Hirdetés

2024. május 28., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  Milyen házat vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-04 08:17:22

LOGOUT.hu

Spórolj magadnak és másoknak időt, olvasd el az összefoglalót, és annak megfelelően kérdezz!
Aki nem hajlandó elolvasni az összefoglalót, erre bökjön rá:
----> Ajánlott házak adatbázisa <--- frissítve 2024 január
Ha kérdeznél, ennyit írj meg:
1. Mennyit szánsz a házra
2. Mi megy bele (legalább alaplap, CPU hűtő)
3. Bármi más ami Neked fontos (RGB, oldalablak, szín stb)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#46562) bluyoo válasza RVR400 (#46554) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Semmit nem néztem félre ... AMD FX-8320 vs Intel Core i5-4670 (az új 4590/4690-ről még nincs pontos összehasonlítás azért linkeltem a régebbit).
Na meg szinte semmi nem terheli rendesen az FX-ek nyóc magját (még ma sem pedig már jó ideje mindenki várja (várta) ..), az Intel meg nem kicsit erősebb 1-2-3-4 mag terhelése esetén. Nem potyára az AMD sem erőlteti már a nyolc magot és az FX-et sem.
De a lényeg nem is az lett volna hogy mennyivel jobb (vagy éppen rosszabb), meg hogy mit mennyire hajt ki. Hiszen egy szorzózáras CPU és egy zár nélküliről van szó! Inkább az hogy ha már lapot, CPU-t újít, lehetne egy modernebb vasa ...
A hűtőd meg nem tudom hogy jött a képbe .... Lacielvtars egy 30K-s vízhűtést nézett ki a konfigba egy új lap és FX mellé ...
De jó lenne hagynánk már azt a témát! ;) Nem is értem minek is válaszoltál .... Lacielvtars marad FX vonalon. Kit akarsz meggyőzni? :DDD
Boldog vagyok hogy boldog vagy az FX-el és a vízhűtéssel.

(#46555) Lacielvtars
Hát tényleg nm egy az ízlésünk! :DDD Nekem kifejezetten nem tetszik a Chaser A31!
Sok sikert az építéshez! :)

Bazinga!

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  Milyen házat vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.