Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Milyen autót vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#58098) giigz válasza Dany007 (#58097) üzenetére


giigz
veterán

Akkor vedd úgy, hogy nem a dupláját kell rákölteni, hanem prémiumnál legyen azonnal 400k + mégegyszer ennyi tartaléknak, de ha egy Focust veszél, akkor elég 300k + mondjuk 150 tartaléknak.

Ha egy 2,5 milliós kocsit veszel, akkor szintén nem szentírás, hogy az 1,8 szorosának kell a zsebben lennie, mert lehet, hogy ez fiatalabb, jobb állapotban van, alapból kisebb a szervizköltsége, stb. stb. Tehát simán elképzelhető, hogy ha 2,5 millióért veszel, akkor elég 3 milliónak a zsebben lennie, ez kocsi függő, és nem tudom, hogy most ezt tényleg nem látod át, vagy nem is akarod átlátni.

Amit a gumira írtam, azt nem úgy írtam, hogy a világ összes autójára pontosan 100k-ba fog kerülni egy szett gumi, hanem általánosságban írtam egy számot. Jó neked, hogy ingyen rakatod rá, meg fele annyiba kerül, de egyrészt ezt én nem tudtam, másrészt nem ez az általános, és amit írok, azt nem ilyen-olyan kedvezménnyel írom, hanem általános ember számára hozzáférhető áron. Ilyen méretben a Hankook téli szett 80-90k körül van.

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Milyen autót vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.