Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:42:29

LOGOUT.hu


Kedves érdeklődők! Ez a topik a vezetékes fülhallgatókról szól. A vezeték nélküliek topikját itt találjátok: Vezeték nélküli fülhallgatók. Kérünk, hogy a kérdések előtt olvassátok át az alábbi összefoglalót, ahol támpontokat találtok a hatékony kérdezéshez, és megtaláljátok az aktuálisan ajánlott modelleket is. Ha egyéb finomságok is érdekelnek, itt a mélyvíz haladóknak, nézz be nyugodtan. A

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#53250) GribMate


GribMate
aktív tag

Sziasztok!

Sony Xperia Z telóhoz gyárilag szerelt füles megadta magát a napokban és szeretném valamivel pótolni.
Elvárások:
- headset legyen (valójában csak a mikrofon fontos, hogy tudjak hívásokat bonyolítani, fizikai gombjait nem használom egy Sony SmartWatch 2-nek köszönhetően)
- fehér legyen
- IEM legyen
- asszimetrikus kábelű legyen
- meg persze nyilván szóljon jól
- ár tekintetében rugalmas / meggyőzhető vagyok (15k felé azért nem szívesen mennék)

Nem vagyok otthon fülhallgatókban, de úgy tudom a hangzásban minőségibb darabok nem headsetek és vice-versa, de azért kíváncsi vagyok pár tanácsra, hogy mégis mit lenne érdemes venni.

Eddig néztem Sony MDR-EX100AP és Sony MH750 típusú headseteket (6-7k környékén), ezektől van jobb? Illetve a kettő közül melyik a jobb?
Nem ragaszkodok a Sony márkához :B

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.