Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:42:29

LOGOUT.hu


Kedves érdeklődők! Ez a topik a vezetékes fülhallgatókról szól. A vezeték nélküliek topikját itt találjátok: Vezeték nélküli fülhallgatók. Kérünk, hogy a kérdések előtt olvassátok át az alábbi összefoglalót, ahol támpontokat találtok a hatékony kérdezéshez, és megtaláljátok az aktuálisan ajánlott modelleket is. Ha egyéb finomságok is érdekelnek, itt a mélyvíz haladóknak, nézz be nyugodtan. A

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#53196) kemcso válasza #16820480 (#53194) üzenetére


kemcso
Ármester

A Puliban, 2 perc alatt nem volt neki különbség... Saját zenékkel lehet hallani, nem véletlen, hogy otthon a CA-ról sokkal jobbnak hallja. Sztem.
A Mytek ugye egy DAC csak, az AD meg nem erősítőigényes, valszeg ez is közrejátszik, hogy ahhoz sokat ad hozzá a többihez kevésbé. Kár, hogy nem volt XLR kábel, így a HeadF+Mytek próba elmaradt, ott lett volna csoda az én érzéseim szerint a Fostex-el és az AKG-ddel.

(#53195) bucsher azt ne felejtsd el, hogy otthoni környezetben hallottad, ismert zenékkel. Én az AK-t jóval többnek hallom a DX50-hez képest, mint 20%. És ahhoz képest nem adott lényegesen többet hozzá a két említett asztali cucc.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.