Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LCD TV monitorként

Hozzászólások

(#101) Rick4 válasza KisApám (#100) üzenetére


Rick4
félisten

nincs hdmi, d-sub van rajta, meg egy 3.5es jack aljzat, amin a pc hangot hallod, ha összedugod. nincs pip, pár ezres egy tvtuner kari, nekem régóta megvan, nem akartam pipes tévét. én tvtunerre pippelek.. :D a centit odaraktam, miliméterre pontosan 54 centi.

[Szerkesztve]

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#102) Rick4 válasza KisApám (#100) üzenetére


Rick4
félisten

ha tényleg 82 centis akarsz, most ugorj: [link] :D

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#103) koliz válasza KisApám (#93) üzenetére


koliz
csendes tag

A thomson eme csodás darabjárol annyit nem Hd képes és 2 db romolt el nálunk az áruházban miközben ki volt állítva egyszóval thomson hmmm :O

koliz

(#104) KisApám válasza koliz (#103) üzenetére


KisApám
addikt

Kösz az infót... lehet, hogy csak véletlen...
Ez a Thomson alapon két okból felejtős nálam amúgy is:
1. Nem HD képes
2. Nem 32 colos

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#105) Rick4 válasza koliz (#103) üzenetére


Rick4
félisten

HD-kompatibilisYPrPb analóg bemenet, 720P és 1080i
formátumok
....akkor ezt biztosan rosszul írták mellé, meg én sem tudok HD videokat nézni rajta. ami 1366X768at tud, az eleve HD kompatibilis..vagy rosszul tudom?

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#106) Kobe válasza Rick4 (#105) üzenetére


Kobe
veterán

én ugy tudom, nem egy és ugyanaz a kettő - az 1366 hivatalosan WUXGA felbontásként megy, h a HD ready mit takar azt nem tom

(#107) Rick4 válasza koliz (#103) üzenetére


Rick4
félisten

itt a megoldás: [link] felesleges hülyíteni a népet. ha nem tudsz valamit, kár a csakazért is beszólok hozzáállást erőltetni... :(((

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#108) Scoobyka


Scoobyka
addikt

nekem így rakja ki a képet :D.....sajnos csak egy gyengus digitkamos képet tudtam felrakni,de majd probálkozok egy 5 megapixeles géppel is.....amúgy 1280*1024-ben rakta így ki a képet nekem a tv.....[link]...bocs az dátum miatt...majd átállítom..

[Szerkesztve]

(#109) Scoobyka


Scoobyka
addikt

ténlyeg az miért van,hogy a 27 colos lcd tv-men kitudom rakni az 1280*1024-et ,de az 1280*720-at nem igazán akarja...probálkoztam rgb kábellel is meg DVI-al is...pedig 16:9-es szélesvásznú a képaránya...?erre vki? :F

(#110) KisApám válasza Scoobyka (#109) üzenetére


KisApám
addikt

Ezen a vacak fényképen is jól néz ki a kép, amit lead a 27 colos LCD TV-d :D
Bár nálam a 32-es lessz nyerő :P

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#111) Scoobyka válasza KisApám (#110) üzenetére


Scoobyka
addikt

a felbontásra vkinek nincs vmi ötlete?

(#112) st81


st81
tag

Üdv!

A múlt hónapban vettem egy 32''-os LCD-t. Összekötöttem a géppel, egyelőre S-video-n keresztül. A képe jó, bár nem tudom, hogy egy dvi-hdmi-vel milyen lenne. A gondom az ilyen kábellal az, hogy drága, és a monitorkártya DVI/I kimenete nem biztos, hogy kompatibilis a DVI/D-HDMI kábellel. 1024X768-ban használom (1280X1024-ben nagyon ''lapos'' a kép) Igazából csak a tömörített filmeket nézem rajta (mivel a DVD-lejátszó nem ''eszi'' a divx-et, xvid-et), de természetesen a HD felbontású rövidfilmet is megskubiztam. A tévén HDMI és PC bemenet is van, így lehetőség van egy DVI-VGA átalakítóval a PC bemeneten számítógépezni, de ezt még nem próbáltam ki.
Megnéztem az 1360X768-as felbontást is de nem láttam különbséget. Bár az oldalarányokat elég szabadon lehet állítani a TV-n, még nem éltem ezzel a lehetőséggel.
Nos, ennyit az egyhavi tapasztalatokról. Ha van valakinek a DVI-HDMI kábellel tapasztalata, kérem írja meg ebben a topicban!

Üdvözlettel: st81

(#113) Scoobyka


Scoobyka
addikt

amúgy vki tett fel olyan kérdéseket,hogy recék a játékokban,hogy látszanak...ezért csináltam pár képetn és nagyítottam rajtuk,hogy nem venni észre őket....képek a carbonból 1280*1024-es felbontás 2 antialasing..:
[link] [link]

(#114) KisApám válasza st81 (#112) üzenetére


KisApám
addikt

PC-re nyomd rá! Plussz egy jó gamez élsimítással...
Nagyon kíváncsi vagyok milyen...

Milyen LCD TV?

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#115) KisApám válasza Scoobyka (#113) üzenetére


KisApám
addikt

Az LCD TV-nek nem 1366x768-as a felbontása???
1280x1024 hogy megy rá???

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#116) Scoobyka válasza KisApám (#115) üzenetére


Scoobyka
addikt

fogalmam sincs,hogy pakolja ki az 1280*1024-et ,de kirakja!!! ott vannak a képek bizonyítékül...azok 1280*1024-ben készültek....én sem értettem.....azt meg pláne nem értem,hogy akkor miért nem tudm kirakni az 1280*720-at ha az 1280*1024-et kirakja...

(#117) Rick4 válasza Scoobyka (#109) üzenetére


Rick4
félisten

kérdés, hogy hol állítottad az 1280X720at, mert mennie kellene vele, esetleg a képfrissítés nem a jó értékre volt belőve? nekem megy 1600X1024ben is... :C mondjuk, kicsit hülyén néz ki, hogy a fele monitor üres...

[kép]

[Szerkesztve]

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#118) KisApám válasza Rick4 (#117) üzenetére


KisApám
addikt

Biztos valami deinterlace módban gurul...
A valós úgyis marad 1366x768...

Jééé, rajta vagyok egy LCD TV képernyőjén...
Lélekben már én is 32 colost látok magam előtt a 8 éves 17 colos Daewoo 710B CRT monitorom helyett! :DDD

[Szerkesztve]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#119) Scoobyka válasza Rick4 (#117) üzenetére


Scoobyka
addikt

Hát a monitorvezérlőnél....valmint probáltam nvidia driverben is...power stripnél már nem probálkoztam..mert már nem hittem benn...probáltam 1280*720-at 50 hz-en is és 60hz-en is,de kék háttér fogadott....még valami neked,hogy hogy ment 1600*1024-ben?Hány colos milyen márka?Játékokba jó az?

(#120) Rick4 válasza Scoobyka (#119) üzenetére


Rick4
félisten

Hát a monitorvezérlőnél...eddig jó. remélem az adapter fül után az üzemmódokat nézted meg...mert itt tudod egyszerre a képmétetet és a felboontást kiválasztani...azt nem tudom, hogy nekem hogy megy, de megy. 26os thomson. nem nézem így, csak egy próba erejéig néztem meg, hogy mi a max. játékoknál teljesen mindegy, hogy az asztalt mekkorára állítottam, mert szinte minden játék saját felbontás képfrissítést, de sok esetben gammát, kontasztot is állít magának.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#121) Rick4 válasza KisApám (#118) üzenetére


Rick4
félisten

A valós úgyis marad 1366x768...ezt olvasod valahol, vagy te magad találod ki? ha adott egy 1366X768as kép, akkor nem tudsz a képen kívül nézni, igaz? magyarán mondva, ha beteszek egy 1600X1200as lépet, a képernyőn mindent látok belőle. míg 1366X768ban húzogatnom kell jobbra balra, hogy lássam. gondold végig, mielőtt beírsz ide.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#122) Rick4


Rick4
félisten

csak egy jó pálda beírod a googleba, hogy 1600X1200, egyből kidobja a pókeros csaj képét. beteszed az asztalra háttérnek, de nem nyújtva, hanem középen. itt van három kép,
1024X768:[kép]

1360X768: [kép]

1600X1024: [kép]

és csak annyi: figyeld meg, mikor lárod a csaj térdét?

[Szerkesztve]

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#123) Scoobyka válasza Rick4 (#122) üzenetére


Scoobyka
addikt

amúgy én miért nem tudom beállítani az 1280*720-as felbontást??....ha a nagyobbat tudom??

(#124) Rick4 válasza Scoobyka (#123) üzenetére


Rick4
félisten

fogalmam sincs. nekem megy az 1280X1024, 1280X720, 1280X768 is...milyen tévéd van? mégegyszer kérdem. az üzemmódoknál állítod, ott ahol látod is a képfrissítést?
így?

[kép]

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#125) Scoobyka válasza Rick4 (#124) üzenetére


Scoobyka
addikt

ö nem ott hanem ahol van csüszka is meg hz-et állító is egymás alatt...ott szoktam...te 1280*720-nál hány hz-en üzemelteted....?

(#126) Rick4 válasza Scoobyka (#125) üzenetére


Rick4
félisten

60on. teljesen felesleges máson járatni. itt próbáld ki.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#127) Scoobyka válasza Rick4 (#126) üzenetére


Scoobyka
addikt

ha azon nem megy más ötlet?

(#128) Scoobyka válasza Rick4 (#126) üzenetére


Scoobyka
addikt

hátHát kiprobáltam és nem megy....1280*720 60 hz-en eccerűen kék háttér és kész...esc és visszatér 1024-be...vagy 1280*1024-be attól függ miről váltottam....na most kirpobálom DVI-jal is az összeset mégeccer....mert eddig RGB-ről nyomtam csak...,de sikerált szerezni egy nagoyn jó aranyozott végű HD-sDVI kábelt..

[Szerkesztve]

(#129) Rick4 válasza Scoobyka (#128) üzenetére


Rick4
félisten

na azzal lehet, hogy fog menni. milyen tévéd van?

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#130) st81 válasza KisApám (#114) üzenetére


st81
tag

Megpróbálok ''csak kipróbálásra'' szerezni kábelt. Úgy hallottam, hogy a legjobb minőséget a DVI-HDMI (a 9600pro-n vga, s-video és dvi/i kimenet van) biztosítaná. Csak a kábel kb. 10 ropi (5 m). Az ára miatt alkalmaztam az s-videót (ezer Ft/5m), de a DVI-VGA átalakító+vga kábel sem lehet több két-három ezer Ft-nál. De nyilván valamekkora veszteség van a képminőségben az átalakító miatt.
A készülék egyébként Sony Bravia.

(#131) st81


st81
tag

Egyébként bármilyen képfrissitést állítok be, megy a szekér. Most a lustaságom miatt (a másodlagos monitort átrakom elsődlegesbe és nem változtatok a paramétereken) 1024X768@100Hz-en üzemel a Tv. Ugyanúgy, mint a monitor.

(#132) koliz válasza Rick4 (#107) üzenetére


koliz
csendes tag

Mien megoldásról beszélsz talán a digitális tartalom védelem amit alkalmaznak, melyik analóg csatlakozón fog be jutni a thomsonba ?

[Szerkesztve]

A feltételek közzététele és a HD-ready címke használata fontos és hasznos az európai nagyfelbontású televíziózás (HDTV) elterjedésének elősegítésében, de legnagyobb haszna, hogy a készülékforgalmazók és főleg a vásárlók ez alapján képesek tájékozódni, hogy mely készülékek alkalmasak a nagyfelbontású mozgóképek megjelenítésére.

Ügyelni kell azonban arra, hogy a HD-ready címke csak a képmegjelenítő nagyfelbontású képességét jelzi, azt nem, hogy a készülék HDTV adások vételére is alkalmas. Ehhez ugyanis szükség van egy vagy a készülékben vagy ahhoz kapcsolódóan működő megfelelő vevőegységre / dekódolóra vagy un. HD Set top Box-ra.

A HD-ready címke használatának megítélése öntanúsító rendszerben történik valahogy úgy, mint a CE megjelölés esetén.

A „HD-ready” címke követelményei

A HD-ready címkével ellátott képmegjelenítő készüléknek az alábbi követelményeknek kell eleget tennie:

1. Képernyő, képmegjelenítő eszköz

• A képernyő (pl. LCD, PDP) vagy képmegjelenítő eszköz (pl. DLP) minimális sajátfelbontása 720 fizikai sor, széles (16:9) képarány mellett.

2. Video interfészek

• A képmegjelenítő eszköz HD bemeneti videojelet fogad az alábbi csatlakozókon keresztül:
Analóg YPbPr, és
DVI vagy HDMI
• A HD-re alkalmas bemenetek a következő HD videojel formátumokat fogadják:
1280x720 @ 50 és 60Hz progresszív („720p”), és
1920x1080 @ 50 és 60Hz váltott-soros („1080i”)
• A DVI vagy HDMI bemenet támogatja a (HDCP) tartalomvédelmet !!!!

[Szerkesztve]

koliz

(#133) koliz


koliz
csendes tag

''kedves'' rick4 ne értsd félre nem rossz indulatból írtam de mielőtt másokat is meg vezetsz
tegyük tisztába a dolgokat
üdv :koliz
• A DVI vagy HDMI bemenet támogatja a (HDCP) tartalomvédelmet !!!

Kb ennyi






















[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

koliz

(#134) Rick4 válasza koliz (#132) üzenetére


Rick4
félisten

kivenném a sok sorból a lényeget:
két fontos dolog van 1. minimum felbontás 720 sor, ez ugye megvan, és az YPbPr csatlakozó megléte ami biztosítja a HD video készülék, és a tv összekapcsolását. a HD nem egy védett tartalmat jelöl, hanem egy felbontást. dehát eddig sem HDCPről beszéltem, hanem 720p-ről, megy 1080i-ről.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#135) KisApám


KisApám
addikt

Milyen kábelt érdemes használni?

A vidikari DVI kimenetéről az LCD TV
PC bemenetére vagy
HDMI bemenetére?

Van minőségbeli különbség a kettő között?
Felbontásba beleszól (nekem 1024x768 kell pl.)?

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#136) Rick4 válasza KisApám (#135) üzenetére


Rick4
félisten

nyilván egy hdmi kábel 10K fölött lesz, míg a másik ehhez képest szinte ingyen van. minden tévénél más a lehetősg, pl: samsungnál hdmi-n nem lehet a teljes felbontást beállítani, míg LG simán engedi.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#137) koliz válasza Rick4 (#134) üzenetére


koliz
csendes tag

Akkor a thomson Hd ready vagy nem ? ergo ha rá kötök egy HD s beltérit amin van hdmi dvi component melyikkel tehetem meg ? az analog component kábelen hogy megy át a hdcp ?
mit tesz a blue ray hd dvd lejátszó illetve a hd s beltéri ha nincs támogatva a hdcp ?
Leirom a kedved ért 720x576 os jelet fog adni ergo mi következik ebböl a többit tudod remélem kapisgálod már tényleg kezded érteni de te is az a fajta vagy aki sértésnek veszi ha kijavitják
üdv koliz

koliz

(#138) Rick4 válasza koliz (#137) üzenetére


Rick4
félisten

nem venném sértésnek, ha volna mit javítani. a hdcp egy jogvédelmi dolog, nem pedig egy felbontás, ugye? namásmost, analód Yprpb-n minden gond nélkül tudok 720p-s videot nézni rajta. ennyi, az más kérdés, hogy a HD logo '' viseléséhez'' kell a hdmi bemenet, de az meg csak arra jó, hogy jogvédett tartalom fölötti ellenőrzést tudjanak fenntartani. eddig tartott, mire ezt kigondoltad? ha a mondókádat alá is tudod támasztani valamivel, azért azzal előbbre is jutnánk, nem? az elromlott thomson tévéknek mi bajuk lett?

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#139) Pityesz82 válasza KisApám (#135) üzenetére


Pityesz82
tag

A HDMI lenne a f@sz@,de mint ahogy Rick4 is írta,nem minden esetben mükszik jól!illetve nem minden márkánál támogatott.Nekem Samsung-om van és a HDMI-n keresztül nem igazán jó a kép,mármint a számítógépnél!Valami nagyon hüle felbontást engedett legnagyobbnak,115X*6XX na valami ilyesmit!Kicseréltem D-Sub-ra és azóta királyság van!

(#140) KisApám válasza Pityesz82 (#139) üzenetére


KisApám
addikt

Milyen Samsungod van?

Úgy tudom, hogy az LG-nél nincs olyan probléma, mint a Samsungnál...

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#141) koliz válasza Rick4 (#138) üzenetére


koliz
csendes tag

Reggel bekapcs a kép helyett csak skót kockás abrosz kihuz bedug mindent próbál vissza a gyártónak id_: analód Yprpb-n minden gond nélkül tudok 720p-s videot nézni rajta. ennyi, az más kérdés, hogy a HD logo '' viseléséhez'' kell a hdmi bemenet, de az meg csak arra jó, hogy jogvédett tartalom fölötti ellenőrzést tudjanak fenntartani. eddig tartott, mire ezt kigondoltad? Pont erröl beszélek ha a hd dvd lejátszot min dugod rá componensen akkor milyen felbontást tudsz elérni ? 720x576

Amugy hagyjuk téged nem lehet meggyözni fáraszt a dolog

koliz

(#142) Pityesz82 válasza KisApám (#140) üzenetére


Pityesz82
tag

LE26R72B

Én is így olvastam,itt PH-n,hogy az LG HDMI bemenete jó a számítógéphez.

[Szerkesztve]

(#143) KisApám válasza Pityesz82 (#142) üzenetére


KisApám
addikt

Ha a 26 colos LG LCD TV-d helyett egy 32 colosod lenne, jó lenne?
Csak kíváncsiságból, mert az elején én is 26-ban gondolkoztam, de inkább 32-est szeretnék...

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#144) Pityesz82 válasza KisApám (#143) üzenetére


Pityesz82
tag

Nem LG-m van,hanem Samsung-om!Nekem több szempontből is elég 26col!Mint Tv elég,mert nem nagy a szobám,mint monitor pedig majdnem sok is.Ha hátradőlök a fotelomba akkor még nyújtott kézzel elérem a billentyüzetet meg az egeret,ilyenkor max. 1 méterre vagyok a képernyőtöl és az elején,túl nagynak tünt.Persze,hogy jó lenne a nagyobb,mint TV,de monitornak elég a 66 cm!

Azt még azért szeretném hozzátenni,hogy az ünnepek alatt nem dolgoztam(hál istennek) és túlzás nélkül mondhatom,hogy tizensok órát ültem előtte és semmi fejfájás,nem égett a szemem,mint ahogy a 17''-os crt-nél,ami régen volt!Naon jó dolog ez az LCD!

(#145) Pityesz82 válasza KisApám (#143) üzenetére


Pityesz82
tag

Azt viszont tartsd szem előtt,hogy minél nagyobb képernyő,a felbontás is nagyobb legyen,már amit a TV tud!

(#146) KisApám válasza Pityesz82 (#145) üzenetére


KisApám
addikt

Én egy 32 colos LG-ben gondolkodom...

1024x768-ban használnám DVI-I---HDMI kábelen kersztül, kb. 1,5 m távolságból.
TV-zésre, de 75%-ban computer gamez :DDD
1080i felbontás gondolom menne szépen PC-ről???...

[Szerkesztve]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#147) Pityesz82 válasza KisApám (#146) üzenetére


Pityesz82
tag

1080i felbontás gondolom menne szépen PC-ről???...

Na sajnos ez a téma amihez nem értek annyira,itt ''tapogatózok'' PH-n meg egyéb fórumokon.Én analóg D-Sub pc bemenettel csatlakoztattam és jelen pillanatban 1360*768-as felbontást használok,ez a TV-m max. felbontása,így nincs torzulás a 16:9 miatt és eszméletlen gyönyörű képet kapok!Az 1024*768-as felbontás 4:3 képarányhoz van,tehát ezzel a felbontással torz a kép!Ez az 1080i nem igazán tiszta Nekem,mert ha jól tudom a szám a vízszites pixelsor számot jelöli,a TV-m kézikönyvébe pedig 720p/1080i-t ír,mint támogatott üzemmódot,de 1360*768-as max felbontásnál akkor,hogy lessz 1080 sor? :F :F

(#148) geree@bl válasza Pityesz82 (#147) üzenetére


geree@bl
aktív tag

Nem tudom pontosan hogyan jeleníti meg, de ezt találtam a másik topicban:

''1920x1080 @ 50 és 60Hz váltott-soros („1080i”)''
i=interlaced

''Tévedni emberi dolog, de valamit igazán hatásosan elbaszni: ehhez már számítógép kell.''

(#149) moonguru válasza Pityesz82 (#147) üzenetére


moonguru
őstag

Szia!

''1360*768-as max felbontásnál akkor,hogy lessz 1080 sor?''

Sehogy! :)

Fogadni tudja,de csak minőségrontással tudja megjeleniteni!

Monitor Guru!

(#150) Pityesz82 válasza moonguru (#149) üzenetére


Pityesz82
tag

Akkor ezért nem látok érdemleges különbséget a 720p,1080i és 1080p-s videók között?

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LCD TV monitorként
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.