Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LCD TV monitorként

Hozzászólások

(#951) simron


simron
tag

Sziasztok!

Most vettem egy LG 32"-es LED LCD TV-t és ki akarom próbálni, hogy mutat rajta néhány PC játék. A videókártyámon van HDMI, VGA és DVI kimenet, a TV-n van 4 HDMI és VGA csatlakozásra lehetőség. Visszaolvasgattam és úgy látom, hogy a legjobb megoldás a HDMI - HDMI csatlakozás lenne, jól gondolom?
Ehhez a megoldáshoz milyen csatlakozó kell, egy egyszerű HDMI-HDMI monitor adatkábel (a linken) megfelelő?

http://www.aqua.hu/gembird-monitor-adatkabel-hdmi-male-male-18m-aranyozott-csatlakozo-cc-hdmi-45588.html

Előre köszönöm a segítséget

(#952) vnx


vnx
csendes tag

Helló!

Nenmrég vettem egy dvi hdmi kábelt, hogy a gépet a tv-re kössem, de csak most vettem észre, hogy játékoknál mozgás közben ilyen hullámszerű csíkok jelennek meg.
Nem mindig lehet észre venni, de néha eléggé feltűnő. Állóképnél nem jelenik meg.

A kábelről annyit hogy 10m-es, de elég lett volna olyan 5-6 méteres is. Lehet rövidebb kábelnél nincs ilyen hiba? Vagy a beállításoknál kéne valamit csinálni?

Vid. kártyám gf9600gt.

Előre is köszi!

[ Szerkesztve ]

(#953) BiP válasza vnx (#952) üzenetére


BiP
nagyúr

Nem lehet, hogy az ún. tearing effecttel találkoztál?
Amikor "szétesik a kép", és van benne egy törés? Ha ez lenne, akkor a vsync bekapcsolásával könnyen kiszűrhető.

Amennyiben nem, valami részletesebb magyarázat/fénykép sokat segíteni.

(#954) tupacamaru válasza simron (#951) üzenetére


tupacamaru
veterán

Igen egy ilyen kábel a legjobb megoldás.

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#955) simron válasza tupacamaru (#954) üzenetére


simron
tag

Köszönöm a segítséget.

(#956) torma1981


torma1981
veterán

Sziasztok!

Tegnap megjött a Fuji A530-as laptopunk. A kérdés az hogy rákötöttem a tv-re(Samsung A656). Tökéletes a képe. Annyi hogy mikor full HD videót játszok le vele akkor nem az igazi.

A kérdés: Lehet hogy nem is Full HD felbontásban játssza le a tv? Én azt hittem ha rákötöma laptopot akkor úgy ismeri fel mint egy monitort ami simán megy 1920*1080-as felbontásban.
De mivel a laptop kijelzője csak HD felbontás bír lehet az a baj?

Egy asztali gépre is rá van kötve a tv. Monitorként használom. Ott jó a Full HD felbontás.

(#957) zorrobomber


zorrobomber
tag

Sziasztok!

Sony TV-knél mennyire jellemző az input lag? A kinézett modell egy KDL-40EX520...

[ Szerkesztve ]

hello english friends! whatwhatwhaaat

(#958) Gazs


Gazs
tag

Hellosztok!

Van nekem egy Orion LCD PIF 32-D Full HD-s TV/Monitorom és az a problémám vele , hogy ha vga üzemmódban használom akkor 1-2 játékban max felbontás amit beenged állítani az 1600*1024. Desktop-ban az nvidia driverben sikerült beállítanom , hogy engedje az 1920x1080-at ( a megjelenítő által nem mutatott felbontások endedélyezése) és megy is szépen de sajna pár játék alapból nem engedi ezt és nem tudom sehogy beállitani. A nvidia driver általános nem PnP képernyőnek ismeri fel. Azt szeretném kérdezni , hogy van-e valami módja , hogy betudjam állitani valami programmal vagy nvidia driverben , hogy engedélyezze az 1920x1080-at a játékokban , mert sok helyen kerestem és nem találtam ilyen beállitást. 64bit-es Win7-em van.

Előre is kösz a segítséget.

(#959) tupacamaru válasza Gazs (#958) üzenetére


tupacamaru
veterán

Ha jól értem akkor VGA porton adsz neki jelet? Nincs más bemenet a TV-n?? DVI vagy HDMI?? Azzal jobb lenne összekötni a VGA-val már ha azon van ilyen kimenet. Úgy nézem hogy a TV-den van HDMI port, akkor ha van a videókareszodoon DVI kimenet akkor egy átalakítóval össze tudod kötni.

[ Szerkesztve ]

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#960) Gazs válasza tupacamaru (#959) üzenetére


Gazs
tag

ok köszi ezt megpróbálom : D de amúgy ja most vga kábellel van összekötve úgy h van egy dvi átalakitó de ha pl simán hdmivel kötöm össze és közben rajta van a másik monitorom akkor fog menni 2 monitorként rendesen ugye? gtx 570-esem van rajta 2 dvi meg 1 hdmi xd

(#961) tupacamaru válasza Gazs (#960) üzenetére


tupacamaru
veterán

Szerintem fog, csak az órajeleket nem veszi vissza akkor a VGA 2D módban. Asszem. Egy DVI-HDMI átalakítóval járnál a legjobban. Az én videókareszomon szerencsére van HDMI kimenet is. (GTX 580)

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#962) Gazs válasza tupacamaru (#961) üzenetére


Gazs
tag

enyémen is van HDMI kimenet.

(#963) tupacamaru válasza Gazs (#962) üzenetére


tupacamaru
veterán

Akkor a legegyszerűbben azzal lehetne összekötni. :K

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#964) fishme


fishme
tag

Hello
Kezdő vagyok ebben a témában de szeretnék egy 66cm-es lcd tv-t venni amit monitorként is használhatok full hd-t kellene vennem gondolom. Az lenne a kérdésem hogy a képfrissítés hogyan befolyásolja az fps játékok "kinézetét" mondjuk egy 50-60 Hz-es lcd tv elég lenne játékra és filmnézésre is ? Nem veszem zokon a szájbarágós válaszokat mert nem nagyon értek hozzá és nincs is sok időm utána olvasni.
A segítséget előre is köszönöm !

(#965) tupacamaru válasza fishme (#964) üzenetére


tupacamaru
veterán

Ha összedugod a géppel akkor 60 Hz-en fog üzemelni a TV. Ha a videókártyád bírja akkor ez max 60 fps-t jelent. Hiába vennél 100 Hz-eset, akkor is csak 60 Hz-en üzemelne a géppel, mert a Hz itt nem azt jelenti mint a régi CRT monitoroknál. Nekem egy 82 cm-es van és fps játéktól kezdve mindenre jó szaerintem.

[ Szerkesztve ]

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#966) fishme válasza tupacamaru (#965) üzenetére


fishme
tag

Köszönöm szépen a segítséget !
Valami ilyesmire gondoltam http://www.digitalplaza.hu/main1.php?mit=9223
szerinted a célnak megfelel ?

(#967) tupacamaru válasza fishme (#966) üzenetére


tupacamaru
veterán

Igazándiból nem tudom, mert én Samsungot vettem és bevált. Nem hiszem hogy nagyon mellé lehetne lőni az LG-vel. Nem cserélném el kisebb monitorra már az biztos.

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#968) pederi


pederi
csendes tag

Sziasztok!

Tanácstalan vagyok tv vásárlás ügyben :W
Szeretnék 32" - 40" méretben LED vagy LCD tv-t, amit kimondottan online fps játékokhoz használnék PC-re kötve. Max. 150 lenne rá a keret. Filmet nem néznék rajta, tehát inkább az input lag mértéke lenne a befolyásoló tényező. Nézegettem Philips 5605-öt, Samsung C5100-at, LG LD358-at, de sajnos nem tudok egyről a kettőre jutni. Mennyire lehet hinni ezeknek a teszteknek? :F

[link]

Jelenleg egy 22" Belinea CRT-m van. Az input lag-ot mennyire lehetne érzékelni a mostani CRT-m és egy LED vagy LCD tv között? Érdemes ezzel a tv témával foglalkoznom vagy inkább egy nagyobb LED-es monitorban gondolkodjak?

Válaszotokat előre is köszönöm!

(#969) tupacamaru válasza pederi (#968) üzenetére


tupacamaru
veterán

Én ennek a tesztnek a hatására vettem C5000-est. Szintén 22"-os Belinea-ról váltottam. Nem nagyon veszem észre a külömbséget. Minden nap MW2-zök rajta, nekem nagyon bejön az ilyen nagy képernyő. Hogy a tesztnek mennyire lehet hinni azt nem tudom, már nem volt módom kipróbálni együtt a CRT-vel.

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#970) pederi válasza tupacamaru (#969) üzenetére


pederi
csendes tag

Szia!

Köszönöm a gyors választ. Még utánanézek pár tesztnek, de szerintem én is beruházok egy Samsung-ra. Egyébként mi a külömbség a C5000 és a C5100 között?

(#971) tupacamaru válasza pederi (#970) üzenetére


tupacamaru
veterán

Csak a dizájn.

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#972) pederi válasza tupacamaru (#971) üzenetére


pederi
csendes tag

Értem, köszönöm! :R

(#973) MALK


MALK
tag

sziasztok,
egy PHILIPS 37PFL5603D LCD TV vásárlását tervezem.
általánosságban lenne haynálva
ps2, 1 laptop és egz 5.1 lenne rákötve.

valakinek véleménye róla? általánosságban philips lcd-tvk ről tapasztalat?

LG lcd-volt de behalt eyért ayt már nem venék :(((

a laptopon csak vga kimenet van, de dokkolón van DVI-D ez egy HDMI átalakítóval hdmi kábellel tökéletes lenne elvileg. remélem jolgondolom :D
1080p filmek sorozatok futnának rajta.

esetleg alternativának milen médialejátszót ajánlotok? wd tv live esetleg?

köszi a válaszokat :R

(#974) matth78


matth78
csendes tag

Üdv mindenkinek!

Lenne egy baromi nagy problémám, amire egyszerűen nem találok megoldást:
Van egy Samsung LE37M87BD LCD-m (tudom, nem mai darab) ami csak monitorként használok. Eddig egy 8800GT-m volt, minden tökéletesen működött. Azonban lecseréltem a videokártyát (MSI 560Ti Frozr II) és azóta mintha szürke fátyol lenne a képen. A legjobb humor, hogy vmiért a TV DNIe-je bugzik, mert a következő történik: kikapcsolt állapotban fátyol; demo módban a DNIe oldal tökéletes (amilyennek lennie kellene) a másik fele fátyol, és most jön a fekete leves: bekapcsolva se ilyen se olyan, de közelebb a fátyoloshoz.
Egy pillanatra a DNIe bekapcsolásánál mintha jó lenne, de aztán szürke homály az egész. Még arra is tippelek, hogy a videokártya csinálja a matinét?
Mert ha a driveren belül próbálkozok a frekvencia-időzítésekkel kicsit javul a helyzet, de nagyon nem vagyok megelégedve...

Help!

[ Szerkesztve ]

(#975) "Infinity"


"Infinity"
aktív tag

Sziasztok. Én is épp LCD-TV vásárlás előtt vagyok amit monitorként szeretnék használni 40-42" méretben. Legjobban a Philips modellek tetszettek idáig, van esetleg közületek olyan aki ilyen márkájút használ jelenleg is és meg van vele elégedve?

(#976) Stefling


Stefling
csendes tag

Üdv!

Az én problémám kicsit másabb, mint a PC-vel való összekötés. Nekem az összekötés megvolt egyszerűen, de miközben rájötem, hogy a Clear motion-nel nem érek semmit, mert hiába 100Hz, csak 60Hz van, ha a gépről játszom le a filmet. Namost ezzel a megoldással, akadozik enyhén a kép, full hd anyagnál pl. és bosszantó nagyon. Van egy másik verzió is, ha LAN-on keresztül játszom le a filmet, mert tudja a tv, egyébként a típus: [Samsung LE37C630] Majdnem mindenféle formátumot képes lejátszani, MediaPlay-en keresztül. Namost így gyönyörűen lejátsza, itt már érvényesül is a Clear Motion is, de viszont itt meg nincs 5.1 :S csak a tv hangszóró, ami ugyebár elég gáz, FULL HD-t nézni sztereóban xD

Első kérdésem: Megtudom-e oldani valahogy, hogy az 5.1-et rávarázsoljam a tv-re (erre nemsok esélyt látok, de azért megkérdezem hátha)
Második kérdésem: Ha az 5.1-et nem is, a mélyládát rátodm valahogy kötni a tv-re? Van egy régebbi erősítőm Jack belemegy a PC-be, ha azt a Jack-et beledugom a TV-be, akkor működne úgy, hogy a 2.0 szóljon a TV-ről? Az 5.1-ből 3 Jack megy a gépbe, ezzel nem lehet valamit kezdeni, vagy kihozni? Optikai kábel úgy tudom drága, de kérdeztem is a Samsung márkaboltban, de azt mondták úgy nemigen működne. (ha működne se tudnám hogy kellene)
Ezekre keresem a válaszokat, a hang inkább az, ami érdekelne, mert mostmár tudom, hogy kábelen nemsok értelme van filmet nézni, max ilyen kissebb filbontásban.
Előre is kösznöm a Helpet! :)

(#977) fishme


fishme
tag

Hello
Az lenne a kérdésem hogy számít-e hogy DVI-I single-link - HDMI vel vagy DVI-I dual-link - HDMI vel vagy DVI-D single-link - HDMI vel vagy DVI-D dual-link - HDMI vel kötöm össze a pc-t az LCD tv-vel ?
A videokarimon DVI-I dual-link csatlakozó van a tv-n pedig HDMI.
Azért kérdezem mert a DVI-I dual-link - HDMI kábel elég ritka.
A segítséget előre is köszönöm.

(#978) misi77


misi77
csendes tag

sziasztok lenne egy kérdésem .vettem egy Samsung le37c530f1w típusú LCD tv-t összekötöttem a számítógéppel kép van hang nincs! se hdmi in keresztül se hdmi-dvi külön 3,5 jack -jack dugós hangkábellel sem !VGA kari egy geforce 9400 GT. kimenetek. monitor -hdmi - dvi . Próbáltam átnevezni a tv-n PC-nek de semmi :W elöre is köszi

(#979) BassHead válasza misi77 (#978) üzenetére


BassHead
tag

Amikor rákötöd a TV-t gépre HDMI-vel, akkor az hangbeállításoknál (Windowsban) a Lejátszás résznél állítsd át az alapértelmezett eszközt a HDMI-re.

Remélem érthető volt :B :D

[ Szerkesztve ]

"Apám mindig bent állt a pályán, a hajtűkanyaroknál. Azt figyelte, hogy hol fékeznek a legjobb pilóták... Itt kell fékezned, legalább egy méterrel odébb, mint ahogy a többi versenyző."

(#980) misi77 válasza BassHead (#979) üzenetére


misi77
csendes tag

köszönöm hogy valaki reagált a problémámra de ha lehetne egy kicsit részletesebben. pl hdmi menagernél vagy a sima mert én néztem de nem találtam ilyen beállítási lehetőséget előre is köszi

(#981) BassHead válasza misi77 (#980) üzenetére


BassHead
tag

Lefényképezem neked a sajátomat.....pill

"Apám mindig bent állt a pályán, a hajtűkanyaroknál. Azt figyelte, hogy hol fékeznek a legjobb pilóták... Itt kell fékezned, legalább egy méterrel odébb, mint ahogy a többi versenyző."

(#982) BassHead válasza misi77 (#980) üzenetére


BassHead
tag

Tehát. Win7 alatt.
Start menü/Vezérlőpult/Hang

Alapból nálam ilyen a laptop, ha fejhallgatóval hallgatom.

Amint rákötöm a TV-m HDMI kábellel, így változik a dolog. Megjelenik a HDMI is.

Látszik, hogy az első képen a fejhallgató/hangszóró, míg a másodikon a HDMI az alapértelmezett eszköz. Alapértelmezetté az alul található "Alapértelmezett" gombbal tudod tenni a kiválasztott eszközt.

Remélem tudtam azért segíteni.
Ha így sem működne, akkor valami más lehet a gond nálad.
Próbáld meg ebben a topicban is megkérdezni, hátha itt jobban tudják mi lehet a baj.

ITT

"Apám mindig bent állt a pályán, a hajtűkanyaroknál. Azt figyelte, hogy hol fékeznek a legjobb pilóták... Itt kell fékezned, legalább egy méterrel odébb, mint ahogy a többi versenyző."

(#983) misi77 válasza BassHead (#982) üzenetére


misi77
csendes tag

te egy úr vagy köszönöm szépen ! csak nálam az a baj hogy nem mutatja a hdmi -t ha összekötöm nem tudom hogy mért egész mást dob ki :O na mindegy majd csak össze jön valami azért köszi .

(#984) BassHead válasza misi77 (#983) üzenetére


BassHead
tag

Próbáld akkor meg, az általam linkelt topikaban megkérdezni. Valaki biztos tud majd segíteni.

ITT

[ Szerkesztve ]

"Apám mindig bent állt a pályán, a hajtűkanyaroknál. Azt figyelte, hogy hol fékeznek a legjobb pilóták... Itt kell fékezned, legalább egy méterrel odébb, mint ahogy a többi versenyző."

(#985) pru


pru
csendes tag

Hali!

Van egy Samsung UE32D5000-es TV-m amin filmeket szeretnék nézni gépről.
Vettem egy DVI-HDMI kábelt kép simán átmegy bár talán nem olyan jó minőségben mint D-SUB-al, de olvasgattam de nem értem, hogy hangot is át tud vinni? Mert ez nekem nem sikerült. Gforce 9600 GT videó karim van. Bár vettem egy Jack kábelt is mivel leírásában az volt h az is kell hozzá, de így se megy a hang.
Ám D-sub és jack-el minden jó, csak az a baj nincs olyan hosszú dsub kábelem, mert gondoltam h ha digitálisan mennek a jelek az jobb.
Kérdés hogyan hozható ez össze?

(#986) BassHead válasza pru (#985) üzenetére


BassHead
tag

DVI nem tud hangot, csak képet! Ha hangot is szeretnél akkor vagy HDMI kábel kell vagy a DVI mellé még hangkábel is.

"Apám mindig bent állt a pályán, a hajtűkanyaroknál. Azt figyelte, hogy hol fékeznek a legjobb pilóták... Itt kell fékezned, legalább egy méterrel odébb, mint ahogy a többi versenyző."

(#987) pru válasza BassHead (#986) üzenetére


pru
csendes tag

Pontosan milyen hang kábel kell, mert Jack kábelem van de azon nem működik?

(#988) BassHead válasza pru (#987) üzenetére


BassHead
tag

stereojack-en nem megy?

[ Szerkesztve ]

"Apám mindig bent állt a pályán, a hajtűkanyaroknál. Azt figyelte, hogy hol fékeznek a legjobb pilóták... Itt kell fékezned, legalább egy méterrel odébb, mint ahogy a többi versenyző."

(#989) pru válasza BassHead (#988) üzenetére


pru
csendes tag

nem megy ezzel se

(#990) BassHead válasza pru (#989) üzenetére


BassHead
tag

Nem kell esetleg a TV-n, vagy a gépen (vezérlőpult/hangbeállítások) valamit átállítani a hanghoz?
Nekem igaz csak egy DVD lejátszóhoz van néha néha rákötve a laptop Stereojack-el (TV és laptopom között én HDMI-t használok), de ott semmit sem kell a gépen állítanom, rádugom és van hang.

Esetleg próbáld meg [ITT] feltenni a kérdésedet, igaz ez HDMI-s topik, de mást nem találtam, és hátha tudnak valamit mondani.

[ Szerkesztve ]

"Apám mindig bent állt a pályán, a hajtűkanyaroknál. Azt figyelte, hogy hol fékeznek a legjobb pilóták... Itt kell fékezned, legalább egy méterrel odébb, mint ahogy a többi versenyző."

(#991) WongFeiHong


WongFeiHong
senior tag

Sziasztok! Sony KDL32CX520 tv-t szeretném összekötni a géppel.GTX 580-hoz vettem mini HDMI adaptert és igy összekötöttem a tv-vel viszont se kép se hang. Kell ehhez vmi más dolog is vagy lehetetlen az egész? Sry egyáltalán nem vágom ezt a tv-s dolgot. :(

(#992) pru válasza BassHead (#990) üzenetére


pru
csendes tag

Okés köszi a segítséget!

(#993) Scrym


Scrym
tag

Üdv.!

Mivel megtaláltam talán a megfelelő topicot, betenném ide is, ha nem gond: :B

Vásároltam egy HDMI-HDMI kábelt. A gépemet szeretném össze kötni, az LCD Tv-mel. A gépemben, egy integrált ATI VGA van (a leírás alapján Full HD), van rajta DVI és HDMI, (D-Sub) kimenet is. A DVI-re a monitor van rákötve. Na most a helyzet az, hogy ahogy bedugom a HDMI kábelt, egyből átkapcsol a TV-re. Gondolom azt érzékeli elsődlegesnek. Ezzel, nem is nagyon lenne problémám, csak azzal, hogy ezáltal a monitor megszűnik létezni! :( Nem vágom, hogy ezek, hogy működnek. De úgy képzeltem el, hogy tudom a monitort használni, és a TV-t kiterjesztett képernyőnek (mondjuk film nézésre). Na de ez totál nem jön össze, olyan mint ha csak egy kimenetet tudna használni egy időben. Emlékszem anno analógnál ezt simán meg tudtam oldani. Analóg monitor és CRT TV.
Na most azt nem tudom eldönti, hogy én vagyok béna, vagy ez így működik a digitális világban. Esetleg driver probléma? Örülnék, ha valaki tudna segíteni, azt se bánnám, ha ez tényleg nem megoldható, csak kéne egy megerősítés.
Nagyon szépen köszönöm, előre is!

(#994) malwy


malwy
senior tag

Sziasztok!
Információt kérnék azoktól, akik kellő tapasztalattal rendelkeznek.
A mai 42es, 120-140k Ft-os lcd tv-k (mediamarkt, argep.hu ajánlatok) mennyire használhatók monitorként? Értem ezalatt a betűk megjelenítését, továbbá játékok alatt input lagot és a válaszidőt.
Üdv: malwy

(#995) gadamer


gadamer
tag

Üdv!

Engem is az érdekelne, hogy milyen TV-t érdemes venni, ami csak monitorként lenne használva? A következő típusok közül lehet választani:

[link]

Ezek mind 42"-ak. Ha vki tud esetleg vmit ezekről a modellekről vagy benne van a témában, az kérem írja le a véleményét!

Köszönöm :R !

[ Szerkesztve ]

(#996) nemec79


nemec79
csendes tag

Sziasztok,

Vettem egy LG 37LD450-es lcd tv-t és VGA kábellel terveztem össze kötni a gépemmel.
Ezt megtettem de nem vagyok maradéktalanul megelégedve.
A számítógép monitoromra is VGA-val vagyok rákötve és az Full HD-n üzemel
,a tv viszont nem megy feljebb 1600x1200-nál.
A monitort felismeri a gép típusra ,a tv-t nem.

Van rajt két HDMI bemenet ,de mindkettő foglalt.

Tud valaki megoldást ,hogy a tv is Full HD-n fusson?

Köszönöm!!!

(#997) tupacamaru válasza nemec79 (#996) üzenetére


tupacamaru
veterán

El kellene olvasni a manual-ban hogy mekkora felbontáson tud menni a TV ha VGA kábellel van összekötve a géppel. Nagy valószínűséggel ez lesz a probléma.

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#998) tupacamaru válasza tupacamaru (#997) üzenetére


tupacamaru
veterán

Most néztem a manual-t és elvileg mennie kellene FullHD módban VGA kábellal is. :U :F

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#999) nemec79 válasza tupacamaru (#998) üzenetére


nemec79
csendes tag

Tudja a full hd-t és a Benq monitor is VGA-val van kötve és az is full hd-n megy......

Nem értem....

(#1000) nemec79 válasza tupacamaru (#998) üzenetére


nemec79
csendes tag

Létezik driver az LCD tv-hez ,ami alapján a számítógép felismeri?

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LCD TV monitorként
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.