Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:42:29

LOGOUT.hu


Kedves érdeklődők! Ez a topik a vezetékes fülhallgatókról szól. A vezeték nélküliek topikját itt találjátok: Vezeték nélküli fülhallgatók. Kérünk, hogy a kérdések előtt olvassátok át az alábbi összefoglalót, ahol támpontokat találtok a hatékony kérdezéshez, és megtaláljátok az aktuálisan ajánlott modelleket is. Ha egyéb finomságok is érdekelnek, itt a mélyvíz haladóknak, nézz be nyugodtan. A

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#92152) Tulku válasza -NoVa- (#92150) üzenetére


Tulku
veterán

Ezüstnél a kábel borítása és a forrpont között létesíts vmi kapcsolatot (melegragasztó, véglegesen műgyanta) mert ha picit is mozog, nagyon könnyen törhet...

(#92153) -NoVa- válasza Tulku (#92152) üzenetére


-NoVa-
őstag

Ó, köszönöm. Tapasztalni tapasztaltam hamar, így már értem is az okát.

(#92154) mobilemaster


mobilemaster
csendes tag

Sziasztok!
Azt szeretném kérdezni, hogy esetleg van-e általánosan ajánlott USB-C to 3,5mm Jack átalakító, ami lehetőleg minden készülékkel kompatibilis, telefontól a laptopig, és aránylag jó minőségű. Nem hátrány ha a fülhallgató mikrofonját is tudja kezelni.

Elsősorban Samsung A34 5G-hez kéne, hogy lehessen rá jack fülest dugni. Azt tudom, hogy csak azok mennek amikben van DAC chip, de lehet hogy még azok közt is válogatósak a Samsungok?

Melyikek a kompatibilis legolcsóbbak, illetve melyikek a kompatibilis és minőségibb darabok? Köszönöm a segítséget!

(#92155) laleeee válasza mobilemaster (#92154) üzenetére


laleeee
őstag

Abigail Pro és JCally JM6Pro vagy JM7 tud mikrofont, a drágábbak nem. Samsung telefonnal bármelyik dongle necces lehet :)

(#92156) mobilemaster válasza laleeee (#92155) üzenetére


mobilemaster
csendes tag

Köszi a segítséget! Ezeket a típusokat valahogy nem találtam árukeresőn, csak kínából rendelhetők? Boltban ezt ajánlották hogy megy samsunggal, de szerintem valószínű rossz minőség, ezért nem mertem megvenni. Lehet hogy a gyári kábellel járnék a legjobban? Csak kicsit drágállom.

Ha lejjebb veszek az igényekből, és a mikrofon nem olyan fontos, inkább csak annyi, hogy ne a leggyengébb minőségű legyen, hanem egyel jobb, akkor mik maradnak? Valakinél esetleg van bevált típus Samsunghoz? Mindenkinek köszi a segítséget!

(#92157) stellaz válasza mobilemaster (#92156) üzenetére


stellaz
addikt

5300 Ft sok a gyári kábelért?

Hifiman fejhallgatóhoz keresek ballanced kábelt

(#92158) mobilemaster válasza stellaz (#92157) üzenetére


mobilemaster
csendes tag

Lehet hogy valójában nem sok érte, csak én érzem soknak, amikor gyakorlatilag csak annyit csinál hogy a C-ből lesz jack. De ha azt mondjátok hogy az a jó választás, az lesz megvéve, mert ajándékba lesz, szóval nem akarok szívni vele.

Magamnak 20-25-ért szoktam telefont venni, szóval ha úgy nézem ez egy negyed telefon ára, és még csak a kábelnél tartunk :DDD

Bocsi ha hülyeséget mondtam azzal hogy sok érte, ma már tényleg nem nagy pénz ez, főleg ha cserébe jó minőségű és megbízható a termék.

(#92159) v1kt0hr


v1kt0hr
tag

Sziasztok!
USB Type-C s In Ear fülhallgatót keresek vegyes(psytrance, rock) zenehallgatásra iPhone-hoz kb. 15-20e Ft kerettel., mikrofon előny, de nélkülözhető. Melyiket ajánlanátok?

Lenovo y510p, OnePlus 6

(#92160) Lajmund válasza v1kt0hr (#92159) üzenetére


Lajmund
senior tag

Szép vegyes zenei izlés :D Mondjuk néha én is szoktam mindkettőt hallgatni amit még azzal is megfejelek azzal hogy abszolút józan életet élek hétvégén is.

Pc power: i5, 32g ram, Asus tuf rtx 3080/ Monitor: lg 65" c2/ Samsung Z fold 5 / galaxy watch classic 6 47mm/ Adam audio 8"/ Fyne audio F3 12"/smsl do 100/ seeaudio bravery/ fio lc bt2/

(#92161) fericske


fericske
addikt

Az úgy volt, hogy gondoltam beszerzek valami olcsó (de nem xar) fülest mászkálósnak telóhoz, tartalékba.
Jártamban, keltemben a jó öreg Hifiheadphones-nál kötöttem ki.
Ott aztán jól megvettem egy Final ze3000 tws-t, meg egy Lypertek Bevi2 vezetékest.
Mert jó áron adták/adják őket.

A magas szállítási költség mellett is jó vásárlás volt - ami miatt érdemes több mindent rendelni egyszerre, és ezért morfondíroztam egyet a Lypertek z7-en is.
Érdemes rálesni az akciós cuccaikra, még így karácsony előtt :) [link]

A Final tws tudtam, hogy jó lesz, a Lyperteket csak sejtettem, hogy szintén jó cucc, egy korábbi termékükkel való tapasztalatom alapján (Tevi tws).

Mivel kb. 7-8 óra használat után úgy gondolom, hogy a teljes árát is megéri, ezért gondoltam írok egy kis kedvcsinálót róla ameddig bagóért vehető.

Lypertek Bevi2 [link]
A linken ott van a specifkációja. 1 BA Knowles, stb.

Egy kis cipzáros keménytokban van az egész cucc.
A fülhallgató, felcsattintva a nyomógombos 4 pólusú jack-es kábelére, és 7 pár illesztékkel.
4 pár szilikon és 3 pár szivacs. Jó minőségű illesztékek.
Kell is, hogy jók legyenek, mert 3 mm-es vetőcső miatt a tipp rolling bukta, mint a Weston füleseknél (2 mm).
A kábel is jó minőségű. Egy Effect audio Maestro-val (legolcsóbb, most már más neve van) vetettem össze.
Az Effecttel kicsit világosabb lett a hangja és talán az alján is javított kicsit és talán kicsit tisztább is volt vele, de maradtam a gyári kábelnél, azzal járattam be (asszem már kész, nincs sok BA tapasztalatom).
Majd még kipróbálom újra az Effecttel, de nem zörget igazán, jó a gyári kábellel is.
Azzal pehelykönnyű viselet a füles, kábelzaj sincs.

A füles jól megépített darab (aluminium tokozás).
Az mmcx is a jobbak közül való, tartja a kábelt, nem lifeg-lötyög az aljzatban.

Hang.
Nem rossz :) .

Könnyen hajtható. Telefonról is jól hangzó füles.
Nem igazán forráseszköz függő, de nem is skálázódik az egekbe.
Kicsit jobban tetszik az asztali szettről, de abszolút tudom élvezni telefonról is (most is arról megy, egy kis durrbele Faithless 2.0-val - Neutron player).
Megmutatja a felvétel hibáit, de akkor sem rossz hallgatni.
Megbocsájtó, de nem abban az értelemben, hogy elfedi a hibákat, csak nem bünteti a hallgatót.
Ezt alapvetően úgy éri el, hogy nincs semmi fület bántó a hangjában, nincsenek rusnya kiemelései.
Visszafogott, lekerekített, mondhatni az a Sennheiseres laid back tuningja van.
Flat, kiegyenlített, leköveti a felvétel jellegét, enyhén meleg a karaktere, ami jót tesz az életrevalóbb közepeknek.
Vannak öblös, lüktető mélyek, ha olyan a felvétel. Ilyenkor már-már bass head-nek is tűnhet.
Vokálos zenénél a közepek dominálnak.
Kellőképp testes a közepek megszólalása - ének, hangszer - minden stílusnál.
Egész jó teres a megszólalása, amihez még a felvétel hozzáadja a magáét.
Ezért egy kicsi légiesség is van benne.
Hosszan hallgatható, és Zenél.
Nem a részletek bajnoka, a teszt zenéimen nem teljesített jól igazán, de a kritikus részekre vissza-vissza kellet térjek, hogy is volt ez, mert belevitt a zenébe, nem is vettem észre a hibákat.
Ez az ami lényeg, véleményem szerint, nem az, hogy minden pisszenést ki lehessen hallani.
Nem is valós.
Az ember nem azért megy koncertre, hogy hallgassa a fúvósok nyálszörcsögését.

Fülön járattam be.
Kell a BA-nak is. Volt már erről szó.
Én konkrétan most először tapasztaltam ennek a menetét.
Közel sem kell annyi mint a DD-nak vagy planárnak, de néhány óra kell.
Pontosan nem tudom megmondani, de bő 1 óra volt, hogy a kissé grízes, érdes hangja kisimuljon. Ez egyik pillanatról a másikra történt, mint mikor a kontaktos kábel megmozgatva rendes jelet kap.
Azután még 2-3 óra telt el mire feltűnt, hogy könnyedebben zenél, kicsit dinamikusabban.

No ennyi.
20 angol pénzért no brainer at all.

(#92162) laleeee válasza fericske (#92161) üzenetére


laleeee
őstag

Ezek nem akciósak, hanem garanciába visszavitt és felújított termékek

(#92163) fericske válasza laleeee (#92162) üzenetére


fericske
addikt

Néhány igen. Azokra úgy tekintek, hogy biztosan működnek, hiszen tesztelve lettek.
Sok cuccot vettem így. Egyikkel sem volt baj.
Ez angol bolt, adnak a reputációra. Nem próbálnak átverni, ne asszociálj magyar üzletekre, ahol használtat is újként adnak el, vagy szinte új árban a kibontott, használtat.
Vannak csak kipróbált és demódarabok is köztük.
A Bevi2 egyik sem. Az simán csak akciós. Új, bontatlan.

(#92164) s4tch válasza fericske (#92161) üzenetére


s4tch
veterán

Köszi az ajánlást! Egy jó tws-t már szeretnék egy ideje, ez a Final ígéretesnek tűnik. A Lypertek se lehet rossz ennyiért. Amúgy tényleg brutál akciók vannak náluk, nem csak bontott vagy refurb termékekre.

Szállítás elég kemény, forward2me olcsóbb lett volna...

Blackbird szivacs illesztékeket ismered? Ha végül a Final mellett döntök, kipróbálnám a SecureFit S30-at a P1-re, mint Comply alternatíva.

[ Szerkesztve ]

(#92165) fericske válasza s4tch (#92164) üzenetére


fericske
addikt

Nincs személyes tapasztalatom a blackbirddel, csak mások után.
Állítólag tartósabb, és semmivel sem rosszabb.
Complym volt és az a helyzet, hogy több füles mellé adnak jobb minőségű szivacsokat..
Pl. a Bevi2-é is, vagy a Westoné, Sennheiseré, Acoustune szivacsa.
Szóval nem nehéz jobb alternatívát találni a complynál.

Még nem használtam a forwardot. Eszembe sem jutott ilyesmi.
Jól van ez. Kevesebb mint 48 óra alatt kézhez kaptam a fülest. Vasárnap délután 4-kor rendeltem meg és kedd du 2-kor kézbesítette a dhl.

(#92166) s4tch válasza fericske (#92165) üzenetére


s4tch
veterán

Comply csak azért van, mert kaptam a tavalyi hifi show-n néhány párat a muzix standon. Az első kitartott egy évig. :D

A Final egyébként annyira V, mint ahogy az egyik head-fi review alapján lehet sejteni? Vagy illesztékkel ezt is lehet hangolni, és bőven jók az adottságai?

(#92167) fericske válasza s4tch (#92166) üzenetére


fericske
addikt

V, de egyáltalán nem vészes, ott vannak a közepek is, meg nem túlzó sehol sem.
Hajaz az akg n40-re, amennyire emlékszem rá, meg a denon d7200-re.
Lypertek z7 nem izgat?
Már bánom, hogy nem tettem azt is a kosárba.
Az kevésbé V olvasat alapján.
A tetszési indexe, hangminősége forma-forma a két fülesnek, az eltérő hangolás dönt köztük a felhasználóknál.
Metálhoz egyik sem való szerintem.
A ze3000 nyugisabb hang, és a z7 tuningja is nyugis.
Habár az n40 sem egy metálos füles végülis.

[ Szerkesztve ]

(#92168) Tulku válasza s4tch (#92166) üzenetére


Tulku
veterán

Nekem ez a frekvenciamenet mindennek tűnik csak V-nek nem...mondjuk az inkább, hogy 3khz-n odaszúrhat, de ennyi...

1 khz alatt 5 db emelkedés az elenyésző....persze szerintem.

(#92169) stellaz válasza fericske (#92165) üzenetére


stellaz
addikt

3000 Ft/pár a Complyból és egy hónapot sem bír. Egész évre felszorozva konkrétan egy vicc.

Hifiman fejhallgatóhoz keresek ballanced kábelt

(#92170) v1kt0hr válasza v1kt0hr (#92159) üzenetére


v1kt0hr
tag

Erre valaki? esetleg TypeC- Jack átalakitó mennyire ajánlott? nagyon butítja a hangminőséget?

Lenovo y510p, OnePlus 6

(#92171) -NoVa- válasza v1kt0hr (#92170) üzenetére


-NoVa-
őstag

Az attól függ, mit dugsz mire. Egy filléres dongle + olcsó füles simán megvan, párezres Abigail Pro pl egy UrbanFun YBF-ISS014 -el élvezhető kombináció.

Aztán ugyanaz az Abigail Pro egy nagyon sokkal komolyabb G7-tel nagyon hamar megmutatja, hogy oda jobb forrás kéne, Cayin RU6 / HiBy FC7 környéke már zenél alatta. És még onnan is sokat skálázódik felfelé.

Szóval rászánt keretösszegfüggő, azért legalább valami beugró iBasso DC sorozatot érdemes a füles elé tenni, ha USB dongle kell.

(#92172) laleeee válasza -NoVa- (#92171) üzenetére


laleeee
őstag

Mesélj, milyen a g7 az sr35-el

(#92173) -NoVa- válasza laleeee (#92172) üzenetére


-NoVa-
őstag

Meggyőző :)

Leegyszerűsítve van négy eléggé endgame fülesem. Nem rangsorolom őket, mert mind csinál valamit, ami a saját területén abszolút első helyet ér, és bármelyik a négy közül végtelen jól közvetít zenét, érzelmet, teret, energiát, dinamikát, stb.

Viszont a G7 kicsit gyengébb forráson is csodát tesz, azaz sokkal gyengébb forrás kell, hogy veszítsen a varázsából. Olyan kifinomultsággal zenél Go Pod-ról, hogy vétek nem ezt vinni magammal bárhová mászkálni. Így hát a legtöbb idejét itt tölti:

(#92174) laleeee válasza -NoVa- (#92173) üzenetére


laleeee
őstag

És mind a négy endgame-el ugyanolyan jól szól ?

(#92175) stellaz válasza -NoVa- (#92173) üzenetére


stellaz
addikt

"Viszont a G7 kicsit gyengébb forráson is csodát tesz, azaz sokkal gyengébb forrás kell, hogy veszítsen a varázsából"

Igazából akkor ez a tulajdonság is a füles/fejes minőségéhez tartozik. Mármint ha létezik olyan, ami tudja ezt (lásd G7), akkor ez már lehet jogos elvárás.

Hifiman fejhallgatóhoz keresek ballanced kábelt

(#92176) -NoVa- válasza laleeee (#92174) üzenetére


-NoVa-
őstag

Nem, vagy nem úgy. Az EJ hatalmas és átható, végtelenül kiterjedt, és részletes, de kellett alá az SR35 és az Ares, hogy többet nyújtson a többinél. Inkább asztalnál, fotelben, ágyban hallgatom, ahol nem zavar a mozgásban a vastag kábel.
A Xelento és a G7 nem hozza az elektrosztatikus légiességét, de mindkettő pont ugyanabból a szemlélődő, áttekintő perspektívából ábrázolja a színpadi műfajokat, amiből bele lehet feledkezni a zenébe.
Az RSV épp ellenkezőleg, nagyon direkt, nagyon közvetlen, nagyon intenzív, dögös hang, ha hozzáillő forrásról jár. Az RS2-ről döbbenetesen egyben van, a Gryphonról is kellemes, meg a Go Pod-ról. Az SR35-tel már túl tolakodóvá válik, DX170-el sincs meg a koherencia. Kell alá az analóg, lágy hangú meghajtás.

Így röviden :)

(#92177) -NoVa-


-NoVa-
őstag

Cema Raven kábel:

Minőségi tapintás, kellemes hang, maximálisan ajánlom.

(#92178) Red Bull fan válasza -NoVa- (#92177) üzenetére


Red Bull fan
aktív tag

A képeid mindig minőségiek ,irigylésre méltók a cuccok :))

(#92179) Red Bull fan


Red Bull fan
aktív tag

Tudom ,nem igazán idevaló mégis.... :) Az asztali Dac-ok csoportban hiába kérdezem.
Elképzelés iPhone és füles közé, ez valami friss cucc..
Valaki olvasott, vagy hallott róla valamit.

[link]

(#92180) s4tch válasza Red Bull fan (#92179) üzenetére


s4tch
veterán

Nekem az elődje (PEE51) volt, minőségi, tipikus AK hang volt. Kicsit nehéz, más bajom nem volt vele, amíg működött. Ezer eszköz van ezen a piacon, rosszat már régen hallottam...

(#92181) Red Bull fan válasza s4tch (#92180) üzenetére


Red Bull fan
aktív tag

Köszi.

Nekem,árban elérhető A&K használt Dap-ok Tidal támogatása megszűnt,lehet ezt választom….

(#92182) -NoVa- válasza Red Bull fan (#92179) üzenetére


-NoVa-
őstag

Sokáig vergődnék, hogy ez, vagy kicsit drágábban a Cayin RU6 / HiBy FC6, vagy sokkal drágábban a DC Elite, de igazából nincs rossz választás, csak ízesítésbeli eltérések.

(#92183) Red Bull fan válasza -NoVa- (#92182) üzenetére


Red Bull fan
aktív tag

Köszi.

A Cayin készülékét már böngésztem,a többit is megnézem.
Az A&K 220$ talán ez az legolcsóbb….

(#92184) s4tch válasza Red Bull fan (#92183) üzenetére


s4tch
veterán

Lotoo PAW S2 is a jobb delta sigma dacok között van, azt se hagyd ki. Hangban AK szint, viszont több feature (pl. vonal kimenet, ami nem sok hasonló dacban van, gyári dsp profilok, hi/low gain, kijelző).

(#92185) Red Bull fan válasza s4tch (#92184) üzenetére


Red Bull fan
aktív tag

:K

(#92186) Laby


Laby
senior tag

Egy hagyományos earbuds fülhallgatónál mit befolyásol ha szivacs nélkül, középen lyukasztott szivaccsal, teli szivaccsal, vastagabb teli szivaccsal van használva?
Próbáltam rákeresni, hátha találok valami örök igazságot, de az inear szivacsok átvették a hatalmat a keresési találatokban. :)

(#92187) hoodoo86 válasza Laby (#92186) üzenetére


hoodoo86
tag

Elnagyolva, általánosságban, minél több, sűrűbb a szivacs, annál jobban, több magas hangot szűr --> jobban feltűnnek a mélyebb hangok.

(#92188) -NoVa- válasza Laby (#92186) üzenetére


-NoVa-
őstag

Alaptétel, minél jobban illeszkedik a fülkagylódba, annál áthatóbbá válik a mélytartomány (már amelyik earbudban van mély, a legtöbb teljesen középre súlyoz), és minél sűrűbb, vastagabb réteg van a közepe előtt, annál csillapítottabb, majd folytottabb a magasa.

Nincs tuti recept, a forrásod, earbudod együttállásának a hangzása mellé a saját fülformád befolyásoló hatása is beleszól. Ami egy fülben átható és telt basszus, az másnál szólhat vékonyan, lehet kényelmetlen, bármi. Keress vissza a Trig Rain-re itt a topicban, linkeltem jópár nekem bevált típust régebben, amiket a saját gyártmányokhoz szoktam mellékelni, eddig mindenki megtalálta köztük a neki megfelelőt.

(#92189) stellaz válasza Laby (#92186) üzenetére


stellaz
addikt

Novát kiegészítve: Érdemes többféle szivacsot venni és mindet végig próbálni. Simán van, hogy egyszer a fánk tetszik, majd a ritka szivacs, utána meg a sűrű teli szivacs. Jó móka ezekkel eljátszani, sokszor hangulat függő is, hogy melyiket szeretem jobban.

Hifiman fejhallgatóhoz keresek ballanced kábelt

(#92190) Laby


Laby
senior tag

Köszi a sok választ. :)
Most kaptam kézhez a Monk V2S-t és azt próbálgatom.
Ha kézzel kicsit lenyomom a fülhallgatót, vagy a tetejét befelé (gondolom jobban szigetel a fülemnél), akkor sokkal hangosabb, mélyebb, tisztább lesz. Viszont a szivacsokat cserélgetve sok különbséget nem veszek észre.

(#92191) t256


t256
őstag

Sziasztok,

30000 Forintig bezárólag még mindig az első hsz-ben ajánlott IEM-ek közül érdemes válogatni?

Esetleg SoundMagic E80C? MEE AUDIO MX1 PRO?

Spock says, “Logic clearly dictates that the needs of the many outweigh the needs of the few.” Captain Kirk answers, “Or the one.”

(#92192) gaben22


gaben22
senior tag

Én nem tudok olyan maszek képeket mint Nova, úgyhogy úgy voltam vele akkor megfogom a másik végéről, így lett csúnya karácsonyi pulcsi + Die Hard + Bruce + 64 Audio Volür + Astell :).

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: DAP: Astell&Kern AK70 mkII; IEM: JVC HA-FW01, RHA T20

(#92193) stellaz válasza t256 (#92191) üzenetére


stellaz
addikt

E80 nem ér annyit.

Hifiman fejhallgatóhoz keresek ballanced kábelt

(#92194) -NoVa- válasza gaben22 (#92192) üzenetére


-NoVa-
őstag

:)
Aztán fantasztikus-e?

(#92195) gaben22 válasza -NoVa- (#92194) üzenetére


gaben22
senior tag

Egyelőre még barátkozok vele, van már egy kisebb gyűjteményem illesztékekből, de kb. az összes vékonyabb vetőcső méretre van. Egyelőre nincs sok időm, egy gyárival próbáltam, egy darabig vakartam a fejem, hogy akkor most ezt fogjuk szeretni ha törik ha szakad aztán egyik pillanatról a másikra nagyon durván fejbe vágott, megtaláltam a sweet spotot és onnantól durván morcos lett a kicsike, csak nem marad ott. Még úton van 150 USD-nyi illesztékem, el fog tartani egy darabig, mire megtalálom a tutit.

Ugye nekem túl sok tapasztalatom nincs, úgyhogy helyén kell kezelni, amit mondok, de így elsőre EDM-re ez valószínűleg endgame lesz... bár egy Fir Xenon 6-ost meghallgatnék azért még (meg még mást is :)) ).

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: DAP: Astell&Kern AK70 mkII; IEM: JVC HA-FW01, RHA T20

(#92196) Tulku válasza gaben22 (#92195) üzenetére


Tulku
veterán

Mind a 2 féle Apex modullal kipróbáltad?
Bár a 15-ös nem igazán való EDM.hez szerintem...

(#92197) insyde5 válasza Red Bull fan (#92120) üzenetére


insyde5
aktív tag

IE600 -am van, én nagyon szeretem. Ha egyszer lépni fogok innen, az a xelento lesz :D. HA...
Aránylag sokat, kb. 2 hónapot "járattam" mire elérte a mostani hangképét. Ha megtalálod a megfelelő eartipet észrevehetettlen a füledben. Többször aludtam már el az ágyban zenélés közben :D, az GO Blu szokott felkelteni, mikor nyomja a hátam. Kábelt nem az eredetit használom, 50Eur rendeltem hozzá másikat.

(#92198) gaben22 válasza Tulku (#92196) üzenetére


gaben22
senior tag

M15-tel indítottam, csak akkor még nem volt meg a sweet spot, így keveseltem, beraktam Apex M20-at, viszont most hogy már eltalálom hova kell pozícionálni a végét M20 lehet még sok is lesz, legalábbis ennél több mély már biztos nem fog kelleni, soha :D . Amúgy 4 Apex modul jár hozzá (mX, M12, M15, M20), abból M12 hivatalosan csak a bevezetés idejére, de szerintem és mások szerint is maradni fog, csupán némi marketing fogás.

Eladó cuccok: DAP: Astell&Kern AK70 mkII; IEM: JVC HA-FW01, RHA T20

(#92199) v1kt0hr


v1kt0hr
tag

Sziasztok!
USB Type-C s In Ear fülhallgatót keresek vegyes(elektronikus, rock) zenehallgatásra iPhone-hoz kb. 15-20e Ft kerettel, mikrofon előny, de nélkülözhető. Melyiket ajánlanátok?

Lenovo y510p, OnePlus 6

(#92200) wolfman válasza -NoVa- (#92101) üzenetére


wolfman
veterán

Sziasztok

Kollégám szeretne fülhallgatót venni. Eardub lenne legmegfelelőbb, de ha in-ear se nagy gond. 20eFt körül most mi lenne jó választás?
Válaszokat köszönöm!

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.