Hirdetés

2024. június 12., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#31651) endruboy1 válasza 7Days (#31648) üzenetére


endruboy1
senior tag

És a válaszokból nem jött le hogy egyik egyik sem? :D
Am én a másodikat venném ha muszáj lenne a 2 közül választani. Ha már notebook bírja már az akkuja annyira hogy a gép valóban hordozható legyen.

(#31652) Don't Panic


Don't Panic
senior tag

hali megvettem a BITSTORE.hu nál az[link]]X54H Asus laptopot és Pixel hibás (i3 as proci... matt kijelző... 117 ért) :( hétfőn megyek és gariba kicseréltetem remélem nem fognak akadékoskodni.

[ Szerkesztve ]

(#31654) adolfka00


adolfka00
tag

Sziasztok két laptopról lenne szó választ előre is köszönöm

ACER Travelmate 5520G

AMD Turion64 x2 Mobile Technology TL-60 (2.0 GHz, 2x512 kB L2 cache)
15.4" WXGA Acer CrystalBrite LCD
Up to 1024 MB ATI Mobility RadeOn HD 2400XT HyperMemory
2 GB DDR2
160 GB HDD
DVD Super Multi DL
802.11b/g WLAN
Használt termék! Kb 1,5-2 órás akkumlátorral, szép állapotban!
Garancia: Kipróbálási (1 hét)

ASUS X5DIJ

Kijelző: 15,6" HD LED fényes TFT 16:9 (1366 x 768)
Processzor: INTEL DUAL-CORE 2GHz
Winchester: 100GB SATA 5400rpm
Memória: 2GB DDR2 800MHz
Videókártya: Intel Graphics Media Accelerator 4500M
Akku: 6cellás 4400 mAh (Lithium-ion)
Altec Lansing hangszórók, VGA monitor kimenet, Gigabit LAN (10/100/1000), USB 2.0 (4db), Wireless LAN 802.11 b/g/n (WiFi)
beépített 0,3Mpixel webkamera, 3 az 1-ben kártyaolvasó (SD,MMC, MS)
4 órás akksival! Aksi fedő és a dvd fedőlap hiányzik karcos 1 kicsit a teteje

Kis játékra,net,film-re kéne :)

[ Szerkesztve ]

Csak olyan emberekkel üzletelek akik komolyan is gondolják.... ;)

(#31655) Borote válasza adolfka00 (#31654) üzenetére


Borote
addikt

Mennyibe kerülnek? Mekkora a kereted? :)

Don't Panic: mekkora a pixelhiba mértéke? Ha nincs rá kifejezetten pixelhiba garancia, akkor 1db hibás pixelért még nem cserélik :(
Ha teheted, akkor inkább élj az elállási jogoddal.

7Days: Nem elfogultság. Józan ész.

[ Szerkesztve ]

(#31656) Don't Panic válasza Borote (#31655) üzenetére


Don't Panic
senior tag

elég nagy pixel de ha nem cserélik ki akkor élek az elállás lehetőségével köszi.

(#31657) priest92


priest92
csendes tag

Hali!
Mi a véleményetek erről a videókártyáról?
ATI Park XT 1Gb(DDR3)...nem nagyon találtam róla információt
Ez megegyezik ezzel? -->ATI Mobility™ Radeon® HD5470 1GB GDDR3 .
És ez egy i3- 370M-es procival azért már jól menne?(Toshiba)(gondolok netezés, filmezés, esetleg játék{nem ful graff}

(#31658) endruboy1 válasza priest92 (#31657) üzenetére


endruboy1
senior tag

Az új gémeket többnyire low grafon vinné... Az új i-s procikba integrált HD3000-el van kb egy szinten sztem.

(#31659) Dhampir válasza endruboy1 (#31658) üzenetére


Dhampir
félisten

Kalandgémre elég lehet az integrált is, bár a Black Mirror grafikáját megnéztem volna rendes kártyával is. :)

(#31660) Kornel válasza Dhampir (#31659) üzenetére


Kornel
veterán

Lehet, hogy nemsokára elég lesz egy APU is a notikba mindenre: link

[ Szerkesztve ]

(#31661) Dhampir válasza Kornel (#31660) üzenetére


Dhampir
félisten

Soká lesz még, de "APU-it-anyait bele fog adni, az biztos. :K

(#31662) adolfka00 válasza Borote (#31655) üzenetére


adolfka00
tag

55-55 mind 2 :) Annyi a keretem is de már írtam 1x :) :R

Csak olyan emberekkel üzletelek akik komolyan is gondolják.... ;)

(#31663) Borote válasza Don't Panic (#31656) üzenetére


Borote
addikt

Egy pixel az egy pixel, mindegy, hogy mekkora :B

priest92: mennyi a kereted? Játékra ez elég gyenge :B

adolfka00: használtból én inkább keresnék ThinkPad T60-t vagy Latitude D630-t, ezek üzleti gépek, általánosan megbízhatóbbak, nagyobb eséllyel nem mennek tönkre hónapokon belül. Ja, és matt a kijelzőjük :) Laptopesztergom szokott árulni ilyeneket 60-ért 6 hó garanciával, szerintem sokkal jobb vételek.

(#31664) Dhampir válasza panniii (#31642) üzenetére


Dhampir
félisten

Ez gyenge? [link] Eléggé "édike". :)

(#31665) Borote válasza Dhampir (#31664) üzenetére


Borote
addikt

Hosszú üzemidő, matt kijelző, gyenge processzor - viszont a garanciát bővíteni kell!
1 év az nem sok :(

(#31666) Dhampir válasza Borote (#31665) üzenetére


Dhampir
félisten

Az igaz, viszont a matt kijelző előnyösebb munka szempontjából.

Jobb egy 13,3 subnotebook az tény, de érdekesnek tartottam belinkelni a paraméterei miatt (az üzletet nem ismerem, de röpke átnézésre 3 közül olcsóbb volt).

(#31667) Borote válasza Dhampir (#31666) üzenetére


Borote
addikt

Ja, hülyén fogalmaztam, a hosszú üzemidő és a matt kijelző az kifejezett előny. A hátrány a gyenge processzor - a garibővítés semleges, de muszáj, árba kell beleszámolni :)

(#31668) bekmate


bekmate
csendes tag

Üdv!

Nemrég érdeklődtem milyen notebookot vegyek 200e körül, kaptam is pár jó tippet, megnézegettem őket személyesen is. Végül arra az elhatározásra jutottam, ha már ennyi pénzt áldozok valamire, az legyen olyan, hogy minden igényemet kielégítse, így 250 ezres árkategóriában találtam megfelelő gépet. (és nem a jobb config dobja meg az árat :) )

Végül csak Dell-ek közül választok, de még mindig nem döntöttem, melyik legyen. XPS, Latitude, vagy Vostro, mind core i5-ös procival.

XPS configban is nagyon jó, és alumínium házas, viszont egyszerűen nem tetszik külsőre.

Latitude anyaghasználatban, kinézetben nagyon top, nagyon szép, és igazából ez jött be a legjobban. :) Viszont 250-ért még nincs benne dedikált gpu, amit még ha ki sem használnék 100%-osan, azért néha szükségem lenne rá, és nem 1 évre tervezem venni, és a másik 2 versenyzőben ugyan ezen az áron már kapok azt is, és nem is gyengét.

Vostro: Leginkább e felé húz a szívem mégis, mert szép is külsőre, configban sem marad el az XPS-től, sőt, 2430M proci még jobb is mint a másik 2410-ese. Úgyhogy csak akkor nem e mellett döntenék, ha valaki kiábrándítana, hogy nem lenne jó választás, ezért is írtam ide be. :) Továbbá, 15"-os változatban nincs numerikus bill (xps-be sem), viszont a 17"-os csak 5000-el drágább, és azon van numpad is, igaz 1 kicsivel gyengébb a gpu (Radeon HD 6630M vs GeForce GT 525M ), de ez nem jelentős.

(#31669) pzg


pzg
tag

Az Asus N55SF 1600x900-as kijelzőjét újabban fényesnek írják a boltok a specifikációban, míg régebben a tesztekben matt volt. Ez vajon csak elírás, vagy tényleg megváltozott?

(#31670) Borote válasza bekmate (#31668) üzenetére


Borote
addikt

Ennyi pénzért kaphatsz renew EliteBook-ot, dedikált kártyával. Jó választás a Vostro, de szerintem ezt is érdemes belevenni a tervezett gépek közé. Például :) Jó ég, ezt a gépet 160GB-os SSD-vel adják o.O fHD kijelző, külső-belső fém ház, csatlakozók garmadája, Win7, 73Wh-s táp... ez a gép egy szörny :Y
SeniorTillánál is érdeklődhetsz :)

pzg: én most már meg nem mondom... el kell menni boltba, és meg kell nézni - az a biztos :) Illetve megkérdezni az ittenieket, akik vettek.

[ Szerkesztve ]

(#31671) bekmate válasza Borote (#31670) üzenetére


bekmate
csendes tag

Hát igen, de nem igazán bízok az ilyen renewban, persze tudom, hogy szinte új, vagy akár teljesen az, de akkor is... És "csak" 2 év gari, míg dellre 3, ami 5ig bővíthető (nem azért, h most kéne az 5 éves gari, de bármikor bővíthetem, akár 3 éves korában is). De mindenképpen meggondolandó, de szerintem én nem vagyok ehhez elég bátor.

szerk.: Most nézem, erre 3 év van. :)

[ Szerkesztve ]

(#31672) Dhampir válasza Borote (#31670) üzenetére


Dhampir
félisten

Az a "szörny" a VGA teljesítményét illetően jóval a GT 525M alatt leledzik, minden más paraméterében viszont kemény. :K

(#31673) ktommy91 válasza bekmate (#31671) üzenetére


ktommy91
addikt

3 év az a garancia... Szvsz ezt a gépet ennyiért hülyeség nem megvenni.

Nincs kerítés.

(#31674) Borote válasza bekmate (#31671) üzenetére


Borote
addikt

Amúgy megnyugtatlak, ez a gép nem renew, csak külföldi beszerzésű. De a renew gépekkel semmi probléma, pont olyanok, mint az újak, annyi, hogy ki is próbálhatod, így garantáltan nem kapsz pixelhibás gépet. Szerintem az a gép piszkosul jó vétel. Csak a 160GB-os SSD 100 ropi körül mozog :P
Kérdezz utána, de szerintem erre is lehet még garanciát bővíteni :) Annyi, hogy nem helyben javítják. Ez a gép a 6-os szériás Latitude-ökkel van partiban.

Dhampir: az a gép százszorta különb, mint bármelyik említett gép az elmúlt 4-500 oldal során........ Ráadásul mondta, hogy nem is nagyon használná ki a teljesítményét.

ktommy91: ugye hogy mocskos jó vétel? Azért érdemes megnézni, hátha van valami kehéje... De akkor is eszméletlen ajánlat.

[ Szerkesztve ]

(#31675) bekmate válasza Borote (#31674) üzenetére


bekmate
csendes tag

Nyilván akkor ezért 3 év, mert renew-t amit néztem mind2 volt. :) És végülis a gpu nem számít, h gyengébb, az is bőven elég. Jobban szeretném ha nem ilyen külföldről behozott, v nem új de mégis gép lenne, de nyilván ezért nem vetem el egyből, utána kérdezek, de a Dell biztosabb számomra akkor is. :) Az SSD az egy (nem is egy) erős plusz pont.

"hátha van valami kehéje", pont ez az, ami miatt kétségeim vannak az ilyen vételekkel szemben... és lehet hiába is nézed meg, akkor se derül ki, aztán majd neked okoz kellemetlen perceket (heteket). :)

[ Szerkesztve ]

(#31676) Dhampir válasza Borote (#31674) üzenetére


Dhampir
félisten

Ezt az boltot ismered? [link]

(#31677) ktommy91 válasza Borote (#31674) üzenetére


ktommy91
addikt

Durván jó vétel. Tavaly nyáron 300k volt ez a konfig.

Nincs kerítés.

(#31678) Borote válasza bekmate (#31675) üzenetére


Borote
addikt

Minden gép külföldről jön :D
Egyetlen hátránya, hogy nemzetközi a billentyűzet. Vagy angol. Arra azért rá kell kérdezni.
Lakótársnak is külföldről behozott ProBookja van, semmi gond nincs azzal :)
Ráadásul nem is TN+film panel o.O

Ezen a gépen NAGYON érdemes elgondolkodni.... Nem gond ha nem viszed el, majd ajánljuk másnak :D
De egy gyári doboz gépnek is lehet pont ugyanolyan hibája... csak itt MEGNÉZHETED előtte :) Nem tudom érzed-e a különbséget :D Illetve garancia ugyanúgy érvényes - ha gond van, megjavítják :)

Dhampir: nem ismerem, de ahogy nézem, ők is hoznak külföldről gépet. De legalább odaírják :)

[ Szerkesztve ]

(#31679) bekmate válasza Borote (#31678) üzenetére


bekmate
csendes tag

Igazából ha meg merném venni a renew gépet, már nem gondolkodnék rajta, mert 200 körül is van olyan, ami configban ezekkel a Dellekkel van partiban, amiket írtam. De azért a Vostro után is érdeklődöm, mert ha nem iylen HP, akkor ez jön számításba.

De míg a HP-t el kell küldened, és várnod rá napokat (jobb esetben), addig a Dell-t helyszínen javítják. És sztem itt is érezni a különbséget. :)

[ Szerkesztve ]

(#31680) csucsbicep


csucsbicep
nagyúr

Most már lassan az utolsó köröket futom le ebben a laptop ügyben.
Szóval volt ez a Samu Series 3 300E 2 év garival B800-as Celeronnal, 3GB DDR3. Maga a touchpad meg külseje nem volt vmi jó szerintem. Na meg lassú is volt, mint írtam, bár nem tudom miért.. - 70k
Van akkor még ez:[link] - 65k
Illetve van még egy Samsung annak sajnos nem tudom a pontos típusát(Vmi ilyesmi [link]). i3-as cpu, 4GB ddr3, 3-4 hó gari. A gond, hogy az akksi 1 órát bír már csak, nem tudom milyen gyorsan szoktak tovább degradálódni. - 75k.
Illetve hétfőn lesz egy Lenovo G570 65-ért.

Szóval a lényeg, hogy nekem minél előbb kéne. Várjam meg a Lenovo-t vagy ezek közül vmelyik?

(#31681) Dhampir válasza ktommy91 (#31677) üzenetére


Dhampir
félisten

Érdemes várni, egyre lejjebb megy az ára, érdekes. :DDD

(#31682) franc0 válasza bekmate (#31679) üzenetére


franc0
őstag

Nincs min gondolkodni. Az Elitebook, a Latitude E6xxx és a ThinkPad T/X/W a királykategória.
A Vostro például ehhez képest leves.

Megnézheted mielőtt kifizeted. Vagy ha nem tudsz elmenni, megrendeled neten, ha nem tetszik 8 napig visszaküldheted. Hol a kockázat, kérdezem?

[ Szerkesztve ]

ThinkPad X200 X201 alkatrészek: http://bit.ly/Qcadc4

(#31683) Dhampir válasza franc0 (#31682) üzenetére


Dhampir
félisten

Amennyire látom, nincsen HDMI-csatija, minden másból viszont bőven mértek neki. Főleg a sok USB-aljzatot irigylem, abból sosem elég. :)

(#31684) Borote válasza Dhampir (#31683) üzenetére


Borote
addikt

Dokkolható, illetve a displayportra is van átalakító. Innentől kezdve a HDMI sem probléma :)
Cserébe szinte az összes csatlakozó megtalálható rajta o.O

(#31685) bekmate válasza Dhampir (#31681) üzenetére


bekmate
csendes tag

De ha mindig csak vár az ember, sose vesz semmit, hisz mindig lesz jobb/olcsóbb. És ez igaz erre az Elitebookra is, ok h a 250-hez képest már nem sokkal drágább a Dellekhez, de azt a 250-et is már fintorogva fizetném ki, és h ez "csak" még 10-15-el drágább. Persze még + "csak" 15-el még jobbat kap az ember, de akkor ennek sose lenne vége. :)

(#31686) Dhampir válasza Borote (#31684) üzenetére


Dhampir
félisten

Így van. :R

(#31685) bekmate

Tökéletesen igazad van, én is így vagyok ezzel, más megközelítésben viszont azt nem értem, hogy a mi országhatárunkon át általában miért a gyengébb konfigurációk kerülnek be hivatalosan. Mindenből a Light jut; kólából, gépből, akármiből.

(#31687) adolfka00 válasza Borote (#31663) üzenetére


adolfka00
tag

Értem ès ezek közül melyiket lenne èrdemesebb ?:)

Csak olyan emberekkel üzletelek akik komolyan is gondolják.... ;)

(#31688) Fooler89 válasza bekmate (#31685) üzenetére


Fooler89
őstag

Ja de valamikor 10% teljesítményt kapsz plusz 15k-ért, van amikor 25%-ot.
A számok csak az én példámhoz kellenek.

(#31689) franc0 válasza bekmate (#31685) üzenetére


franc0
őstag

Mert laptopot úgy érdemes venni, hogy tudjuk mire kell. Aztán megnézzük ez mennyibe kerül, majd letesszük az asztalra.
Ha jól láttam, te nem írtad le mik az igényeid. Még az is lehet, hogy te sem tudod pontosan. Nem tudom milyen gépeid voltak eddig, az is lehet, hogy egy 150-200 ezres gép simán elégedettséggel töltene el. Persze mi tudjuk itt mi a frankó, de az biza nem olcsó.

Adolfka00

Nekem volt T60-am többször is. Nem bírtam nélküle, annyira jó :)

[ Szerkesztve ]

ThinkPad X200 X201 alkatrészek: http://bit.ly/Qcadc4

(#31690) bekmate válasza franc0 (#31689) üzenetére


bekmate
csendes tag

Mert ezt ezelőtt már megtárgyaltuk itt, nem tudom kikkel, és ezekre jutottunk. :) Akkor is a renew pavilion, vagy egy probook, vagy a ezek dellek voltak a javaslatok. A processzor ami lényeges nekem, hogy legalább i5 legyen, mert bőven kihasználják a progik, amikkel dolgozok, de még az i7-et is kihasználná. Meg az anyagminőség, ami nem mind1, és hát ez egy +30-40, ugyan azon konfigot egy jobb külsőbe téve. És nem soroltam fel sok igényt, de máris ezeknél járunk. :) És úgy vagyok vele, ha már ennyi pénzt áldozok érte, legyen benne dedikált gpu, mert nem mondom, hogy sokat játszanék gépen, de azért azt se, hogy soha nem fordul elő, és ki tudja mire kellhet még. Épp ezért egy közép kategóriás gpu is megfelelne, szóval ezen nem akadok fent, h minél jobb legyen. De most akkor mit ajánlasz, amiben nincs dedikált gpu, mégis a többi config passzol? Hát mondjuk egy latitude, 250-ért. De akkor már vostro, ugyan ennyiért, és van dedikált gpu is. A "nemzetközi" billes notik meg még mindig nem szimpatikusak, akkor ezeken se töprengenék, vettem vna egy renew paviliont. :)

Igazából ma azért írtam be, hogy mik a vélemények a vostrorol, az igaz, h mindig lehet jobbat/drágábbat ajánlani, de így ezzel a dell garival ez szimpatikusabb. Igaz ha nem zavarna, h nem magyar a bill, 230-ért is van jó elitebook notebookstoreban, ami kb azt tudja mint a vostro, csak ugye még jobb a borítás. :)

[ Szerkesztve ]

(#31691) franc0 válasza bekmate (#31690) üzenetére


franc0
őstag

Nem csak azért drágább az elit gép, mert jobb a külső. A belső tervezés is jobb, lehetnek extra szolgáltatások is az árban, illetve ergonómiailag is jobbak a felső kategóriás gépek.
A dedikált GPU megdobja az árat, a fogyasztást (kevesebb akkuidő), a melegedést. És múltbeli tapasztalatok alapján az ilyen gépek kevésbé is tartósak a több hő miatt. Ha nem kell mindenképp a munkádhoz, simán elhagynám.
A Vostro eleve gyengébb konstrukció, ha még dedikált GPU-t is dobsz bele árban kb ugyanaz, de jóval kevésbé megbízható társ.
Biztos vagyok benne hogy már gépeltél eleget életedben ahhoz, hogy ne zavarjon a billentyűzet nyelve. De ha mégis, igényesen fel lehet matricázni.
Egyébként nem nyilatkoztál a képernyőről sem. Nálam a noti legyen kicsi is könnyű, ezért notebook. Semmilyen körülmények között nem vennék magamnak 14-esnél nagyobbat, de ha van lehetőség külső monitorra kikötni otthon és/vagy a munkahelyen, 12-13-ast néznék (az aprón van most Latitude E6220 SSD-vel 240-ért, bomba ajánlat).
Ha számlára tudod venni (benne van mert munkára kell ahogy nézem), akkor árban azért annyira nem szorít a szitu. Ha adózott jövedelemből veszed, érdemes az aprót böngészni, szoktak lenni jó ajánlatok.
Ha komoly gépet akarsz ne engedj a korábban felsorolt típusokból.

ThinkPad X200 X201 alkatrészek: http://bit.ly/Qcadc4

(#31692) bekmate válasza franc0 (#31691) üzenetére


bekmate
csendes tag

Semmi képp sem engedek, ez volt a célom az elejétől fogva, hogy a megfelelő belső mellett igényes külső és összeszereltség is legyen. Az új notikban 2 gpu van, a dedikált mellett egy integrált is, és ha nem igényli a nagyobb teljesítményt a gép, akkor nem kapcsol be a dedikált, így kevesebb áramot fogyaszt. A képernyő nem is annyira, mint a felbontás a lényeg. Pl. a korábbi elitebook 15.6" képátlóhoz 1920x1080-as felbontást társít, ami megint csak kíváló, a mostani 1440x900-on is sokszor az őrületbe kerget a sok scrollozás. Utazás közben nem használom, viszont sokszor van olyan, hogy egyik ill. másik helyen tartózkodom huzamosabb ideig amikor szükségem lenne a gépemre, szóval az sem megoldás, hogy veszek egy asztalit, és utazásnál jó egy kisebb. Így számomra nem olyan fontos, hogy minél mobilisabb legyen. Továbbá az is zavar, hogy egyes modellek, mint a vostro is, 15" kivitelben megspórolták a numerikus billentyűzetet, míg a HP rá tudta tenni arra is, nem az, hogy olyan lényeges, de eddig mindig volt, és hiányozna, de ez a kisebbik gond. Azért mindenképp bemegyek a notebookstoreba, aztán utána kérdezek ezeknek az elitebookoknak.

(#31693) tajati


tajati
aktív tag

Hali

Valami hordazható noti kellene nekem..ne legyen nehéz meg nagy mert sokat utazok...de azért lassu se:)) 130k körül. köszönöm.

Üdv t.

(#31694) ktommy91 válasza tajati (#31693) üzenetére


ktommy91
addikt

Ez jó lehet:[link]

Nincs kerítés.

(#31695) Tulujus


Tulujus
csendes tag

Sziasztok!

Tanácsot kérnék tőletek! 1-2 hónapon belül laptopot szeretnék vásárolni, ehhez kérnék tőletek tanácsot, segítséget! Különösen nagy elvárások nincsenek, alapvető (otthoni) felhasználásra kellene, Internet, film, zene, fényképek nézegetése, és a hordozhatóság miatt. Ami szempontok alapján keresnék azok a következőek:
- legalább Intel Core i3 proci
- HDMI csatlakozó
- memória legalább 2GB
- kijelző min 15.6" (netbook-ok nem érdekelnek)
- billenytűzet 103-107 gombos
- háttértár mérete nem elsődleges mert van külső háttértáram
- ár max 120-140eFt.

Ilyen paraméterekkel milyen típusokat ajánlanátok? Amit eddig néztem az Dell, és Asus volt, de esetleg még számításba jöhet a Hp is. Ezekről esetleg vélemény?

T.

''Az erőszak a gyengék végső menedéke.'' Salvor Hardin (Isaac Asimov)

(#31696) tajati válasza ktommy91 (#31694) üzenetére


tajati
aktív tag

És ez a pentium proci mennyire jó?

(#31697) ktommy91 válasza tajati (#31696) üzenetére


ktommy91
addikt

Netezni,filmet nézni (amire alkalmas az a gép) tökéletes.

Nincs kerítés.

(#31698) PainKiller13 válasza ktommy91 (#31697) üzenetére


PainKiller13
őstag

Egyetértek a kollégával, amire kell arra tökéletes, de ha nemgond + pár gramm meg kicsit nagyobb kijelző akkor ez szerintem jelenleg bestbuy.

(#31699) pzg válasza franc0 (#31691) üzenetére


pzg
tag

"De ha mégis, igényesen fel lehet matricázni."

Az igényesség és a matricázás két ellentétes fogalom.

(#31700) Thunderzolee válasza tajati (#31696) üzenetére

A Karácsonyi laptopvásárlások során jópárat vetettem kollegákkal, bár a nagyobbik testvéréből.
Én raktam rájuk rendszert nekik, így ki is próbáltam, mit tud.
Az a Pentium B950-es egy kellően erős processzor, a Computer Imperium meg tesz még bele 4giga ramot, így 6GB lesz benne, ami örökre elég lesz mindenre. :K
Egyszerűbb játékok is elfutnak rajt.

Ez a Pentium egy második generációs Core i, csak az alsóbb régiókban az Intel meghagyta a (laikusok körében) jól csengő Pentium márkanevet, (illetve a Celeront is).

PainKiller13:
A B8százas Celeronok, meg a B950-es közt azért jelentős különbség van.

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.