Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LCD TV monitorként

Hozzászólások

(#501) koxx válasza csatahajós (#500) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Egy másik gyártó 4xxx szériáját nem tudod kipróbálni? kölcsönkártya esetleg

(#502) csatahajós válasza koxx (#501) üzenetére


csatahajós
senior tag

Hát volt nálam egy szintén sapphire, de 4870X2, nem sima kártya és azzal ugyanez volt. Ezen kívül mint írtam egy kis X1550-es Radeonnal próbáltam, az asszem Asus és azzl pöpecül megy a Full HD is mindenféle underscaling és színvesztés nélkül, tehát a hiba nem a TVben és a kábelben van az fix.

Most még majd kipróbálog egy 8800GT is ha megkapom kölcsön másik havertól.

Más valaki használ Full HD-s TV-t 4870ről errefelé?

(#503) koxx válasza csatahajós (#502) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Sztem itt tedd fel a kérdést, sokkal jobban pörög a topik. [link]

(#504) bigdigit válasza koxx (#493) üzenetére


bigdigit
addikt

S-IPS panel philips lcd tv-ben van.

(#505) koxx válasza bigdigit (#504) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Köszi. Az egyetlen amit találtam 32es fullHD-s az a 32PFL7803H.

(#506) csatahajós válasza koxx (#503) üzenetére


csatahajós
senior tag

Köszi, átnézek oda is. Amúgy ezt a kis problémát leszámítva, ami nagyon úgy néz ki hogy a VGA parája, nagyon tudom ajánlani az én TV-m (LE32A656), Samu S-PVA panellel, olyan a feketéje h megőrülsz :D

(#507) bigdigit válasza koxx (#505) üzenetére


bigdigit
addikt

32-esben nem jellemző a full hd:)ugorj 42-re.én néha 47-sen codozok:)de igazából a far cry 2 ami nagyon ütős rajta.

(#508) koxx válasza bigdigit (#507) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Max 37", monitornak kéne, oda már azért nagy a 42 :) Amit tv-nek használok az 40-es, pont elég.

(#509) szalmaeger


szalmaeger
csendes tag

sziasztok!
nekem egy olyan problémám kérdésem lenne hogy:van egy 32 colos orion lcd tv-m
és van rajta DVI bemenet.van még egy 10 méteres DVI-DVI kábelem... és ha összekötöm akkor
1.probléma kicsit szemcsés a kép+pl ha filmet néznék és alul fölül marad fekete csík akkor azon ilyen piros csíkok és pontok vannak szal a fekete részekbe....
sajnos sztem ez a kábel hibája de azé írok ide hátha nem az, illetve ha az, akkor milyen kábelt vegyek vagy milyen minőségű kábel kéne nekem?kb 10 méterhez
2.probléma hogy ha rádugom a tv-t a gépre onnantól kezdve elkezd akadni(ami abból áll ,hogy olyan 2 másodpercenként beakad egy pillre, akár megy valami fillm vagy vizualizáció akár nem....drivert megpróbáltam frissíteni nem segített.videókártyám 9800 gt ..a gép többi része se lehet gond vinnie kéne....és másik tv vel és kábellel nem is volt gond
és ha már írtam még egy kis apróság;) az miért lehet hogy az előző tv vel amikor beraktam clone módba és a tv volt az elsődleges akkor ugye a monitor felbontásánál nagyobb volt az alapértelmezett és ezért monitoron úgy láttam a képet hogy nem volt torz hanem,csak a képernyő egy részét láttam és ahogy arrébbhúztam az egeret úgy ment a kép is...nemtom mennyire érthető ez;)(kb mint egy stratégiai játékba;))
na és mostmeg úgy van hogy összetorzítja 1280*786-ra nem szélesvásznú monitorom képét.és én a "stratégiai módszerest
" szeretném...az lehet állítani vagy mitől függ az

a kisregényért tényleg bocs;):Dés a válaszokat előre is köszi!!

(#510) Olizoli


Olizoli
csendes tag

Sziasztok! Rákötöttem a pc-t a tv-re, minden rendesen megjelenik kivéve ha elindítok egy filmet olyankor a media lejátszó képe sötét néha becsíkozik miközben a pc-n rendesen megjeleníti a filmet. Mitől lehet ez, mit kéne átállítanom? Legújabb videókártya driver fentvan.

(#511) dopeman81 válasza csatahajós (#502) üzenetére


dopeman81
csendes tag

Szerintem catalyst probléma ! Nekem tökéletesen ment az ezeréves ati 9800 pro kártyával hdmi-dvi kábellel ! A 4870 x2-vel 1600*1200-as felbontás felett ocsmány a 2d-s képe.
A 8.12-es catalyst még nem kezeli normálisan az lcd tv-ket :(

[ Szerkesztve ]

p5q deluxe - silent square evo - corsair 650tx - corsair dominator 1066 4gb - e8500@4.0ghz@1.25v - 2db samsung 1tb - sapphire 4870 x2 - samsung 32" fullhd lcd tv

(#512) Chaser válasza bigdigit (#504) üzenetére


Chaser
titán

Mind1ikben az van? Nekem 32pfl3312 van, qrva jók a színek és a látószög, a fekete nem az igazi csak.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#513) sebri79


sebri79
csendes tag

Sziasztok!
Segitségeteket szeretném hogy DVD lejátszóz szeretnék összekötni egy TFT monitorral "SCART komverter D-SUB" ezzel a kábel segitségével, mükődni fog igy a monitor?

[ Szerkesztve ]

(#514) szalmaeger


szalmaeger
csendes tag

hello!
na az történt hogy ki lett cserélve a kábel úgyhogy mostmár nagyon éles a kép...már csak az a baj hogy akadozik picit drivert keresgetek...vagy ha tudtok olyat ami tuti jó vagy csak egy próbára...akkor pls...linket;)
köszi

(#515) Encipoly válasza csatahajós (#506) üzenetére


Encipoly
csendes tag

Szia Csatahajós !

Remélem nem a 4870-es széra a gond, mert én is egy gigybyte 4870-el szeretnék meghajtani egy full hd-t.

Holnap veszek kábelt és beszámolok az eredményről. :))

[ Szerkesztve ]

(#516) surda34


surda34
csendes tag

Nekem is akadozott a full hd lejatszas de miota a km playert hasznalom azota kivaloan mennek egy szaggatas sincs!

(#517) Terminator47


Terminator47
csendes tag

Helló Mindenki!

Nálam is tervbe van véve egy LCD Tv vásárlása. Részben filmezésre, részben játékra. Egy olyan kérdésem lenne a hozzáértőkhöz, hogy a FullHD-s tvk az 1920*1080as felbontást tudják. Ez eddig tiszta sor. De az ilyen felbontásban mozgó monitorok viszont 1920*1200at tudnak. Ez a vidkari tesztekben is látszik mert, minden játékot 1920*1200-ban teszteltek. Na most a játékok támogatják mindkét felbontást? Vagy valamit ügyeskedni kell? :)) Előre is köszi a válaszokat!

"So Say We All"

(#518) jedimesterek


jedimesterek
csendes tag

Helló!
Megtudná valaki mondani,hogy lehet-e használni egy olyan lcd monitort(Tv tuner nélkülit Pl:benQ E2400HD) Tv- nek is amin van DSUB, DVI, HDMI, és hangszóró is, összekötve(hdmivel) egy SET TOP Boxal?A PC pedig Dvi-vel lenne összekötve.Vagy ez így egy nagy baromság?
Üdv.

[ Szerkesztve ]

(#519) DrGonzo22


DrGonzo22
őstag

Sziasztok,

én is gondolkozom egy ilyen váltáson. Jelenleg egy 8600GT-AverMedia Hybrid TV tuner-244T felállást használok. Mikre figyeljek a konkrét modell kiválasztásánál, ha a célom, mindösszesen annyi, hogy a tuneren keresztül vehető analóg, és digitális adásokat, és a gépen tárolt különféle formátumú filmeket (köztük HD filmek is) a nekik megfelelő legjobb minőségben tudja megjeleníteni. Elég a legprimitívebb full-hd modellt kiválasztanom, hisz úgyis minden mást a tuner, ill a vga dönt el, vagy vannak olyan paraméterek (túl azokon, melyek egy monitorra jellemzőek, betekintési szög...) melyekre azért figyelnem kell.

Előre is köszönöm.

(#520) ManY


ManY
senior tag

Hello mindenkinek
Lenne 1 szerintem egyszeru kerdesem
szoval neztem full hd tv ket xbox 360 miatt tortenetesen ezt: [link]

es most az xbox nak vga kimenete van mondjuk van komponens is
de a notimba van 1 8800gtx es azzal teljesen jol tudom nezni a hd filmeket
(meg jo jatekra is)
es nemtudom hogyha ennek most nincs dvi bemenete hogy kotom ra ?

s-video van meg a notin de az nem adja a hd t szerintem, sot tuti

(#521) ManY


ManY
senior tag

Ja es meg 1 kerdes
ha tudtok lcd tv t ami tudasban hasonlo de arban jobb varom a tanacsokat
elore is kosz mindenkinek

(#522) NightLord válasza ManY (#520) üzenetére


NightLord
tag

Ha a notin van DVI kimenet, akkor DVI-HDMI kábellel. A HDMI ugyanis visszafele kompatibilis a DVI-vel, itt tehát semmilyen jelátalakításra nincs szükség, csak a megfelelő kábelre.

(#523) NightLord válasza jedimesterek (#518) üzenetére


NightLord
tag

Nemhinném, hogy technikailag bármi akadálya lenne. A TV-t a monitortól alapvetően ugyanis az beépített tuner különbözteti meg, amit egyébként is kiiktatsz, amikor a set top boxot "hagyományos" TV-re kötöd rá.

(#524) #72042496 válasza ManY (#520) üzenetére


#72042496
törölt tag

Veszel egy DVI-HDMI átalakítót és egy HDMI kábelt, vagy egy DVI-HDMI kábelt, s azzal. Számítógépet Samsung esetén a HDMI2-re kell kötni, s a menüből elnevezni PC-nek a bemenetet.

Amúgy nagyon jó a kinézett TV, de arra készülj fel, hogy nagyon fényes bevonatú a panelje, ami csúnyán tükröződhet. Előnye viszont a mélyebb fekete.
Ha a tükröződő panel zavarna, akkor vehetsz egy 616-ost, ami ugyanez a design, csak gyengébb feketéjű mattabb panellal, vagy válogathatsz az 5-ös szériából.

Samsungról ennyit tudok elmondani, a többi gyártót nem ismerem.

[ Szerkesztve ]

(#525) GeneralG


GeneralG
csendes tag

Sziasztok!

Nekem is van egy összekötési problémám.

Adott egy ASUS notebook egy ATI videokártyával és egy Samsung LCD LE40A559P4.
Amikor VGA kábellel kötöm össze őket, a notebook ugyan érzékeli a tv-t, de fordítva semmi (a tv menüjében a PC kapcsolati opció inaktív marad).
Amikor HDMI kábellel kötöm össze őket, akkor egyik sem érzékeli a másikat, bár a tv legalább jelzi, hogy bedugtam a HDMI-t, viszont jelet nem vesz (no signal).
A tv-n már szoftvert is frissítettem, sajnos eredménytelenül.

Mitévő legyek?
Mit csinálok rosszul?

(#526) Barto


Barto
aktív tag

Üdv Mindenkinek!

Azt szeretném megkérdezni, hogy eddig full hd-s monitorok 24" fölött voltak, Most az LG és a BENQ is készített ilyet már 22" ban.
Ezekről tud valaki valamit? Mennyire jók? Megbízhatóság? Azért érdekelne, mert eddig miért nem zsúfoltak be ennyi képpontot 22"-ra? Vagy csak én komplikálom túl? Mivel nem TV-k ezek, a natív felbontáson alatt lehet őket jól használni?
Tudom, hogy ez inkább TV-s topik, de más FullHD-s topik nem dobott ki a kereső, itt a prohardveren.

Előre is köszönöm a válaszokat, vagy valamilyen más topikra mutatást, ha benéztem volna.

"like a big ball of... Wibbly Wobbly, Timey Wimey... stuff"

(#527) jedimesterek válasza NightLord (#523) üzenetére


jedimesterek
csendes tag

Köszi a választ!

(#528) zorka1983


zorka1983
csendes tag

Sziasztok!

Szeretnék venni egy LCD TV-t amit több célra is akarok használni(filmezés,játék,internet).
32"-os méretben gondolkodom és ezzel szeretném felváltani a jelenleg használt monitoromat is de nem tudom hogy melyik fajta alkalmas erre a célra.Nagyából 150-170cm-ről nézném.

(#529) MadBlade


MadBlade
tag

Üdv emberek !

Sikerült beszereznem végre egy LCD TV-t és gondoltam kipróbálnám monitorként is ...

Adott ehhez egy ASUS EN8600GT videokártya [klikk]

A kérdésem az lenne , hogy [ez] a kábel optimális megoldás lenne a gépem és a TV összekötéséhez ? :F (természetesen található Scart bemenet a hátlapon)

Van HDMI bemenet is a TV-n , de mivel a DVI kimeneten keresztül csak videó jelet tudnék továbbítani , kéne egy + kábel a hangnak , stb így a fentebb linkelt kábel tűnik a legegyszerűbb választásnak.

Véleményeteket és segítő válaszaitokat előre is köszönöm :R

[ Szerkesztve ]

Ha azért vagyunk hogy segítsünk másokon , akkor minek vannak mások?! :0 )

(#530) Arnold12


Arnold12
csendes tag

Találtam aránylag olcsón (440 euro) egy Samsung LE37M87BD FULL HD LCD TV-t. Valakinek van ilyenje? Kizárólag PC game használathoz kellene, és nem tudom meg-e vegyem.

http://www.twenga.co.uk/specs-LE37M87BD-SAMSUNG-LCD-TV-252150

Nos a link szerint: "Supported Computer Resolutions 1024 x 768 (XGA), 640 x 480 (VGA), 800 x 600 (SVGA), 720 x 400, 1360 x 768"
Ezek szerint nem viszi a játékokat 1920x1080-ban?! vagy HDMI csatlakozóval viszi? Mivel soha nem volt LCD TV-m, egyáltalán nem sokat értek hozzájuk, csak amit a fórumokon összeolvasgattam. Ha valaki segitene, örömmel venném.

Itt van még egy lista, a TV-kkel, amik közül birok még válogatni. Megjegyzem Vajdasági vagyok, ezért az árak dinárban vannak feltüntetve a listán, de ez ne zavarjon benneteket. Az irányár 50-60.000 din

http://ser.kkelectronics.com/products2.php?page=1&klasaswe=001&grupaswe=031

(#531) Arnold12


Arnold12
csendes tag

Ha már senki nem válaszol az előző kérdésre, egy másik:

Mit ajánltok 150-180.000 forint közötti Full HD LCD-t, ami PC Modban tudja az 1920x1080 felbontást HDMI-n keresztül, és szerintetek jó?

(#532) whited


whited
addikt

sziasztok
1600x1200as felbontás az hd ready?
és nekem 60Hz a képf a moncsin átállitom 75re és elkezd villogni a kép amig visszanem állitom mit tegyek? :F :R :Y

Ha nem válaszolok a PM-re, elképzelhető, hogy nem kaptam meg, ilyenkor kérlek küld el újra, köszönöm

(#533) T.Peter válasza whited (#532) üzenetére


T.Peter
őstag

A hd ready-s tv-knek 1366x768-as felbontásuk van (amúgy maga a hd ready azt jelenti, hogy bármilyen hd felbontású tartalmat meg tud jeleníteni, függetlenül attól, hogy a megjelenítőnek mekkora a felbontása). A tiéd nem 16:9-es arányú, de ettől függetlenül mindent megjelenít.
Ha tft monitorod van, akkor szerintem hagyd 60Hz-en, ez a legegyszerűbb. Ha crt-d, akkor lehet, hogy nem tudja 75Hz-en megjeleníteni azt a felbontást (bár akkor teljesen elmenne a kép). Lehet még driver, és kábel gond is (ezek csak tippek, nem vagyok benne eléggé jártas).

[ Szerkesztve ]

(#534) T.Peter válasza Arnold12 (#530) üzenetére


T.Peter
őstag

Lehet, hogy másik kábellel való összeköttetés esetén jeleníti meg ezeket a felbontásokat a tv. RCA, S-Video, vagy SCART, nem tudom. Ha van HDMI kimeneted a vga-n, akkor csak simán HDMI kábellel kösd össze. Ha csak DVI kimenet van rajta, akkor egy HDMI kábellel, és egy DVI-HDMI átalakítóval tudod összekötni. A DVI kimenetnek és az átalakító DVI felének Dual Link DVI-I-nek kell lennie, hogy tudja vinni a hangot is.
Ajánlani nem tudok tv-t, nem foglalkozom velük eleget.

[ Szerkesztve ]

(#535) T.Peter válasza MadBlade (#529) üzenetére


T.Peter
őstag

Szerintem jó. Összekötheted még olyan kábellel, aminek mind a két végén egy S-Video aljzat van, csak az egyik oldalon egy Mini-Jack, a másik oldalon pedig két RCA társaságában. DVI-HDMI átalakítóval és egy HDMI kábellel is összekötheted, ha a vga-d DVI kimenete, és az átalakító is Dual Link DVI-I-s.

(#536) Reignman


Reignman
aktív tag

Sziasztok,

létezik használható megoldás arra, ha az ember normál 32' LCD tv-n akar játékokkal játszani, de többségük az előre beállított 1280*xy, vagy 1024*xy felbontásban próbál indulni, a képernyő pedig természetesen fekete marad, mivel azt a felbontást nem ismeri? Nincs valamilyen program, ami esetleg kényszeríti a játékokat, hogy egy megadott felbontásban induljanak el? Pedig az eszközkezelőben is LCD TV-re állítottam be, nem pedig Default Monitor-ként jelenik meg. Vagy az ATI Catalyst nem rejt megoldást, titkos beállítást?

Szerintem ez az egyetlen negatívum egyébként LCD TV PC-s monitorként történő használatkor.

(#537) LCDani


LCDani
csendes tag

Sziasztok!

Nagyon jó ár/érték arányban kapok a közeljövőben 27"-os LG monitorokat melyek TV -ként is funkcionálnak. [LG TV-monitor link]

Aki most kíván befektetni ilyen masinériába, ajánlom figyelmébe a piactereket és természetesen ezt a fórumot is. Egy ilyen masinával sok minden megoldható :P

Focuscamera webáruház: Foto-Iroda-Számítástechnika

(#538) LCDani válasza Reignman (#536) üzenetére


LCDani
csendes tag

Minden játék esetében ezt csinálja?

Focuscamera webáruház: Foto-Iroda-Számítástechnika

(#539) Zoli1222 válasza LCDani (#537) üzenetére


Zoli1222
őstag

Szia.
Azt lehet tudni, h milyen panellal készültek ezek a monitor-tv-k?
Mondjuk az árából ítélve TN panelra tippelek. :B

[ Szerkesztve ]

(#540) Reignman válasza LCDani (#538) üzenetére


Reignman
aktív tag

Szia, nem de 10-ből 4 olyan felbontásban indul el, ami nem támogatott a tv-m által. Ideális esetben a játék még elindulás előtt lehetővé teszi a beállítások variálását, vagy safe mode alkalmazását, de gyakran ezekre nincs lehetőség, és halál idegesítő a config fájlokban turkálni, hátha ott felül lehet írni a felbontási paramétereket.

(#541) LCDani válasza Zoli1222 (#539) üzenetére


LCDani
csendes tag

Általános
Méret: 27'' class (27.0'' diagonal)
Panel típus: TN
Színmélység: 16.7 M
Képpont távolság: 0.3114x0.3114mm
Képarány: 16:9
Felbontás: 1920x1080
Fényerő: 400
Kontraszt arány (DFC): 20000:1
Válaszidő: 5ms
Betekintési szög: 170/160

Bemenetek
PC - Analóg 1920x1080
PC - Digitális 1920x1080
Video - HDMI 480p, 576p 720p, 1080i, 1080p
Video - Komponens 480i, 576i, 480p, 576p 720p, 1080i, 1080p
Video - Video NTSC, PAL, Secam

A várható érkezési ideje 1.5-2 hét.

A korábban vásárolt TV-Monitor készülékek (LG) jó tapasztalatokat jeleznek vissza, még olyanok is akik PC segítségével vadásznak műholdakra... (de ez off) ;)

[ Szerkesztve ]

Focuscamera webáruház: Foto-Iroda-Számítástechnika

(#542) LCDani válasza Reignman (#540) üzenetére


LCDani
csendes tag

Igen, sajnos ez úgy van ahogy írod, macerás. De erre van a kifejezetten játékokra kifejlesztett XBOX360, PS3, Wii konzolok. Tudom azok sem tökéletesek, de amire tervezték abban hozzák a formájukat.

Nem tudom esetleg nézted olyan gépen mely Nvidia kártyás. Azzal is ez az eset áll fenn, vagy csak az AMD statikus kicsit a témában?

Focuscamera webáruház: Foto-Iroda-Számítástechnika

(#543) Reignman válasza LCDani (#542) üzenetére


Reignman
aktív tag

ATI kártyával van használva a gép. Esetleg szerinted van különbség, ha az ember HDMI kábelt használ a gép és a tv között, vagy VGA-t? Értem ezalatt, hogy talán HDMI esetében valahogy hatékonyabban felismeri az LCD optimális felbontását, bár szerintem ez az egész dolog szoftver függő, a programozó dönti el, hogy alaphelyzetben, első induláskor a játék milyen felbontásban induljon.

(#544) LCDani válasza Reignman (#543) üzenetére


LCDani
csendes tag

Nem használtam még HDMI kapcsolatot, de amit mondtak róla pozitív volt. Hatékonyabb és gyorsabb az biztos, nem beszélve az energiatakarékosságról és az átvitel minőségéről...

A játékok nem minden esetben ennyire merevek, és idomulnak (felismerik) a használatban lévő eszközök használható paramétereihez, de az igaz, hogy ehhez a programozónak kell ilyenné megírnia a programot. Lesz egy kis szabad időm, majd kicsit jobban körbejárom a témát. Mindenkinek jó hosszú hétvégét! :))

Focuscamera webáruház: Foto-Iroda-Számítástechnika

(#545) LCDani


LCDani
csendes tag

Még 3 hetet mondott az LG és érkeznek a 27 "-os monitor-TV-k... :DD

Focuscamera webáruház: Foto-Iroda-Számítástechnika

(#546) Davzone


Davzone
senior tag

Helo mindenki!
Miről lehet az hogy egy FullHD philips lcd tv nem akar menni a gépemről HDMI-n keresztül pedig a notimról hibátlanul megy szintén HDMIről.
DVI HDMI átalakito ok felis ismeri rendesen névvel,beis álitok mindet de azt irja a TV hogy nem támogatott formátum.
A notin meg hibátlan és ott is kirobáltam mindet.
MSI a noti és az azstaliban a VGA is MSI drivert frisittettem de ugyan ez.
Látszólag ok de a tv mégse képes megjeleniteni a cuccot.
HDMI 1 2 3 portal is probáltam mindegyik PCnek nevezve.Noti 2es portba volt kötve és előre hibátlanul ment.
Mit kell még álitani vagy mi lehet a gond?

Motorola Nexus 6 - Moto 360 - Asus Nexus 7(2013) - ChromeCast

(#547) LCDani


LCDani
csendes tag

Az LG M2794D-PZ TV-Monitorok megérkeztek! A mostani egyik legjobb választás, már ameddig van belőle... Viszik mint a cukrot :C

Általános
Méret: 27'' class (27.0'' diagonal)
Panel típus: TN
Színmélység: 16.7 M
Képpont távolság: 0.3114x0.3114mm
Képarány: 16:9
Felbontás: 1920x1080
Fényerő: 400
Kontraszt arány (DFC): 20000:1
Válaszidő: 5ms
Betekintési szög: 170/160

Bemenetek
PC - Analóg 1920x1080
PC - Digitális 1920x1080
Video - HDMI 480p, 576p 720p, 1080i, 1080p
Video - Komponens 480i, 576i, 480p, 576p 720p, 1080i, 1080p
Video - Video NTSC, PAL, Secam

Ez jó, ebből kell nekem is!

Focuscamera webáruház: Foto-Iroda-Számítástechnika

(#548) fenergie84


fenergie84
addikt

Sziasztok!
Gyors segítség kellene:
Van egy LG 106 cm-s LCD tvm, és az RGB csatira rádugtam a kis gépemet (ergo monitor ként akarom használni, az alaplapi integrált VGA-ról).
Szóval a probléma úgy néz ki, hogy bekapcsolom a gépet, és látszik a boot képernyő és még a win boot is, de utána kiírja, hogy nincs jel.
Szal nem tom mi a tosz van.
Valaki segítsen már légyszi!
Előre is köszönöm!
Üdv.

(#549) fenergie84 válasza fenergie84 (#548) üzenetére


fenergie84
addikt

Közben megoldódott a probléma, felbontást kellett állítani...

(#550) DigitXT válasza Reignman (#536) üzenetére


DigitXT
félisten

A VGA driverben lehet bizonyos nem támogatott
felbontások helyett másokat "kényszeríteni".:R

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LCD TV monitorként
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.