Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#16251) Borote válasza doser0717 (#16249) üzenetére


Borote
addikt

MSI-t nem az Albacomp javítja Mo-n? :)

(#16252) doser0717 válasza Borote (#16251) üzenetére


doser0717
aktív tag

OK, elnézést. Pedig nekem 4 éve msi-m van és mégsem írtam le rendesen! Lehet mert 4 év alatt egyszer sem kellett javíttatni... ;]
MSI-t itthon javítja az Albacomp, csak elég szar az alkatrészellátásuk. Ezt mondják a nagy mágusok!

FK8, Valoriani Baby 75

(#16253) Chaser válasza Unbaised-Ben (#16247) üzenetére


Chaser
titán

Az acer brandet a csehekhez viszik, a többinek itthon is van szervize. HP, lenovo, fuji, toshiba a legjobbak talán. Dell akkor ha helyszíni gar van a gépen, akkor megy ki a szerelő 1-2 munkanapon belül, normál szervizgaros gépekkel szoktak tökölni ők is. Ilyen dell féle nbd gar a legjobb, más gyártóknál itthon ez nem igazán működik.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#16254) #21346560


#21346560
törölt tag

ASUS K53SJ-SX138D-ról valakinek valami tapasztalata véleménye?

(#16255) Dapro


Dapro
senior tag

Üdv.

3 Notebook

Légyszíves mondjátok meg ti melyiket választanátok.
Masszív gaming-re kellene: SC2, Battlefield Bad Company 2, Dirt3 és hasonló kaliberű játékokat high-on kéne vinnie. Szerintetek ezt tudja?

Illetve alacsony terhelésen mennyit bírnak? órában. (word..., néhol google chrome :))

Én legszívesebben a legelsőt választanám. (5750g).
-könnyebb, olcsóbb, i5
-Collect & Return Service 2év (bár nem tudom MO-ról is összeszedik e :D)
-de viszont kicsi a monitor :(
-nvidia +psysx+cuda

Az 549 euróson gondolkozom még, de sajnos abba radeon van és nekem az a tapasztalatom, hogy hangosabb és melegszik nagyon. (asztaliban)+gyengébb mint ua a kategóriás nvidia és no Physx

Ezer hála az infókért, főleg ha valakinek tapasztalata is van.
:R

[ Szerkesztve ]

(#16256) Chaser válasza Dapro (#16255) üzenetére


Chaser
titán

"de sajnos abba radeon van és nekem az a tapasztalatom, hogy hangosabb és melegszik nagyon. (asztaliban)+gyengébb mint ua a kategóriás nvidia és no Physx" nekem fordított a tapasztalatom desktop terén:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#16257) Tom1939 válasza semmiho (#16243) üzenetére


Tom1939
őstag

A w520 full hd kijelzője kitűnő de nem ips. A hp 8560w és 8760w is várható ips kijelzővel. Többről nem tudok. Érdekesség különben hogy az egyik ips kijelzős gépbe sem lehet belső 3g modemet kapni mert valamit keresztbe tesz a képernyőnek (ezekben a modellekben már ez mindenhol opció). Bár a x220 esetén ebben nem vagyok biztos csak a töbinél.

(#16258) randras válasza Rohen (#16239) üzenetére


randras
veterán

N5010-e van még jelenleg is... és nem, nem az.

Úgy látszik viszont, hogy az Acerről nem kapunk infót! :(

(#16259) olcsii válasza dkface (#16206) üzenetére


olcsii
aktív tag

Jó reggelt:) köszönöm a dell lett!!

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#16260) semmiho válasza Tom1939 (#16257) üzenetére


semmiho
tag

Ez érdekes és hasznos infó, mert a sok utazás miatt van mobil internetünk és elég sokat használjuk. Nos, igaz az a régi mondás, hogy minden megválaszolt kérdés két újat vet fel, és minél jobban tájékozottabbá válik valaki, annál bizonytalanabb a döntésben. Így vagyok én most. Egyébként értelmetlen és tiszta hülyeség lenne megrögzötten IPS-es notebookot keresnem, szóval félre ne értsetek, nem kifejezetten csak erre szűkíteném a kört. Ha összeszedtem, milyen modellek vannak (többé-kevésbé sikerült), akkor mindenképp akarok látni egyet élőben, milyen a képe a jobbfajta TN-es panellel szerelt gépekhez képest (mint a Macbook Pro, Sony Vaio-k). Elég komoly összeg egy olyan notebook, amilyet szeretnék, így hát jól körül akarom rágni a témát. (Ja, és közel nulláról jövök, már 6-7 éve nem követem az IT-s dolgokat.) :)

[ Szerkesztve ]

(#16261) Chaser válasza semmiho (#16260) üzenetére


Chaser
titán

Nézz meg egy dell e5520 fHD cuccot, lehet utána már nem fogsz tovább keresgélni:) Az mellett hogy 4 év nbd gar van a gépre, backlit bill, ideális esetben trackpoint és 2 soros egérgomb is, jól össze van rakva, i5 szandi van benne, mysoftnál néha vannak bemutatódarabok 230k-ért, egyébként 255k körül van.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#16262) d@minator válasza Rohen (#16239) üzenetére


d@minator
addikt

A Dell 5110 egy gagyi, vékony, kopogós műanyag az ACER hozzá képest felső kategóriás laptop. A tapipad gombjai kattognak és lötyögnek, a billentyű süpped középen de ez engem nem zavarna. A kijelzőre azt mondják gyenge de szerintem jó képe van.
A hűtése egy core i7-tel is halk (állítólag az 5010 hangos) ellenben Everest stabilitás teszt alatt 97C fokig megy fel a hőmérséklet aztán leveszi az órajelet. Súlyra jó, könnyű és vékony.

(#16263) Chaser válasza randras (#16238) üzenetére


Chaser
titán

Nekem PB TK81 van, kb ugyanaz a kaszni mint az 5750 acer, csak nálam "levélerezet" a felület, az 5750-nél ilyen kis pontocskák vannak, láttam már olyat is. Nem gyűjti az ujjlenyomatot, nem érzékeny karcolódásra, rendkívül masszív ilyen kategóriában, min. ez kellene alapnak mindenhol. Bill az jó, TP néha behülyül de ritka, gombjai elég hangosak, ebben jobb az 5010 dell. Cpu pasztázáshoz valszeg szét kell kapni a gépet, de szép nagy hővezető nyílása van, halk gép, játék alatt diszkrét vga-val nyilván azért van hangja. Nagyon lapos, jól néz ki, zsanérok masszívak, egyik oldalát fogva is lehet nyitni-csukni a kijelzőt, egy sarkánál fogva is könnyedén megemelhető a gép anélkül hogy megcsavarodna benne valami. Kijelzője az 5010-hez képest sokkal jobb. Hangszórója rosszabb, enyémben csak mono speaker van ráadásul, az 5750-ben nem tudom. Wifi és lan gondolom ugyanaz, rendkívül jó a wifi, még egyik gépem se fogott ennyi jelet mint ez, stabil is teljesen. drivereket illetően az összes gyártónál már kb az a bevett gyakorlat, ha W7 is van a gépen akkor van driver lemez, vagy recovery partíción ott van minden, ha linux v freedos akkor wines driver netről tölthető le csak.

szerk: itt van egy kis teszt róla i7-tel és sok képpel.
Nálam a billnek minimális süllyedése van középütt is.

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#16264) Recon666


Recon666
Közösségépítő

Sziasztok!
Laptop vásárlása előtt állok, szüleimnek szeretném, olyan 90k-ra gonodolam, film,net,zenére lenne használva. Tudnátok ajánlani valamit?
Előre is köszönöm. :R

(#16265) Bee-Beep


Bee-Beep
tag

Sziasztok!
Keresem a legolcsóbb megoldást!
15.6"-os legyen, matt kijelzővel.
Netezésre lenne használva. (farmerama, stb.)
Filmekből vigye el a 2Gb körüli BDRip-eket.
Csak új jöhet szóba. (garival)
Előre is köszönöm a segítségeteket!

Attól, hogy paranoiás vagy, még nem biztos, hogy senki nem akar kicsinálni...

(#16266) Chaser válasza Recon666 (#16264) üzenetére


Chaser
titán

Lenovo G550-ek vannak amd és intel verzióban 2 év garral 90k körül.

Bee-Beep: Legolcsóbb matt kijelzős gép HP620. 85-90k körül van. Ha jól rémlik dxva gyorsítós vga van bennük, 1080p-t is viszik. Hangjára hallottam negatív véleményt a gépről és hogy melegszik. De gari itt is 2 év, úh korrekt.

szerk: Ez biztos tud fHD-t és a cpu is elég gyors mindennapi használatra, nem érdemes pár k-t spórolni olcsóbb cpu-s verzión. Ram is ddr3, +3k bele újan 2GB, úgy jó lesz egy darabig. a lenovoval ellentétben ezen hdmi is van. Amennyiben fals info hogy hangos és melegszik, akkor jobb vétel. Ilyen hw-rel mondjuk nagyon el kellett rontani a hűtést hogy ne legyen halk és hűvös.

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#16267) Recon666 válasza Chaser (#16266) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

Köszönöm, jónak tűnik. :K

(#16268) Rohen válasza Chaser (#16263) üzenetére


Rohen
csendes tag

Ez elég meggyőző. Nekem már csak az a kérdés, hogy az 5755 megéri-e a 20ezer forintos felárat az 5750-hez képest, úgy, hogy gyakorlatilag ugyanaz mindkettő specifikációja. Ezért merült az fel bennem, hogy talán a kasztnija készült jobb anyagokból, vagy a kijelzője jobb-e? Semmilyen tesztet nem találtam róla, illetve semmilyen összehasonlítást sem. De valószínűsítem, hogy nem csak az újdonság varázsát kell megfizetnünk. :U

(#16269) Recon666 válasza Chaser (#16266) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

Találtam egy másikat: TOSHIBA Satellite C660D-12T, ehhez mit szólsz?

(#16270) Chaser válasza Rohen (#16268) üzenetére


Chaser
titán

Passz, nem ismerem.

Recon666: Rossz bill, TP gombjai hangosak, ha a csilli verzió egy porszem is világít rajta.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#16271) randras válasza Chaser (#16261) üzenetére


randras
veterán

4 év garancia hmmm... duurva :(((

Chaser:
"TP néha behülyül de ritka" ?? ezt mire értetted?
"Hangszórója rosszabb, enyémben csak mono speaker van ráadásul, az 5750-ben nem tudom." ez már mindenféle dolby home theater-t, meg hasonlókat tud, szóval szerintem azzal ne lesz baj.

Köszönöm a véleményeket, pont ilyesmire volt szükségem. Nem hiszem, hogy Dell-ről Dell-re váltok akkor, nem akarok még egy ilyen plasztikbombát.

Valószínű Windows nélkül veszem majd, szóval a driverekre akkor vadászni kell majd megint, de ha ez, és a gépelési hang az ára annak, hogy normális minőségű gépem legyen, akkor azt hiszem megéri.

Köszönöm még egyszer!

(#16272) randras válasza Rohen (#16268) üzenetére


randras
veterán

Esetemben a kék színt, és mindenki más esetében pl. az USB 3-at kell megfizetni. :DDD

(#16273) Chaser válasza randras (#16271) üzenetére


Chaser
titán

Az én egykori 1525 inspironomra is annyi volt, még mindig van belőle vagy 1.5 és nbd on-site:) Amúgy a 4 éven felül még lehet venni 1 v 2 évet és elég kis összegről van szó.

A TP néha megáll, nem érzékeli a mozgást, de nagyon ritka. Pár napja használom folyamatosan a gépet, most tűnt fel, 1ébként a szekrényben volt ott nem észleltem:D De ez simán lehet attól hogy az OS elgondolkozik egy pillanatra, vagy a vinyó szöszöl egyet. Hely itt is van másik hangszórónak, csak hangszóró nincs benne, persze ha jó minőségűeket raknak bele lehet jobb a hangzás.

szerk: Sokkal kevesebb gépelési hibát vétek ezzel, mint az 5010-zel, ott minden 2. mondatban kimaradt 1-2 betű. A TP-t is csak azért vehettem észre mert egeret elfelejtettem hozni, szóval pár napja csak azt használom, gyorsan ráállt a kezem.

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#16274) Recon666 válasza Chaser (#16270) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

Értem, köszi a választ. :)

(#16275) Chaser


Chaser
titán

Ami még kimaradt, hogy a webcam is tűrhető és az 5010-zel ellentétben ehhez adnak gyári programot is, nem csak drivert.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#16276) Dapro


Dapro
senior tag

(#16277) martin66


martin66
senior tag

Helló!
Ismerősöm szeretne notbookot venni de nem tudja melyik lenne jobb.
Megköszönném ha segítenétek.
Egyik lehetőség
Másik lehetőség
Vagy ilyen árban van ami jobb ennél?
Köszi előre is a segítséget!

(#16278) ktommy91 válasza martin66 (#16277) üzenetére


ktommy91
addikt

Nagy valószínűséggel lesz jobb de előbb írj egy max árat és azt hogy mire lenne használva.

Nincs kerítés.

(#16279) d@minator válasza Dapro (#16276) üzenetére


d@minator
addikt

Nálam nem működik az a link. :U

(#16280) martin66 válasza ktommy91 (#16278) üzenetére


martin66
senior tag

150körül kéne, igazábol általános használatra.

(#16281) ledgeri


ledgeri
nagyúr

melyek az a videokártyák, amik mobil vonalon tudják (átlag, alap felbontású kijelzős gépen) t amit tud az asztalin a 6850 full hd-ben?

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#16282) doser0717 válasza ledgeri (#16281) üzenetére


doser0717
aktív tag

GPU erősorrend

FK8, Valoriani Baby 75

(#16283) ZOLL30


ZOLL30
tag

Sziasztok,
kérnék pár véleményt, fontos lenne, hogy érdemes, vagy szabad e megvenni ezt a konstrukciót!
nagyon köszi

Lenovo IdeaPad Z560A 59-048874 /w. 8GB memóriával
processzor

Intel Core i5-460M 2.8GHz turbo, 3MB cache
memória 8GB DDR3
winchester 500GB, 7200rpm
grafika nVidia GeForce 310M 1GB DDR3
kijelző 15,6" wide 1366 x 768 HD LED

165ezer Ft

élni, és élni hagyni..

(#16284) Borote válasza ZOLL30 (#16283) üzenetére


Borote
addikt

Első, általános kérdés: mire fogod használni? :)

(#16285) Chaser válasza ZOLL30 (#16283) üzenetére


Chaser
titán

Ha játék nem szempont akkor szabad éppen.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#16286) Borote válasza Chaser (#16285) üzenetére


Borote
addikt

De ha nem játékra szeretné, ennyi pénzért kap különbet is, nem? :)

(#16287) ZOLL30 válasza Borote (#16284) üzenetére


ZOLL30
tag

alapdolgok, netezés, játék mérsékeltebb szinten.
igazából a kérdés, hogy maga ez a lenovo milyen fajta , tesztekre nem nagyon bukkantam sajnos...
i5 proci gondolom nem utolsó, na meg a vga 1G-vel
ilyen árban hasonlót nem találtam, esetleg egy sony lenne! csak az i3-al és fele memóriával lenne. oké, sony az még is csak egy sony, de kérdés így, hogy mennyi a különbség i5-i3 között. ááá kérek okos véleményeket:) tényleg köszi

élni, és élni hagyni..

(#16288) HPAA válasza martin66 (#16277) üzenetére


HPAA
őstag

a hp az HP Renew a linken , ha az nem zavar ...
de ennyiből biztosan ki lehet hozni ár/érték arányosabbat szerintem

****

ZOLL30

Lenovo , az szerintem Top 3- as "fajta" :)

[ Szerkesztve ]

************* censored

(#16289) Chaser válasza Borote (#16286) üzenetére


Chaser
titán

Azt kérdezte szabad-e megvenni, ha nem játékra kell szabad. Hogy kapna-e ezért a pénzért jobbat? Lehet, aki nem képes a választottja mellé odaírni mire kell a gép annak különösebben nem szoktam segíteni...

ZOLL30: A vga egy elavult régi vacak, olyan tudást sztem hoz az új intel igp is, ha nem erősebbet. Semmit nem jelent, hogy 1GB ddr3 van benne, az csak egy a kb 5 rész közül aminél mindnek meg kell felelni egy vga-nak ahhoz, hogy komoly játékra megfelelő legyen..ez a másik 4 dolgon elbukik.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#16290) ZOLL30 válasza Chaser (#16289) üzenetére


ZOLL30
tag

köszönöm a választ..szóval vacak a vga:)
viszont akkor ennek tükrében ezzel versenyez :)

SONY VAIO VPC-EB4S1E/BQ

Processzor: Intel Core i3-380M (2,53GHz, 3MB Cache);
Kijelző: 15.5" HD (1366x768);
Memória: 4GB DDR3 1066MHz;
Merevlemez: 500 GB SATA 5400rpm;
Grafikus kártya: ATI Mobility Radeon HD 5650 1GB DirectX

árban szintén 165e, de ha van ilyen árkategóriában van valami elképzelésed mit érdemes vásárolni, megköszönném.

élni, és élni hagyni..

(#16291) martin66 válasza HPAA (#16288) üzenetére


martin66
senior tag

Nem zavarja, hogy HP Renew

(#16292) Chaser válasza ZOLL30 (#16290) üzenetére


Chaser
titán

Ez már egy kiegyensúlyozottabb konfig, az előző cpu igényes feladatokra nagyon jó, játékra pl nem. A sony cpu-ja szintén nagyon erős, hétköznapi használatban észrevehetetlen a 2 jószág közt a különbség. A vga viszont már elég játékra is, mai játékokkal is elboldogul, max néhol butítani kell kicsit a grafikát. Ha 1 év gart adnak rá azért ne vágj bele, drága sonynál a garbővítés, arany áron mérik az akut is, szervize sincs itthon. Bár az acernek sincs, de ajánlottabb a fentebb említett 5750-es gép, mert olcsó rá +2év gar és pl az akut se arany áron akarják adni. Ha radiumnál nézted sztem lépj tovább, elég rizikós bolt, trükköznek a garral, ferdítenek, stb. Ha normál korrekt boltban kapsz hozzá magyar számlát, 2 év garanciás garlevelet és tetszik a gép akkor belevághatsz a sonyba is, de sztem nem sok embernek van tapasztalata vele.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#16293) ZOLL30 válasza Chaser (#16292) üzenetére


ZOLL30
tag

na igen, Radium, és két év garit írtak, ó a francba :( mármint amiért trükkös bolt!

acer 5750-es sorozatból pontosan melyikre gondoltál?

dell, toshiba,hp is jó lenneezért a 160 körüli árért, igazából gari vásárlás nélkül szeretném megúszni, így ezért próbálok, 2 vagy 3éves garisat keresni alapból.

de ugye acer, meg hp alapból 1év.

élni, és élni hagyni..

(#16294) HPAA válasza ZOLL30 (#16293) üzenetére


HPAA
őstag

HP nem mind /sőt általában nem/ 1 éves garis

************* censored

(#16295) ZOLL30


ZOLL30
tag

oké, akkor utolsó levelem lesz és nem zaklatok tovább senkit a fejemben a zűrzavarral, eddig lehet rosszul közelítettem meg a dolgot
de akkor közelítsük úgy, hogy szeretnék egy notit:)

max 160e, legalább 2 év garival, és nem msi-t, nem samsungot…a top5-ből valamit

ha lehet i3, proccal (vagy valami hasonló erősségűvel) , 4GB memóval, 15.6" kijelzővel
és egy olyan vga-val, amivel ha esetleg játszani szeretnék, azért nem ijed meg a játéktól sem. (nem a legújabb játékokkal azért persze)
hhd-320GB-tól

hát talán ennyi, ha valaki esetleg ennek tükrében tud és mer valami megbízható darabot ajánlani, az jó lenne!
Köszi!!!

élni, és élni hagyni..

(#16296) padra válasza randras (#16238) üzenetére


padra
aktív tag

Igen,driver lemez van hozzá a dobozban,nem kell a neten keresgélni.Elég strapabíró nem nyiklik-nyeklik,nem recseg-ropog.Ujjlenyomatokat nem igazán gyűjti.A külseje bordázott,erezetes ezáltal karcolódásra talán annyira nem hajlamos.Kikapcsolt állapotban nem tudsz róla telefont tölteni. Én hálózatról használom,de itt egy vélemény az aksiról...:"Az aksija a másik nagy pozitívuma. A fent írt 3 óra teljesen korrekt, de az gondolom maximum fényerővel volt. Negyed fényerővel, kikapcsolt wifivel és energia takarékos módban programozás valamint utp kábelen netezés és pdf olvasás mellett elérte a 7 órát! Bekapcsolt wifivel 5-6 óra a jellemző negyed fényerőn. Max fényerővel 3 óra felett és játékkal-filmmel 2,5-3 óra amit bír. Ehhez hozzá tartozik, hogy 0% volt az elhasználódottsága az aksinak mikor megjött a gép".

[ Szerkesztve ]

"Okos vagy, ha - csak a felét hiszed el annak, amit mondanak! Zseni, ha tudod melyik felét!"

(#16297) Colka79


Colka79
tag

Sziasztok!

Egy kérdésem lenne felétek,kinéztem egy Acerlaptopot,kiszeretném bővíteni a Garit +2 évvel!
Ha jol olvastam akkor azt az vásárlást követő 360 napban kell megtenem igaz,tehát ha karácsony után lenne esedékes a dolog akkor még megoldható!

Elöre is köszi!

Gamertag:LaondaHUN

(#16298) Chaser válasza ZOLL30 (#16293) üzenetére


Chaser
titán

Ez pl nagyon jó vétel ennyiért. Ez már a legújabb intel i3, az előző szériából i3 370-nek felel meg kb, tehát még bőven elég erős átlagfelhasználásra, sőt arra sok is. De játékoknál jól jöhet, ahogy a gt 540m is. A 2 év garkiterjeszés max 25k, de van ahol 20, 1 éven belül bármikor megveheted, nem kell tőle félni:) Vehetsz 1 évet is, az 10-12k körül van. Ez a platform már takarékosabb mint az elző core i széria volt, akuidő is nagyobb. Fentebb részleteztem a kasznit és valaki a gépet is, 160k-ig ez az egyik legjobb vétel ha játék is kell.

szerk: Ugyanitt 21k +2év gar, kapsz hozzá egy táskát és egy wireless egeret is. Megveszed, használod, ha hosszú távon is bejön a gép akkor megveszed a kitejesztést. Fontos, mielőtt megvennéd személyesen mindenképpen nézd meg, ez alap dolog vásárláskor, lehet ránézel és nem fog tetszeni, ez szubjektív, bár ez a modell kinézetre szinte mindenkinek tetszik.

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#16299) Borote válasza ZOLL30 (#16295) üzenetére


Borote
addikt

Ezt szokták ajánlani, több itteni fórumtársnak is ilyen gépe van, mindenki meg van vele elégedve:
Acer 5750G
+2 év garanciát lehet (kell) hozzá venni a vásárlástól számított 365 napban 20e Ft-ért. 25e-ért már véletlen sérülésre terjedőt is kapsz.

Na... megelőztek... Jó vétel ez :D

[ Szerkesztve ]

(#16300) doser0717 válasza Colka79 (#16297) üzenetére


doser0717
aktív tag

Ha idén karácsony után, akkor az még megoldható... :DDD

Úgy látom elég kelendő ez az Acer amúgy...

FK8, Valoriani Baby 75

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.