy van kialakítva, hogy elől rácsos, hátrafelé meg kiáramlik a levegő, de nincs nagy légmozgás, és nem lehet előre ventit betenni.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#55714) Qkackca válasza AxBattler (#55713) üzenetére


Qkackca
őstag

Most esett le: TFX-> slim matx. Azok közül ez még talán a jobbik elrendezés.
Az a nem lehet betenni az azt jelenti, hogy gyárilag nincs helye, és nincs is megfelelő méretű hely? Vagy azt, hogy igaz nincs kimondott helye, de azért van annyi, hogy befér oda valami ami mozgatja a levegőt (venti a hdd keret környékén, ha szükséges)?

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#55715) AxBattler válasza Qkackca (#55714) üzenetére


AxBattler
félisten

Nincs gyári hely, és látatlanba nem is tudom megmondani, hogy befér-e oda egy venti.
Talán egy 50-60mm-es légkavaró oda lehet fogatni valamivel.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#55716) HookR


HookR
addikt

ASRock Z790 PG-ITX/TB4 - [kép] / videocardz.com
MSI MPG Z790I Edge WiFi - [kép]
- LGA 1700

[ Szerkesztve ]

▌www.thunderbolts.info | youtube.com/ThunderboltsProject ▌16personalities.com▐

(#55717) pils00


pils00
tag

Ide keresnék 2db 180 fokos fordító adaptert.
A corsair sf 600 platinum szálanként harisnyázott kábele nem fér el.
Ncase M1 és MSi RX 6700 XT GAMING X a két komponens.
Kb 1 centi van az oldallapig.

Tud valaki hazai beszerzési forrást, vagy marad az amazon.de?

Köszönöm

(#55718) Grave_444 válasza pils00 (#55717) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Nekem ilyen van. [link] [link]

[ Szerkesztve ]

(#55719) AxBattler


AxBattler
félisten

Fractal Design Meshify 2 Nano - gyári oldal
A FD új "kompakt" háza fekete, vagy fehér színben. Amellett, hogy nagyjából megtartotta az előd Define Nano S méreteit, ennek az előlapja is rácsozott, azaz szellőző, és már 3 PCIE slot széles VGA-t is el tudunk benne helyezni - utóbbi tulajdonság vonzata, hogy kisebb (225-236mm szélességű) mATX lapok is beleférhetnek.
Még ennél is fontosabb, hogy kapott egy, a HDD-ket, valamint a tápot (és a hozzá tartozó kábeldzsungelt) elrejtő lemezt, így sokkal igényesebben, mutatósabban rendezhetjük el a konfigunkat.

Szvsz külön igényes lehet a fehér házban egy fekete-hehér setup, fehér ARGB LED megvilágítással, és ventilátorokkal. :K

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#55720) flashpointer


flashpointer
őstag

Hat ez a 2-3 slot utan jon a tap/takaroburkolat teljesen eletketkeptelen konstrukcio, ha meg nem kell normalis vga akkor minek ekkora haz.

(#55721) Pista0001 válasza flashpointer (#55720) üzenetére


Pista0001
addikt

"ha meg nem kell normalis vga akkor minek ekkora haz."

Remélem, te is érzed, hogy ez nem valid negatívum, nyilván nem vesz ilyet, akinek nem kell ;] :P

Hogy az elejéhez is hozzászóljak, sok kártya érkezik 2,5 slot széles hűtéssel ;)

[ Szerkesztve ]

(#55722) PROTRON válasza flashpointer (#55720) üzenetére


PROTRON
addikt

Igazából vízhűtéses VGA-t szerepeltetnek a weblapon a prospektusban és az elülső venti lentre helyezéséhez egy csatornát vájtak az alsó lap elejébe, így ez a 3 slot VGA mélység ennek a szellőzésnek szól...
BTW kb 1 cm légrés marad a tápegység felett ha ventilátoros hűtésed van, amellé ha csak 2,5 slot akkor meg lehet úszni a dolgot. :)

Elméletileg nincs hülye kérdés...az elmélet és a gyakorlat között elméletileg nincs különbség.

(#55723) HookR válasza HookR (#55716) üzenetére


HookR
addikt

MSI MPG Z790I Edge WiFi hivatalos oldal - [link]
- LGA 1700



=================================================

Asus ROG Strix Z790-I Gaming WiFi hivatalos oldal - [link]
- LGA 1700



=================================================

▌www.thunderbolts.info | youtube.com/ThunderboltsProject ▌16personalities.com▐

(#55724) HookR


HookR
addikt

Asus ROG Strix X670E-I Gaming WiFi hivatalos oldal - [link]
- AM5

▌www.thunderbolts.info | youtube.com/ThunderboltsProject ▌16personalities.com▐

(#55725) HookR válasza HookR (#55716) üzenetére


HookR
addikt

ASRock Z790 PG-ITX/TB4 képek és specifikáció - newegg
ASRock Z790M-ITX WIFI képek és specifikáció - newegg
- LGA 1700

▌www.thunderbolts.info | youtube.com/ThunderboltsProject ▌16personalities.com▐

(#55726) Francia91 válasza HookR (#55724) üzenetére


Francia91
veterán

Kíváncsi leszek, mennyi lesz a jelenlegi AM4-es ITX deszkák ára mellett...

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#55727) HookR válasza Francia91 (#55726) üzenetére


HookR
addikt

Hidd el, nem vagy kíváncsi ! ;]

▌www.thunderbolts.info | youtube.com/ThunderboltsProject ▌16personalities.com▐

(#55728) Francia91 válasza HookR (#55727) üzenetére


Francia91
veterán

Eltaláltad.... :)
Ennyiből kijön az építendő konfigom maradék összetevője :D (Ryzen 5 5600, SFX táp, NVMe SSD)

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#55729) HookR válasza HookR (#55725) üzenetére


HookR
addikt

ASRock Z790 PG-ITX/TB4 hivatalos oldal - [link]
- LGA 1700



=================================================

ASRock Z790M-ITX WIFI hivatalos oldal - [link]
- LGA 1700



=================================================

▌www.thunderbolts.info | youtube.com/ThunderboltsProject ▌16personalities.com▐

(#55730) HookR


HookR
addikt

Amúgy aprón felbukkant egy Asrock B450 Fatal1ty Gaming-ITX/AC "ujj" 3 év garival relatíve kedvező áron, ha érdekel valakit.

▌www.thunderbolts.info | youtube.com/ThunderboltsProject ▌16personalities.com▐

(#55731) Francia91 válasza HookR (#55730) üzenetére


Francia91
veterán

Láttam, 40 ezer, ha jól emlékszem :)
Egyre ritkábban bukkan fel aprón AM4-es ITX deszka

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#55732) AxBattler válasza HookR (#55730) üzenetére


AxBattler
félisten

Láttam, 45k HUF-ért elég jó ajánlat a mostani ínséges időkben. :K

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#55733) hegegabi80 válasza HookR (#55727) üzenetére


hegegabi80
addikt

Azt a ku..... ! :Y :Y
Jól sejtettem, hogy hosszú távú lesz a jelenlegi B450 itx deszka, remélem ő is így akarja majd és nem adja meg idő előtt magát. Az egész komplett gépem nem ér ennyit.

(#55734) HookR


HookR
addikt

Tulajdonképpen, ha jobban megnézzük, egész jutányos áron mérik... :D

▌www.thunderbolts.info | youtube.com/ThunderboltsProject ▌16personalities.com▐

(#55735) zed1983 válasza HookR (#55734) üzenetére


zed1983
őstag

Ilyen alaplap árakat, komolyan nem értem mi indokolja..
Legalább mint az AM4-nél, hogy kiszolgál két-három gent CPU-ból..de még akkor sem vennék ennyiért alaplapot ha lenne rá pénzem, olyan mint az új iPhone :W

YouTube Tech csatornám : https://www.youtube.com/channel/UCXIipIK2bjjaB38G1zKNi_w

(#55736) hoffman_


hoffman_
nagyúr

ha egyik normális nextgen lap sem kap spdif-et, akkor megette a fene az egészet, marad az AM4, amíg nincs optika... high-end board-okon...

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#55737) Rick4 válasza hoffman_ (#55736) üzenetére


Rick4
félisten

mivel jobb az spdif, mint egy hdmi-ről leszedett hang?

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#55738) Crabface válasza Rick4 (#55737) üzenetére


Crabface
senior tag

Húha, ebbe belenyúltál... ;]

"If you don't look back when you're walking away from your car, you bought the wrong one."

(#55739) Rick4 válasza Crabface (#55738) üzenetére


Rick4
félisten

Én tisztában vagyok a válasszal, csak kíváncsi vagyok, mi szólhat mégis mellette, ha már a legutolsó hoki lapon is van HDMI.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#55740) KaiotEch válasza hegegabi80 (#55733) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Majd adnak ki hozzá egy BIOS-t ami tönkreteszi :D Szerintem itt épeszű ember hónapokig nem fog megvenni ennyiért PC-t. Az új Ryzen CPU sem dob annyit, szerintem, ami megérné. De mivel majd kivonják a régieket, majd csak az újak lesznek, akkor meg, ha kell, akkor meg fogja venni az ember. Bár szerintem ami itt az országban történik, az emberek azt fogják csak megvenni, ami feltétlenül szükséges. Mint az új iPhone 14 Pro(sarcasm). :DD

(#55741) mpierre válasza zed1983 (#55735) üzenetére


mpierre
veterán

Teljesen agyament árak. A komplett gépem nem került ennyibe. Vízhűtésestül.

#### A hatalom nem egy jelvény vagy egy pisztoly. A hatalom az a hazugság: minduntalan hazudni, míg lassan az egész világ behódol neked. #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html #### https://youtu.be/CRaOpLyIDpk

(#55742) imibogyo


imibogyo
veterán

Lehet, hogy én vagyok a kispénzű huszár és egyáltalán mit keresek egy ilyen fórumon, de én már évek óta nem költöttem komolyabb összeget számítógépre és úgy érzem már nem is nagyon fogok. A jelenlegi i7 4790K + GTX1060 kiszolgálja az alapvető igényeimet és van vagy 8-10 egyéb gépem a műhelyben (laptopok, ITX és ATX gépek vegyesen elsődlegesen a hobbi CNC gépeimhez), amikkel meg elszórakozhatok ha akarok, de az hogy több, mint egy havi fizetésemet elszórjam csak egy új alaplapra, az nálam most már nem játszik. Van így is épp elég amire költsek és a közeljövő várható eseményeit figyelembe véve szükségem lesz még a tartalékaimra is... :(

(#55743) dugo_ válasza imibogyo (#55742) üzenetére


dugo_
veterán

Dettó.

'19-ben akartam az eddigi G4560-RX580 kombót GT1030-cal lebutítva befogni HTPC-nek és céges áfa-mentes bulival új gépet építeni magamnak. A kártyacsere megtörtént (35k-ért eladva az RX580-at, 3 hónappal az VGA árrobbanás előtt... ;]), a céges okosságot pedig beszántotta az új COO, így két szék közé esve azóta is a lassan 6 éves 7. gen Pentiumon kuporgok. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#55744) AxBattler válasza imibogyo (#55742) üzenetére


AxBattler
félisten

Egyetértek, hosszú távú megoldást keresek én is.
Intel and AMD don’t want you to know this… (but your old computer is still fine)

#55743 dugo_
Mit akarsz, az egy jó proci!?! :P
+ Egy i5-ös Kaby Lake azért már 20k alatt könnyedén megcsíphető apróról.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#55745) HookR


HookR
addikt

Az AM5-ös B650(E) alaplapok is érkezőben - videocardz.com

ASRock B650E PG-ITX WiFi képek - [1] / [2]
Gigabyte B650I AORUS Ultra kép - [1]
MSI MPG B650I Edge WiFi képek - [1] / [2]

[ Szerkesztve ]

▌www.thunderbolts.info | youtube.com/ThunderboltsProject ▌16personalities.com▐

(#55746) Ribi válasza AxBattler (#55744) üzenetére


Ribi
nagyúr

Amikor a TR-t nézi 2060-al, majd fps értéket ki se rak, hát loller kategória. Emberek ha nem munkára használják a gépet akkor a játék a probléma. Multit meg ne is említsük. Gyakorlatilag játszhatatlan lenne nem egy.
Nyilván kinek mi az igénye és ha megfelel, akkor megfelel, de ez a video siralmasan összerakott darab.

(#55747) AxBattler válasza Ribi (#55746) üzenetére


AxBattler
félisten

Ez nem egy bencsmáurk videó volt, hanem bemutató, itt annyira nem fontos hogy minden az utolsó számértékig ki legyen tesztelve.

Nyilván kinek mi az igénye és ha megfelel, akkor megfelel...
Pontosan.

#55744 AxBattler
Egy i5-ös Kaby Lake azért már 20k alatt könnyedén megcsíphető apróról.
Visszaszívtam. :B

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#55748) Ribi válasza AxBattler (#55747) üzenetére


Ribi
nagyúr

Csak az, hogy először lefuttatta a bencset és ott mondott konkrék értkeket, majd ehhez hasonlította a jaa, szerintem ez van 60 fps ránézésre eredményt. Ez olyan HE??

(#55749) mpierre válasza AxBattler (#55747) üzenetére


mpierre
veterán

Ne a legdrágábbat vedd alapul... :DDD Ok. Nem 20k alatt, de a duplája alatt megvan. :Y (1 év garis példányt vettem 26k-ért... valami itt is elromlott.)

#### A hatalom nem egy jelvény vagy egy pisztoly. A hatalom az a hazugság: minduntalan hazudni, míg lassan az egész világ behódol neked. #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html #### https://youtu.be/CRaOpLyIDpk

(#55750) hoffman_ válasza Rick4 (#55737) üzenetére


hoffman_
nagyúr

annyiban, csak egy use case esetemben például, hogy nem kell új erősítőt venni 4k USD körül, ha a régi nem ismer még HDMI-t és csak optikán tudsz átadni neki jelet. abba nem gondoltam bele, hogy ez mennyire egyedi eset, azt gondolnám, hogy nem az, de simán tévedhetek.
kis pénz, kis foci : D

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Mini-ITX (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.