Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#21351) shev7 válasza adman (#21347) üzenetére


shev7
veterán

"azért azt elmondhatnád h Webber mikor segítette Vettelt."

azert eleg elenken el bennem az eset mikor Webbertol Horner elvette az uj elso szarnyat. Szerintem az az ev leggorenyebb huzasa volt...

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#21352) cyberkind válasza shev7 (#21351) üzenetére


cyberkind
félisten

Webber mikor lesz olyan jó pilóta mint Vettel/Alonso ? :W :W :W
Mondjuk SOHA !!!!!!!!!!!!!! :P :P :P
A rosszabnak, a jobbat kellene segítenie, de Webber ezt nem akarja ! :K :K :K

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#21353) PazsitZ válasza cyberkind (#21352) üzenetére


PazsitZ
addikt

Te egy olyan vicces gyerek lehetsz, legalább is próbálkozol :D

- http://pazsitz.hu -

(#21354) IreN!CuS válasza cyberkind (#21352) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Webber tényleg rossz pilóta puszta szerencse,hogy vezette sokéig a vb-t és most is 2.
Vagy akkor,hogy történhetett,hogy a házi kedvencet elveri egy "rossz" pilóta?Ne írj már baromságot.

"A rosszabbnak, a jobbat kellene segítenie, de Webber ezt nem akarja"

Massa ugye aki "rosszabb" pilóta miért nem támogatta Raikkönent 2008ban amikor annyira szarul versenyzett,hogy egy ponttal kapott ki,vagy akkor is ugyan ezt mondtad ergo akkor Raikkönen volt a rosszabb pilóta :DDD ?

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#21355) Szabesz válasza cyberkind (#21352) üzenetére


Szabesz
őstag

Miért milyen pilóta Vettel/Alonso?

¯\_(ツ)_/¯

(#21356) shev7 válasza cyberkind (#21352) üzenetére


shev7
veterán

A VB-t pontra jatszak, jelen pillanatban a pontokat nezve Webber a jobb, a te gondolatmenetedet kovetve Vettelnek kellene Webbert segiteni...

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#21357) IreN!CuS


IreN!CuS
őstag

A5 Szubjektív - Interlagosi Görbe Tükör

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#21358) Oliverda válasza Nowhereman (#21346) üzenetére


Oliverda
félisten

Látom már hogy ki lesz az új kedvenc ha Webbo visszavonul.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#21359) Motion_Blur válasza IreN!CuS (#21354) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Azért nem kell túlozni, sok mák van abban hogy most Webber Vettel előtt van. Elég csak a technikai problémákra gondolni (Bahrain, Korea).

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#21360) Oliverda válasza Motion_Blur (#21359) üzenetére


Oliverda
félisten

+ Melbourne is. Webber-nek idén (még) nem volt komolyabb technikai problémája versenyen. Aztán lehet hogy ami késik nem múlik...

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#21361) IreN!CuS válasza Motion_Blur (#21359) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Persze,hogy sok mák van benne de azt is figyelembe kell venni,hogy amikor Vettelnek technikai(Ausztrália,Korea) problémai voltak,Webber hozta a helyet.
És nem egyszer verte meg Vettelt pályán amikor nem volt technika probléma egyik oldalon sem.(Magyarország,Belgium,Monaco,Spanyolország)Szóval a kolléga is "túlzott" meg én is,de akkor is Webber messze van egy igazi másod pilótától arra ott van Kova.
(mondom ezt én aki nagyon nagyon nem bírja Webbot)

[ Módosította: Ndruu ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#21363) Csepy válasza hunnylander (#21305) üzenetére


Csepy
senior tag

Mi az az oldaladon, hogy "was to become"?
Mert szerintem te nem ezt akartad írni... szerintem az became akart lenni.

Csak megérzés, mert ez így nagyon-nagyon mást jelent

Regards: Csepy

Regards: Csepy

(#21364) MPowerPH válasza IreN!CuS (#21361) üzenetére


MPowerPH
félisten

Webber témában én is azt mondom, hogy nem kell annyira leírni. Vettel IM-en ált. erősebb, utána futamon nem tud elmenni, Webber követni tudja. Tehát a versenytempójuk kiegyenlített. És hiába minden, ha Webber van előrébb, akkor ő az, akit támogatni kellene. Tényleg nagy görénység volt az, amit vele csináltak, mikor leszedték az autójáról a szárnyat, arra hivatkozva, hogy Vettel áll jobban összetettben.

Don't Tread On Me

(#21365) hunnylander


hunnylander
őstag

(#21366) hunnylander válasza Csepy (#21363) üzenetére


hunnylander
őstag

Az a fogalmazásmódot úgy vettem át egy cikkből, ahol arról az ABBA számról és eladási adatairól olvastam.

Feltételezem arra gondolsz, hogy lehetett volna inkább has become vagy egyszerű múltidő. Számomra a was to become nyelvtanilag helyesnek tűnik és úgy fogalmaz, hogy volt a múltban egy kislemez, ami már akkor rendkívüli eladási adatokat produkált és így az együttes legeladottabb, legismertebb kislemezévé vált (akkor is és azóta is). Vagy 'ez a dal volt az, amelyik a legnépszerűbbé vált'.

www.HunnyF1.com

(#21367) Nowhereman válasza cyberkind (#21352) üzenetére


Nowhereman
őstag

mint Vettel vagy Alonso? Mintha ez a két pilóta egy súlycsoport lenne? Van olyan hülye a világon, aki kinézné Lonziból, hogy mondjuk a Hungaroringen egy egész versenyen keresztül mindenféle ötlet nélkül végignézze ahogy egy jóval lassabb autó miatt a győzelem helyett csak a dobogó legalsó foka marad? - ha helyet cseréltek volna, Lonzi 10 kör alatt átrágta volna magát Vettelen!
Vettel csak körbe-körbe tud menni, de az előzés, gépkímélés, hideg fej terén, nem hogy nem tartozik az élmezőnybe, de az átlagot se éri el, és nem is fogja soha!

Utánam a kondenzcsik!

(#21368) hunnylander


hunnylander
őstag

Haha, szombatra erős esőt mond a BBC Weather.

www.HunnyF1.com

(#21369) Nowhereman válasza MPowerPH (#21350) üzenetére


Nowhereman
őstag

Akkor fogalmazzak világosan: az első körtől kezdve hozza a szintet. Ez nem jelenti azt, hogy dobogó, de azt kihozza az autóból, amit egy kiválóság ki tud hozni. Ha valaki mondjuk egy Minardival minden versenyen kört ver a csapattársra, az már egy ujj. Akár Kobayashit s ide sorolhatnánk, ha az év elején nem jön belőle a japán...
No ennek fényében lehet számolni (vagy soroljam az erre az évtizedre őket?)...

[ Szerkesztve ]

Utánam a kondenzcsik!

(#21370) Nowhereman válasza hunnylander (#21368) üzenetére


Nowhereman
őstag

lesz lapkavarás megint...

Utánam a kondenzcsik!

(#21371) IreN!CuS válasza hunnylander (#21368) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Hamiltonnak teljes jól jön az eső,de szerintem még Alonzonak is. Ha esik az eső nem lesz RB pole remélem.

BMW001:egyetértek,plusz Webber szerintem kevesebbet is hibázott versenyen.

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#21372) Oliverda válasza hunnylander (#21368) üzenetére


Oliverda
félisten

áhhh...kizárt hogy esni fog szerintem, de ne legyen igazam.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#21373) D@ni88 válasza Oliverda (#21372) üzenetére


D@ni88
addikt

sztem se fog esni :(
Pedig akkor meglenne az esély hogy Valamelyik Redbull odacsapja :DDD

(#21374) prmcsk


prmcsk
addikt

Megy itt mindenféle sztárolás, hogy kinek és melyik kocsiban lévő eredménye a jobb.

Eljátszottam a gondolattal...
Az utolsó futamra azt mondja alfonz a redbullnak, szvetternek és vérebnek...Fiúk!

Bármelyikőtökkel autót cserélek csak azért, hogy kiderüljön, a sofőr e a jó, vagy az autó, amit vezet. Bevállalom, hogy nem spekulálgatok és csakis akkor lehetek VB., ha megnyerem az utolsó futamot és tiszta versenyben legalább 5mp-el jobb leszek a másodiknál, legyen eső, vagy hó...

Ki mit mondana ? :DDD

"Azé lesz egy ország, aki teleszüli". Kezdek aggódni magamon. Ha a katicabogarat hasznosabbnak tartom, mint a krumplibogarat, már rasszista vagyok ?

(#21375) cyberkind válasza hunnylander (#21368) üzenetére


cyberkind
félisten

Ha eső lesz, az nem Webber-nek kedvez, ellentétben Alonso/Vettel/Hamilton-nal !

Paranormal Cocktivity

(#21376) MPowerPH válasza Nowhereman (#21369) üzenetére


MPowerPH
félisten

Nem is vitatom. Nálam az F1 legjobb pilótája Hamilton és Alonso. Schumit azért nem sorolom ide, mert már nem ez a korosztály. Hamilton és Alonso is a debütálásuktól kezdve stabilan teljesítettek, mindketten vérprofik, őstehetségek. Kobayashi is hasonló, de azért ő az ő teljesítménye elég ingadozó, bár ez lehet az autója miatt van.

hunnylander: Hát az valami óriási lenne, ha esne. :DDD Akkor Webber kiesik a játékból, az az érzésem. Mert esőben nem az igazi.

Don't Tread On Me

(#21377) SzalaiG válasza prmcsk (#21374) üzenetére


SzalaiG
addikt

Akkor Webber nyer. :)

Sőt utána megtartja a Ferrarit és jövőre helyet cserél Massával aki Vettel mellé jobban illene.

(#21378) Nowhereman válasza MPowerPH (#21376) üzenetére


Nowhereman
őstag

Sumi berozsdásodott, bár koptatja a rozsdát, de még messze nem ragyog a régi fényében.
Nálam a négy ász: Lonzi, Lajos, Webbo, Kupica

Webber nem lassú esőben, csak hajlamos hibázni...

Utánam a kondenzcsik!

(#21379) shev7 válasza cyberkind (#21375) üzenetére


shev7
veterán

Alonso Hamilton es Vettel is dobtak el mar parszor a verdat esoben... foleg ha nyomas alatt vannak mindharom hajlamos hibara, szoval ezt megint nem nagyon ertem...

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#21380) cyberkind válasza shev7 (#21379) üzenetére


cyberkind
félisten

Ők hárman nagy esőmenők, valóban hajlamosak a hibára, közülük csak Hamilton-on nincs nyomás !

Paranormal Cocktivity

(#21381) mephi666 válasza Nowhereman (#21378) üzenetére


mephi666
nagyúr

azért megnézném őt egy komolyabb kocsiban... mondjuk egy redbull-ban, vagy egy ferrariban :) szerintem nem olyan rossz pilóta ő... sokan ráizgultak, amikor visszatért, hogy "na, majd megmutatja a suttyóknak", én már akkor mondtam, hogy ez technikai sport és nem a legerősebb istállókhoz került... hiába a rutin/profizmus, ha nem tud vele élni... kisebb csapatoknál is vannak olyan sofőrök, akik szerintem gyors kocsival tarolnának :K

ui: amúgy esővel számoltok? nem sivatagi pályáról beszélünk? :B mintha nem lenne ott mindennapos az eső

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#21382) D@ni88 válasza mephi666 (#21381) üzenetére


D@ni88
addikt

én pl szeretnék esőt. de nem hiszem h lesz :(

(#21383) oxox válasza Nowhereman (#21367) üzenetére


oxox
addikt

Az a jo, hogy nemcsak a focihoz ert magyarorszagon mindenki, de e forma 1-hez is :DDD
mindkettoben szuperhatalom is vagyunk... :DDD nincs is szukseg erre a topicra, hiszen vannak akik tudnak mindent.

Amig nem egy azon autot vezeti mind, hogy lehetne megallapitani, hogy ki az abszolult legjobb? lattuk az idomerot most Braziliaban, esett kicsit az eso, 1mp-et kapott a komplett mezony, egy, hogy is fogalmazzak nem vilagbajnok kocsitol...jahh es egy ujjonctol!!!! es egy masodperc ott kb annyi, mintha Phelpsel versenyt usznek :DDD

Amugy meg ha pontokat nezunk, meg vb cimeket, akkor megint nincs mirol vitatkozni...

Velemenyem szerint Vettel nagy tehetseg, de abban egyet ertunk, hogy hianyzik belole amiket irtal, gep kimeles, hideg fej (bar nem O csapta magat falra Braziliaban sem vezeto poziciobol :P )....szerintem nagyobb tehetseg mint az emlitett Webber, csak a technikaval kuzd meg...

Amugy orulok, hogy ismered szemelyesen, es kijelentheted kerek-perec, hogy nem fog fejlodni...Te is pont ilyen okos maradsz! Azert a "legendak" kozott is volt par forrofeju fiatal

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#21384) oxox válasza mephi666 (#21381) üzenetére


oxox
addikt

azt sem szabad elfelejteni, hogy a merci nem fejlesztett (annyit) tavaly, ill. ha scumi benne van a gep fejlesztesben (ahogy nem volt), akkor sokmindent kihozhat a technikabol (talan ebben a legjobb, bar ahogy olvastam Alfonso is sokat segit a mernokoknek)....a Ferrarinal mar megmutatta, hogy mire kepes, il. mit kepes tenni egy nem tul jo autoval/bol.

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#21385) proof88


proof88
addikt

(#21386) Csepy válasza hunnylander (#21366) üzenetére


Csepy
senior tag

A was to become azt jelenti, hogy úgy volt, hogy azzá válik (de aztán mégsem).

Trust me on this one ;)

Regards: Csepy

[ Szerkesztve ]

Regards: Csepy

(#21387) shev7 válasza Csepy (#21386) üzenetére


shev7
veterán

biztos ez? a to be to-nak inkabb must-hoz hasonlo jelentese van:

"This form refers to an obligation to do something at a time later than now. It is similar to 'must', but there is a suggestion that something has been arranged or organised for us. It is not normally used in spoken English" [link]

[ Szerkesztve ]

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#21388) SzalaiG


SzalaiG
addikt

A lotus visszatér az arany-fekete fényezéshez [link] :K
Ez a kép az egyik kedvencem. Anno ebben az évben szerettem bele az F1-be és lettem Senna fan. :)

(#21389) !Overdose!


!Overdose!
őstag

A Formula–1 legnagyobb lúzerei

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#21390) dunc


dunc
nagyúr

Sziasztok win 7 en alapba dx 11 be fut ? Ha igen akkor ,hogy lehet állitaltani,hogy DX9 legyen ? Bocs a kérdésért,de nem néztem vissza sok hozzászólást . :B

(#21391) Motion_Blur válasza dunc (#21390) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Kicsit eltévedtél, de alapban DX9-ben fut, patch-el lesz DX11-es.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#21392) dunc válasza Motion_Blur (#21391) üzenetére


dunc
nagyúr

Látom :DDD

(#21393) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

A Fantasztikus Négyes:

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#21394) SzalaiG válasza Motion_Blur (#21391) üzenetére


SzalaiG
addikt

Nem kicsit. :U

Már csak 3 nap és kiderül, h ki az ide VB.

(#21395) SzalaiG válasza Motion_Blur (#21393) üzenetére


SzalaiG
addikt

Csak nehogy a hétvégén is a tökeit fogdozza! Bár sok esélye nincs, mert én szurkolok neki és eddig az akinek én szurkoltam nem nagyon vitte semmire.
Remélem most fordítva lesz! Go!

(#21396) hunnylander


hunnylander
őstag

@IamLewis4real

www.HunnyF1.com

(#21397) bluespirit válasza Motion_Blur (#21393) üzenetére


bluespirit
tag

webber ezen a képen.. :D

(#21398) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Alonso és Massa a Hullámvasúton

ájájájájáááj :DDD

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#21399) adman válasza Motion_Blur (#21398) üzenetére


adman
tag

baze, még jó h versenyen van rajtuk bukó, így nem lobog az arcuk

(#21400) shteer válasza Motion_Blur (#21398) üzenetére


shteer
titán

ájjj, ezdek..vajólehet :D azt hiszem kitűzöm egy 2-3 éven belüli uticélnak

..szerintem jónak tűnik

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.