Hirdetés

2024. május 28., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  Milyen házat vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-04 08:17:22

LOGOUT.hu

Spórolj magadnak és másoknak időt, olvasd el az összefoglalót, és annak megfelelően kérdezz!
Aki nem hajlandó elolvasni az összefoglalót, erre bökjön rá:
----> Ajánlott házak adatbázisa <--- frissítve 2024 január
Ha kérdeznél, ennyit írj meg:
1. Mennyit szánsz a házra
2. Mi megy bele (legalább alaplap, CPU hűtő)
3. Bármi más ami Neked fontos (RGB, oldalablak, szín stb)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#46571) Habugi válasza RVR400 (#46565) üzenetére


Habugi
addikt

Khm, nem érdemes megpróbálnod kapcsolatot teremteni az úriemberrel.

Nem szép dolog, de magamtól idézek: "..bele sem érdemes menni akárkivel.."

(#46541) bluyoo:

"Hozzáteszem ha nem szánsz időt erre a kis monológra amit megírtál, akkor nem is lett volna újra egy vita generálva (ráadásul off-ba ugye) , hanem le lett volna azzal zárva hogy "a többinek meg utána járok/olvasok", és maradtatok volna csendben hithű AMD-s lovagok. ;)
Szerintem maradjunk ennyiben! :R"

Szerintem meg is ragadnám az alkalmat, hogy elnézést kérjek amiért reagálni mertem a sületlenségeire..! :R

Majd Te is írtál neki, tök normális megfogalmazásban.
Erre kaptad a választ:

(#46566) bluyoo:

"Ezért érdemes volt felkelned ... senki nem AMD fan-ozott. Az okoskodásra meg mit írjak? Osztod az igét miközben én biztos nem kérdeztelek! De ha jól látom senki sem!! ;)
Ugatni meg max. te ugatsz .... Inkább nem mennék pihenőre, a pontokat helyettesítsd be (már ha képes vagy rá)!"

Súlyos.., mivel nagyjából felmérhető volt mire lehet számítani irányából, azért is írtam a Burt1793 -nek szánt válaszom végére azt, amit. :K
Nézz át rajta, és béke lesz.

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  Milyen házat vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.