Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#651) Bigya válasza PapaMaci (#649) üzenetére


Bigya
őstag

kapufarúgó? sz@rabbnál sz@rabb ötleteket dobálunk?

(#652) PapaMaci válasza Bigya (#651) üzenetére


PapaMaci
őstag

Az elméletek jók, de nem fognak megvalósulni. Eleve két különböző erősítő, saját hangerőszabályzóval. Sosem fog a megfelelő helyre esni a keresztváltási freki. Bármilyen hangszínszabályzás = fázistolás. Nyilván az otthoni Hi-Fi rendszerek nem erről szólnak, de az tény, hogy ezeknek össze kellene állniuk, a maximális élvezet eléréséhez.

...mint az közismert...

(#653) commanDOS válasza PapaMaci (#652) üzenetére


commanDOS
senior tag

Akkor meg egyszerűen a mélyek meghajtására szánt erősítőt nem sztereó kimenetre kell rakni, hanem a hangkártya sub kimenetére (gondolom legalább 5.1-es a kari) és a gép magától elvégzi a vágást. A kártya eleve csak a mélyeket küldi arra a portra.
Jobbaknál meg állítható is, ahogy a házi-mozi erősítőknél.
Vagy tényleg... HM erősítő, és kész :)
Bár nem ez volt az alap probléma úgy gondolom :D

Kihelyezett tőke visszaáramoltatási szociális ügyintéző: pénzbehajtó :)

(#654) qdak válasza commanDOS (#644) üzenetére


qdak
addikt

hello 10 db t csillapit :) ugylátom akkor rá kell szánnom magam 2 re
remélem ugy vannak megcsinálva h nem kell 4 et vennem ? a 2 erősitő miatt hanem másik panelra ki tudom forrrasztani a mély vágó részét ?

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#655) qdak válasza Bigya (#648) üzenetére


qdak
addikt

huh remélem jól értelek:
szóval ne az erősitővel vágjam a frekiket ? hanem az tegyem alaphejzetbe és tegyek mind a mély és a magasközép elé hangváltót?
amugy 2 hangfal van 2 pici amiben van ak a közép + magas
+ van a 2 böszme nagy mélynek :D

a kérdésem itt is leirom szét le7 forrasztani ugy 1 hangváltót h a myély részét leszedem a másik erősitőhőz ?

commanDOS 653 ez igy müxik ? ugy még nem is próbáltam!

ha a mély csak ugy szol ha kicsit hozzáérek a membránhoz az már menthetetlen ?

[ Szerkesztve ]

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#656) commanDOS válasza qdak (#655) üzenetére


commanDOS
senior tag

Próbáltad már fix frekivel megjáratni?
Mondjuk 20Hz vagy ilyesmi.
Elég szarul hangzik, lehet megszorult a tekercs :U
Nehezen is mozog ha kézzel lökdösöd?

[ Szerkesztve ]

Kihelyezett tőke visszaáramoltatási szociális ügyintéző: pénzbehajtó :)

(#657) qdak válasza commanDOS (#656) üzenetére


qdak
addikt

nem még nem
nem szorul inkább olyan mintha tull kint lenne és nem ugrik vissza ált igy halt meg mind
v ez tipikus dolog ? igy használodnak el ?

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#658) PapaMaci válasza qdak (#657) üzenetére


PapaMaci
őstag

Nálam nem ez volt aszokás.
Amit eddig láttam maghalni,az ált leégett, beszorult, ezáltal müködött, csak torz volt. Eddig még nem láttam lengőt "kiugrani" a légrésből :) De gondolom, ahhoz már nem kevés kell.

...mint az közismert...

(#659) qdak válasza PapaMaci (#658) üzenetére


qdak
addikt

mármint nagyon nagyot kapott ? amit már nem bir el a a hangszóró ?

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#660) PapaMaci válasza qdak (#659) üzenetére


PapaMaci
őstag

Csak találgatok. Nem láttam még ilyet tényleg.

...mint az közismert...

(#661) qdak válasza PapaMaci (#660) üzenetére


qdak
addikt

biztos az lehet h a rohadt netes oldalon a zene mindig maxon kell szolnia :S hiába veszem vissza u igy a game intro cseszik rá h visza van véve a jel :S én meg vegyem az ujjat mert mindig elcsesződik a mély

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#662) PapaMaci válasza qdak (#661) üzenetére


PapaMaci
őstag

Attól én is rosszul vagyok, hogy böngészés közben egyszer csak beletolnak az arcomba olyan zenét, olyan hangerővel, amire egyáltalán nem vagyok kíváncsi. Ráadásul, ha több ablakot nyitok meg egyszerre, akkor nem kevés idő, mire rájövök, melyik oldal zenél...

...mint az közismert...

(#663) qdak válasza PapaMaci (#662) üzenetére


qdak
addikt

na pont ez az és ha még közbe gyilkolja a cuccom is
de ahány gépem volt hiába vettem vissza a win hangerőt ezek mindig maxon mennek de miért ? mit kell levennem hozzá ?

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#664) PapaMaci válasza qdak (#663) üzenetére


PapaMaci
őstag

Most szerencsére nem a win szabályozza a hangerőt, hanem olyan hangeszközöm van, ami kézél van, és van rajta hangerő poti. Szóval, ha valami malfunction van, akkor hirtelen le tudom tekerni.

...mint az közismert...

(#665) qdak válasza PapaMaci (#664) üzenetére


qdak
addikt

sajna nekem a poti az 1ik erősitön már nem az igazi :B
inkább veszek nagyobb teljesítményu mélynyomot akkor talán tovább birja ha csak 60% ig hajtja ki az erősitő ?

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#666) PapaMaci válasza qdak (#665) üzenetére


PapaMaci
őstag

Akkor ez a dolog több sebből vérzik... :)
Az semmiképp sem árt, ha tul van méretezve a hangsugárzó!
Csak általában minél nagyobb teljesítményű egy hangszóró, annál érzéketlenebb.

...mint az közismert...

(#667) qdak válasza PapaMaci (#666) üzenetére


qdak
addikt

:D
Csak általában minél nagyobb teljesítményű egy hangszóró, annál érzéketlenebb.
ezt miben fogom észlelni ?

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#668) commanDOS válasza qdak (#667) üzenetére


commanDOS
senior tag

van egy 100 meg egy 200W-os hangszóród...
Ha mind kettőt megküldöd 10 wattal, akkor a 200Wattos ugyanazt a 10wattot kisebb hangnyomássá tudja alakítani, mint a 100Wattos. Magyarán halkabban fog szólni.
Nem sokkal, lehet észre sem veszed.

De majd egy okosabb megcáfol :)

Kihelyezett tőke visszaáramoltatási szociális ügyintéző: pénzbehajtó :)

(#669) valory


valory
tag

Sziasztok, van egy kis gondom, nem tudom mennyire jön ez ide, de hátha tud valaki segíteni. A számitógépem rá volt kötve a Pana hifimre, és vettem egy asztali lejátszót, azt is rá akartam, de mivel egy bemenetel van a hifin, ezért vettem RCA elosztót, természetesen a jobb és baloldali bemenetre is. A gond az, hogy ha a számcsi be van kapcsolva, akkor a playa hangja alig halatszik, szinte maximumra kell tegyem a hifit, hogy valami halatszodjon, ahogy kikapcsolom a gépet, egyből megy rendesen a hang (a gépnek rendesen adja le a hangját, így is, úgyis). Namármost ez elég zavaró, mert nincs kedvem elosztó melett is nonstop cserélgetni a kábeleket, nincs erre valami normális megoldás? Vagy egyszerűen felejtsem ezt el és csak az egyiket hagyam a hifimre rákötve? mondjuk ezt nem szeretném, de ha emiatt a 3 "mesterműből" az egyik tönkremehet akkor muszály...

kényelmesebb a biztonsági öv, mint a tolószék!!! "Őszintén szólva, inkább azért kritizáljanak, hogy dominálok, mintsem azért, hogy lassú vagyok." (M.S.)

(#670) commanDOS válasza valory (#669) üzenetére


commanDOS
senior tag

Kellene valami bemenetválasztó, amivel le tudod választani a playerről érkező jelet, amíg a PC-t használod.
Igazából ilyen dolognál már a földhurok problémája is simán előjöhet, de nem hinném, hogy itt ez a gond.

V.mi relés Input Selector kéne neked, hogy egy ótvar kapcsoló ne barmoljon bele a hangba.
Mondjuk egy 2morzés relé (ugye 6érintkezővel) Az egyik oldalra lenne kötve a PC-ből jövő jel bal és jobb csatornája (GND marad). a Másik oldal két csatijára a playa jel (jobb, bal)
Középre meg, (ami ugye maga a mozgó érintkező pár) meg menne ki a jel a hifire.
Kell még hozzá egy trafó, egy kapcsoló meg mondjuk egy led (meg persze egy doboz).
Így mondjuk ha nem kap áramot a relé, akkor az egyik érintkező párról kapja a jelet a hifi, ha meghúz, akkor a másikról. Ez nem rondít bele a hangba, Koppanásgátlóknál is ezt használják. Úgy 2Kilóból ki lehet hozni ha jártas vagy a dologban persze.

Kihelyezett tőke visszaáramoltatási szociális ügyintéző: pénzbehajtó :)

(#671) valory válasza commanDOS (#670) üzenetére


valory
tag

köszi a válaszod, nem vagyok jártas az általad leírtakban, de ajálottak egy elosztó-közösítöt, ami megoldja a problémát.

Ezt

kényelmesebb a biztonsági öv, mint a tolószék!!! "Őszintén szólva, inkább azért kritizáljanak, hogy dominálok, mintsem azért, hogy lassú vagyok." (M.S.)

(#672) Bigya válasza valory (#671) üzenetére


Bigya
őstag

Szia!

Ez jópofa amit linkeltél, csakhogy ennek a belsejében ugyan úgy össze vannak kötögetve a csatlakozók mint a mostani kábeles megoldásod esetén.

Impedancia illesztésre is van szükséged ha ezt "szépen" meg akarod csinálni.

Meg lehetne próbálni ilyesmit
[link], bár nem biztos, hogy megoldódik vele... Szerintem mindenféle képen valami ilyesmivel próbálkozz!

A linkelt motyóhoz tartozó leírást érdemes elolvasni... beszarás... :C

(#673) Jinxx válasza Bigya (#672) üzenetére


Jinxx
senior tag

E-helyett akkor már inkább kötném rá az egészet valami jobbfajta (mechanikus, kézi) kapcsolóra, de a relés megoldás lenne a legjobb. Aki nem vájtfülű, annak a kapcsoló is megteszi szerintem, a legolcsobb megoldás az.

(#674) Bigya válasza valory (#671) üzenetére


Bigya
őstag

akkor ez: [link]

(#675) valory


valory
tag

köszi mindkettőtöknek a választ, énis valami mini előerősitőre gondoltam, h a legjobb megoldás, csakhát az már annyira nem aprópénz... de szerintem az lesz belőle

kényelmesebb a biztonsági öv, mint a tolószék!!! "Őszintén szólva, inkább azért kritizáljanak, hogy dominálok, mintsem azért, hogy lassú vagyok." (M.S.)

(#676) Tomate


Tomate
veterán

Segítségre lenne szükségem!
Vázolom a helyzetet. Adott egy számítógép amin alaplapi integrált hangkártyát használok. Van rajta optikai kimenet is. Ezzel a optikai kimenettel kötöm össze az erősítőt. (a tv-t pedig HDMI-kábellel, de ez most nekünk lényegtelen) Össze van kötve, alaplapi driverbe elsődlegesnek rakom. Tökéletesen szól DD-ba.

A kérdésem: Az erősítőm tudja a DTS-t és a film is tudja amit lejátszok, de mikor kapcsolnám át az erősítőt, DTS-re lesz hang veszi is a jelet, kivillan a DTS a hangfalak is, de ez a hang olyan, hogy elkap valamit az beakad ismétli vagy 10x tovább beakad ismétli vagy 10x és így tovább. Hol van a gond? Esetleg a lejátszó program, miatt?

:R :R :R

(#677) Inv1sus


Inv1sus
addikt

Sziasztok!

Valaki nemtud oylan oldalt, ahol hangtechnikával kapcsolatos fogalmak vannak? Pl ilyenek:

Kondenzátor mikrofon
Fejhallgató
Optikai hangátalakító
Jel-zaj viszony
Átviteli csatorna
Zaj elnyomás
Frekvenciaszűrés
Kimenőjel

stb.

Hétfőn zh-t írunk és egyszerűen sehol nem találok megfelelő oldalt, gondoltam hátha ti tudtok valamit. előre is k :DDD öszi.

*** WEBDESIGN, GRAFIKUS DESIGN, FRONT-END PROGRAMOZÁS ***

(#678) Bigya válasza Inv1sus (#677) üzenetére


Bigya
őstag

Hali! Nézd meg ezt, ha még nem találtál!

(#679) Bigya válasza Tomate (#676) üzenetére


Bigya
őstag

Helló!

Nem tudok pontos megoldást, de sztem próbáld lecserélni a lejátszó programot. DVD meghajtóba tett DTS film/hang lemezt nem tudod játszani, vagy egy tömörített, kódolt DTS anyagot?

Ha *.dts kiterjesztésű hangról lenne szó, akkor arra tudok megoldást.

Próbáld a Media Player Classic-ot. Ehhez is vannak plug-in-ek.

(#680) Inv1sus válasza Bigya (#678) üzenetére


Inv1sus
addikt

Köszi szépen, jónak tűnik. :R

*** WEBDESIGN, GRAFIKUS DESIGN, FRONT-END PROGRAMOZÁS ***

(#681) Porcupain


Porcupain
aktív tag

Sziasztok!

Van egy 2.1 hangfalam, és ha bele tennék egy jack kimenetet, és azon keresztül hallgatnám a zenét, akkor szebben szólna, mint simán az notebook jack kimeneten?

velem érdemes üzletelni: http://goo.gl/xqTM9

(#682) shteer válasza Porcupain (#681) üzenetére


shteer
titán

zavaros a helyzet, de nem hiszem :)

..szerintem jónak tűnik

(#683) Porcupain válasza shteer (#682) üzenetére


Porcupain
aktív tag

Csak azért gondoltam,hogy hátha felerősíti kicsit a mélynyomó, mert ha nincs értelme akkor nem szenvedek vele:)

velem érdemes üzletelni: http://goo.gl/xqTM9

(#684) Bigya válasza Porcupain (#681) üzenetére


Bigya
őstag

SZia!

Elég homályos...

Hova tennél kimenetet? Most nem a 2.1-en halgatod a zenét, de ha teszel rá egy kimenetet (gondolom, így rá a tetejére...), akkor már azon keresztül hallgatnád? miva' :F

Hogy jön ide a mélynyomó?

Kicsit írd jobban körül a témát légy szíves, vagy próbáld meg a hobby elektronika topikban!

ÜDV!

[ Szerkesztve ]

(#685) Porcupain válasza Bigya (#684) üzenetére


Porcupain
aktív tag

Szóval:

Arra gondoltam, ha 2.1 hangrendszerbe szerelnék egy jack kimenetet, és abba bele dugnék egy hifi fülest, akkor talán kicsit jobban szólna dolog mint simán a laptop kimenet keresztül. Gondolom a mélynyomóba kell szerelni, mert a hangfalaknak is ott van a kimenete.

velem érdemes üzletelni: http://goo.gl/xqTM9

(#686) Bigya válasza Porcupain (#685) üzenetére


Bigya
őstag

Így érthetőbb.

Ami jön jel a laptopból, az bemegy a mélynyomó dobozába, ahol van egy erősítő, és némi hangszín szabályozó elektronika (aminek a segítségével több magast vagy mélyet tehetsz a hangképre).
Tehát gyakorlatilag ugyan azt a jelet kapja, amit a fülesed, amikor a hangfalszetted helyett simán a laptop kimenetére dugod. Jelen esetben egy plusz csatlakozó semmit nem segítene a helyzeteden. Arról nemis beszélve, hogy a fülest kb. 0,5W teljesítménnyel hajtod, egy olyan erősítővel ami a fülesek impedanciájára lett tervezve (kb. 80-600ohm).
A hangszórókat egy nagyságrendekkel nagyobb teljesítményű erősítő hajtja ami 4-8ohm impedanciára lett tervezve.

Több megoldás is van, olcsóbb/egyszerűbb és drágább/bonyolultabb:

1- ha füleseden halgatsz zenét a laptopról, akkor a laptop saját szoftveres hangszínszabályozóján (EQ) addig tekergetsz amíg nem tetszik a hangzás. Ha visszadugod a hangfalat, akkor meg vissza kell állítani, mert a hangfalakon hallgatva nagyon mélytónusú lenne.

2- Veszel egy komoly fülest aminek lineáris a frekvencia menete, lemegy ~40Hz-ig és eléggé érzékegy, azaz viszonylag kicsi az elleneállása.

3- veszel/csinálsz egy füles erősítőt amin van hangszínszabályozó. Egy osztóval meg tudod csinálni, hogy egyszerre szólhasson a hangfal és a füles. Mindkettő a saját hangszínével.

A 2.pont minden esetben előnyt jelent.

A hangfaladban lévő elektronikára is rá lehet berhelni egy füles erősítőt hangszínnel, de jelen esetben lehet, hogy ez a legbonyolultabb.

(#687) Porcupain válasza Bigya (#686) üzenetére


Porcupain
aktív tag

Akkor végülis a mélynyomó erősítője túl sok lenne a fejhallgatónak?

Persze majd egyszer veszek egy jobb fejhallgatót is,és az nyilván jobban is fog szólni, de most csak úgy felvetődöt bennem ez a dolog.

Ezt a fejhallgató erősítőt kicsit jobban ki tudnád fejteni?

velem érdemes üzletelni: http://goo.gl/xqTM9

(#688) Bigya válasza Porcupain (#687) üzenetére


Bigya
őstag

ha kened az angolt: [akkor olvasd el ezt]

Itt egy kapcsolás, ami igen egyszerű.

És itt egy hangszín szabályozó, amit náluk készen is megvehetsz azt hiszem.

[ Szerkesztve ]

(#689) Porcupain válasza Bigya (#688) üzenetére


Porcupain
aktív tag

Köszönöm, ez így már kielégítő információ lesz:)

Egyébként ezt a HIFI stereo előerősítőt, hova kell szerelni? Egyszerűen rá lehet a fejhallgató vezetékre szerelni?

"Elsősorban a jel-zaj viszony vonatkozásában van javítanivaló."
Ez annyit tesz,hogy kicsit zúgna a hang?

velem érdemes üzletelni: http://goo.gl/xqTM9

(#690) Bigya válasza Porcupain (#689) üzenetére


Bigya
őstag

Igen durván azt jelenti. de ez egy előző IC-vel volt gond. A mostani már kiküszöböli a gondokat. Ezt meg lehet próbálni a füles és a jelforrás közé tenni, de inkább ilyen sorrendben tenném:

jelforrás - hangszínszabályozós előerősítő - füles erősítő

(#691) Porcupain válasza Bigya (#690) üzenetére


Porcupain
aktív tag

Szóval akkor ajánlott plusz még egy fejhallgató erősítő.

Találtam egy erősítőt, elég egyszerűnek néz ki, és occcó is:D

velem érdemes üzletelni: http://goo.gl/xqTM9

(#692) Bigya válasza Porcupain (#691) üzenetére


Bigya
őstag

Tök jó, itt van elé hangszín. egy tápegység kell meg egy doboz, néhány poti oszt jóva'
A hobby elektronika topikban is segítenek biztosan!

[ Szerkesztve ]

(#693) Porcupain válasza Bigya (#692) üzenetére


Porcupain
aktív tag

Köszi az útba igazítást.

Ha ne talán tán össze jönne közzé teszem:)

velem érdemes üzletelni: http://goo.gl/xqTM9

(#694) Bigya válasza Porcupain (#693) üzenetére


Bigya
őstag

OK! Sok sikert!

(#695) bartucc


bartucc
addikt

Sziasztok, kéne egy kis help, mert ebben a témában nagyon nem vagyok jártas:

Lenne egy Genius Sp-g16-os hangfalam, a párja nincs meg, de az erősítője jó, ki lehetne sztem hozni belőle vmit. 2*5w-os hangszórókat hajt gyárilag, 4Ohm-osokat.

Kérdések/ötletek:
1: hogy is van ez, mmint hogy 4ohm-os erősítőre rá lehet 8-as hangfalat is kötni nem?
2: ha igen, akkor egy nagyobb hangfalat meg bír hajtani? Nem fogja kihajtani tudom, de mondjuk egy SAL hangszorópárt raknék az üres Videoton ládámba, egy 130mm-est, meg egy magasat mellé, vagy csak egy mélyet és mélynyomóként használnám a mostani két hangfal mellett.
3: arra gondoltam átrakom egy táp "dobozába", vagy egy fa házat csinálok neki, és így lehet rá csatlakoztatni bármit, ha meg lehet vele hajtani nagyobb hangfalakat is.

Bármilyen építő jellegű kritikát is szívesen fogadok, és bármi véleményt!
Köszi előre is:) :R

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#696) PapaMaci válasza bartucc (#695) üzenetére


PapaMaci
őstag

Hali

1. A 2*5W sajna elég kis teljesítmény. Ha a mostani 4 Ohm-os helyett 8 Ohm-ost kötsz rá, akkor máris feleződik a teljesítmény, tehát kvázi 2,5W-tal hajtod a sugárzókat. Az meg lehet, kevés lesz. De lehetni lehet.
2. A mély, és a magas közé kell valami hangváltó, hogy a magas ne kapja meg azokat a frequenciákat, amiket amugy sem tud lesugározni, mert ugy jár, mint a proceszor, ami csak addig működik, amig benne van a füst!
3. Ez már csak barkács munka. A kreativitásodra van bízva. :)

...mint az közismert...

(#697) Sullivan


Sullivan
tag

valaki megtudja mondani hogy lehet e sorba kötni 3 utas hangfalakat?
SAL HV 623-as 4ohmos hangváltóval szerelteket

(#698) PapaMaci válasza Sullivan (#697) üzenetére


PapaMaci
őstag

Lehetni lehet. Javasolnám, hogy tényleg sorba kösd (nem párhuzamosan), mert leginkáb csak ugy fogja kultiválni az erősítő!

...mint az közismert...

(#699) Sullivan válasza PapaMaci (#698) üzenetére


Sullivan
tag

én itt arra gondoltam hogy nem e fognak elmenni a vágási frekvenciák például, vagy nem e változik az impedancia - viszonyítva egy olyan esethez mikor mondjuk csak két mélyet kötök sorba
párhuzamba kötve gondolom nem lehet baj mivel ugyanazt a jelet kapják egyszerre, sorbakötésnél viszont mire megszólal mindkét cucc addig átmennek a jelek a hangváltókon.
(azzal tisztában vagyok hogy párhuzamba kötve ebben az esetben 2ohm stabil erősítő kell)

(#700) Bull Boss


Bull Boss
senior tag

Sziasztok! Kérlek segitsetek :( Van nekem egy pár Carlsbro AT12-200 tipusú hangfalam. 30-as mélyközép van benne és magas hangszóró. Most ehhez vásároltam egy Mc Crypt PA-3000 tipusú végfok erősitőt. A hangfal új gyári bolti, szobai 4x60as Sony erősitőről kivállóan szól. Most hogy rákötöttem az újonnan vásárolt Mc Crypt PA- 3000 re a hangfal félhangerő után elkezd olyan hangokat kiadni, mintha a zene akadozna, ha lejjebb veszem a hangerőt működik tökéletesen. Mi lehet a probléma ?? Légyszives segitsetek :(((

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.