Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  Milyen házat vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-04 08:17:22

LOGOUT.hu

Spórolj magadnak és másoknak időt, olvasd el az összefoglalót, és annak megfelelően kérdezz!
Aki nem hajlandó elolvasni az összefoglalót, erre bökjön rá:
----> Ajánlott házak adatbázisa <--- frissítve 2024 január
Ha kérdeznél, ennyit írj meg:
1. Mennyit szánsz a házra
2. Mi megy bele (legalább alaplap, CPU hűtő)
3. Bármi más ami Neked fontos (RGB, oldalablak, szín stb)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#44047) zoltan6 válasza Laybee (#44036) üzenetére


zoltan6
őstag

pedig nagyon jó ház mindkettő,nekem midgard 2 van,most ismerősnek rakok össze gépet fdc 3000-et választott hozzá,nekem kinézetre jobban is tettszik már így utólag a fdc3000,nincs olyan nagy batár kinézete.leírnám a tapasztalataimat róla.
mindkét ház nagyon minőségi,a midgard 2 talán jobban szerelhető,de a fdc3000-el sem volt semmi gond,az alaplapi csavarok nekem is nehezen mentek bele,de ez nem gond,úgysem lesz többet szétszedve,meg legalább nem tekeredik ki az alaplap kiszedésénél.nekem volt hozzá kis müanyag kulcsom,amit a midgard 2 höz adtak,most jól jött.
Csavarokban bővelkedik a ház,pozitívum a 3 hozzáadott gyári igényes fehér ventillátor,és a ventillátor szabályzó,viszont az első ventillátorhoz ajánlatos hosszabbító zsinórt szerezni,ha sűrün le kell szednünk portalanitani,mert kb.5 cm-ert enged(legalábbis én úgy tudtam csak igényesen elvezetni hátra a szabályzó kábeleit) azt is úgy hogy elforgattam a ventillátort 90 fokkal.a másik negatívum az előlapi audió csatlakozó rövidsége,nagyon passzosan ért oda az alaplapi aljzathoz,kicsit alá kellet tenni az alaplap alá,hogy valahogy kinézzen,kép róla:

összességében nagyon jó ház a fractal design 3000,jól szerelhető,tágas szellős,jól néz ki,igényes anyaghasználat.
végezetül néhány kép a szerelésről,még nincs teljesen kész,hátul le kell szépen kötözni a kábeleket,meg elrendezgetni,csak még várok 1-2 alkatrészre.
fractal design core 3000 összeszerelése

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  Milyen házat vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.