Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-11-30 08:36:14

LOGOUT.hu

ide várjuk a Prohardver! lapcsaláddal kapcsolatos fejlesztési javaslatokat
a bugokat, hibákat ne itt, hanem a Bugok a PH! lapcsalád oldalain topikban jelezzétek!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10051) DJ. Ru$y válasza psg5 (#10050) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

"Itt szóltam hozzá" részben van olyan gomb, hogy az adott topikon belül az utolsó hozzászólásodhoz ugrik. Onnan meg nézed, hogy (#xxxx) yyyy válasza psg5 (#xxx) üzenetére és ennyi. Szerintem.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#10052) psg5 válasza DJ. Ru$y (#10051) üzenetére


psg5
veterán

Igen, ezt használtam idáig.

F.K.T.

(#10053) ledgeri válasza ledgeri (#10040) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Én az előzőre csak választ várok....

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#10054) r4z válasza Tl_ (#10041) üzenetére


r4z
nagyúr

Ehelyett viszont lehetne "thanks meter", akár csak az XDA-n, szigorúan csak szakmai topikokban.

[ Szerkesztve ]

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#10055) Ndruu válasza ledgeri (#10040) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Írd azt helyette, hogy sajnos igen. Egyelőre nincs tervben a smiley bővítés, néhányan így sem tudják megfelelően használni őket.

A kedvedért elkészítettem:
Mentsd el magadnak a linkjét, aztán használhatod.

[ Szerkesztve ]

Harrrr!!!!

(#10056) ledgeri válasza Ndruu (#10055) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Ó de kedves vagy! Azért sajnálom, hogy csak így lehet ... Mennyire bonyolult berakni? (inkább csak kíváncsiságból kérdem, mint hogy kihuzzam belőled...[ remélem érted, hogy értem...])

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#10057) Thunderzolee válasza máyköl (#10037) üzenetére

Igen, ez fennálló probléma, de csak linkelésekkor jelentkezik.
A megoldás az, h ne linkeld a pontokat, csak a PH-Megbízhatóság oldalt, és az adott emberke majd beírja a neved, és megjelenik nála, h mennyi pontod van.

Ez nem csak az ékezetes betűk hibája.

Volt már téma ez régebben is.

Itt is látszik a probléma:
http://itcafe.hu/tag/pepe_g.html
vs.
http://itcafe.hu/tag/pepe_g_2.html

Aki az oldalt csinálta (Realradical) röviden ennyit mondott:
No ez az amivel nem fogok tudni mit kezdeni. Mivel nincs meg a login infó (mert az a PH!-é) így én semmilyen logika alapján nem tudom megmondani a linkben melyik usert keresik.
Gondolkodom rajta, hogy kiveszem a linket mint végső megoldás... ;]

Úgyhogy ez van, ide magasabb szintű problémamegoldásra lenne szükség.

[ Szerkesztve ]

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#10058) kovi831


kovi831
aktív tag

Sziasztok.

Nem tudom jó helyre írok-e, de azért szólok 1-2 szót.
A hardverapro.hu-ról lenne szó. Annak is a keresőjéről, keresőmotorjáról.
Nem lehetne beletenni a részletes keresésbe egy pénz összeg szerű szűrőt?
Pl. Keresek mostanában félkonfigot, de nem a 30-50 ezres kategóriát.
Jó lenne, ha majd egyszer be lehetne állítani az összeg szerinti szűrést is.

(#10059) oba


oba
addikt

Hey!

Egy-két talán hasznos dolog jutott eszembe hardverapro.hu -val kapcsolatban!

1. jó lenne egy mobil verzió ebből a siteból is, vagy csak én nem tudok róla, hogy létezik, de m.hardverapro.hu nálam nem elérhető, így mobilról nehezebben böngészhető

2. a felhasználói adatlapon lehetne egy link amivel kilistázható az adott felhasználó összes hirdetése, így nem kéne a részletes keresésben felh.név alapján szűrni ha erre vagyok kíváncsi

3. szintén lehetne egy link a felhasználói adatlapon amely az adott emberke "phmegbizhatosag" -os adatlapjára vinne, így egyszerűbben ellenőrizhető lenne a felhasználó

4. keresőben ár-limit (tól/ig) beállítási lehetőség

5. a hirdetéseket lehessen növekvő ill. csökkenő sorrendbe rendezni ár és feladási dátum szerint (esetleg utsó hozzászólás szerint) az adott attribútum nevére klikkelve az adott oszlopban

Hát így hirtelen ennyi jutott eszembe :)

(#10060) föccer válasza kovi831 (#10058) üzenetére


föccer
nagyúr

Szia!

A megújuló Hardveraprón lesznek ilyen funkciók. :K

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#10061) oba válasza oba (#10059) üzenetére


oba
addikt

Esetleg lehetne egy olyan is, hogy ha valakinek az adatlapjára megyek és ott rányomok hogy privát küldése akkor valahogy nem zavaró módon betölthetné az eddigi privát előzményeket, hogy tudni lehessen, hogy volt e már küldve privát az adott embernek vagy sem (ha igen, micsoda :))

Sokszor van az, hogy valakinek több terméke van és nick alapján nem ismerem fel, hogy neki már egyszer írtam privátot.

(#10062) föccer válasza oba (#10059) üzenetére


föccer
nagyúr

Szia!

1: A jelenlegi Hardverapróra már nem történik semmi új fejlesztés így a mobil verzió sem lesz elkészítve rá.

2: Plusz 2 kattintással megoldható. Így nem az adatlapot kell megnyitni, hanem a keresőt. Talán nem lenne hatalmas feladat megoldani, de vannak nagyobb prioritású tenni valók.

3: a PH megbízhatósági oldal teljes mértékben unoffical. A PH-nak csak annyi köze van hozzá, hogy néhány topikot hostol, semmi egyéb. Ebből kifolyólag nem fog rákerülni az adatlapra. Az új HA-ban lesz PH hivatalos értékelési rendszer.

4: Igen, a jelenlegi rendszer egyik nagy hiányossága. Az új HA-ban lesz ilyen funkció. :K

5: A hirdetési lista tetején van egy legördíthető menü listázás címmel. Ott legördítesz és el lehet érni az adott beállításokat, többek között a megadott ár alapján való sorba rendezést is.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#10063) föccer válasza oba (#10061) üzenetére


föccer
nagyúr

Ezt felvetem az illetékesnek. Van benne ráció.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#10064) oba


oba
addikt

thx a választ! :R

(#10065) kovi831 válasza föccer (#10060) üzenetére


kovi831
aktív tag

Na az nagyon helyes.De reméljük nem kell majd jutalékot is fizetni, mint a vaterának. :DDD

(#10066) föccer válasza kovi831 (#10065) üzenetére


föccer
nagyúr

A kis számban hirdetők továbbra is ingyenesen vehetik majd igénybe, kb ugyan olyan funkcionalitással, mint az eddigi HA-t. Viszon az új funkciók (kiemelések, napi többszörös upolás, nagy számű, üzleti szintű hirdetésfeladás) használata egy kis mértékű díj fejében lesznek elérhetőek.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#10067) nagyesz13


nagyesz13
csendes tag

A kérdésem: lehetne a hardveraprón rossz hibás termékek külön fület tenni minden kis oldalhoz legalább 1et?Mert idegesítő hogy mondjuk van egy olyan 6600 gt videókártya és nem is írja az ember hogy hibás csak ha megnyitom ott látom,,lehet ha lenne hibás fül oda tenné és ha más helyen van,,,hát egye fene én bejelentem h rossz helyen van,,,kicsit idegesítő hogy laptopot keresek és 10ből 8 hibás,,,,mi a fenének töröm magam ? :D

Túl rendesnek lenni nem kell,de azért meg kell próbálni ;)

(#10068) Neil Watts


Neil Watts
veterán

Sziasztok!

Lenne egy pár javaslatom a fórummotort illetően, aztán ha megtetszik valamelyik ötlet az jó mindenképp, ha pedig nem, hát az sem baj :)

1. Első ötletem az lenne, hogy be lehetne vezetni a hozzászólás kattintható kódjainál azt, hogy bizonyos funkciók billentyűzetről is elérhetőek legyenek különböző billentyűzetkombinációk által, ugyanis találkoztam már olyan élethelyzettel amikor az egerészés nem volt kivitelezhető, a Tab meg nem kényelmes. Hasonlóra gondolok mint Wordben :)

2. Lehetne olyat, hogy előre megformázott - persze csak azokkal a kódokkal amit támogat a fórummotor - dokumentumot tölthessen fel az ember, így nem kéne szórakozni a címlapos írásoknál a szerkesztőablakban, meg az #1 hszek szerkesztésekor.

3. Lehetne olyan funkció is, hogyha nyitott az ember egy topikot, akkor annak az #1 hszét bármikor módosíthassa - de csak és kizárólag Ő - meg hát ugye a modik, de ez jelen szempontból nem lényeg- és csakis azt az egy hszt, meg esetleg még pár tényleg aktív tagja a topiknak, aki segített infót gyűjteni a hszhez.

Ezzel a modik is sok felesleges munkától kímélnék meg magukat, de ami az oldal szempontjából még lényegesebb: El lehetne kerülni azt a hullámot, hogy minden #1 hsz kiköltözzön a Logoutra - telefonos topkokban látom ezt általában - a könnyebb szerkeszthetőségre hivatkozva. Szerintem így még kevesebben olvassák el az adott hszt mint eddig.

Köszönöm a figyelmet! ;)

Üdv. core2

(#10069) Tl_


Tl_
tag

Üdvözletem!

Javaslatom lenne a színekkel kapcsolatban! :K

Egyre többet bonyolódom abba, hogy sokan nem tudják mi az az aláírás.
És válaszolnak arra is... Meg hogy ne spamelgessek már...stb...
Ez engem idegesít :B

Mi lenne ha rang szerint lehetne változtatni az aláírás színét?

Ez csak példa, nem eszerint gondolom.

Újonc: Fekete
Lelkes újonc: Fekete - Piros - Zöld - Kék
Tag: Fekete - Piros - Zöld - Kék - Lila - Sárga - Ezüst

És így tovább! Szerintem ez egy nem elvetendő ötlet! :B :K

Üdv! Joci. :R

(#10070) DJ. Ru$y válasza nagyesz13 (#10067) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Csak egy keveset kellett volna olvasnod:
"1: A jelenlegi Hardverapróra már nem történik semmi új fejlesztés így a mobil verzió sem lesz elkészítve rá." by. Föccer

Tl_
Szerinted illenek a színek a fórum kinézetéhez? Gagyi...

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#10071) Tl_ válasza DJ. Ru$y (#10070) üzenetére


Tl_
tag

Lightos szinekben egész jól meg lehetne oldani, különben is szerintem nem neked tettem ajánlatot :K (vagy lehet? Moderátor vagy? :B )

Elkészítettem hogy gondolnám! :)

[ Szerkesztve ]

(#10072) #65675776 válasza Neil Watts (#10068) üzenetére


#65675776
törölt tag

1. Bármikor beírhatod most is kézzel a tag-eket. A motor ugyan úgy elfogadja őket. (Régen meg nem is volt rá más megoldás ha jól emlékszem.)

(#10073) DJ. Ru$y válasza Tl_ (#10071) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Én téged kérdeztelek, mint egyszerű User az egyszerű Usert, hogy szerinted beleillenek-e a színek az oldal kinézetébe, mert szerintem gagyi. Egyszerűbb ha egy különleges karakterrel jelezve van az aláírás eleje, vége. (Teli kör, karika, csillag, négyzet stb.)

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#10074) Árjaharcos88


Árjaharcos88
aktív tag

Sziasztok!

Az "itt szóltam hozzá" listáról hogyan tudom kitörölni azt a topicot, amit már nem szeretnék, hogy megjelenjen nekem ott?

Köszi a választ.

(#10075) Ndruu válasza Árjaharcos88 (#10074) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Sehogy.
Jelenleg sehogy.

Harrrr!!!!

(#10076) Árjaharcos88 válasza Ndruu (#10075) üzenetére


Árjaharcos88
aktív tag

Köszi a rossz hírt :U

(#10077) Earl_Muttley


Earl_Muttley
aktív tag

Üdv!

Hardverapró: Posta mező a városok mellé. Pl. "Budapest,Érd, Székesfehérvár, Posta" Ugyanott lehetne kiválasztani ahol a városokat.

Elkerülhető a sok kérdés, stb.

+az a szituáció hogy a kedves eladó bejelöli az összes várost!

[ Szerkesztve ]

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#10078) Ndruu válasza Earl_Muttley (#10077) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

HARDVERAPRÓ : észrevételek, hibák, javaslatok

Az új apró érkezéséig a jelenlegin már nem változtatnak. Az újban ez meg lesz oldva, nem kell aggódni.

Harrrr!!!!

(#10079) Earl_Muttley válasza Ndruu (#10078) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Köszönöm-és elnézést, hogy rossz helyre írtam! :R

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#10080) kraftxld


kraftxld
nagyúr

Itt a PH interaktívban mi értelme annak, hogy minden pörgő topik kiemelt?

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#10081) Bambinoo


Bambinoo
csendes tag

Üdvözlet mindenkinek!

PH!TV -vel kapcsolatban szeretném jelezni, hogy ha egy régebbi adást szeretnék megnézni, akkor mindíg ugyanazt az egy MA!TV adást tölti be.

Tisztelettel
Bambinoo

Fringe...

(#10082) ntomka


ntomka
nagyúr

Itt lesz egy kis CSS hiba. :)

Friss Chrome egyébként.

[ Szerkesztve ]

ツ Headphones on - World off

(#10083) Parci válasza Bambinoo (#10081) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

nálam nincs ilyen gond (firefox 9, win7)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#10084) vinikorn


vinikorn
aktív tag

Hadd javasoljam, hogy az internetes minimalista verzióban a hozzászólás beírásánál legyen link beillesztési gomb is.
Köszi.

(#10085) canniball válasza vinikorn (#10084) üzenetére


canniball
nagyúr

Ezt már én is felvetettem korábban, de olybá tűnik nem nyert tetszést.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#10086) vinikorn válasza canniball (#10085) üzenetére


vinikorn
aktív tag

Az internetes verzióban lehetne egy "itt szóltam hozzá" gomb is. Köszi ha lesz.

(#10087) Winner_hun válasza vinikorn (#10086) üzenetére


Winner_hun
félisten

Úgy látszik eléggé feledékeny vagy.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#10088) fatal`


fatal`
titán

Viszont a hszek dátuma tényleg visszakerülhetne a mobil verzióba.

(#10089) DJ. Ru$y


DJ. Ru$y
félisten

Igazából nem tudtam, hol látná az akinek mutatnám Parci és a brigád, ezt nézzétek:
Térkép

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#10090) fatallerror


fatallerror
addikt

az itt szóltam hozzából jó lenne ha kilehetne szedni olyanokat ahol már kibeszéltem magam de nem gördült még addig a lista h eltűnjön :] ez jó lenne ill ha már lehet ilyet vki mondja meg hol : D

don't tell me what i can't do!

(#10091) DJ. Ru$y


DJ. Ru$y
félisten

Annyi millióm lenne, ahányszor ez utóbbi időben előkerült... jaaj.

(#9824) Parci

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#10092) fatallerror válasza DJ. Ru$y (#10091) üzenetére


fatallerror
addikt

jaj már úgy mondod mintha minden órában kérdeznék :P am rákerestem de az én szavaimmal nem jött ki semmi, csodálkoztam is de azért megkérdeztem

[ Szerkesztve ]

don't tell me what i can't do!

(#10093) föccer válasza fatallerror (#10092) üzenetére


föccer
nagyúr

Próbáltad már ez "itt szóltam hozzá" kifejezést? :U

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#10094) fatallerror válasza föccer (#10093) üzenetére


fatallerror
addikt

ja de nem néztem végig csak átfutottam és ilyen szerkesztések meg mobilos meg hosszabb lista meg mittomén dolgokról volt szó...
az előbb linkelt hsz alapján májusban hozták ezt fel legutoljára szóval nem kell banolni mert megkérdeztem ^^

don't tell me what i can't do!

(#10095) kiskaktusz


kiskaktusz
addikt

Sziasztok PH házigazdák!

A PH!TV-vel sokunknak nem volt gondunk a silverlight-os, myshowroom-os időszakban (kivéve persze a beragadt routeres adásokat), persze a nem win felhasználók szívtak vele, ezért váltani kellett, ez evidens, de ez a ustream, ez egy kalap szar. Akad, akár élőben, akár utólag nézem vissza, gyakorlatilag nézhetetlen..

Az arénás srácok az MA!TV-t utólag feltöltik a yt-ra. Nem lehetne ezt megtenni a PH!TV-vel is? Akár 2 részbe vágni, vagy valami, mert nagyon sok embernek ez nem fut jól a gépén, pedig nem netbook konfigokról van szó..

Még az sem lenne baj, ha csúszna a hang, csak nézhető lenne... :U

Szándékotokban áll valamit tenni a helyzet javításáért?! Csak mert lassan elérkezünk oda, hogy annyi rész lesz, hogy ember legyen a talpán, aki feltölti a yt-ra az átállás óta felgyülemlett phtv adagot...

[ Szerkesztve ]

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#10096) kiskaktusz válasza kiskaktusz (#10095) üzenetére


kiskaktusz
addikt

loveustream

[ Szerkesztve ]

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#10097) orifab


orifab
csendes tag

Sziasztok!

Hogy lehet kikapcsolni az automata üzenetet?
Egyszer beállítottam hogy kapjak minden új hozzászólás esetén emilt de ki akarom kapcsolni.

István

Dalos Ri-GO

(#10098) Tl_ válasza orifab (#10097) üzenetére


Tl_
tag

Csak annyit kell tenned, jobb oldalt. Beállításaim, utána legalján: E-mail értesítő privát üzenetekről. :)

(#10099) Winner_hun válasza orifab (#10097) üzenetére


Winner_hun
félisten

Amelyik topikról értesítést kapsz ott a topik fejlécénél a cím mellett van egy leveles ikon, valószínűleg nálad így néz ki: katt rá;)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#10100) föccer válasza Winner_hun (#10099) üzenetére


föccer
nagyúr

..hogy eltűnjön a pipa és akkor nem fog küldeni a rendszer levelet.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.