Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#20301) adman


adman
tag

na Webber mindjárt aláírásgyűjtést szervez h maradjon el a futam, meg a biztonság kedvéért a köv kettő is :DDD

(#20302) Flashcash válasza Flashcash (#20291) üzenetére


Flashcash
Közösségépítő

Ha fél órán belül nem indulnak el, lehet hogy nem érik el a 75% versenytávot sem. -> 50%-át kapják meg a pontoknak.

Csak Kubica és Hamilton akar versenyezni ilyen körülmények között a rádióüzenetek alapján. :))

[ Szerkesztve ]

(#20303) Gubro válasza (#20300) üzenetére


Gubro
senior tag

A teljes pontszamhoz kell a futam legalabb 75%-a a tavnak. Fel pontokat viszont oszthatnak. Es van meg ugye a ketoras limit is...

[ Szerkesztve ]

(#20304)



addikt

Hamilton kimegy pisilni?:)

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#20305) maláj


maláj
őstag

börni + csárli + akik ezt "létrehozták" be is vehetik a végét :W
megyek is ki fát vágni - majd megnézem du.-án (ha egyáltalán lesz verseny) :(((

(#20306) manutdzoli válasza (#20304) üzenetére


manutdzoli
senior tag

Egész végig lohol utána az operatőr :DDD

FORZA FERRARI!!Ferrari 2007 World Champion-Kimi Raikkönen.........INTEL-NVIDIA.......

(#20307)



addikt

Gyula már nagyon menne haza, vagy nem értem, most kinek drukkol.

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#20308) tuskooo


tuskooo
addikt

Hát érdekes...de hogy olyat pl. miért nem lehet, hogy elindítják őket, aztán olyan tempóval mennek, mint a safety car mögött, aki meg kicsit tökösebb, az gyorsabban...

(#20309) Flashcash


Flashcash
Közösségépítő

Webber: A tapadás rendben van a pályán, nem jelent gondot az aquaplaning, viszont gondot jelent a rossz láthatóság. Még Vettel is panaszkodott erre a SC mögött.

Whitmarsh: 20 percen belül csökken az eső, szinte biztos, hogy rövidített futamunk lesz.
A 2 órás verseny időmérő 15 órától (nálunk 8:00) fut. Tehát 10óra+1 kör után leintik a futamot.

[ Szerkesztve ]

(#20310) lujó55


lujó55
őstag

Miért nem ülnek be és versenyeznek? Az eső miatt? Mi ez a biztonsági rizsa?

(#20311) shev7 válasza Gubro (#20303) üzenetére


shev7
veterán

es ha nem mentek volna ki 4 korre, akkor pontok sem lennenek, ha jol tudom meg mindig van az a szabaly, hogy ha nincs meg legalabb ket kor akkor nincs pontozas.

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#20312) lujó55 válasza shev7 (#20311) üzenetére


lujó55
őstag

Ja, a RedBull jól elintézte ezt! Üljenek be és menjenek. Ennyi pénzért nem pánikolni kéne, hanem nyomni neki, lesz ami lesz alapon.
Na, ez az úttisztító mindennek a teteje! :(((

[ Szerkesztve ]

(#20313) shev7 válasza lujó55 (#20312) üzenetére


shev7
veterán

redbull?

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#20314) Barthezz2


Barthezz2
MODERÁTOR

Hát ez vicc. Értem én, hogy biztonság, de lassan nem tartanak futamot, ha nincs tökéletes körülmény?
Ha időmérő alapján pontozva beleszólnak a szoros vb-be, akkor meg gratulálok..

Everybody lies.

(#20315) skylaner


skylaner
senior tag

De most mi ez?
Azt mondják, hogy a tapadás nem rossz, az eső kis intenzitással esik.
De a láthatóság miatt nem mennek ? Hisz alig esik. Nagyobb esőben is mentek már és mégis "láttak".

(#20316) IreN!CuS


IreN!CuS
őstag

Vicc az egész,egyre rosszabb....kezd elegem lenni...

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#20317) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Magdi néni kéne ide a felmosóvödörrel :DDD

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#20318) lujó55 válasza IreN!CuS (#20316) üzenetére


lujó55
őstag

Egyet értek!
Mitől félnek? Ennél nagyobb eső volt tavaly Suzukában. Lehet, hogy nincsenek megfizetve szegények eléggé, nem vállalhatják a kockázatot. Ha valaki benyögné, hogy amely csapat nem indul el, az 5 évig nem mehet pályára, hogy kapkodnának már...
Ilyenkor simán kiosztanám a közönségnek a gépkarabélyt, tessék lőni az álló kocsira. :(( :(( :((

(#20319) hossszú


hossszú
őstag

Na megyek is a dolgomra, itt ném lesz verseny. :(
Tele van a hócipőm ezzel a parás társasággal. :(((

„A kutya az egyetlen a világon, aki jobban szeret téged saját magánál.” Darwin

(#20320) #56474624


#56474624
törölt tag

Jó kis futam. Ezért megérte felkelni. Franc bele, hogy manapság már lassan csak laboratóriumi körülmények között lehet egy futamot lefutni. :U

(#20321) #51736960


#51736960
törölt tag

legalább körözzenek a sc mögött, vagy valami...
micsoda egy buzi banda

(#20322) Szabesz válasza lujó55 (#20310) üzenetére


Szabesz
őstag

Nem akarnak meghalni? Tényleg, én sem értem...

¯\_(ツ)_/¯

(#20323) lujó55


lujó55
őstag

A szervezők helikoptert küldtek a felhőbe!
Ez igen!
Lehet, hogy az Aigner Szilárd is elég lett volna? El kell kiáltania magát, hogy "ess eső ess" és kiderülne az ég!

(#20324) Stirlitz válasza #56474624 (#20320) üzenetére


Stirlitz
senior tag

Ja, és jégelhárító rakéta is kell ezentúl minden FIA pálya mellé :D

(#20325) lujó55 válasza Szabesz (#20322) üzenetére


lujó55
őstag

Nem kell feltétlenül meghalni, csak bennünket szórakoztatni ha már nézzük a nagy hősöket! Ők ezért kapják a zsét! Ha orvosok lennének akkor a gyógyításért, stb.

(#20326)



addikt

Nah, mivan már, haladjunk.
Már szinte nem is esik, olyan mint ha nem is akarnának versenyezni.

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#20327) Oliverda


Oliverda
félisten

Ez már nagyobb vicc mint 2005 Indianapolis... :U

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#20328) Sanya595 válasza Szabesz (#20322) üzenetére


Sanya595
senior tag

A safetycar mögött legalább száritanák a pályátt.
Nem értem.

(#20329) Flashcash válasza lujó55 (#20318) üzenetére


Flashcash
Közösségépítő

A Suzukai pályának semmi köze nincs ehhez.

Az egy dombos helyen kialakított pálya megfelelő csatornarendszerrel ellátva. Ott amint eláll vagy alábbhagy az eső 5percen belül alkalmas a pálya a versenyzésre.

Ezen a pályán nem folyik le a víz, hanem megáll rajta, emiatt aki hátul van nem lát majd semmit. Emellett vannak olyan részei a pályának ahol nincs menekülőút semerre, és van olyan rész ami nappal jó láthatósági viszonyok között is veszélyes pl.:boxbejárat, márpedig ezt a részt itt ma páran biztosan használnák verseny közben.

ennyi....

[ Szerkesztve ]

(#20330) lujó55 válasza (#20326) üzenetére


lujó55
őstag

Olyan ez, mint a boxban. A vesztes is megkapja a pénzt, elég ha lefekszik egy pofontól. Szégyen és gyalázat!

(#20331) IreN!CuS válasza Szabesz (#20322) üzenetére


IreN!CuS
őstag

igen,igazad van az elmúlt években annyi de annyi halálos baleset volt,hogy be kéne tiltani az egész f1-et. :U

Okés,hogy biztonság meg figyelni mindenre de van egy határ,ha ennyire fosnak az esőtől fedjék be az egészet.

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#20332) Szabesz válasza lujó55 (#20325) üzenetére


Szabesz
őstag

A kettő nem ua kategória. Ütközz te gumi/betonfallal ~250km/h-val, miközben kerekek repkednek körülötted, miközben tudatában vagy annak, hogy esetleg nem tudnak kimenteni azonnal, mert zöldfülűek :U

IreN!CuS: Jólvan, hülyeségre nincs gyógyszer (el is felejtettem miért nem írok ide). Mert hány ilyen pályán mentek már? Nem ismerik, esős, plusz durván csúszik a pálya. Ha néztek tócsás közeli felvételt, látni hogy olajfoltok állnak a vízfoltokon. Te nyugodtan indítanál egy versenyzésre éhes mezőnyt?

Ezt a szárítják a pályát mizériátokat sem értem. Esik az eső, ők meg kipermetezik az aszfalt fölé vizet. Az mióta szárítás? Gondolkodni nem árt néha.

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯

(#20333) skylaner


skylaner
senior tag

Gondolom Webber nem nagyon kampányol, hogy elinduljon a futam, jó lenne neki ez így :W

(#20334) lujó55 válasza Flashcash (#20329) üzenetére


lujó55
őstag

Tudom és látom, meg be is mondták. De szépen el lehetne indulni a rajtrácsról. A vérprofik mennének ki jobbra a műfűre az első kanyarban, aki meg tud, az korcsolyacipőben is tud.
Biztonsági autó mögül... Pfff, soha nem kapják el Vettelt :(

(#20335) #51736960


#51736960
törölt tag

mondjuk ez az egész webber-nek jön jól, mert ha most félpontokat kapnak, akkor az uccsó két futamon elég másodiknak befutnia, még úgy is vb...

(#20336) Flashcash


Flashcash
Közösségépítő

9:05-kor újraindítják a versenyt.

(#20337) #95904256


#95904256
törölt tag

Na, mégis csak lesz lehetőség javítani a helyezéseken? :K

(#20338) lujó55 válasza Szabesz (#20332) üzenetére


lujó55
őstag

Hát ez utóbbi mondattal egyet értek! Totál bénák a rendezők, seprűvel nyomatják a vizet, mint a magdi anyus :DDD

(#20339) Stirlitz


Stirlitz
senior tag

Waah, miért erőltetik ezeket az új pályákat, miközben régi pályák meg nem férnek be. Emlékeztek az Argentin nagydíjra például? ;)

(#20340) 7600 GS


7600 GS
addikt

Na Hamilton intett, készüljetek, odavágom az autót ma is. :DDD Viszont a MediCar eléggé nyomta neki, hallatszott az a gyönyörű V8. :B

(#20341) Zé_Mester


Zé_Mester
őstag

bááááááááz hogy megy az orvosi autó :Y
pozíciót neki, agyonverné a mezőnt :DDD
Webbert meg valaki rúgja már fel, az állandó nyafogása minden kis sz@rért már nagyon uncsi :W

[ Szerkesztve ]

(#20342) Sanya595


Sanya595
senior tag

Ha mentek volna a safetycar mögött,már biztosan jobb lenne,mint most.

(#20343) Oliverda válasza skylaner (#20333) üzenetére


Oliverda
félisten

ááá...ő nem olyan... :U

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#20344) lujó55 válasza Zé_Mester (#20341) üzenetére


lujó55
őstag

Ja, örülnék, ha belevágódna Vettlebe! Tegnap dobtam a perselybe Szent Antalnak! :((

(#20345) Nowhereman


Nowhereman
őstag

ilyenkor visszaadják a jegyért a pízt a nézőknek?

[ Szerkesztve ]

Utánam a kondenzcsik!

(#20346) Barthezz2 válasza Szabesz (#20332) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Akkor eleve hagyni kellett volna egész koreát a francba. Nem mernek versenyt tartani, mert szar az egész, de azért jó kis félpontokkal szétszarják a VB-t.. Hát gratulálok..

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#20347) lujó55 válasza Nowhereman (#20345) üzenetére


lujó55
őstag

na persze! meg nekem is a reggeli másfél órát, mi? :N

(#20348) Sifre válasza Zé_Mester (#20341) üzenetére


Sifre
senior tag

Amíg puhapcsék ücsörögnek körözgethetnének az AMG Mercik. Ez az orvosi szekér nagyot ment :)

(#20349) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Medical Car is lazán betapad, mit akarnak még :))

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#20350) Szabesz válasza Barthezz2 (#20346) üzenetére


Szabesz
őstag

Én ebbe bele sem mentem. De ha már itt vannak, és a lehető legszarabb a pálya, fölöslegesen ne kockáztassunk már.

¯\_(ツ)_/¯

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.