Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LCD TV monitorként

Hozzászólások

(#351) Batu


Batu
tag

Ha lehet SCART csatlakozó is legyen rajta, műholdvevőt nyomnék rá a tv-hez, olyan belső adapteres DigiTV és inkább négyzetesebb alakú, mint hosszú lapos tégla.

az első 3 legjobb típus kéne
Köszi!

(#352) Aszem válasza Batu (#350) üzenetére


Aszem
aktív tag

Samsungot vagy lg vehetsz nyugodtan van rájuk bőven garancia is ami nem egy hátrány és a képük is nagyon jó.Mielőtt megveszed az a legjobb ha be mész egy mediamarketbe pl és megnézed egy párnak a képét ott van bőven aztán utánna nézegetheted a neten is hogy mit tud az adott model amit kiszemeltél.

Yamaha -Epi 500-Sony CDP-X33ES -Denon Dcd 2560 DCD-3560 Esetleg ezek is eladóak lehetnek,de nem minden áron

(#353) Batu válasza Aszem (#352) üzenetére


Batu
tag

Kiszemeltem a Samsung 2032MW-t, de nagyobb méretben nem tudom biztosan. Nem akarom megbánnil, ha később nagyobbat akarok, hogy akkor nem mertem.

(#354) Aszem válasza Batu (#353) üzenetére


Aszem
aktív tag

Jó választásnak tűnik ,hát a monitornak is használod akkor rossz túl nagyot nézni venni ,de te tudod mit akarsz igazából. A samsungnak nagyon jók a szinei az biztos azzal nem nyúlsz mellé ezen a téren :D

Yamaha -Epi 500-Sony CDP-X33ES -Denon Dcd 2560 DCD-3560 Esetleg ezek is eladóak lehetnek,de nem minden áron

(#355) Batu válasza Aszem (#354) üzenetére


Batu
tag

Szóval 20"-nál ne vegyek nagyobbat? ha fontos a minőség? Vagy van 22-24"-ben is jó minőségű képet adó, tv és monitorba?

(#356) Aszem válasza Batu (#355) üzenetére


Aszem
aktív tag

Vegyél ha akarsz csak ha közelről nézed 24" -nél ne nagyon vegyél nagyobbat mert nem tudod rendesen átlátni ,az is igaz filmet nézni meg a nagyobb jobb nehéz eset ;)

Yamaha -Epi 500-Sony CDP-X33ES -Denon Dcd 2560 DCD-3560 Esetleg ezek is eladóak lehetnek,de nem minden áron

(#357) TuTa86 válasza Batu (#355) üzenetére


TuTa86
tag

Én egy 26'-os Samsungot használok monitornak szerintem nem gáz ez a méret.Durván 40-50cm-ről nézem.Filmeknél meg pont jó kb 2 méterről.

Jótündér, a kívánság az kívánság! Hajolj csak szépen előre!

(#358) Aszem válasza TuTa86 (#357) üzenetére


Aszem
aktív tag

Akkor neked sikerült az élet :R

Yamaha -Epi 500-Sony CDP-X33ES -Denon Dcd 2560 DCD-3560 Esetleg ezek is eladóak lehetnek,de nem minden áron

(#359) zhata válasza Aszem (#358) üzenetére


zhata
senior tag

Én is 27 inches Samsung TV-t használok tévézésre és monitorként is. Csak kezdetben volt kissé szokatlan, mint monitor. Azóta már el sem tudnám képzelni, hogy "valódi" 19 inches monitort használjak. Az viszont nagyon fontos, hogy a TV -nek legalább 170 fokos (vagy több) legyen legyen a látószöge. Ez viszont a mai LCDknél már teljesül.

(#360) Aszem válasza zhata (#359) üzenetére


Aszem
aktív tag

Azt ne mond nekem hogy 30-40cm-ről használod pl netezni mert akkor nagyon jó nyak technikádnak kell legyen és a szemed sem utolsó.Én 24" használok és 60-70cm -ről nézem és pont így jó közelebb-ről nem is lenne nekem jó az is biztos :F

Yamaha -Epi 500-Sony CDP-X33ES -Denon Dcd 2560 DCD-3560 Esetleg ezek is eladóak lehetnek,de nem minden áron

(#361) zhata válasza Aszem (#360) üzenetére


zhata
senior tag

Én ilyet nem is mondtam. 80-90 cm-ről nézem. Viszont nagyon fontosnak tartom, és ezért is ismétlem, hogy legalább 170 fokos legyen a látószöge. Filmet pedig kb 2,5 m-ről nézek. (Kivéve ha HD, mert azt szintén 80-90 cm-ről.)

(#362) TuTa86 válasza Aszem (#358) üzenetére


TuTa86
tag

A 40-50 centim jó lesz 70-nek is(lemértem :D )!!A sikerürltre meg majd 50 év múlva visszatérünk... :R

Jótündér, a kívánság az kívánság! Hajolj csak szépen előre!

(#363) Cyrin válasza zhata (#359) üzenetére


Cyrin
addikt

És mi az a maximális távolság aminél még használható netezésre a 27-es LCD tv?

(#364) zhata válasza Cyrin (#363) üzenetére


zhata
senior tag

A (jó) emberi szem felbontóképessége 25 cm-ről kb. 0,7 mm. (kb. 1 ívperc). A monitoron 1360 pixel van vízszintesen. A monitor 27 inches, persze 16:9-es. No, ebből már ki is lehet számolni azt a távolságot, ahol épp már összefolynak a pixelek. :)

Valójában ez erősen szubjektív. +/- 15 - 20 cm biztosan elmegy... : :)

Nem számolok utána. Most mértem meg, én a képernyő közepét 70 cm-ről látom.

(#365) zhata válasza TuTa86 (#362) üzenetére


zhata
senior tag

Csodálatos dőlt betűs megjegyzésed van :DD

(#366) Cyrin válasza zhata (#364) üzenetére


Cyrin
addikt

Tapasztalati értékre voltam kíváncsi, a számolás azért nem jó, mert nem kell minden pixelt külön látni ahoz hogy egy betűt el lehessen olvasni. a 19-es monitorom képét ammi 1280x1024 felbontású 1 m-en túl is látom, a 27-es tv felbontása kisebb, a képernyőméret pedig nagyobb. Szóval ez jóval messzebbről is látható kéne hogy legyen.

(#367) zhata válasza Cyrin (#366) üzenetére


zhata
senior tag

Bocs, valószínűleg félreértettelek. Azt a 70 cm nézési távolság a sz.gép-állványom mérete miatt eléggé adott.(Tegnapig azt hittem, hogy ez a távolság több) :)
80-120 cm között nem nagyon néztem. 70 cm-en a pixeleket szépen látom már, ez eleinte zavaró volt, szokni kellett. Egyik-másik játék kifejezetten furcsának tűnt a korábbi 17 inches monitoromhoz hasonlítva. :)
Aztán úgy megszoktam, hogy már a régi monitorom tűnt szokatlannak.
A filmnézési (DVD) távolság 2.5 m (Ez tényleg annyi) Itt már nem látom a pixeleket, viszont ha közelebb megyek és ha TV (akár digi, akár analóg) megy, akkor a kép - CRT-hez viszonyítva - határozottan romlik.
Érdekes, ha HD adást nézek -1280x720p-, (jelenleg csak 1 van a NatGeo), akkor a 70 cm-n a képminőség jelentősen elmarad a sz.gép által DSub kábellel - tehát analóg- szolgátatott kép mögött. Persze, lehet, hogy az adás még nem tökéletes. A sz.gépben Ati Radeon 9800Pro kártya van, és metszetéles képet ad a TV-n.

(#368) TuTa86 válasza zhata (#365) üzenetére


TuTa86
tag

Köszönöm.[OFF][/OFF]

Jótündér, a kívánság az kívánság! Hajolj csak szépen előre!

(#369) TuTa86 válasza Cyrin (#366) üzenetére


TuTa86
tag

Szerintem 70-80cm már ideális távolság nézni egy ekkora felületet, bár ez nagyon szem függő is (nekem elég szar a szemem :O ). Gondolok itt mondjuk netezésre, szövegeszerkesztésre, vagy akármilyen ablakos melóra.De mondjuk egy divx vagy xvid film katasztrófa ilyen közelről. 720p HD filmeket nézegetek én is rajta az már elmegy, de a sötétebb részeknél elég nagy zajosodás van nálam.(VGA kábellel) ez 2-3 méterről egyállltalán nem látszódik már.Én eltudnék képzelni 32'-os tv-t is monitornak csak azoknál már túl nagy a lyukmaszk távolság ezért törnek a betűk.Summa summárum nem rossz döntés szerintem egy 26'-os LCD monitornak, de szokni kell.Illetve még jobb döntés második monitornak.Boccs, hogy hosszúra sikeredett.

Jótündér, a kívánság az kívánság! Hajolj csak szépen előre!

(#370) sittes79


sittes79
addikt

Sziasztok!

Kérlek árazzátok be el szeretnék adni egy metróban vásárolt tavalyi
AEG 42" LCD tévét semmi baja, de szeretnék egy full hd-t!

Mennyit kérhetek érte?

1 éves

Érdemes A modelles samsungot venni van hatalmas különbség
egy pl, 40"F86-ossal szemben?

De az 40"a656-nál durva a 50000:1 kontraszt váááá

Köszi

(#371) Aszem válasza sittes79 (#370) üzenetére


Aszem
aktív tag

Szia egy pontos típus kellene ehez hogy árat lehessen rá írni meg az sem mindegy van e még valamennyi garancia rá :F Samsungot mindeképp érdemes venned megbízható egyrészről ,meg a színmélysége is az egyik legjobb véleményem szerint :R

Yamaha -Epi 500-Sony CDP-X33ES -Denon Dcd 2560 DCD-3560 Esetleg ezek is eladóak lehetnek,de nem minden áron

(#372) Cifu válasza sittes79 (#370) üzenetére


Cifu
nagyúr

A régi TV-dért annyi kérhetsz, amennyiért elviszik. ^^

Szerintem alaphangon olyan 170e Ft körül.

Az F86-os utódja az A656-os, a kettő között van egy "kis" árdiferencia, de az A656-os per pillanat a legjobb LCD TV szerintem a piacon (nekem is ilyen van, tehát egy kis elfogultság azért van ^^).

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#373) Aszem válasza Cifu (#372) üzenetére


Aszem
aktív tag

Nemazért hogy mondjam azaz írjam nem fogják magukat összetőrni 170e-ért pláne hogy ilyen árban újonnan plasmát lehet venni és ha dvdzel tvt nézel össze se lehet hasonlittani a kettőt :D

[ Szerkesztve ]

Yamaha -Epi 500-Sony CDP-X33ES -Denon Dcd 2560 DCD-3560 Esetleg ezek is eladóak lehetnek,de nem minden áron

(#374) Cyrin válasza Aszem (#373) üzenetére


Cyrin
addikt

Na akkor vágjunk bele a közepébe, a kérdés:

Mekkora és milyen felbontású LCD tv szükséges ahoz, hogy egy nappaliban a fotelból (azaz kb 3 m) lehessen inernetezni?

(#375) -NOKIA-


-NOKIA-
Ármester

Sziasztok!
Adott egy ilyen LCD tv.
Most 99ezer a electro worldben. Aztán nem szeretnék külön tévét és monitort venni, azért gondoltam erre. A kérdésem az lenne hogy akkor ez gond nélkül fog működni monitorként és tévéként is egyszerre? Hogy kötöm rá? Felismeri majd a windows?

(#376) KisSun


KisSun
csendes tag

Sziasztok,
eladom az eddig TV-nek használt 26"-os Philips tv-m, hátha valakit érdekel.

Erre való az Apróhirdetés ez itt egy fórum...

[ Módosította: Thrawn ]

Ne állj le vitatkozni a hülyékkel, mert lesüllyedsz a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal!

(#377) Aszem válasza -NOKIA- (#375) üzenetére


Aszem
aktív tag

Igen felismeri vedd meg bátran.
Ugyanazzal a dsub kábel jó hozzá mint a normál monitorra.

Yamaha -Epi 500-Sony CDP-X33ES -Denon Dcd 2560 DCD-3560 Esetleg ezek is eladóak lehetnek,de nem minden áron

(#378) Zsiguli


Zsiguli
tag

Hello mindenki!

A notebookomat hogyan tudnám összekötni az LCD tv-vel?

-jól gondolom, hogy egy sima vga kábel kell
-és egy 3,5 feles jack (ez képes jó minőségben hangot továbbítani?)

A TV még nincs meg, de a napokban szeretném megvenni.
Feltételem a minimum: 1920x 1080-as felbontás és a 40" (102 cm) méret

Létezik ennél nagyobb felbontású?

Mire érdemes még figyelni?

(#379) Aszem válasza Zsiguli (#378) üzenetére


Aszem
aktív tag

szia van dvi kimenet a laptopodon? vagy csak dsub.
Ha csak dsub van akkor ahogyan Írtad csak ugy ;) nem nagyon van nagyobb felbontás ,de elég ez is bőven szerintem.

Yamaha -Epi 500-Sony CDP-X33ES -Denon Dcd 2560 DCD-3560 Esetleg ezek is eladóak lehetnek,de nem minden áron

(#380) Krystal_s


Krystal_s
addikt

Üdvi

Tudom ,hogy elcsépelt kérdés már , de végigolvastam sok fórumot és nézelődtem 1-2 üzletben is ,de nem kaptam még igazi választ a kérdésemre :(
Elsőként Sony LCD-t szeretnék ( 66- vagy 81cm ) és én is monitornak használnám.
Egy Sony Vaio laptoppal szeretném összekötni vagy egy asztali géppel.Mindkettőben ATI 9200-es VGA van.Tudom hogy ma már réginek számít , de amiket néztem LCD-ket ,azok 1366x768 pixeles felbontást tudtak ,amit még ez a kártya is tud 85Hz-en ,alacsonyabb Hz-nél pl 60-nál még nagyobb felbontást is. pontosabban 1360x768 nem tudom miért 1366-nak írják...
Haveromnak van egy 3-4 éves Sony lcd-je ,összekötöttem egy médiacenterrel úgy neteztem vele , de az csak 1280x768 felbontást tudott. A tv vagy a vga miatt nem tudtam nagyobb felbontást beállítani. A HD és a sima divx filmek esetén is szerintem nagyon szép éles képet adott ( sok helyen írták ,hogy a Divx filmek kockásodnak stb.,ilyent nem tapasztaltam) , de a windows ikonok stb. és netezés közben a betűk sajnos kicsit homályosak voltak.kb 1m-ről néztem. Tehát alkalmatlan volt monitorként.
A kérdésem az lenne ,akkor is homályos lenne netezésnél ha 1360x768-ban néztem volna ?
Szerintetek van esélyem arra , hogy kb 150.ezer Ft-os kategóriában találok olyant ,ami megfelelne nekem ? TV-nek nem nagyon használnám és jó ha tudja a HD-s dolgokat ,de jelenleg az sem érdekel.A kontrasztarányban mi lenne a minimum ami már szép képet ad? A 8.000 - 10.000 már elég lenne?
pl egy hasonló paraméterekkel rendelkező LCD még alkalmatlan ?
[link]

Minden segítséget és türelmet előre is nagyon köszönök ! ;)

[ Szerkesztve ]

(#381) Aszem válasza Krystal_s (#380) üzenetére


Aszem
aktív tag

Sajnos a tv-nek sosem lessz olyan képük mintegy teljesértékű monitornak.
Vedd meg bátran pláne hogy ha tvnek is használod a legolcsobb megoldás ;)
A felbontást a legnagyobbra kell tenned amit a tv tud mivel neki az az optimális felbontása, és ott már egész elfogadható képe van az biztos netezés közben is .Mondjuk az sem a leg optimálisabb ha 1m-ről nézed a 82cm lcd tv. A divix attól is függ hogy mekkora a tömöritési arány.Ha hiszed ha nem még a dvdnél is látok sokszor kockázást .Sőt hd felbontást is láttam már a Mediamarketben a tengerben sok hal úszik egyszerre és akkor bekockázott nem kicsit ez a digitális technika vívmánya hálisten :DDD

Yamaha -Epi 500-Sony CDP-X33ES -Denon Dcd 2560 DCD-3560 Esetleg ezek is eladóak lehetnek,de nem minden áron

(#382) Krystal_s válasza Aszem (#381) üzenetére


Krystal_s
addikt

köszi
végül Samsungot ( LE26R8 ) vettem és csak 66cm-est ,mert rájöttem hogy monitornak kb.50-70cm-ről nézve a 82es nagyon nagy lett volna.
Sajnos a Sony nem tetszett kinézetre , nulla design és a panelja sem eredeti sony.Az eladó srác mondta hogy ő is LCD-t használ a számítógépéhez és szerinte szebb képe van a Samsungnak. Egymás mellett volt a két tv és kb 2 perc alatt rájöttem hogy igaza van annak a sok embernek ,akik dicsérték ezt a márkát.
1.8m-es D-SUB kábelt vettem , mert hallottam hogy képromlás lehet ha túl hosszú. Nagyon halvány szellemképet én is látok a betűk, kis jelek mellett .Lehet az a kábel miatt ? Hama "márka" az gagyinak számít ? Érdemes lenne márkásabbat vennem vagy ami jobban árnyékolva van ? ez olyan vastag mint ami a crt monitorokhoz is van.

[ Szerkesztve ]

(#383) Cifu válasza Aszem (#381) üzenetére


Cifu
nagyúr

Sajnos a tv-nek sosem lessz olyan képük mintegy teljesértékű monitornak.

Ezt az állítást alá is tudod valamivel támasztani? :U

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#384) Cifu válasza Krystal_s (#382) üzenetére


Cifu
nagyúr

Sajnos analóg átvitelnél előfordul jelromlás, vagy elektromos zaj összeszedése. Egy próbát megér egy jobb kábel, de persze az igazi az lenne, ha kipróbálnád megvétel előtt (nincs valakinek a közeledben egy jó minőségű VGA kábele?)...

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#385) Krystal_s válasza Cifu (#384) üzenetére


Krystal_s
addikt

Ahol a tv-t vettem ott nem árultak kábelt és a szaküzletek már bezártak . A MM volt már csak nyitva , kértem egy ilyen kábelt és megvettem. Köztudott ,hogy ott nem a szaktudásukról híresek az eladók (kb 3 ember kellett mire ezt is megtalálták,lehet hogy a takarítónőnek kellett volna szólnom :D ok nem gonoszkodom... ) én még tapasztalatlan voltam ezen a téren, csak utána olvastam erről ,hogy a kábel minősége mennyire fontos. Ott nagyon sok Hama termék van és azt gondoltam ,hogy azok elég jók. Sajnos nincs ismerősöm ,de nem gond majd veszek egy másik kábelt is valami komolyabb helyen és talán az jobb lesz. Általában én a saját káromon tanulok, már megszoktam... :U ( de nagyon sokat segítenek ezek a fórumok is )
Köszönöm a válaszokat mindkét fórumban !!! ;)

(#386) Aszem válasza Cifu (#383) üzenetére


Aszem
aktív tag

Szia persze ;)
Ez eddig is így volt ezután is így lessz szerintem .
A monitorokna mindig nagyobb a főlbontásuk mint a tvnek,a képük meg őnmagukért beszélnek

[ Szerkesztve ]

Yamaha -Epi 500-Sony CDP-X33ES -Denon Dcd 2560 DCD-3560 Esetleg ezek is eladóak lehetnek,de nem minden áron

(#387) Cifu válasza Aszem (#386) üzenetére


Cifu
nagyúr

40/42 colos FullHD TV-ket (LG 42LF65, Sony KDL-40V3000, Samsung LE-40A656 és A659) használtam/használok monitornak egy éve, és nincs az az isten, hogy újra monitorra térjek át. A felbontás lényegtelen, hiszen másfél méterről az 1920x1080 is untig elég (pixeleket nem látsz), a képminőségről annyit, hogy nézz meg nálam az LE-40A659-es Samu képét (3000:1 natív, 60.000:1 dinamikus kontraszt), és utána mutass egy monitort, ami 300e Ft alatt ilyet tud nyújtani. Nincs. De felette sem nagyon (especiel 30"-osban max. 1000:1 natív kontrasztút láttam eddig). Egymás mellett volt anno az LE-40A656-osom egy Dell 3008-assal. A Dell tulaja azóta már egy LE-40A656-ost használ a számítógépéhez. :)

Úgy 32"-tól kezdve egyértelmű az LCD TV-k fölénye... Első sorban a méret miatt. De mint említettem, a képminőséggel sincs probléma. :)

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#388) Aszem válasza Cifu (#387) üzenetére


Aszem
aktív tag

Azért ne őrűljél már meg ki beszél itt 300e forintról :Y

Yamaha -Epi 500-Sony CDP-X33ES -Denon Dcd 2560 DCD-3560 Esetleg ezek is eladóak lehetnek,de nem minden áron

(#389) Cifu válasza Aszem (#388) üzenetére


Cifu
nagyúr

Nem őrültem meg, te általánosítottál. :DDD

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#390) bwoay válasza Krystal_s (#382) üzenetére


bwoay
nagyúr

"a panelja sem eredeti sony"

mint ahogy a többinek sem, hiszen a Sony nem gyárt panelt.
majd 2010 után, a Sharppal közösen...

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#391) Dimm válasza Aszem (#386) üzenetére


Dimm
csendes tag

Magam is LCD TV-t használok már jó ideje monitor helyett. Szokni kellett az igaz, de ma már semmi pénzért sem váltanék vissza. (Ráadásul én még a pixeleket is látom egy kicsit).
Meg így olcsóbb is.
Cifunak tök igaza van.

[ Szerkesztve ]

(#392) Aszem válasza Dimm (#391) üzenetére


Aszem
aktív tag

Van aki azt szereti ,nekem a monitorna jobban bejőn a képe ;) Olcsobb választás az Igaz azt én is aláírom nem is azt mondtam hogy rossz ;)

Yamaha -Epi 500-Sony CDP-X33ES -Denon Dcd 2560 DCD-3560 Esetleg ezek is eladóak lehetnek,de nem minden áron

(#393) mugencivic válasza Dimm (#391) üzenetére


mugencivic
tag

De gondolom, nem programoztok rajta napi 10 órát? :)

És milyen érzés mikor este a félég sötét szobában megjelenik a Mozilla fehér háttere 32-40" -ban? Nekem kicsit atomvillanás - szemkiégetés érzésem volt tőle, mikor utoljára ilyesmivel próbálkoztam (32" tv-vel).

Szóval, szerintem tökre a felhasználási területtől függ, hogy ez egy működő megoldás -e.

[ Szerkesztve ]

(#394) bwoay válasza mugencivic (#393) üzenetére


bwoay
nagyúr

le lehet venni a háttérvilágítást akár 0-ra is.
aki TV beállításokkal használja monitorként, az meg vegyen fel napszemüveget.

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#395) Cifu válasza mugencivic (#393) üzenetére


Cifu
nagyúr

Nem tök elsötétített szobában kell nézni, és nem max. fényerőn. ;)
Az tény, hogy nagy fényerőn olyan, mintha reflektorba nézne az ember.

Viszont ugyanolyan amúgy, mintha LCD monitort néznél. Csak nagyobb... ^^

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#396) einstein válasza Cifu (#395) üzenetére


einstein
senior tag

Én úgy tudom, hogy a TV-k alapból jóval magasabb fényerővel bírnak. És szerintem ennek a következménye a magasabb natív és dinamikus kontraszt is...
A fényerőt persze le lehet venni...

(#397) Cifu válasza einstein (#396) üzenetére


Cifu
nagyúr

Általánosítani lehet, hogy a max. fényerő LCD TV-k esetén 500cd/m2 körül van, a monitoroknál meg 300cd/m2. De a monitoroknál is előfordul 500cd/m2 (pl. LG 245WP-BN), tehát mégsem szabad általánosítani.

A fényerőt egyébként nyugodtan le lehet venni LCD TV-k esetén is, nálam is 5-ösön van most, és 10 a maximum érték...

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#398) Dimm válasza mugencivic (#393) üzenetére


Dimm
csendes tag

Természetesen mint már írtam, engem is zavart kezdetben.
Mellékesen, csak 27 inches a TVm.( A 32 inches már nagy lett volna 80-90 cm-ről nézve.)
Természetesen egy nekem megf. PC profilt állítottam be rajta, továbbá - és ez a lényeg -, levettem a max. energia gazd.-ra. Így nem süt a képembe, és ráadásul közel 60W-ot spórolok is. (140 helyett lett 80-85W)
Tök jó.

(#399) Aszem válasza mugencivic (#393) üzenetére


Aszem
aktív tag

Nagyon jó a meglátásod én is ezen a véleményen vagyok :C
Aki teheti biztos vesz még egy monitort is ha jót akar :)

Yamaha -Epi 500-Sony CDP-X33ES -Denon Dcd 2560 DCD-3560 Esetleg ezek is eladóak lehetnek,de nem minden áron

(#400) Cifu válasza Aszem (#399) üzenetére


Cifu
nagyúr

Reménytelen eset vagy. :DDD

Szerinted hányan használnak monitort, miután áttértek az LCD TV-re? Én egyet sem ismerek, bár alsó hangon kb. tucatnyi embert ismerek személyesen, akik LCD TV-t használnak monitornak.

Bár biztos van ilyen. ^^

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LCD TV monitorként
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.