Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LCD TV monitorként

Hozzászólások

(#51) Rick4 válasza geree@bl (#50) üzenetére


Rick4
félisten

hát, ez egy jó kérés...nem tudok neked ilyet csinálni, vagy legalábbis nem ma este. de 99%ban mondom, hogy ha le is kattintom, semmit sem fogsz látni belőle. ami az életben szép, az itt is elég elmosódott. mondjuk nem makróztam...[kép]

hurrá. szép lett. :W viszont megszámoltam, a g betű 2.5 mmen 6 sor pixelből áll. ez kinek mennyi?

[Szerkesztve]

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#52) geree@bl válasza Rick4 (#51) üzenetére


geree@bl
aktív tag

Egy monitorhoz képest milyen a képe?

mod: nekem is 6 pixel (19'' lcd moncsi 1024x768-as felbontás)

[Szerkesztve]

''Tévedni emberi dolog, de valamit igazán hatásosan elbaszni: ehhez már számítógép kell.''

(#53) KisApám


KisApám
addikt

Engem is inkább az érdekelne, hogy pl. egy jó játéknál élsimítással miegyébbel mennyire ''pixeles'', cikkcakkos pl. egy autó körvonala...

Mivel 32 colos monitort akarok venni, azon 1024x768-ban lehet, hogy a kép nem az igazi...

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#54) geree@bl válasza KisApám (#53) üzenetére


geree@bl
aktív tag

Szélesvásznú felbontást régóta támogatják a játékok.
Élsimítással max egy kicsit homályosabbnak tűnik a kép, de sztem nem lehet gond. Próbáld ki lejjebb venni a felbontást egy mondjuk 800*600-ra, és rakd fel az AA-t, AF-et. Legrosszabb esetben olyan lesz a képed. (Ha eddig 1024-ben játszottál, ha magasabbon akkor eggyel vedd visszább.)

''Tévedni emberi dolog, de valamit igazán hatásosan elbaszni: ehhez már számítógép kell.''

(#55) Rick4 válasza geree@bl (#52) üzenetére


Rick4
félisten

mondjuk egy LG 1919S vadonatújhoz képest kb ugyanolyan. azt 1.5 hónaposan adtam el, mikor ezt vettem. direkt megmaradt, hogy össze tudjam hasonlítani...kontrasztos, éles, a betűk olyanok, amilyennek lenni kell. semmi rosszat nem tudok mondani. melyik játék tud széles képet? ezt ki is próbálom, milyen lesz, de egyébként játékban semmivel sem rosszabb, mint egy moncsi.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#56) geree@bl válasza Rick4 (#55) üzenetére


geree@bl
aktív tag

Counter Strike, Half Life 2 pl ezek biztosan, ezeken próbáltam.

''Tévedni emberi dolog, de valamit igazán hatásosan elbaszni: ehhez már számítógép kell.''

(#57) Kobe válasza Rick4 (#43) üzenetére


Kobe
veterán

igen, megcisnáltam ezt a pipálósdi dolgot, és úgy lehet látni h elsődleges megjelenítőre is tudja applikálni az 1360x768at

pár távolabbi képet nem tudnál feltenni esetleg hogy is néz ez ki működés közben ?

nekem elsősorban filmre kéne - mst 15 colosról srikat nézni - gáz, meg koncert dvd 5.1 es szettel, a netezés anynira nem para, legalábbis a kisebb képméret h a fele üres az anynira nem zavarna, viszont gameból pár darab van aminek jól kéne menni : cod 2, battle for middle earth, iylesmi multis gamek
nomeg én nagyon szemezek a PIP funkcióval, azt hasznsnak találom

[Szerkesztve]

(#58) geree@bl válasza Kobe (#57) üzenetére


geree@bl
aktív tag

Akkor nincs semmi gond a rákötéssel, mert a vga tudja azt a felbontást! :)

''Tévedni emberi dolog, de valamit igazán hatásosan elbaszni: ehhez már számítógép kell.''

(#59) geree@bl válasza Kobe (#57) üzenetére


geree@bl
aktív tag

PIP funkció mire jó pontosan? Azt nem nagyon tudom. Annyit tudok, hogy picture-in-picture-t jelent, de hogy mi :F

''Tévedni emberi dolog, de valamit igazán hatásosan elbaszni: ehhez már számítógép kell.''

(#60) Kobe válasza geree@bl (#59) üzenetére


Kobe
veterán

egyszerre tudod használni a Tv funkciót és a mnitor funkciót
régen sima tvknél volt az h egyik csatorna nagyban ment, mellette egy kis képben a másik csatorna, itt meg monitorként megy a cucc és közben vmelyik tvcsatornát nézheted kis képben

(#61) geree@bl válasza Kobe (#60) üzenetére


geree@bl
aktív tag

Ezt nem is tudtam, de nagyon tetszik az ötlet.
A kiskép helye a tv-n fix, vagy lehet mozgatni?

''Tévedni emberi dolog, de valamit igazán hatásosan elbaszni: ehhez már számítógép kell.''

(#62) Kobe válasza geree@bl (#61) üzenetére


Kobe
veterán

passz
régi tvken fix ponts vlt, több lehetőséggel, melyik sarokba legyen de azóta lehet e szabadon mozgatni azt nm tom

(#63) geree@bl válasza Kobe (#62) üzenetére


geree@bl
aktív tag

remélem most már minnél előbb megjön a zsém, és bevásárolhatok egy jó kis tv-t :DDD

''Tévedni emberi dolog, de valamit igazán hatásosan elbaszni: ehhez már számítógép kell.''

(#64) Rick4 válasza geree@bl (#56) üzenetére


Rick4
félisten

holnap felteszek valamit, és csinálok képet...

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#65) geree@bl válasza Rick4 (#64) üzenetére


geree@bl
aktív tag

Köszönöm! :R
Amúgy van ahol előbb engedélyezni kell a widescreen-t és csak utánna lehet azokat a felbontásokat válaszatni.

''Tévedni emberi dolog, de valamit igazán hatásosan elbaszni: ehhez már számítógép kell.''

(#66) Rick4 válasza geree@bl (#65) üzenetére


Rick4
félisten

épp csak annyival van gondom, hogy amikor elindul a HL, valószínű 640X480ban indul, be kell állítanom a vidkarit, mert ilyenkor nincs kép, szal reset, és kész... :W

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#67) Kobe


Kobe
veterán

valakinek valami tippje, hogy ebből a karácosny utáni árzuhanásból mikor elsz érezhető valami ? :)

(#68) geree@bl válasza Kobe (#67) üzenetére


geree@bl
aktív tag

Tavasz elején szoktak lejjebb menni az árak. De lehet h kicsit előbb, remélem :)

''Tévedni emberi dolog, de valamit igazán hatásosan elbaszni: ehhez már számítógép kell.''

(#69) Rick4 válasza Kobe (#67) üzenetére


Rick4
félisten

itt: [link] vettem a tévémet, sztem most sincsenek rossz árak. :DDD

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#70) Kobe válasza Rick4 (#69) üzenetére


Kobe
veterán

ja cska hnlapon nem mutat árakat :S
mondjuk MM sem, de ez így szar :)
nekem a Samsung LE-27T51B tetszik,c ska az még elég húzós

(#71) Rick4 válasza Kobe (#70) üzenetére


Rick4
félisten

szerintem sürgősen cserélj monitort... :D ha az akciókra kattintasz, pdfben ott van ami érdekes..

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#72) Trak válasza Rick4 (#30) üzenetére


Trak
addikt

Szvsz ne reklámozd ennyire, hogy mennyiért vetted, max csak akkor, ha más is tud ennyiért szerezni, mert így mindenki csak írigykedik...
Azért az túlzás, hogy manapség, már nincs utánhúzás... ez eléggé szubjektív, van aki látja, és zavarja, van akinek meg a 12ms is tökéletesen elég.

''Mielőtt megszólalsz, gondold végig, szebb-e, mint a csend, amit megtörsz vele...''

(#73) KisApám válasza Trak (#72) üzenetére


KisApám
addikt

Várom még mindig a tapasztalataidat :R

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#74) Trak


Trak
addikt

Na, akkor néhány sor:

Egy LG 32LB1R TV-m van.
[link]
Ezen a képen látszik talán a legjobban:
[link]
(Nem, ez nem az én szobám:) )

Akartunk már régóta egy TV-t a régi 30 egynéhány centis helyett, de akkor már mindenre alkalmasat szerettünk volna, így lett ez a modell. A kategóriájában díjnyertes modell, szakértőbb ismerősök is ajánlották, utánajártam rendesen, minden benne van, jónak tűnt.
Nagyon megérte, szórakoztató központ lett belőle, már mindent ezen nézünk: TV, DVD, a gépről bármilyen videó.
(Mióta megvan, vadászom a manapság szerencsére egyre divatosabb HD felbontású filmelőzetesekre, egyszerűen fantasztikusak tudnak lenni)
A gépre rákötni egy mozdulat (ha lesz időm, akkor elvezetem a kábelt, és akkor nem kell majd azzal sem variálni), és kb. 3 kattintás a winben.

Kicsit zavart vásárlás előtt, hogy nincs rajta DVI, de gondoltam maximum marad a D-SUB, vagy szerzek egy DVI - HDMI kábelt.
A TV vétel előtt már beszereztem egy 5 m hosszú D-SUB - D-SUB kábelt, hogy gyorsan ki tudjam próbálni a PC-re kötést is.
Rákötöttem, mivel még gyakorlatlan voltam, kicsit szenvedtem az nvidia driveres beállításokkal, de megoldottam. Érzékelte, felajánlotta az 1360*768-as felbontást, katt, bejött a kép: száj leeesik, hatalmas, gyönyörű. Az analóg jelátvitel miatt (D-SUB) kicsit kalibrálta a képet, de megoldotta:) Jó volt tetszett, de azért ha már ilyen TV-m van, akkor digitális jel kellene. Méricskéltem, a következő 1-2 napban felkutattunk barátnőmmel egy 10m-es márkás HDMI - DVI kábelt. Meggyőztem magamat, hogy ez nekem kell, leszurkoltam érte valami 12k körüli összeget (már nem emlékszem pontosan).
Összeköt ezzel is: száj mégjobban leesik, még szebb kép (ezen vita lesz, de ki merem jelenteni, hogy szebb képe van, mint d-subon), semmi kalibrálás, tökéletes, megérte.

1360*768-ban tökéletes kép, mindenre jó.
1.5 - 2 m-ről még jól olvasható, látás milyenségétől függően ilyen távolságból érdemes netezni, ha valaki mazochista, akkor dolgozni is.
DE hosszú távon erre a területre már nagy lehet. Nekem már túl ''sok'' volt hosszabb használat után. nem tudom megmagyarázni, nehéz belátni ilyen területet hosszú időn keresztül, legalábbis ha olvasgatni kell. A 26'' már jó lehet, de szerintem 30 felett már nagy ehhez.

Játékra kb. 2m, filmre olyan 3-4 m az ideális. Ezek fantasztikusan jól is néznek ki rajta. Sajnos félhátul van a számítógép sarok mögött, így játékra nem nagyon tudom használni, de azért párszor már próbálgattam egy kis HL2-t, CS:S-t, ezek támogatják a wide-os felbontást (a sok 100 másik játék mellett), nagyon nagyon jó érzés egy ilyen monstrumon játszani :)
Valaki kérdezte, hogy nem pixelesedik-e, vagy valami ilyen hülyeséget... miért pixelesedne? Olyan, mint egy nagy wide-os monitor, szebb képe van HL2-ben, mint a direkt játékra készült 19''-os monitoromnak

Van pár HD minőségű videóm (a fent említett előzeteseken kívül), iszonyatosan durván néznek ki. Akad 1-2 divx-es videóm is, érdekes módon a rosszabb minőségűek szebben mutatnak a TV-n, mint a monitoron... ez rejtély marad :F
DVD filmet már nem tudnék élvezni 4:3-as CRT TV-n szerintem.

Ami volt még a topikban:

PiP - Vigyázni kell, ha valaki pipet akar, mert a legtöbb TV-ben ''csak'' 1 tuneres pip van, ami meg nem alkalmas arra, hogy 2 TV csatornát nézzünk együtt, maximum egy külső jelet tudunk behozni ablakban.


Szóval igazából én TV-ként, házimozi kijelzőként, gépen lévő videók lejátszására használom leginkább, erre tökéletes. Arra hogy valaki napi monitorként használja - a fent említett okok miatt - szerintem kicsit nagy. Venni kell egy 32-37''-os vagy nagyobb LCD TV-t, plazmát filmre, és egy 22-26''-os monitort a napi munkára... szép is lenne, ha mindenki megtehetné.


[Szerkesztve]

''Mielőtt megszólalsz, gondold végig, szebb-e, mint a csend, amit megtörsz vele...''

(#75) Trak válasza KisApám (#73) üzenetére


Trak
addikt

Megkaptad:)
Elnézést, ha van rossz mondatszerkesztés, helyesírási hiba, fáradt vagyok, mint a dög :U

[Szerkesztve]

''Mielőtt megszólalsz, gondold végig, szebb-e, mint a csend, amit megtörsz vele...''

(#76) venember válasza geree@bl (#61) üzenetére


venember
tag

Jobb TV-ken 4 helyre lehet rakni (attól függően, hogy mi van a főképernyőn). Mindkét ablakban adás látható, amely gombnyomással cserélhető. Nem rossz feature.

Nálunk a labdarúgáson és a gyermeknevelésen kívül már az informatikához is mindenki ért.

(#77) KisApám válasza Trak (#75) üzenetére


KisApám
addikt

Köszi!
Meggyőztél :)
Várom a tavaszt meg áprilist.
Szülinapomra meglepem magamat egy 32 colos Samsung, LG vagy Thomson LCD TV-vel :))
A lényeg: 200 000 alatt legyen... de azért ne felejtsük mellé a körítést sem :DDD

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#78) Rick4 válasza Trak (#72) üzenetére


Rick4
félisten

miért ne reklámoznám? boltban volt ennyiért, még az is lehet, hogy most is van. a következő lépcső 130-150K között van, azok is elég jó árban vannak. az utánhúzás szerintem a mai sokadik gen paneleknél már tényleg nem jellemző, egy márkás tv korszerű paneljénél nem volna szabad, hogy ilyen legyen. én elég sokat megnéztem, mielőtt ezt megvettem, de akkor vagy én nem látom, vagy egyiken sem láttam. hozzáteszem, kb fél éve 1.5 éve vásárolt 17es LG monitort cseréltem le 19esre, ott is óriási különbség volt már.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#79) Rick4 válasza venember (#76) üzenetére


Rick4
félisten

az már nagyon jó tévé kell, hogy legyen, nagyon sok pénzért. a nagy tévémen van, de max arra használom, hogy filmkezdést várjak és ne kelljen kapcsolgatni. az lcdben nincs pip, de van egy tvtuner kártyám, amit bekapcsolok, ( 3 ezresért vettem ) és a net mellett tévézek. ezért sem volt fontos a pip-es tévé. ráadásul szoktam a vinyóra felvenni tvműsorokat, ehhez meg mindenképp kell a tvtuner.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#80) geree@bl


geree@bl
aktív tag

Nagyon tetszett a bemutató a tv-ről!
Én egy 27''-os lcdtv-re gondoltam, és úgy néz ki h jó is lesz az mindenre.
Köszönjük a beszámolót! :R

''Tévedni emberi dolog, de valamit igazán hatásosan elbaszni: ehhez már számítógép kell.''

(#81) KisApám


KisApám
addikt

Mielőtt eljönne a tavasz és elvileg az LCD TV-k áresése (nagyon remélem), leírom ide emlékeztetőül, hogy 200 000 alatt milyen LCD TV-t lehetne vásárolni ''kis'' pénzből most a PC-hez:
1. SAMSUNG LE32R32B LCD TV, adatok [link], bolt [link], ár: 179 800 ft
2. LG 32LC2R, adatok [link], bolt [link], ár: 188 700 ft
3. LG 32LE2R, adatok ..., bolt [link], ár: 188 490 ft
4. LG 32LC3R, adatok [link], bolt [link], ár: 192 900 ft

Hirtelen ennyi...
De mire veszek, gondolom a 220 000 körüli LCD TV-k is lezuhannak 200 000 alá :DDD

[Szerkesztve]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#82) geree@bl válasza KisApám (#81) üzenetére


geree@bl
aktív tag

Látom te nagyon 32''-osban gondolkodsz, a 26-27-eseket le se írtad már. :)
De szépen összeszedted azért!:R

''Tévedni emberi dolog, de valamit igazán hatásosan elbaszni: ehhez már számítógép kell.''

(#83) dero


dero
csendes tag


ez a thomson lcd 26LB040S5 99990ft jan5-tol a szigetszentmiklosi auchanban
vlki esetleg hasznal ilyet????

[Szerkesztve]

(#84) #54715584


#54715584
törölt tag

tudom, hogy ti nagyban gondolkodtok, de van itt kisebb is :B
pl ha vkinek kicsi szobaja van, akkor arra ott a samsung 940mw... :B
csak egy tipp volt :)

(#85) geree@bl válasza #54715584 (#84) üzenetére


geree@bl
aktív tag

Az ''csak'' tv-tuneres lcd monitor :)
Lcd-tvkről beszéltünk :DDD

''Tévedni emberi dolog, de valamit igazán hatásosan elbaszni: ehhez már számítógép kell.''

(#86) Trak válasza KisApám (#77) üzenetére


Trak
addikt

Olvassátok végig az LCD TV topikot, mert voltak olyan modellek, amik nem tudnak 1360*768-as felbontást a gépre kötve. Ha direkt géphez kell, akkor érdemes olyat választani, ami tudja ezt.
Sok modellnél (főleg a Samsungoknál) írták többen, hogy HDMI-n keresztül nem lehet rákötni a gépre. Én olyat ajánlanék, amin vagy van DVI, és azon keresztül lehet a gépre kötni, vagy van rajta HDMI, és egy HDMI - DVI kábellel lehet összekötni a géppel, mert így jobb, kényelmesebb.

''Mielőtt megszólalsz, gondold végig, szebb-e, mint a csend, amit megtörsz vele...''

(#87) Trak válasza Rick4 (#78) üzenetére


Trak
addikt

Félreértettél. Ha még most is kapható, akkor ajánlgasd persze.
De én úgy látom, hogy ez egy alkalmi vétel volt, és most csak fájdítod mások szívét, mert ennyiért most senki nem tud ilyet venni.

''Mielőtt megszólalsz, gondold végig, szebb-e, mint a csend, amit megtörsz vele...''

(#88) geree@bl válasza Trak (#86) üzenetére


geree@bl
aktív tag

Esetleg tudsz olyan lcd-tv-t, ami 150k körül van, 27''-os, és megy dvi-n keresztül? :R

[Szerkesztve]

''Tévedni emberi dolog, de valamit igazán hatásosan elbaszni: ehhez már számítógép kell.''

(#89) Rick4 válasza Trak (#87) üzenetére


Rick4
félisten

De én úgy látom...gondolom, nem hívtad fel őket.....azzal nem fájdítom senki szivét, hogy ennek menniy volt az ára. legalábbis nekem nem fáj, ha más kedvező áron jut hozzá valamihez. de azt gondolom, mindenkinek van telefonja, akinek ilyen kell, felhívja őket.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#90) Rick4 válasza geree@bl (#88) üzenetére


Rick4
félisten

ahol én vettem az enyémet, ott van: [link], szerintem elég jó kis szerkezet.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#91) Rick4 válasza dero (#83) üzenetére


Rick4
félisten

ilyenem van, én is ennyiért vettem, lazán megéri az árát.... :D :D :D

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#92) geree@bl válasza Rick4 (#91) üzenetére


geree@bl
aktív tag

Euronics-nál hol láttál 27''-osat?

''Tévedni emberi dolog, de valamit igazán hatásosan elbaszni: ehhez már számítógép kell.''

(#93) KisApám válasza dero (#83) üzenetére


KisApám
addikt

Csatlakozom: aki nem látta:
Auchan Szigetszentmiklós: Thomson 26LB040S5: 179 990 helyett 99 990 ft!

Kontraszt: 600:1...

LCD televízió
- 16:9 formátum - képátló: 66 cm - kontrasztarány: 600:1 - fényerő: 500 cd/m2 - felbontás: 1366 x 768 pixel - látószög: 170° - reakcióidő: 16 ms - Progressive Scan - videószabványok: PAL; SECAM; NTSC 3.58/ 4.43 - zajcsökkentés - NICAM sztereó hangrendszer - hangszórók teljesítménye: 2 x 20 Watt - Virtual Dolby Surround hang - képernyő menü - időzített kikapcsolás - gyermekzár - teletext - 10 oldalas teletext memória - csatlakozók: S-video bemenet, 2 x Scart, VGA, YprPb bemenet, sztereó cinch, fejhallgató -méret: 788 x 528 x 230 mm - tömeg: 21 kg - VESA felfüggesztés: 200 x 100 mm


[Szerkesztve]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#94) KisApám válasza dero (#83) üzenetére


KisApám
addikt

Maradok 32 colnál... bár vonzó az ár...

[Szerkesztve]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#95) Rick4 válasza KisApám (#94) üzenetére


Rick4
félisten

egyébként csalós az adathalmaz, mert van, ahol 1000:1 kontraszt van, 16ms-kel, máshol 800:1 a 8 msec-kel. minden esetre a fényerő, kontraszt lazán elég, nem is tudom ma maxra venni, hogy ne fájjon a szemem 10 perc múlva, utánhúzás meg semmi. most nyomtam vele 3 órán keresztül játékokat.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#96) Rick4 válasza geree@bl (#92) üzenetére


Rick4
félisten

bocs, 26 volt. de azt mondom, a boltban biztos van más is...

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#97) KisApám válasza Rick4 (#95) üzenetére


KisApám
addikt

Azért is maradok a 32 colosoknál, mert szeretem azt a nagy méretet, valamint a kontrasztarány elég nagy (2000:1 általában). Meghát azon is van rengeteg csatlakozó, meghát tavasz idején tudok venni, és addigra azok a moncsik amiket írtam árban kevesebbek lesznek elvileg... remélem jön az LCD TV bummm...

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#98) Rick4


Rick4
félisten

ez sem rossz: [link]

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#99) Rick4 válasza KisApám (#97) üzenetére


Rick4
félisten

kontrasztarány elég nagy (2000:1 általában)...ugye nem a samsung dinamikus kontrasztjáról beszélsz, ami kb 800:1 valós kontrasztot takar??? :D az meg szintén nem mindegy, hogy 1366X768 pixel 66 centin, vagy 82 centin. ráadásul az ár kb duplája. szerény számításaim szerint ez a 26 collos verzió a legjobb mind árban, mind teljesítményben monitor helyett. de ennek ellenére azt választasz, amit szeretnél.

[Szerkesztve]

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#100) KisApám válasza Rick4 (#99) üzenetére


KisApám
addikt

Milyen csatija van hátul?
Van HDMI? Mert DVI-HDMI kapcsolatot akarok majd :)
És tényleg 54 cm az az 1024x768 átló???
PIP-et tudja PC-vel? Megy a gép és a TV-t lehet bámulászni egy kis ablakban elhelyezve valahol?

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LCD TV monitorként
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.