Hirdetés

2024. június 5., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#32851) runner 125 válasza Xanyi (#32845) üzenetére


runner 125
nagyúr

..nekem is úgy rémlett, h nálunk háztól-házig gari van a Toshiba, de megnéztem a hivatalos oldalon;

"Egyes országokban elszállításos és visszaszállításos jótállás
is igénybe vehető. Ha a laptophoz jár ez a típusú jótállás,
a Toshiba megszervezi a laptop elszállítását, javítását és
visszaszállítását. A Toshiba magára vállalja a javítás, a
logisztika és a biztosítás minden költségét."

Úgy tudom beletartozunk az "egyes országokba", de írj egy mailt a Toshiba-nak.
Egyébként 4 bp.-i szerviz vállalja a Toshiba garanciális javítását.

Samsung;

A fő szervizközpont Bp.-n van, viszont minden megyében van, több kijelölt központja is, ahova leadhatod a gépet, s onnan már ők küldik fel. Nyilván a háztól-házig kicsit kényelmesebb, de szerintem ez is korrekt.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#32852) darthimp válasza Borote (#32849) üzenetére


darthimp
csendes tag

Miért, mi a baj a Dellel?

NGZ

(#32853) Borote válasza polip (#32850) üzenetére


Borote
addikt

A Dell N5110-t :)

(#32854) Draken válasza Borote (#32849) üzenetére


Draken
őstag

Nekem nincs sok pozitív véleményem róla, érdeklődtem múltkor nála a dv6 6150 iránt, kértem képet a bill miatt, hezitáltam, hogy most váltsak e vagy majd később..a lényeg h én egy rohadt szemét voltam aki rabolta az idejét a képküldéssel és nem voltam komoly érdeklődő

[ Szerkesztve ]

(#32855) darthimp válasza Borote (#32849) üzenetére


darthimp
csendes tag

Keveslem a magonkénti órajelet. :(

NGZ

(#32856) R1200GS válasza Draken (#32854) üzenetére


R1200GS
aktív tag

Szerintem korrekt eladó.
Az én gépem is tőle származik. Nekem válaszolt minden kérdésemre.

A billentyűzete matricázott. Egyébként fentebb írtam, hogy nem nagy szám. Lehet vele boldogulni, de egy 2000 Ft-os egyszerű billentyűzettel többre megy az ember.

(#32857) darthimp válasza Borote (#32853) üzenetére


darthimp
csendes tag

Ahogy Gálvölgyi mondta: No... no de mér?

NGZ

(#32858) darthimp


darthimp
csendes tag

A Dellnek "jobb" a processzora de gyengébb a videokártyája és kevesebb a memóriája ,mint a HP-nek. Viszont az a 23E különbség az sok. Ja és oprendszer sem kell!
Mit tegyek! :W

NGZ

(#32859) GaborGh válasza foxi69 (#32835) üzenetére


GaborGh
őstag

(#32860) polip válasza darthimp (#32852) üzenetére


polip
addikt

szerintem semmi

mi del szerviz vagyunk és 100km-es körzetben mi megyünk ki a helyszíni garos gépekhez

ha a dell annyira fos lenne, akkor

- a dell nem adna rá 3 év helyszíni garanciát
- csak azt látnád, hogy fel-alá rohangál a Dell kisautója és szervizel minden bokornál

ugyanis ebből a gépből adtak el toronymagasan a legtöbbet Magyarországon 2011-ben, a Dell rommá vert midnenkit eladások terén

egyébként meg az egyik legjobb ár/érték arányú gép

ThinkPad X300 || Samsung Galaxy Nexus - JellyBean

(#32861) polip válasza Borote (#32853) üzenetére


polip
addikt

és miért is?

hány dell fordult meg a kezed között az elmúlt évben? :)

mire alapozod a tapasztalataid?

ThinkPad X300 || Samsung Galaxy Nexus - JellyBean

(#32862) Borote válasza polip (#32860) üzenetére


Borote
addikt

Az a vicces, hogy volt más is, aki szervizes tapasztalatokra hivatkozott (bár aláírom, ismerős tapasztalataira), és pont ennek az ellenkezőjét állította :B

Tényleg nem láthattam annyit, mint Te (sőőt, dobozzal együtt egyet sem), 2 ebből a típusból, egyet az elődjéből (mindegyik melegedett), ami ugyan kevés a konklúzió levonásához, de jó pár ember volt még hasonló visszajelzéssel róla. Csillogó felületek, nem túl kellemes billentyűzet...

Mondjuk ahogy nézem, tecsőn is propagáljátok, 'this notebook has a very strong vga' :DDD Oszt akkor az erősebbekre mit mondunk? Überultrabrutálanyámkínja mint a rádiumnál? :P

(#32863) Gazda1 válasza polip (#32860) üzenetére


Gazda1
tag

A tudomány jelenlegi állása és a topik szakértőinek véleménye szerint ez a gép a nem ajánlott kategóriába tartozik. Ezt én is elhittem a kommentek alapján.

De most, hogy mondod, hogy ebből kelt el legtöbb 2011-ben Mo.-n, akkor már hihetőnek hangzik az a teória is, miszerint csak a negatív tapasztalatokkal rendelkezők kommentelgetnek itt és lehúzzák az amúgy jó gépet.

Elméletem szerint csak azt tudjuk, hogy ki elégedetlen a termékkel, de következtetéseket csak akkor lehetne levonni, ha ismernénk az elégedett júzerek számát is.

Tehát az a néhány lehúzós komment lehet, hogy arányaiban sokkal kevesebb hibaszázalékot jelent, mint más - kisebb mennyiségben eladott - márkák hibaszázaléka.

Tehát nem mindegy, hogy 10 eladott gép esetén 5-en lehúzzák a masinát, vagy 1000 eladott darab esetén 50 negatív visszajelzés.

-... - Ne szórakozz, mert felborítalak a fülkével együtt! - De kártyás a fülke. - Akkor kártyás fülkével együtt borítalak fel!

(#32864) Draken


Draken
őstag

Nekem N5010-em van 5650-es vga-val, bf bc2 alatt azért szépen tud melegedni a laptop bal oldala, mindenképp vagy alá kell támasztani vagy laptop hűtő kell neki, volt olyan is, hogy magától már kikapcsolt (gondolom túlmelegedett). A ház maga eléggé szar anyagból van, benyomható. Egyszer már kellett is a szervízhez fordulnom az adapter miatt

[ Szerkesztve ]

(#32865) polip válasza Borote (#32862) üzenetére


polip
addikt

csak szar dolog, hogy összesen 2-őt láttál ebből a gépből. és nem ajánlod.

nyomós érv....

nem az a baj, hogy 2őt láttál, hanem hogy véleményt alkotsz róla...sőt még ez sem baj...de az már az, hogy ezt meg is osztod mással

csillogó felület????? viccelsz??

egy bösendorfer zongora aztán annyira csillog, mint a salamon töke, mégis a világ egyik legjobb hangszere...ne komolytalankodj már

nekem egy thinkpad x300-am van, ami egy félmilliós gép volt a maga idejében és baszod sima netezés közben is melegszik...de volt szintén hasonló árú x200-am is, az is melegedett

fel kellene fogni, hogy ezekben egy fél centis borda és egy pöcsköszrű venti végzi a hűtést!

bizony ha játszol vele, akkor nem ritka a 85 fokos cpu ill. gpu hőmérséklet, ami teljesen normális!! és hidd el, azt a hűtést baromi hatékonynak tartják, ami egy ilyen ventivel és egy fél centis rézlappal 40 fokosra lehűti a cuccot

de ha te a 37 fokos kezeddel megfogsz egy 40-42 fokos tárgyat, azt k. melegnek érzed

egyetlen n5110-et nem javítottunk azért, mert csillogott a külseje, vagy mert túlmelegedett volna

Mondjuk ahogy nézem, tecsőn is propagáljátok, 'this notebook has a very strong vga' :DDD Oszt akkor az erősebbekre mit mondunk? Überultrabrutálanyámkínja mint a rádiumnál? :P <-- ezzel meg nem is értem mit akarsz mondani...

ThinkPad X300 || Samsung Galaxy Nexus - JellyBean

(#32866) polip válasza Draken (#32864) üzenetére


polip
addikt

ha 5010ed van, az kb 2 éves gép

a két év alatt hányszor pucolták ki a hűtését??? hányszor pasztáztad újra a ventit???

tudod erre is vigyázni kell, mint egy autóra...ott is kell olajcsere, miegyéb...

gondolom eleinte (amíg nem volt koszos a hűtés és nem száradt ki a paszta) nem kapcsolt le game közben....

szóval vigyázni kellene rá, nem fikázni

ThinkPad X300 || Samsung Galaxy Nexus - JellyBean

(#32867) polip válasza Gazda1 (#32863) üzenetére


polip
addikt

vett a szomszédom egy bmw-t, aminek a motorja 1500km után letiltott és nem indult el többet

azóta mindenütt elmondja a BMW a világ legnagyobb trágyája és baromira nem érdekli, hogy rajta kívül van 10millió elégedett ember, akinek soha nem volt agéppel semmi baja, megvette és soha nem jutott eszébe fórumokba írkálni, hogy milyen kurva jó autót vett, mert ez evidens

a boldog dell tulajok sosem írják ide le milyen jól döntöttek, mert fölösleges leírni

a fórumokban mindig azok írnak, akik megszívták valamiért, de ezt te is tudod és mindenki tudja

és hogy egy prohardver fórumon leírja 100 ember, hogy nem szereti az n5110-et (MERT ?ÁR LÁTOTT 2 DARABOT IS!!!), attól az még egy k jó gép, amiből az orszában többet adtal ek, mint asusból, acerből és msi-ből együtt!!

ThinkPad X300 || Samsung Galaxy Nexus - JellyBean

(#32868) mokus1 válasza polip (#32866) üzenetére


mokus1
addikt

Nekem volt egy acer 5742-öm
i3 gt540m 10 perc után felforrt komoly terhelésnél belassult.
Mit ér így a nagy teljesítmény így? Persze ez nem a Dell de arról a szériáról én fórumokba ugyanezeket olvastam.
Most egy Hp-m van.i7 5650m és Nem forr fel nem lassul be.Pedig azért van különbség.
Így utolag bánom hogy nem ezt vettem először.

(#32869) Draken válasza polip (#32866) üzenetére


Draken
őstag

Pont egy évvel ezelőtt vettem. Valószínűleg ezt kéne tennem, viszont laptop belsejéhez eddig életembe soha sem nyúltam, nyílvánvaló, hogy itthon az asztali gépemet karbantartom ám azt se olyan sokszor mégis szépen teszi a dolgát és halk (persze ne keverjük ide mert az más tészta). A note megvételekor is forrósodott ugyanúgy, ahogy most és pont a gép vásárlását követő 1-2hónapon belül történt a kikapcsolás is valószínűleg a túlmelegedés miatt, azóta beszereztem egy laptop hűtőt
mod: félre ne érts, nem elégedetlenkedem vagy szidom a dell-t mert amúgy tetszik a noti, csak a tapasztalataimat írtam le ezzel kapcsolatban. Nyáron készülöm leváltani kicsit gyengusnak bizonyul néhol az 5650

[ Szerkesztve ]

(#32870) Pecc válasza polip (#32867) üzenetére


Pecc
őstag

Azárt az nem biztos, hogy annyit eladtak belőle, mert sokan csak az ár/teljesitményt nézik és abban a dell pl az asusokhoz képest nem volt jó. Viszont azt tanusitom, 9óra lanpartyt gond nélkül bir egy 5110, nincs probléma a hűtéssel. A bill meg olyan, mint a többiben, meg az anyag is a hasonló árú/teljesitményüekben szvsz.

(#32871) somasz válasza somasz (#32821) üzenetére


somasz
addikt

Senki? Tényleg? :N

Eladó üzleti laptopok számlával, garanciával: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/somasz/index.html

(#32872) PainKiller13 válasza polip (#32867) üzenetére


PainKiller13
őstag

Egyetértek Polip-al, ez ugyanolyan mint a medion, akinek van az elégedett vele akinek nincs az meg nem ajánlja senkinek mert nemtud róla semmit. Kb a többi notival is ez van itt. K szériát is fikázzátok nekem az állítólagos szériahibásból van, faterék napi 8-10 órát használják ölben és az ég világon semmi baja. Pedig abból 5 óra játék. Én is dolgoztam szervizben, igaz nem márkaszerviz volt hanem általános, vagy 300 notit magam szedtem szét, őszintén szerintem egy Dell sem volt közte, Packard Bell-el is ugyanez volt a helyzet, hoztak be olyat amin kocsi ment át és ezer darabban volt mégsem mondom itt hogy nem ajánlom mert nemlehet rajta kocsikázni, viszont hoztak be nem egyet újratelepítésre és korrekt volt a minősége, nemtudom mi pénzbe kerülhetett neki de volt olyan minőségű mint a HP. MSI detto, 3 évig használtam a G szériás notim, melegedett rendesen mert turion x2-es volt benne HD 2600-al, de egyszer nem volt vele bajom a 3 év alatt, újrapasztáztam néha meg egyszer cseréltettem ventit garban, de aztis csak azért mert zavarta a fülem, amúgy ment rendesen. Amúgy anno ( 2-3 éve ) Asus-nak hihetetlen jó supportja volt, azt sem értem hogy csúszhatott le ennyire, ezis hogy hónapokat kell várni alkatrészre elnem tudom hinni. Van fogyasztóvédelem kicsit határozottan kell fellépni aztán máris nem 3 hónap. Behoztak a hibás notit(Asus), felvittük nagykerbe, másfél-2 hét múlva már hoztuk is megjavítva olyan állapotban ahogy átadtuk.

Ja és amúgy meghibásodás alapján Asus volt a legmegbízhatóbb akkor, szervizünk tapasztalata szerint.

[ Szerkesztve ]

(#32873) Borote válasza polip (#32865) üzenetére


Borote
addikt

Ne haragudj, hogy nem állok ott az összes N5110-nál, hogy leteszteljem, mennyire melegednek :B Kénytelen vagyok nemzetközi fórumok után is informálódni, és persze tudom, hogy rendszerint azok panaszkodnak akiknek gondjuk van, de ez más gépekhez képest jelen esetben még mindig nagy...

Amit nem értettél:
Yes, it is very good for gaming, becuse it has a very strong vga card (Nvidia gt525 with 1GB memory)
laptopszalon 7 hónappal ezelőtt
- 3ik oldal

Az én olvasatomban ez megvezetés :B
Illetve valóban, kicsi a hely a hűtésre, mégis vannak olyan gépek, ahol jobban megoldják...

[ Szerkesztve ]

(#32874) rocket válasza Tv (#32795) üzenetére


rocket
nagyúr

Szia!
Megneztem, ahogy varhato volt eliras, es NV GF 315M van benne, ez a pontos tipus.
Ugyanitt pentektol (januar 20.) lesz 0% THM akcioban NP300E5Z-S02HU amiben mar tenyleg GT520MX van 139990ft-ert. (jol latom ez egesz jo arnak szamit, mert I*ON-ban 142244ft jelenleg.)
E*igitalba januar 19-tol lesz minden raktaron levo Notebookra 0% THM akcio, itt 144900ft a Samsung NP300E5Z-S02HU.

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#32875) darthimp


darthimp
csendes tag

S ehhez mit szóltok? Packard bell-el kapcsolatban nincs semmi tapasztalatom.

http://ipon.hu/webshop/product/packard_bell_easynote_ts45_hr_457hg_lx.bxe02.012/189891

Az előzőekhez annyit, hogy a túlmelegedés nekem nagy mumus. A mostani gépet is (MSIEX600) ezért kell cserélnem. Skype közben is fagy. Ja és én nem tudom / merem szétszedni.

NGZ

(#32876) spyduck válasza Borote (#32779) üzenetére


spyduck
nagyúr

Neked :)
Nem találok infot az A4 Crossfrie-ről, ezt hol olvastad?

(#32877) spyduck válasza dunc (#32823) üzenetére


spyduck
nagyúr

Rossz billentyűzet, gyönge zsanér, gagyi kiesős, kattogós touchpad gomb, rossz support de még sorolhatnám :)

[ Szerkesztve ]

(#32878) spyduck válasza darthimp (#32875) üzenetére


spyduck
nagyúr

1 év garancia, ami külföldre szól és nem is bővíthető, gyönge anyaghasználat. Megéri kidobni a pénzed? :)

Látom játékra keresel notebookit. Ha játékra veszel notebookot tartsd azt is szem előtt, hogy akár a leggyöngébb processzor is elegendő lehet számodra: [link]
Amúgy lényegében bármire sok az core i3 ugyanis a HDD lefogja a teljesítményt, meg nem hiszem amúgy se, hogy olyan mérnökök által és fejlesztők által használt programokat használsz amik az említett processzor-t keveselnék :)

Vegyél inkább Lenovo IdeaPad Y570-et GT555-ös VGA-val. Teljes alu borítás, 2év garancia kiváló support.

(#32879) Tom1939 válasza R1200GS (#32839) üzenetére


Tom1939
őstag

Ha szereted a COH-ot akkor próbáld ki a Blitzkrieg modot, szerintem messze az a legjobb mod. Csak vigyázz vele mert sokkal magasabb a gépigénye mint az alap játéknak. Ultra beállítás senkinek nem ajánlott, az én gépemet is megfekteti 4v4 játékban.

(#32880) R1200GS válasza Tom1939 (#32879) üzenetére


R1200GS
aktív tag

Kedvenc játékom. Leszedtem hozzá 4-5 komolyabb modot, de nem nagyon használtam. Több idő kellene rá.

Futtattam egy 3dmarko06-ot a HP 6150sl-en. 11241 lett az eredmény. Nem változtattam a beállításokon, ahogy elindult a program azokat használtam. A kérdésem az lenne, hogy a notebookcheck-en található eredmények is alap beállítással készülnek?

(#32881) foxi69 válasza GaborGh (#32859) üzenetére


foxi69
tag

:R Nálam szerencsére semmi gond. A garanciális hozzáállásuk mindenesetre nekem megnyugtató.

(#32882) Tom1939 válasza R1200GS (#32880) üzenetére


Tom1939
őstag

A notebookcheck eredményei tudomásom szerint nem az atomfizika szigorú törvényei alapján történnek :) Kapnak eredményeket aztán átlagolják ha jól tudom. De általános tájékozodásnak teljesen jó. Az a 3dmark06 eredmény elég jó notebooknak (enyém 19k és ez már elégé a teteje ha az igazán durva alienware féle gépeket nem nézzük). Bár szerintem legalább 3dmark vantage-ot érdemes használni, a 06 már nagyon régi és a proci nagyon megdobja az eredményt ha jól tudom.

A blitzkrieg az a ritka játék amiben állítólag a proci a lényeg nem a videókari. A sok dolog amit hozzáadtak, gondolom lényegi optimazálás nélkül. És csak 1 procimagot használ ha jól tudom. Tehát lehet hogy egy gyorsabb 2 magos gép ebben leveri az enyém. Nem csoda hogy annyi 1 piros-os performance-ot lehet látni a multiplayerbe.

[ Szerkesztve ]

(#32883) szucsi24


szucsi24
csendes tag

Szerintetek ez a gép milyen úgy összeségében?
Általános felhasználásra néha azért egy kis játék is bele férjen.
Asus K53TA-SX149D

ez az AMD A6-3400 milyen proci mit tud az i szériához viszonyitva??

(#32884) mokus1 válasza szucsi24 (#32883) üzenetére


mokus1
addikt

Szia!
6 hozzászólást olvass vissza amit Spyduck írt.
Egyébként az Intel B szériához hasonló tesztek alapján. Szóval egy jó processzor, a benne lévő vga-hoz tökéletes.

(#32885) ViZion


ViZion
félisten

Sziasztok!
Lenovo B560-ról mi a véleményetek?
Munkára (word, excel, netezés, netes videók), keveset hordozva, sokat gépelve...
Játék nem szempont, csak gyors, strapabíró, stabil legyen.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#32886) <Mateus>


<Mateus>
tag

Sziasztok!
érdekelne, hogy szerintetek melyik gépet válasszam:
http://hardverapro.hu/apro/elado_tokeletes_hp_probok_4510s/hsz_1-200.html

http://hardverapro.hu/apro/csere_erdekel_asztalira/hsz_1-200.html
számomra a fontos, hogy legalább ezeknek megfeleljen:
3 GHz processor
2 GB of RAM (Windows Vista and 7 users will want 4 GB of RAM or more)
750 MB available hard disk space
GeForce 8800 or equivalent video card (Dedicated GPU with 512MB+ Video Memory(VRAM))
Support for DirectX v9.0c

(#32887) Tv válasza rocket (#32874) üzenetére


Tv
senior tag

Köszi a választ. Akkor én már nem utazom be feleslegesen.

(#32888) PainKiller13 válasza ViZion (#32885) üzenetére


PainKiller13
őstag

Jó kis noti, megbízható, célra tökéletes.

(#32889) ViZion válasza PainKiller13 (#32888) üzenetére


ViZion
félisten

:R

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#32890) spurika válasza ViZion (#32885) üzenetére


spurika
senior tag

Megbízható stabil gép.Faternak is ez van,és tűri szépen a hozzá nem értő mozdulatokat is. :DD

Symbian For Ever topik:http://prohardver.hu/tema/symbian_for_ever_olvasd_el_az_elso_hozzaszolast/friss.html#msg26

(#32891) mokus1 válasza <Mateus> (#32886) üzenetére


mokus1
addikt

Gyanítom valami játékra keresel lapost.
A VGA az összesbe nagyon gyenge.
De inkább a HP.
Milyen játék alá keresel vasat?

(#32892) PainKiller13 válasza <Mateus> (#32886) üzenetére


PainKiller13
őstag

K52DE van itthon egy, ha kíváncsi vagy valamire vele kapcsolatban mondd nyugodtan(van rajta játék is ha arra vagy kíváncsi), amúgy mennyiért adja a srác? te mennyit szánsz a notira?

(#32893) <Mateus> válasza mokus1 (#32891) üzenetére


<Mateus>
tag

hát én öszintén csak ehhez a játékhoz használnám, a többi nem érdekel..
https://support.leagueoflegends.com/entries/234272-system-requirements

ebbe van a gépigény is, a vga-kat pedig itt hasonlítottam össze:
http://www.notebookcheck.net/Mobile-Graphics-Cards-Benchmark-List.844.0.html

az asus vga-ja lényegesen jobbat kapott

(#32894) <Mateus> válasza PainKiller13 (#32892) üzenetére


<Mateus>
tag

hát konkrétan az érdekel h van-e hibája, mert asus forumon olvastam h a K52JE vagy mittom melyik sorozata nagyon vacak lett, folyton hibásak stb... aztán később irt 1 emberke h neki a K52DE-s gépe is hibás volt, aztán már valaki azt irta h az egész K52-es széria egy fostalicska, teli hibákkal! árban még nem árban még nem állapodtunk meg mivel én cseréni akarok az asztali gépemet laptopra
nevezetesen ezt szeretném elcserélni a laptopra:
http://hardverapro.hu/apro/kozepes_gamer_pc_elado_csere/hsz_1-200.html

(#32895) Borote válasza spyduck (#32876) üzenetére


Borote
addikt

Ehun ni :)
Elvileg itt leírják, hogy melyik APU melyik videokártyával képes összedolgozni.
Gondolom a 6480G túl gyenge ahhoz, hogy a 64xx szériánál erősebb kártyával érdemben összedolgozzon.

(#32896) sinus1


sinus1
csendes tag

Sziasztok. Edigitalos 0%-os akció okán nézelődöm, kellene egy megbízható notebook. Linux miatt nvidia kellene bele, a feladata alapvetően tanulás, fényképkezelés (raw meg jpg), családi videók kezelése, irodai és net dolgok intézése lenne. Nem baj ha némi játék belefér, az újakhoz nem ragaszkodom, mondjuk egy gothic 3 szintnek örülnék. Amit max. rászánnék 120-140 körül van.
Erről lehet tudni valamit: Samsung NP300E5Z-S02HU ?
Illetve az ottani gépek közül melyiket érdemes még fontolóra venni?
Köszönöm!

(#32897) PainKiller13 válasza <Mateus> (#32894) üzenetére


PainKiller13
őstag

Aha hát szerintem hasonló árban van a kettő, nincs vele semmi gond, 1 éves, napi 10 órát ment legalább. Játék és mindenre használva, most raktam fel crysis 2-t, gamer fokozaton 30 fps körül megy. (van hogy csak 25) de azért ez dx11-es motor, jelenleg kb a legjobb a piacon.

(#32898) <Mateus> válasza PainKiller13 (#32897) üzenetére


<Mateus>
tag

hát igen, azért mondom h cserélni akarom, mert kb egyárba lehetnek.... miért a tied is elado vagy elcserélhető?:D

(#32899) PainKiller13 válasza <Mateus> (#32898) üzenetére


PainKiller13
őstag

Nem :D Ez még sokáig kifogja a szüleimet használni :) Nekem Medion van, de volt már MSI vagy Acer is, sőt heti 10 újfélét is látok kb :D Garanciát kérdezd meg van e még rá, az azért nemárt egy használt noti cserénél, hangot próbáld ki hogy max-ra felhuzod és hogy nem e kezd el sípolni, ilyen baja szokott ezeknek lenni. Amúgy Undervolting-al szerintem melegedni se fog, és anyaghasználatra is korrekt.

(#32900) runner 125 válasza sinus1 (#32896) üzenetére


runner 125
nagyúr

Nagyon jó választás, pláne ha ilyen áron odaadja az edigi 0%-ra.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.